Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120351) nyunyu


nyunyu
félisten

Jut eszembe, IS-6-hoz mennyit is kellett anno megcsinálni? 6x100?
WG-nél 20% infláció van évente.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120352) nightmare13


nightmare13
senior tag

Nah, az 50k blokk letudva az E75, Excelsior és O-Ni hármassal :) Tudja valaki, jövő héten mi kell? Rammolni mondjuk 50k sebzést? :P

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120353) jagada


jagada
őstag

Azért látszik, hogy a retard noskill klickerek nem is tudnak más tankosztállyal játszani. A pattintós küldi miatt azt várná az ember, hogy tele lesz a játék heavykkel, erre mik tobzódnak? Csatánként 3-3 arty, no comment.

nightmare13: tankot kilőni.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120354) emre válasza nyunyu (#120351) üzenetére


emre
veterán

IS-6 mission is in the EU client

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#120355) jagada


jagada
őstag

Tipikus példa, hogy egy agyhalott is tud játszani artyval:



33k csatával 48% Winrate és valami 850 WN8

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120356) galervin93


galervin93
őstag

Anyám, egyre több nemzet van, erre egyre többet kellene sebezni meg ölni is? Nem értem... Ráadásul egy fosrojtos gépért, ami egy az egyben bent van a fejlesztési fában... Legalább valami speckós egyedi gépet adnának... De a feladat akkor is sokkal több... Napi 1-2 óra játékkal esélytelen. A mostani küldetésekben az a jó, hogy ennyivel is teljesíthető, szerintem jobban járnának, ha olyan küldetéseket szabnának, amik havi 40-60-80 óra játékkal is abszolválhatók, többen kezdenének neki...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120357) nyunyu


nyunyu
félisten

Nna, 25 kör alatt meglett az E5-tel az 50k pattintás.

Héten már el se kell indítani a játékot. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120358) rlazol válasza galervin93 (#120356) üzenetére


rlazol
addikt

több token fog elkelni. és ez a cél. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120359) h1mpi válasza rlazol (#120358) üzenetére


h1mpi
nagyúr

erre a tankra aki tokent vesz...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120360) Willy_Billy


Willy_Billy
csendes tag

Nektek mennek jól most a szerverek? Nekem eu1 és 2 is ilyen ~400 körüli pingekkel van, már a garázs is lagol, a játéban meg... 0 fps és 999 ping. Tesóm 1 szobára van tőlem, neki tökéletesen megy a játék.

(#120361) zodo válasza nightmare13 (#120352) üzenetére


zodo
nagyúr

Volt már téma, nem rammolni kell de az is egy opció.

Week 1: Deal 50,000 damage to enemy vehicles
Week 2: Earn 50,000 assisted damage through spotting
Week 3: Block 50,000 damage
Week 4: Destroy 50 enemy vehicles
Week 5: Damage at least 150 enemy vehicles

(#120362) Sixkiller6 válasza nyunyu (#120357) üzenetére


Sixkiller6
őstag

én elsőre mentem egyet maus-szal, az lett 5200 pattanás, másodikra e100 hozott 4400-at :)

- no es importante -

(#120363) rlazol válasza Sixkiller6 (#120362) üzenetére


rlazol
addikt

nekem ma nem pattogott se a Béla, se az E100 :N
siemka lengyel M103 500-as WN8al menetből ellőtte a szintén mozgó E100 tornyán a gerendát... Ment is a report :U
Összesen valami 8k jött össze kb 9 meccse alatt a KV-2t is beleszámítva - abba is hagytam mára...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120364) Macka


Macka
veterán

Tényleg nagyon jó a Scorpion-G, csak hát ott a WG-nél úgy gondolták, hogy ma 13 körből elég lesz nekem 2 nyert meccs is. :W

(#120365) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hát ez tök jó, hogy a spot nélkül is megy tovább a küldi :D Ma 8 körből lett meg a 30K xp :P

Hogy lehet az, hogy az XVM szerint 1600+ a wn8-am a noobmeter szerint meg 1600 alatt van?!

(#120361) zodo: ebből a spot volt a "legnehezebb" (legidőigényesebb) a többi gyerekjáték...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120366) zodo válasza h1mpi (#120365) üzenetére


zodo
nagyúr

ebből a spot volt a "legnehezebb" (legidőigényesebb) a többi gyerekjáték...

Végén majd nyilatkozom. :)
30k xp sem jön össze hip-hop hogy egyáltalán nekiálljak de pl a múlt hetire el sem indultam mert tudom hogy kevés vagyok ennyit teljesíteni.
IS-7 , IS-3 -al lettek 1,5 - 1,8 hozzájárulások, medium és light kb hoztak 20-500-800-at és tegnap hajnalban még közel 15k hiányzott de végül csak meg lett. Legjobb köröm se érte el a 4k-t
E hetihez még hozzá sem kezdtem. Alkalmas tankállomány, talán fenti heavyk és T-32 toronya ha adja.
50 kill is necces pl hiába lövők egy jobb köröm 4k közelit ha csak 1 kill fér bele.
Hétköznap kb 2 órám van játszani, hétvége pedig túl rövid de majd meglátjuk, hátha összejön.

(#120367) h1mpi válasza zodo (#120366) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ma nem volt egy óra és meglett a 30K xp, minden erőlködés nélkül.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120368) h1mpi válasza zodo (#120366) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A kill küldit a Cromwell vagy B vagy E-25 vagy ilyen killopó tankokkal érdemes megcsinálni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120369) nyunyu válasza zodo (#120366) üzenetére


nyunyu
félisten

30k xp sem jön össze hip-hop hogy egyáltalán nekiálljak de pl a múlt hetire el sem indultam mert tudom hogy kevés vagyok ennyit teljesíteni.

Másfél óra alatt mentem 27 kört, kivételesen le sikerült szorzózni 20 tankot ennyiből, így +100% XP boosttal könnyedén meglett a 30kXP.
Múlt héten asszem 2.5 óra kellett ugyanehhez.

50 kill is necces pl hiába lövők egy jobb köröm 4k közelit ha csak 1 kill fér bele.

Nem olyan nehéz azért 1 kill/kör átlagot elérni, úgy meg azért megvan 50 körből. (~10 óra, de inkább kevesebb.) *

Csak olyan tankkal kell menni, amivel fekszik a játék.

Mittudomén, hiába voltam régen nagy TDs, ha egyszer sem a Conwayjel, sem a WT4-gyel nem sikerül 1500-as sebzés átlagot hozni, mivel annyira rá vannak utalva a többi csapattagra, hogy ihaj.
Nagyon nem triviális velük az, hogy honnan hova lehet lőni, és ha nincs spot, akkor nem tudsz mit csinálni. Ráadásul ha felspotolnak, akkor gyakorlatilag annyi is volt, mivel már attól sebződnek, ha valaki rádnéz.
Így a napi szorzózásukat sem szeretem, örülök neki, ha háromból megvan. (Általában nincs. :W)

Bezzeg Ferdivel vagy T28 Prottal bármikor szívesen elmegyek egy körre. :DDD

*: Ma 7 óra alatt mentem 57 kört, 53 kill lett a vége, pedig nem kifejezetten a fragokra gyúrtam.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120370) nyunyu válasza h1mpi (#120368) üzenetére


nyunyu
félisten

Asszem WZ-111 grindnél csináltam azt, hogy ha heavyvel 1:1 adok-kapokban lebontottam egy egész tankot, aztán az utolsó 100HPt lelopta egy dögkeselyűt játszó kósza Cromwell, akkor az ellennek bekészített sallert ő kapta, a miheztartás kedvéért.

Utána nem nagyon volt kedvük lopkodni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120371) zodo válasza h1mpi (#120367) üzenetére


zodo
nagyúr

Mindjárt nekifekszek, benyomok előtte egy 200% -ot aztán megmutatom mennyi van egy óra múlva.
Cromwell van a háznál de kb a legrosszabb stílusban játszok vele amit csak el lehet képzelni.
Ilyen nyalánkságok mint E-25 nincs mivel 15.05.23-a óta játszom.

nyunyu

Csak olyan tankkal kell menni, amivel fekszik a játék.

Én is így gondolom de ez is annyira kiszámíthatatlan hogy nem is elemezném.
Pl.: T-10 az egyik legszeretettebb tankom és van hogy 4-5 kör buktával kezdek olyan körökkel, mintha csak most kezdtem volna játszani.

Gratula akiknek már meg van az e heti! :)

[ Szerkesztve ]

(#120372) lacibacsi válasza jagada (#120355) üzenetére


lacibacsi
addikt

Őszintén gratulálok neked. Eddig csak az artystákat becsmérelted, most már pontosítottad az agyhalott fogalmát is. Ugye tudod, hogy nagyon sok embert sértettél meg ezzel csak itt a fórumon?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120373) galervin93 válasza lacibacsi (#120372) üzenetére


galervin93
őstag

Rá se ránts, egyes szuperunikumok már csak ilyenek.
Mi meg megmaradunk a földi halandók szintjén, oszt jól érezzük magunkat a bőrünkben. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#120374) jano_77 válasza rlazol (#120363) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ma nem panaszkodom! Igaz a 30K XP-t leszámítva - de az is csak a triplázással egyszer csak meg lett - letojtam a pattintós küldit, csináltam inkább azt, amit korábban elkezdtem, azaz javítgattam. Stug IV teljes küldetés sorozata végre most már pipa - light és artykból volt jó pár még ami nem volt kitüntetéses. Így kerestem kicsi kreditet is és még élveztem is a játékot. :K A WR 64% és a WN8 is 2K felett lett - egyedül, nem szakaszban! Nekem ez tökéletes.
Jaaaa....nem mellékesen összejött 3 Tank ÁSZ is! :B
Amennyiben vkit érdekelne:
M53/55 arty: 4 kill, 4308 dmg
M41 Bulldog: 5103 spot, Őrjárat naná, hogy ilyenkor beadja, amikor kellett, akkor persze cseszte :W
T37: 1754 spot, 1947 dmg, Szárnysegéd

Meglett így a light és az arty osztályból is a 30 Kitüntetéses küldetés teljesítéséért járó plecsni. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120375) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#120374) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

replayt hol kell kerni/kimasolni
hogy mukodik?

volt egy egesz jo kis izgalmas meccsem:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120376) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#120375) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
8 kill eloszor. megjobb h 3 arty volt benne :)

a hetvegen lett vagy 3millio kreditem, jo grind volt.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120377) Veatta válasza Willy_Billy (#120360) üzenetére


Veatta
aktív tag

Akkor Nálad van a hiba.

(#120378) notika77 válasza BÁ Nutrition (#120376) üzenetére


notika77
senior tag

Ha be van állítva az összes replay mentése - nem csak az utolsó csata, ami az alapértelmezett -, akkor a WoT könyvtárában lévő replays mappában vannak a visszajátszások.

(#120379) BÁ Nutrition válasza notika77 (#120378) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez volt az utso csatam. van egy ilyen nevu fajl: replay_last_battle.wotreplay
ezzel mit kell csinalni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120380) kchryss válasza BÁ Nutrition (#120379) üzenetére


kchryss
addikt

Mentsd el és nevezd át hogy később is megmaradjon. Ha meg akarod osztani velünk akkor pedig ide töltsd fel: wotreplays
A WG fiókoddal kell bejelentkezni. Upload replay. Adsz neki címet. Ha nem akarod hogy mindenki lássa akkor bepipálod hogy "Make available by direct link only". Aztán bemásolod ide a direkt linket amivel megoszthatod.

[ Szerkesztve ]

(#120381) BÁ Nutrition válasza kchryss (#120380) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ha mindent jól csinaltam akkor itt van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120382) kchryss válasza BÁ Nutrition (#120381) üzenetére


kchryss
addikt

Jól csináltad. Az ilyen kör is ritka hogy aki szembe jön az mindenki 1 lövéses. :D

(#120383) zodo válasza h1mpi (#120368) üzenetére


zodo
nagyúr

és nyunyu

Tessék itt van hogy én mit érek el 2 óra játék, 16 csata , 100% xp boost-al:
Napi stat
* = győzelem

4712 / IS-3 *
766 / T-32
820 / IS-3
3228 / T-32 *
4712 / IS-7 *
346 / T-10
940 / T-10
5036 / T-10 *
1212 / T-54
396 / T-54
208 / Cromwell
1330 / T-54
3008 / T-54 *
1619 / Rudy
469 / Rudy
773 / Rudy
-------------------
29575

Nem variáltam, sokkal több tankom amúgy sincs és van olyan amivel csak 23 csatám van (T-54)
X-es TD-t kellett volna 1vs1 kiszedni hogy győzzünk de belebuktam, más simán lehozta volna
vagy épp a Cromwell ami kezem alatt rosszabb mint az M3 Lee
Aztán volt a szokásos mikor hiába minden.
Ja meg tök jó hogy pattan IS-7 ről a GW E100 :D vagy csak mákom volt.
Túlélő csomag küldi: 4 / 10

(#120372) lacibacsi

Rá se ránts eddig is tudhattad hogy jobb vagy sokkal jobb játékosokkal társalgunk és nekik ez már agyhalott színt, nem kell magadra venni! :N
Én is noob vagyok de akkor kussolás van mikor egy gold mágus unikum ég rommá.

(#120381) BÁ Nutrition

Szép kör!

[ Szerkesztve ]

(#120384) BÁ Nutrition válasza zodo (#120383) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mai napon elegge sikeres volt
akkorat tud neha valtozni a jatekkep h hihetetlen, pedig eppolyan noob vagyok mint korabban, megis minden bejott szinte

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120385) jagada válasza lacibacsi (#120372) üzenetére


jagada
őstag

Miért? Vannak itt olyan játékosok akik 33k csatával 48% Winrate mellett 800 WN8-at lapátoltak össze? :F
Azoknak én is csak gratulálni tudok, irigylem a türelmüket és a kitartásukat.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120386) Sanya válasza jagada (#120385) üzenetére


Sanya
nagyúr

Azért árnyaltabb a helyzet. Mi van ha a 6 éves gyerek is szeretne menni apa accjával?
A win8 egy átlag. Ha az elejét elbaszod pl 20.000 meccs 500-as vagy 600-as wn8-cal, akkor hány csatát kell menni 1500-as wn8-as átlag sikerességgel hogy 800 wn8 legyen az érteke?
1v1 ben lőtt már ki tomato rosszabb tankból?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#120387) jagada válasza Sanya (#120386) üzenetére


jagada
őstag

Ne vicceljünk már 20k meccs neked az eleje? Akkor én még az elejénél sem tartok? Én is letoltam vagy 5-6k csatát úgy, hogy semmilyen videót nem néztem, nem olvastam utána dolgoknak, aztán volt 1 év kihagyás is, ill. nem költök egyáltalán a játékra, csak most vettem nemrég egy alkalommal 3 nap prémet, hogy tudjak farmolni a nagy leárazásra. QB csaja is szokott gurulni az accjával, mégse húzza le neki a béka segge alá. De pont az ilyeneknek nem való ez a játék, akik 20k meccs alatt olyan alap dolgokkal sincsenek tisztában, hogy foglalásánál resetelni kell, meg lövés előtt meg kell várni, hogy beszűküljön a célkereszt, ill. a különböző fogyóeszközök, lőszertípusok alkalmazása a megfelelő helyzetben. Nem vagyok egy stat huszár, de akinek 20k meccs alatt vörös a statja azok csak elbaccák más játékélményét is és nem valók a játékba, azok inkább LEGOzzanak.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120388) lacibacsi válasza zodo (#120383) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kedves Zodo! Nem vettem magamra a beszólást. Ha a T. kollégának ez az agyhalott szint, akkor ezen már túl vagyok. De attól bántja a fülem az ilyen beszéd. És igen, tudom, hogy sokkal jobb játékosokkal beszélgetünk itt a fórumon, de azt is tudom, hogy attól, hogy valakinek lila a véennyóca még megmaradhat egyszerű, közvetlen embernek. És hála az égnek ezekből van több. Lehet, hogy a korral jár, de egyre nehezebben tolerálom, amikor valaki folyamatosan nyomja az ilyen árja fajelméletre hajazó szöveget.

(#120385) jagada : Nem tudom, hogy van-e valaki pont ilyen mutatókkal, de mi van akkor ha van? Mit kell csinálni az ilyen agyhalottal? Lelőni? Örök bann-t adni neki a játékban? Vagy mi lenne a számodra ideális eljárás? Egyáltalán mikor nem agyhalott valaki? 17,6k csatára 1670WN8 már nem agyhalott szint gondolom...

(#120387) jagada: Na. Közben be is bizonyítottad azt, amiről írtam. Ki vagy te, hogy eldöntsd ki játszhat és ki nem? Félre ne értsd! Nekem is tele van a hócipőm a fogalmatlan vérpistikkel, amikor miattuk megy el egy csata, sőt, néha el is küldöm őket melegebb éghajlatra, de ettől még nincs jogom ítélkezni felettük. Ha ennyire zavarnak a rosszabb játékosok, akkor játssz tisztán klán csatákat és ott harcolhatsz a magad fajtákkal, nem kell keveredni a pórnéppel.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120389) jano_77 válasza lacibacsi (#120388) üzenetére


jano_77
nagyúr

második ötleted számomra nagyon szimpatikus: örök bann és keressen más játékot! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120390) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én 2 év alatt mentem 9300 csatát, ennél nincs több időm. Az is napi 12-13 csata átlagban, ami nem kevés, főleg, hogy volt, hogy 2 hónapot kihagytam... Szerintem unicum sose leszek, mert nem fogok reroll accot csinálni és inkább 2000-es az átlagom, de a cél a 2000 wn8, mert az szép kerek szám. Az első célom a zöld xvm szín volt, most az 1600 wn8 és a következő a 2000 ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120391) jagada válasza lacibacsi (#120388) üzenetére


jagada
őstag

Ki állította, hogy bármit is kellene csinálni a 30k-s két számjegyű WN8-al játszókkal? Lelőni, örök bann?? Ki állított ilyeneket rajtad kívül? Én csak azt mondtam, hogy mindenki jobban járna, ha más elfoglaltságot keresnének. Te már nagyon eltértél az alap mondandótól és mindenféle konteókat gyártasz. Nem is értem, hogy miből vonsz le ilyen következtetéseket. Én csak a szokásos módon szidtam egy artystát aki a szánalmas statjával 6 killt csinált a táras OP T10-es artyjával és egyedül lehozta a meccset nekik a pálya
túloldaláról puffogtatva.

Megtisztelő, hogy itt már többen unicum játékosnak tituláltok, de nem vagyok és soha nem is leszek az, mivel elvből nem költök a játékra és értelmét sem látom a rerollnak. Nem statpaddolok, mindig húzok több ágat és sokat gurulok stock tankokkal, amivel nem igazán lehet WN8-at húzni. Annyira nem is érdekel a WN8, mert én csak hátrányát érzem a csatákban, ha sok a paradicsom az összes arty rám fókuszál. De azért amikor meglátok egy 20k csatás két számjegyű WN8-ast arra felkapom a fejem.
A rosszabb játékosok csak akkor zavarnak, ha az én csapatomban vannak, egyébként szeretem őket.
A WG gondoskodik róla, hogy mindig legyen valami event vagy akció ami miatt kénytelen vagyok random farmolni.

Aztán meg jön itt Sanya, hogy 20k csatával még csak ismerkedik az ember a játék alapjaival. Pedig ha a 20k-t beszorozzuk mondjuk 10 perccel csatánként, azért az bődületes játékkal töltött időt jelent.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120392) Balesz1899 válasza h1mpi (#120390) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Én 2012 januárja óta mentem 5800 csatát összesen, tehát még mindig újonc vagyok :DDD
Volt majdnem egy éves szünetem, fél év körüliből több is. Ha kiéget a játék (a jelek szerint előfordul :DDD ), egyszerűen hagyom a francba.
Mondjuk ezekkel a kihagyásokkal is cca 1150 a wn8-am, ami tudom, hogy nem sok, de fel nem tudom fogni, hogy 20k csatával hogy nem tanulja meg valaki legalább az alapokat.

(#120393) nightmare13


nightmare13
senior tag

Hát akkor úgy néz ki, hogy nekem, aki az első 20 000 csatát csak egyetem melletti szórakozásnak fogta fel, és nem statbuzultam, akkor én is agyhalott vagyok :)

Tudod, én inkább a wn8-ra nem izgulnék rá, mert a játékban nem csak a dmg a mérvadó. Nem sebezhet mindenki 2000-t csatánként egyszerűen, lehet, hogy én heavyvel elől birkózok, pattintom a lövéseket, a medek meg leaprítják az ellent golddal tisztes távolságból. Nah, nekem a 13 másodperces töltésemmel lesz 1000-1500-2500 sebzésem, a med, aki meg végig meghúzta a picsáját, veri az 5-6k-ra. Ki volt hasznosabb csapatszinten? Erre kéne egy jó mutatószám végre.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#120394) DaveHutt válasza jagada (#120387) üzenetére


DaveHutt
őstag

Miért ne lenne neki való? Hagyjuk már ezt az unicum mentalitású elitista baromságot, hogy csak adott wn8 felett szabad játszani. Abba gondolj már bele, hogy léteznek olyanok is, akiknek a játék öröme is elég (valószínűleg a játékosok 80-90%-a).

(#120395) Balesz1899 válasza nightmare13 (#120393) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ha ez nekem jött válasznak, akkor eléggé félreértettél ;)

(#120396) lacibacsi válasza jagada (#120391) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ki állította, hogy bármit is kellene csinálni a 30k-s két számjegyű WN8-al játszókkal? Lelőni, örök bann?? Ki állított ilyeneket rajtad kívül?"

Senki sem állította ezt. Én is csak kérdeztem, hogy szerinted mi lenne a jó megoldás az ilyen közösségellenes magatartást tanúsító gyenge játékosok esetében.

"Én csak a szokásos módon szidtam egy artystát"

Mondjuk úgy, hogy a te értékrended szerint szokásos módon. Tudod, nincs mindenkinek olyan defektusa az artystákkal szemben, mint neked. Mj.: Ha az általad agyhalottnak titulált ellenfél hat killel lehozta a meccset, akkor ő most tényleg agyhalott?

"Megtisztelő, hogy itt már többen unicum játékosnak tituláltok, de nem vagyok és soha nem is leszek az, mivel elvből nem költök a játékra és értelmét sem látom a rerollnak"

Bocs, de senki sem titulált unicumnak. Másrészt sem reroll, sem fizetés nem kell ahhoz, hogy unicum lehessél, mint ahogy erre is van példa a fórumlakók között.

"A rosszabb játékosok csak akkor zavarnak, ha az én csapatomban vannak, egyébként szeretem őket."

Gratulálok! Ez sok mindent elárul a személyiségedről.

"...ami miatt kénytelen vagyok random farmolni"

Nem. Nem vagy kénytelen. Próbáld ki! Ne indíts el random csatát. Hidd el, hogy nem fog senki elítélni ezért.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120397) BÁ Nutrition válasza DaveHutt (#120394) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a wn8 pontosan mit mer?
mintha az atlagdamage-re fokuszalna

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120398) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#120397) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bár több tényezőt is figyelembe vesz, alapvetően az elért sebzés határozza meg a nagyságát.
WN8

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120399) kobipeti válasza DaveHutt (#120394) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Lacibacsi, nightmare13, bodry123 Köszönöm!

És két noob kérdésem is lenne:
1. ISU-152-őt a SU-152-ről hozott ágyúkkal lehet normálisan használni ( trollgun, és a VIII-as 122mm d-25s), vagy a IX-es ágyút érdemes freeből rátenni? A tizes ágyú nehezebb ügy, ahoz kell a lánctalp is, a kettő együtt meg vagy 80kXP.
2. A KV-13-ról kinek mi a véleménye, használható? A t34-85-ön ugyanez az ágyú van, az tier 8-ba elég nyögvenyelős volt, hát még ezen 9-be, trollgunt próbálta rajta valaki?

(#120400) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#120398) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

na pont ez az, en szeretek pl tier2ben menni a pz35ti-vel meg a t45el. 10 sebzesre es gyozelemre kapsz annyit mintha tier7ben az is2b-vel lovok egyet es veszitek. szal magasabb tierben sokkal konyebb magas wn8at kapni
ennek okan a masodik 1000jatekban min duplajat kaptam vagy 3x

a legenysegkepzes is egyszerubb, 2 nap alatt 80valahany %os elso skillt kaptak az is2 legenyek, pedig nem csak azzal jatszottam.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.