Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120601) h1mpi válasza h1mpi (#120600) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Eu2 változatos 6/5 erlenberg...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120602) Balesz1899 válasza KisApám (#120595) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nekem, de nem is lesz :DDD

(#120603) kchryss válasza joergie (#120597) üzenetére


kchryss
addikt

Jaja TOG II sokkal jobb lenne. Megint tele lenne velük a random csaták és lehetne menni artyval és oival vadászni rájuk. ;]

(#120604) emre


emre
veterán

Na, talán beépítik ezeket is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120605) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

skorpióra milyen felszerelés illik? töltő és célzásgyorsítás gondolom nyilván, de mi a 3.? álcaháló vagy távcső?

- no es importante -

(#120606) rlazol válasza Sixkiller6 (#120605) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem háló, távcső, töltésgyorsító

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120607) #15106560 válasza emre (#120604) üzenetére


#15106560
törölt tag

Egész jók lesznek. :)

(#120608) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ez a skorpió fossa a pénzt, 2. kör vele, 4k dmg-re 100k nettó (nem volt sérülésem)

- no es importante -

(#120609) h1mpi


h1mpi
nagyúr

40K pattintásom van, a többit holnap :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120610) Warton válasza KisApám (#120595) üzenetére


Warton
őstag

Nekem nincs, lehet, hogy most meglesz, de nem biztos.

(#120611) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ez a Rudy nagyon OP ha 5 csatabol 2 topgun noobkent :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120612) SoulReaver válasza emre (#120604) üzenetére


SoulReaver
veterán

Milyen jó lenne, pont ez a pár mod, ami nélkül fura a játék, mikor úja pöcs van..

(#120613) Kelvin válasza emre (#120604) üzenetére


Kelvin
őstag

Én azt várom, hogy a support kihagyásával játékon belül visszavásárolhasd a "tévedésből" eladott tankjaidat, menesztett legénységet, stb...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#120614) tarka_szarka válasza BÁ Nutrition (#120611) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ha nem is OP, de 6-7 tierben erős. Mondtam én, hogy érdemes megvenni. Mivel orosz járgány, nagyon élvezi a játékkészítők kegyeit.

Amúgy meg a kutya miatt van minden. Kár, hogy nem lehet fejleszteni a blökit. Őrnagyként már milyen skilleket lehetne ráaggatni: lövészárok ásás, kúszó arty felderítés, kábítószer keresés (majd gazdinak visszahozás okosba), ellenfél legénységi tag lecsibészelése, ellenfél lánctalpának tönkretétele oldalba húggyozással :-)

WOT account: tarka_szarka

(#120615) Papooo válasza BÁ Nutrition (#120611) üzenetére


Papooo
senior tag

Csak addig amíg abból az öt csatából 4 nem zömében nyolcas vasak között van. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#120616) jr1994 válasza Kelvin (#120613) üzenetére


jr1994
addikt

Én meg hogy javítsanak a spotolhatóság ellenőrzésének a gyakoriságán. Elvileg azon is goldoznak hogy ha pl átszalad egy tank előtted 300 méterrel, ne csak akkor villanjon fel amikor már mindjárt eléri a következő fedezéket.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#120617) jasohn


jasohn
tag

Arty személyes küldikhez melyik nemzetet/SPG-t javasolnátok? Most van egy M44-em, meg egy Birch Gun-om :D

(#120618) DaveHutt válasza jasohn (#120617) üzenetére


DaveHutt
őstag

FV304, meg vmi nagyobb böszme aety a dmg-es küldikhez, tier 7+.

(#120619) jasohn válasza DaveHutt (#120618) üzenetére


jasohn
tag

Akkor rámegyek a brit ágra és talán akkor amcsi M12 lesz. Köszi

(#120620) jozefgucci1 válasza jasohn (#120617) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Még aa T55A arty küldik jó részét is az M44-el csináltam meg , szóval az tökéletes. Cola+gold és akkor nagyon megy . Ahol sokat kell sebezni és vagy több tankot egyszerre ott pedig valami nagyobb aminek a robbanási sugara nagyobb.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#120621) jano_77 válasza emre (#120604) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nem lenne rossz, bár bízom benne, hogy a 2. képen látható rahedli infó nem egyszerre lesz a képernyőn, mert akkor a pályából sok nem fog látszódni. :F
De ez az, csak így tovább kedves WG, ezen az úton tovább....nem baj, ha kicsit gyorsabban. ;]

(#120616) jr1994: én már annak is örülnék, ha a felspottolt tank nem az épületek takarásában látszódna és mikor kijön mögüle eltűnik, hanem fordítva! Mert ugye így lenne ésszerű!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120622) galervin93 válasza jano_77 (#120621) üzenetére


galervin93
őstag

"...rahedli infó nem egyszerre lesz a képernyőn, mert akkor a pályából sok nem fog látszódni." - Mondja ezt az, akinek a csiricsáré modok elfoglalják a kép felét. :DDD

Igen korrekt patch lesz ez, persze szokás anyázni őket, de az elmúlt fél évben több minden történt, mint előtte sokkal hosszabb ideig... Üdvözítőek a fejlesztések.
szerk.: nem lesz chatelés az ellenféllel, jujuj, a sok vérpistike mivel fogja agyonütni az időt suicide light-kör után? :D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120623) tarka_szarka válasza jasohn (#120617) üzenetére


tarka_szarka
tag

M44 szinte mindenre elég arany+colával. A több tank sebzésére kell másikat választani.

Viszont bármi mással is meg lehet csinálni a küldiket, legfeljebb többet kell próbálni (azért az s51-et nem ajánlom). Én Gw-vonallal nyomtam le a küldiket (még asszem négy van hátra az obj260-ból) úgy, hogy naponta ledupláztam és ha beadta, akkor örültem. A legtöbb küldi sikeressége inkább egy nagy rakás szerencse kérdése.

WOT account: tarka_szarka

(#120624) jano_77 válasza galervin93 (#120622) üzenetére


jano_77
nagyúr

bizonyára összekeversz vkivel, mert azt leszámítva, hogy én a nyomorék WG-s tank ikonok helyett egy sokkal informatívabb színes ikonokat használok, semmi extra csiricsári dolog nincs az általam használt modok között és semmi nem takarja ki a pályát! :P

Tényleg nagyon jónak ígérkezik ez a 9.16, de ugye ismerjük WG munkatempóját! Kérdés, hogy mikor lesz ebből 9.16!? 2018-ban!? :F ;]

(#120623) tarka_szarka: "A legtöbb küldi sikeressége inkább egy nagy rakás szerencse kérdése." - mennyire igaz! Megfelelő pályát és csapatot kapsz-e, ez a lényege a küldiknek!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120625) lacibacsi válasza jano_77 (#120624) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Kérdés, hogy mikor lesz ebből 9.16!"

Tuti, hogy még Karácsony előtt. Akkor meg lehet venni mindenkinek ajándékba a szép új svéd prémium tankot.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120626) Papooo válasza lacibacsi (#120625) üzenetére


Papooo
senior tag

Félreírták.

91.6 :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#120627) Laci50i válasza emre (#120604) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Ezek szerint viszont a kliens megkapja majd pontosan a damage blocked meg spotting számokat is, WN9-et már tervezik?
Mikor máskor tegnap sikerült 10 000-et spottolni 145 WN8-al.

(#120628) galervin93 válasza jano_77 (#120624) üzenetére


galervin93
őstag

Ha nem neked van xvm-mel meg mindenféle ikonokkal teleszínezve a képernyőd akkor elnézést, rémlett valami ilyesmi.

Más: ez most miért nem ért ászt? [link] Tudom nem olyan nagy ördöngősség 3400 sebzést kiosztani T8-ban, de ott a Top Gun, Védő... Amúgy imádom ezt a gépet, nagyon gondolkozom rajta, hogy megtartsam. Ugyan picit komótosabban éri el a sebességét, mint a CDC, de az ágyúja sokkal kiszámíthatóbb, a kerekded torony meg olyanokat pattint... Tegnap volt vele 1500+ pattintásom is.

szerk.: a 9.16 kampány után jön elvileg, szeptember végén.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120629) #15106560 válasza galervin93 (#120628) üzenetére


#15106560
törölt tag

Grat! :C
Imádtam az Inident. Szerintem sokkal jobb tank a sajat tierjében, mint a nagytesói. Lehet, valamikor vissza is veszem. :)

(#120630) fradi81 válasza galervin93 (#120628) üzenetére


fradi81
veterán

Jól emlékszel szerintem ;]

3400 sebzés t8-t6, ezért sem ász. Nem rossz az indien, bár kicsit szűkülhetne gyorsabban is úgy lenne az igazi.

moto g72, Ninebot d28e

(#120631) rlazol válasza Laci50i (#120627) üzenetére


rlazol
addikt

Laci50i: WN9-ről nem tudok, de spot számok nincsenek meg az elejétől ezért nem építették be eddig a WN8-ba.

galervin93: sok T7est sebeztél...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120632) jano_77 válasza galervin93 (#120628) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha a players panelra gondolsz, akkor de igen mint most is írtam, színes ikonokat használok, mert számomra SOKKAL informatívabb mint a fos WG-s! (köszi (#120630) fradi81 épp akartam egyet keresni, de nem találtam. :R ) De ez semmit nem takar ki ami lényeges! Viszont megnyugodtam, hogy nem ennyi infó lesz egyszerre a képernyőn. Én várom ezeket az újításokat, így már tényleg nem nagyon kell majd modolni! Azért ez nagy könnyebbség lesz a gyakori patchek-et tekintve. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120633) tarka_szarka válasza #15106560 (#120629) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ezért jó a muci is. Szeretem is. Is.

WOT account: tarka_szarka

(#120634) Warton válasza tarka_szarka (#120623) üzenetére


Warton
őstag

Pedig az S-51 nem olyan rossz. Kell bele egy biás legénység aztán hadd szóljon. Az ág további része pedig csak egyre jobb lesz.

(#120635) BÁ Nutrition válasza tarka_szarka (#120614) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Eddig a legjobb tankom szerintem. Nagyon élvezetes a játék, kb mintha vk36 lenne med. Csak vmiért jobban beviszi a 8as tankokat. Ja meg volt szó a skorpio pontosságáról ami .30 és akkorákat misszel mint az is2 ami .46
A rudy .37 pontos talan biával .35 és szembetűnően pontosabb a skorpional.
Ja meg a wn8al kapcsban h nyomtam közepes csatákat az elmúlt 2 napban kb 30at. Ebből 12 skorpio meccs és egyből 1700 a wn8am az időszakra.. szal csak a tier...

Ja meg újdonság h rájöttem h van olyan gomb h a tankon elért xp egyből legénységképzésre fordítódjon. Prémiumtankon így 200% a fejlődés. Ha prémium account van az még tovább emel rajta gondolom vmit

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120636) Warton válasza BÁ Nutrition (#120635) üzenetére


Warton
őstag

Azért a legénység sem mindegy.

(#120637) jasohn válasza jozefgucci1 (#120620) üzenetére


jasohn
tag

Köszi mindenkinek aki írt, akkor tolom az M44-et, aztán majd lesz valami, most még csak T28HTC SPG-6nál járok szval nem vok valami előrehaladott, igaz a többi (LT,MT,HT,TD) már mind 15 vagy kész.

-Még egy kérdés, japán legényeket érdemes az 1500 goldért megvehető Chi-Nu-Kai-ban húzni?

(#120638) galervin93 válasza fradi81 (#120630) üzenetére


galervin93
őstag

Valami rémlett na. :DDD Dzsízösz, én már azt is utálom, ha látszik a játékos neve, nekem elég hogy mit vezet... Mire felfogom mit is jelent ezt a sok minden, háromszor körbelőttek. Persze ha megszokja az ember a felületet akkor segítenek ezek az infók.

Fradi és rlazol, kösz, tényleg, ki is ment a fejemből, hogy a tiert is nézi xp-számításkor. Sajnos más nem volt, igazi fókavadászat.
Ez a gép nagyon erős T8-ban, top tierként darálógép, és T10-ben sem kell szégyenkezni vele. Kár hogy ma öt meccsből egyet nyertem vele, az is egy egylövéses csata volt... Hanyagoltam is. Sebaj, nem rohanós, 10k xp és megvan a kis-Leo.
szerk.: tegnap kifejlesztettem a B-C 25 AP-t is, szóval karácsonyig már csak az ST-I-be kell 50k xp, meg a T54E1-be kb. 100k. Közben farmolás ezerrel, hogy legyen mit elcsapni. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120639) tarka_szarka válasza Warton (#120634) üzenetére


tarka_szarka
tag

Hát én ebbe akármit tettem, akkor sem ment vele. Összehasonlításképpen az átlagok:

s51 wn8 1081, sebzés 930 wr 47,87
m12 wn8, 1554, sebzés 1183, wr 56,2
Crusader SP wn8 1515, sebzés 959 wr 58,26

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#120640) tarka_szarka válasza jasohn (#120637) üzenetére


tarka_szarka
tag

Simán lehet képezni 5-6-7 tier ugyanazok a legények. Annyi, hogy tier nyolctól már csak négytagú a legénység, rádiós nincs, ezért az a legény xp-je úgymond kárba vész. De annyi baj legyen.

WOT account: tarka_szarka

(#120641) jasohn válasza tarka_szarka (#120640) üzenetére


jasohn
tag

köszi, akkor majd megveszem

(#120642) tarka_szarka válasza BÁ Nutrition (#120635) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ez a fejlődés azért nem teljesen így van.

1. Alapesetben a legények megkapják a csatára kapott xp-t tagonként.
2. Ha megsebesült egy muki, akkor kevesebb xp-t kap a csatából. Hivatalosan én még nem láttam, hogy mennyivel kevesebbet. Szerintem 20%.
3. Ha elit a járműved, akkor beállíthatod a legénységi képzés funkciót. Ilyenkor a legkevesebb crew xp-vel rendelkező ürge több crew xp-t kap. Nem tudom pontosan mennyit, asszem 20%-al többet.
4. Ha reward, vagy prémium tankot vezetsz, akkor annak egyből van egy másfélszeres crew xp boostja.
5. Ha meg még prémium accod is van, akkor az szintén 50% xp boostot is jelent, ami által a crew xp boost is.
6. Esetleg még aktiválhatsz egy personal 100% xp-t, vagy 200% crew xp-t.
7. Napi dupla, háromszorozó megint csak bolondítja.

Tehát kapsz 1000xp-t, ez így alakul:

Normál acc 1000 cxp
Prém acc 1500 cxp
Reward, vagy prém jármű 1500cxp
Ugyanez prémmel 2000cxp
Normál accon elit tankon a kis házikós muki 1200 cxp
Normál accon sebesült legény 800 cxp

Nem ragozom tovább. A lényeg, hogy a base xpt duplázgatja, másfélszerezi.

WOT account: tarka_szarka

(#120643) rlazol válasza tarka_szarka (#120642) üzenetére


rlazol
addikt

tarka_szarka: nem egészen. :N

ha meghalt/sebesült a legénységi tag, 10%-val kap kevesebbet, mint amúgy ("Injury or Death Penalty")

Amikor beállítod a legénységi képzés funkciót a leggyengébb embered lényegében dupla XP-t kap, mint a többiek - persze, ebből adott esetben lejöhet a fennti büntetés

BÁ Nutrition: csak egy ember kap duplát, nem az egész legénység. De az egész legénység alapból gyorsabban fejlődik a prémium-jármű bónusz miatt (1,5x-es szorzó)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120644) SoundX


SoundX
tag

Sziasztok!

Ma nagy unalmamban ps elé ültem és [ezt] készítettem.

Mit gondoltok róla? :B :R

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#120645) nyunyu válasza tarka_szarka (#120642) üzenetére


nyunyu
félisten

Csatáért járó XP mennyiséget egyszer megkapja a tankod (ebből fejleszted a modulokat, következő tankokat), illetve minden emberke külön-külön.

Ha már elit a tank (=nincs több kifejleszthető opciója), akkor bepipálhatod a parancsnok felett a legénység gyorsított képzését.
Ilyenkor a tank XP része nem a tankon gyűlik (ahol kárba veszne, hacsak goldért freeXPre nem konvertálod), hanem a legénység legkevésbé képzett tagja (akin a házikó ikon van) kapja meg.

Plusz gyűlik még 5% bármely tankra szabadon elkölthető freeXP is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120646) robogo81 válasza tarka_szarka (#120642) üzenetére


robogo81
aktív tag

A prém tanknak van még egy kis bónusz xp szorzója is(a másfélszeres legényen felül),10-70% ig,a tiertől függően?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#120647) lacibacsi válasza SoundX (#120644) üzenetére


lacibacsi
addikt

Remélem nem lesz harag, de az első gondolatom az volt, hogy geil...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120648) vJokka válasza emre (#120604) üzenetére


vJokka
aktív tag

Csak szerintem "OP" az utolsó képen a fire direction indicator? Még spotolt járműnél okés, de ha sunnyogok akkor ne lássák már ilyen pontosan honnan csipegetek.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#120649) kchryss válasza jr1994 (#120616) üzenetére


kchryss
addikt

Ja a spot rendszerre ráfér a javítás rendesen. Elvileg a mostani teszt szerveren már optimalizáltak valamit. Itt egy video a mostani és a teszt szerver közötti spot különbségről: World of Tanks 9.15.1 vs. 9.16 Spotting Mechanics

(#120650) kchryss válasza SoundX (#120644) üzenetére


kchryss
addikt

Azt hogy túl sok volt az LSD. ;] Amúgy ez mi akar lenni? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.