Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119201) BÁ Nutrition válasza #15106560 (#119200) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most a kv1et probalom 5bol 5 bukta, 0 hatas a csatakra, csak azert vagyok h legyen mit loni kb
a masodik motorját vmiert egybol "megkaptam" csak a kreditet kellett fizetni, a 4ik szintu ugyanannyi loeros, ezt furcsallom, elvileg picit ritkabban gyullad. ez 5k xp?
egyenlore eleg szenvedosnek nez ki a dolog(legenyseg 75%)
t28 továbbra is fun míg varok a kv1re elhullas utan
ja meg h ennek is draga a javitasa, ránézésre de full Stock sinte, szal kell vagy 60-80 csata minimum mire legalabb a felszerelesek meglesznek

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119202) slayer006 válasza -XadAnuX+ (#119196) üzenetére


slayer006
addikt

- Periszkóp- Álcaháló-Távcső

ez a hármas így elég morbid :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#119203) fradi81 válasza slayer006 (#119202) üzenetére


fradi81
veterán

Spotolgatni a legjobb :)

moto g72, Ninebot d28e

(#119204) rlazol válasza BÁ Nutrition (#119201) üzenetére


rlazol
addikt

"t28 továbbra is fun míg varok a kv1re elhullas utan"
ez azt jelenti, h friss, 75%-os legényekkel kezdted a KV1et? mert akkor duplán türelem, mielőtt véleményt mondasz... :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119205) nyunyu


nyunyu
félisten

Passzív spotternek nem kell távcső, aktív spotternek meg az álcaháló felesleges.

De mivel az elmúlt 2-3 év pályaváltoztatásai lehetetlenné tették a nyílt terepen kempelést, így a zsebrakéta spotterekre sincs már szükség.

Úgyhogy használd a T67-et arra, amire való: extrémgyors TD.

Viszont a legfontosabb TD felszerelést kihagytátok az eddig felsorolt listákból: töltésgyorsító. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119206) szbalogh válasza fradi81 (#119203) üzenetére


szbalogh
őstag

Annak a látótávján semmi sem segít. A távcső meg főleg nem.

Nick: HE_Storm

(#119207) zodo válasza Papooo (#119192) üzenetére


zodo
nagyúr

Egyelőre nincs tervbe egy komplett másik ág végig szenvedése egy hasonló heavy-ért mint a T110E5.
Nagy valószínűséggel megtartóm de legények "majd egyszer" kap.
Ha a nagy tesó T-32 megtetszik akkor viszont eladóm.

(#119201) BÁ Nutrition

Közepes és nehéz tankot kár összehasonlítani de szerintem is az előbbi a fun.

masodik motorját vmiert egybol "megkaptam" csak a kreditet kellett fizetni,

Ha a fejlesztési ágon megnézed a "második motor" infó tábláját annak is alsó sorát akkor látható hogy ugyanezt a IV-es szintű M-17T jelzésű motort használja még a BT-7, T-28, SU-14-2, SU-8, KV-2, KV-1, SU-14-1 is. Azért "kaptad meg" mert a T-28 -on már korábban kifejlesztetted így mikor megvetted a KV-1-et már nem kellett kifejleszteni csak újra megvenni.

Ezért célszerű minden fejlesztést kifejleszteni mielőtt továbblépnél a következő tank osztályra.
Amúgy ami talán még nem lett említve a legnagyobb szívás KV-1-el kapcsolatban hogy az utána lévő mindhárom (KV-1S, T-150 és KV-2) tankot ki kell fejleszteni ahhoz hogy elit legyen azaz be tud kapcsolni a "legénység felgyorsítása" opciót.

a 4ik szintu ugyanannyi loeros, ezt furcsallom, elvileg picit ritkabban gyullad. ez 5k xp?

Gondolom a VI-os szintűre gondoltál mert annál 15% esély a tűzre, cserébe nehezebb 150kg-al.
Igen 5100 xp és a KV-85 alap motorja.

egyenlore eleg szenvedosnek nez ki a dolog(legenyseg 75%)

Gyári tank specifikáció csak 100% -tól várhatók el.
Több száz csata és jó lesz.
Alapokat megtanulni és emellett kreditet farmolni kiváló tanuló gép, sőt legénység húzásra is tökéletes egy darabig.
IS-7 ágon haladva én már több nemzedéket is kineveltem.
Ebből a tankból ültek át KV-85, IS, IS-3-ba és így lehet hogy az eredeti Rádiós (aki nem kellett a további tankokba mert csak 4 fő-el mennek) több mint 1 skill -el rutinosabb.

ja meg h ennek is draga a javitasa, ránézésre de full Stock sinte

Nyugi, szinte a legolcsóbb lesz mire lesz normális legénység és nem halsz meg a csatában.
Egy jobb körön lőszer újra töltés és némi javítás után is marad 30-40k
Mondjuk én goldot nem igazán szoktam lőni mivel több mint 25x drágább és néha az se segít vagy ugyanúgy kiszednek a végén.

(#119208) jagada


jagada
őstag

1816 alap XP:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119209) WOT-H-A-C válasza zodo (#119207) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szépen összefoglaltad! :R A minap én is leporoltam a kv-1 et. Még mindíg jó! :D Több mint 2000 csatát gurultam vele, de nem untam meg! :D Régebben meg még pattogósabb volt és pontosabb a löveg! Igazi Fun harvester volt. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119210) zodo válasza WOT-H-A-C (#119209) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi. :)
Az egyik legtöbbet használt tankom de közel sem annyi mint nálad mert csak 871 csatát gurultam vele.
Sorban az utána lévők még a felét se érik el, második pl IS-3 / 391 csatával.

Sajna nem ismertem a régi típust ahogy a Tigris-t sem. :(
Jó-jó tankok de olyan érzésem van mintha fáziskésésben lennék.
Van egy-két ajánlott tank, elindulok értük de már nem a régiek. (épp ezért a statot sem érdemes hasonlítani)
Lóhere matricát ő kapta meg sokáig ez a tank húzta az igát (stat/kredit/legénység) és az esetek 70-80%-ban egy rossz napon is képes voltam vele egyenlíteni vagy akár megfordítani a napi zárás végeredményét.
Nyilván ez sem életbiztosítás mert volt hogy semmi nem jött össze de szerethető tank.

(#119211) Kiki18 válasza jagada (#119208) üzenetére


Kiki18
őstag

Az aztán ütős lenne. Két karaktert felcseréltél. :P

(#119212) jagada válasza Kiki18 (#119211) üzenetére


jagada
őstag

Tényleg :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119213) Balesz1899 válasza rlazol (#119204) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Miért, talán a T-28 legényeit kellett volna beleültetnie? :)

(#119214) WOT-H-A-C válasza zodo (#119210) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nálam így néz ki a top10( de statot ne nézz, sima középszerű játékos vgyok.. :D )

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119215) Papooo válasza zodo (#119207) üzenetére


Papooo
senior tag

A T57 heavy semmiben sem hasonlít az E5-re, mivel táras. :)
Ha jól sejtem, akkor a T49-et mindenképp ki fogod egyszer húzni, onnan meg már csak egy ugrás a T57.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#119216) Atti777


Atti777
senior tag

M40/43 Ace

Kár hogy a küldetés nem lett meg vele, pedig nem sok kellett volna hozzá, talán 100 vagy még kevesebb sebzés

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#119217) nyunyu válasza Kiki18 (#119211) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt is le kéne osztani másféllel, mert a küldi miatt kapott 1,5x XPt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119218) rlazol válasza Balesz1899 (#119213) üzenetére


rlazol
addikt

attól függően, h hol fejezte be. Én T4-T5ben van, h maradok kicsit képezni a legényeket, h legyen értelme átültetni őket a következő tankba.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#119219) emre válasza WOT-H-A-C (#119214) üzenetére


emre
veterán

Amíg megvolt a su85-nek a zis7-es löveg én azzal mentem sokat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#119220) Balesz1899 válasza rlazol (#119218) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Mivel írta, hogy gyorsan eljutott a KV-ig, így gondolom, hogy nem sokat képzett az előzőeken.
Plusz a T-28 med, míg a KV heavy, így ott plusz bukta lenne a képzésnél.

(#119221) BÁ Nutrition válasza zodo (#119207) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

evvel az 57mm project 413as agyuval azert mar utokepesebb picit :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119222) WOT-H-A-C válasza emre (#119219) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A vadász vonalnak nem álltam neki, pedig az ISU-t meg a SU152 őt ki akartam rántani... FUN-nak nagyon jók, aztán nerfelték a BL10 et és megharagudtam a WG-re! :D

Jah, meg hozzátenném, hogy a fentebbi képen lévő "kv-85" az még a régi kv-1s volt nem ez a csökevény amit csináltak belőle. Kv-85 el kb. 1 csatám volt.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119223) jagada válasza nyunyu (#119217) üzenetére


jagada
őstag

A TOTT csak a legénységre adja.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119224) zodo válasza WOT-H-A-C (#119214) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát nekem az összes csata szám (5110) annyi kb mint nálad a top 4-el (5068) futott :)
Mondjuk csak e hó 20.án lesz 1 éves a fiók és csak kis jóindulattal mondhatóm hogy kezdem leszakítani a bot jelzőt. :))

(#119215) Papooo

Gondoltam hogy megemlítésre kerül a "táras" mivolta.
Nem néztem csak a száraz technikai paramétereiket és sosem volt még táras tankom.
Kivéve a 0 km-es stock Skoda T-25-t.
Nem tudom miből gondolod hogy a T-49 valaha is cél lenne de ha egyszer mégis az min. 1--2 év és addig van/lesz mit húzni így csak feleslegesen állna benne a pénz.
Időm van és ha nagyon kellene valamiért a T-29 biztos csak akcióban venném vissza így szinte zéró bukta.
Elsősorban Szovjet ágon (LT, MT, HT) aztán másod sorban bármelyik nemzet MT tankjai a cél.
Viszont köszönöm az észrevételt, igazad van ha cél lenne a T-57 (mondjuk a két feleslegesen képzett tag miatt akkor is bosszús lennék) csak nincs annyi időm a cél tankok mellett hogy azért húzzam, hátha majd egyszer belekezdek egy komplett ágba miatta!

(#119221) BÁ Nutrition

Ugye ugye :) de majd a 85mm F-30-as löveggel lesz az igazi.
Fentebb láthatód hogy nem vagyok top játékos de van vele ...
3 ász köröm,
2213 top sebzés,
legtöbb kilőtt tank: 8
Stug IV kampány, HT 11. küldetést is vele sikerült összehozni.
Szóval kitartás, klassz kis tanuló tank lesz.

(#119222) WOT-H-A-C

Én szeretem a mostani KV-85-öt is, ugyan néha nagyon mellé tud lőni a 170/250 -es löveg pedig papíron 0,38 szórása van.

[ Szerkesztve ]

(#119225) #15106560 válasza Papooo (#119215) üzenetére


#15106560
törölt tag

A T54E1-el játszva valóban csak egy ugrás a T57. :)

(#119226) CirrMee válasza zodo (#119224) üzenetére


CirrMee
addikt

KV-85 mocskos jó gép (gundepet leszámítva), nálam az első volt, aminél elhatároztam: nem lesz eladva. :)

Meg az első olyan tankom volt, amire felkerült a második kiválóság jel. Bár érik most egy másik, lassan az OI exploderre felkerül a második analóg favágó berendezés (balta). :))

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#119227) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Jó a Skoda a háznál... :)


nyerhettünk volna, ha kis kedves Skoda T24 nem álldogál a egy bokorban és spotolt volna az Artyknak...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#119228) Luperator válasza BÁ Nutrition (#119201) üzenetére


Luperator
tag

Szia!

Nemrég jutottam el én is a KV-1-ig és mit mondjak, tényleg masszív tank, de az alap ágyúval nagyon hurka... A T28-at speciel én utáltam, mozgékony de akkora mint egy mozdony és én sokszor éreztem papírnak... Free xp-ből át is ugrottam és a KV-1 szöges ellentéte az előbbinek, jobban be is jön bár marha lomhának érzem.. Hát nem hiába heavy kategória... (hozzá tartozik az igazsághoz, hogy én a mobilos, blitz verzióval játszom) 😁

(#119229) tarka_szarka válasza Greentea (#119158) üzenetére


tarka_szarka
tag

Szerintem a leo tierjében sokkal jobb gép a pta-nál ezek miatt:
-jobb gun dep és mindenfelé :-)
-pontosabb ágyú
-mozgékonyabb, agilisebb
-töltésidő

Én rejtőzöm és lesipuskázom vele. Szépen lehet weakspotra lőni messziről is. Amint látom, hogy közeledik az ellenség, akkor próbálok odébbállni. Alacsony és egész jól rejtőzködő a masina, érzésre kevesebbszer spotolnak, mint a pta-nál.

Közelharcban gyenge a páncélja miatt, illetve modulérzékenysége miatt. Toronnyal lehet pattintani, de nem életbiztosítás. ROF-ban nem erős, ezért egy orosz tizes med egy az egyben általában megesz.

Sajnos nálam nem meccslehozó gép, mint az orosz medek. Amíg békén hagynak, addig vígan osztom a pofont, de ha fogynak a saját tankok, akkor én is elfogyok szépen. ha fut a szekér, akkor 3-4k damage, egyébként meg 1k.

WOT account: tarka_szarka

(#119230) Jolet


Jolet
őstag

hol lehet bekapcsolni, hogy automatán rakja vissza a felszereléseket?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#119231) nightmare13


nightmare13
senior tag

Kezdem elveszteni a kedvem a játéktól, egyre több a bunkó...

Ma ezt kaptam ki:

Nekem kellett scoutolnom egész meccsen azon az oldalon az e75-tel, persze én voltam folyton a noob...

Hozzá tartozik a 120 xp-s sor (kitakarja a szöveg), Str. Emillel volt...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119232) Papooo válasza nightmare13 (#119231) üzenetére


Papooo
senior tag

Én ezért nyomom ki reflexből, ha dicsérni akar, az nem érdekel, ha szindni, akkor meg backup6ja.
Sok mérgelődést meg lehet így spórolni, :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#119233) lacibacsi válasza Jolet (#119230) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezt egy mod csinálja (AutoEquip mod!?). Aslainban pl. benne van.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119234) nyunyu válasza nightmare13 (#119231) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha én lettem volna T7 tankkal abban a meccsben, akkor csak simán bot reportot kaptál volna a T9 HTvel 1100 dmgs teljesítményedre.

Ja, jut eszembe, nem jöttem rá, melyik mod keféli el az ingame chatet, így sajnos nem tudom a noobokat chaten kiosztani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119235) tarka_szarka válasza nightmare13 (#119231) üzenetére


tarka_szarka
tag

Sajnos ez a játék nagyon alkalmas az epénisz lengetésére, ami nem is volna baj, ha néha oda nem csapnának vele. :-)

Mindig lesz valaki, akinek sok, vagy kevés vagy, nem azt teszed, amit ő szeretne, esetleg olyan tankod, statod, feliratod, klánod, neved van , stb., ami nem tetszik.

Rövid javaslatom: jobb gomb a nevén, add to blacklist

WOT account: tarka_szarka

(#119236) galervin93 válasza nyunyu (#119234) üzenetére


galervin93
őstag

Azért ha lerohan az ellen, néha csoda az egy-két lövés is, így látatlanban azért erős a "bot report".
A kollégába belekötő gyerek viszont egy egészen kellemes fail-reroll. Na ennyire érdemes bárkinek a beszólogatására is reagálni...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#119237) Veatta válasza tarka_szarka (#119235) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nekem már betelt a fekete listám egyszer , már csak azok vannak rajta akik TKznak.

(#119238) nyunyu válasza nightmare13 (#119231) üzenetére


nyunyu
félisten

Tizesekkel meg nem kell foglalkozni, ha nem megy.

Nekem 29k után is csak 5 áll a garázsban, azok közül is csak a T110E5-öt merem néha elvinni egy-egy körre, mert a 3 TDt (F155, Obj268, T110E4) olyan szinten nerfelték, hogy garantált -20k bukó velük menni.
Centurion AX is csak azért lett kigrindelve, hogy megkapjam a prém FV4202P-t.

Amúgy ki van még feljesztve az E50M, E100, de nem lettek megvéve, lassan elkészül a Leo 1, meg az FV4005 is.

De mivel mostanában nem élvezem a játékot, így nem töröm magamat, hogy meglegyenek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119239) Jolet válasza lacibacsi (#119233) üzenetére


Jolet
őstag

régen tudta az xvm is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#119240) nightmare13 válasza nyunyu (#119234) üzenetére


nightmare13
senior tag

Köszi :) Esélyem nem volt ott, de biztos megérdemlném a bot a reportot.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119241) nyunyu válasza galervin93 (#119236) üzenetére


nyunyu
félisten

Ennél azért némileg szofisztikáltabb a módszerem.

Nyilván egy egész oldalt egyedül védő tank nem kap reportot, mert ott nem ő volt a hülye.

De általában nem ez a helyzet, hanem 5 percig nem történik semmi, mert a top tankok szépen elkempelgetnek a hátsó sarokban, és még ők anyáznak, hogy nincs spot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119242) lacibacsi válasza Jolet (#119239) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha most is tudja, akkor majd Zodo mester megmondja. :K

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119243) fradi81 válasza Jolet (#119239) üzenetére


fradi81
veterán

hangar.xc, szerintem ennyi lesz:
// true - Enable removable equipment auto return (Camouflage net, Stereoscope, Toolbox)
"enableEquipAutoReturn": true,

moto g72, Ninebot d28e

(#119244) nightmare13 válasza nyunyu (#119241) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én középen voltam, jobb oldalt a tankroncsoknál kb.

Hátul a sarokban volt a Ferdi, az FV4202 (P) meg a kedves új barátom, na most ahogy látod, a kedves kis barátom meg az FV nem is látszik a listán :)

Sok-Sok gold ellen a befordítás se játszott sajnos...

Amúgy itt van a fő accja, amire oly büszke volt: Drogsika

Ennél még az enyém is jobb :D Idiótanightmare1367

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119245) Jolet válasza fradi81 (#119243) üzenetére


Jolet
őstag

Köszönöm

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#119246) tarka_szarka


tarka_szarka
tag

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-100-years-tanks-part1/

Indul a buli.

WOT account: tarka_szarka

(#119247) wwenigma válasza tarka_szarka (#119246) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jájdejo hogy most leszek 2 hetet svédbe. :O ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119248) tarka_szarka válasza wwenigma (#119247) üzenetére


tarka_szarka
tag

Öt hétig tart és egyet ki lehet hagyni.

Szerintem harckocsi nyeremény nem lesz valószínűleg. Egyéb nyereményeket ír, mint pl. prémium fogyócikkek, garázshely.

Majd meglátjuk.

WOT account: tarka_szarka

(#119249) wwenigma válasza tarka_szarka (#119248) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hja, remelem atcsuszik hetfo keddre a hétzárás, és amikor hazahoz a reptéri transzfer hajnalba allhatok neki farmolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119250) zodo válasza lacibacsi (#119242) üzenetére


zodo
nagyúr

Én tuti nem :N , xvm-el kapcsoltban csak kérdéseim szoktak lenni. :B
Aztán válaszok alapján sem mindig sikerül beállítanom ahogy szeretném.

Jelenlegi patch-el be is fejeztem vele a szenvedést mert legfőképp amúgy is csak a kényelmi funkcióit használtam. Napi stat, damage log, ikon pack van fent és már kezdem megszokni.

Ami hiányzik az a hangár óra (képernyőkép alapján, egyszerűbb visszakeresni a replayt)
esetleg garázsban a tank statok és minimapon hogy merre áll a lövegem jelölés amik kicsit hiányoznak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.