Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120701) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Meglett az 50K pattintás is, ezüst éremre még jó lehetek :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120702) zodo válasza galervin93 (#120695) üzenetére


zodo
nagyúr

gg \o/ :)

V-ös tankokból érdemes választani, főként közepes vonalra?
Német Pz.Kpfw. III/IV közepes tankon gondolkodtam ha Leo1 lenne a cél de lehet hogy többen E50M vonalat javasolnátok. Egyiket sem próbáltam teszt szerveren de nagyjából tudom hogy előbbi sunnyogós míg utóbbi, tolakodó harcos. Pz.Kpfw. T 25 garázsban áll, legénységet képezni.
Esetleg USA M4 => M48 Patton vonal.
Nincs USA prém tankom csak Angol Matilda BP ahol a Comet kifejlesztve.
Francia, Kína, Japán ágon egyáltalán nincs tankom és csak utóbbinál néztem az STB-1 -et ami egész szimpatikus volt.

(#120699) jagada

Na jah, KV-1 pedig tényleg szépen hoz ahhoz képest hogy nem prém persze csak ha sikerül egy jobb kört menni.

(#120701) h1mpi

Nekem is meglett ~ 500-1500 átlaggal mert az IS-3 és IS-7 sem pattintanak mindent. :)

[ Szerkesztve ]

(#120703) jr1994 válasza galervin93 (#120695) üzenetére


jr1994
addikt

Végre :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#120704) jagada válasza zodo (#120702) üzenetére


jagada
őstag

Sok dilinyós van, aki csak beküldi a prém tankot AFK-ni és így farmol. Ma is belefutottam párba (pl. német bulldoggal), viszont ha kilövik szerintem inkább mínuszra jön ki a kör a javítással.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120705) kchryss


kchryss
addikt

Végre van fórum, már elvonási tüneteim voltak pedig tudtam hogy nem maradok le semmiről mert más sem tud írni. :D

Ha bárki komolyan gondolkodott a maraton küldetésen, annak elég volt játszania pár random csatát a hétvégén és garantáltan kiverte a fejéből hogy elinduljon érte. Komolyan én ennyi idiótát még sosem láttam a játékban mint most. A 10-es csatáim is mind vagy 15-0 vagy 0-15 körüliek lettek.
Ha jön a maraton küldetés akkor random csatákban el fog szabadulni a pokol. Igen-igen még ennél is lesz lejjebb :)

(#120706) nyunyu válasza kchryss (#120705) üzenetére


nyunyu
félisten

Tegnapig még nem volt annyira rossz a helyzet, de ma egyszerűen tényleg olyan körök voltak, hogy csak na.

Ha jó kör, az tuti bukta, kettőt lőttem aztán leartyznak fullHPról meg duplázzuk, természetesen kibérelve a 11-13. helyet XP szempontjából, mert az általam spotolva tartott tankokat a mieink még véletlenül sem találják el. (artynk se.)

Valami 35 kör kellett 3.5 óra alatt, hogy meglegyen a 10 top10 XPs győzelem, meg a 20k XP.
Míg az előző napokban egyszer sem kellett 22 körnél/2 óra 20 percnél több ugyanehhez.

Közben írják, hogy a visszajelzések hatására meghosszabbítják a maratont 6 nappal, 38 nap hosszú lesz, nem 32.
Így *talán* be lehet fejezni időre.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120707) Simi37 válasza nyunyu (#120706) üzenetére


Simi37
őstag

Azt hittem már dmax kap egy napot :/ Nekem is ma 30 csata kellett remélhetőleg ez javul a hétköznap hatására...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#120708) kchryss


kchryss
addikt

Ennyi kellett a 20k xp-hez alap fiókkal ma:

Első 13 csatámból 3 volt győzelem abból is az egyikben nem lett meg a top10, mert emillel mire becéloztam valamit kilőtték előlem.

Ezt a retardált Dicker maxot pedig aki miatt döntetlen lett ez a csatám, meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben: REPLAY - FCM ász döntetlennel

[ Szerkesztve ]

(#120709) Dr.Én válasza kchryss (#120708) üzenetére


Dr.Én
veterán

én is szeretném a napi 20000 XP-t össze szedni, csak idő hiányom van... eddig 2-szer sikerült ha jól emlékszem... tegnap se jutottam tovább mint 13000 XP.. :B

WOT: kissio

(#120710) DaveHutt válasza nyunyu (#120706) üzenetére


DaveHutt
őstag

Most mondok egy hülye kérdést, miért nem lövöd te a saját spotodat? Láncold és lőni fogják majd. Lősz egyet, elbújsz 9 mp-re, megint mehet a spot.

(#120711) h1mpi válasza Dr.Én (#120709) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 20K xp nem nagy szám prém fiókkal és tartalékkal, de ha egy kimarad pápá dmax..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120712) jagada válasza h1mpi (#120711) üzenetére


jagada
őstag

2 nap kimaradhat nem? Csak 13x kell megcsinálni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120713) Ric4m0nd válasza h1mpi (#120711) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Na itt buktam el.. :D Se prémium fiók, sem OP tankok amivel lehetne grindolni.. Goodbye DMax :DDD

(#120714) jano_77 válasza zodo (#120702) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap frankón le lettem NOOB-ozva (sajnos kicsit már én is annak éreztem magam :((( ) mert a stock Skoda T50-el 3 lövésből egyszer sem tudtam belőni szemből a tetves IS3! Pedig nem auto célzással tüzeltem, hanem igyekeztem célozni, de az RNG nem hagyta, hogy megsebezzem. :(

(#120711) h1mpi: meg lehet azt csinálni BOOST és prémium nélkül is, csak legyen időd minden nap tolni! Jaaaa, hogy nincs - mint nekem - akkor C'est la vie. :U (pedig a milla kredit jól jönne most kivételesen)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120715) Balesz1899 válasza Simi37 (#120707) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nekem első nap 37(!) csata kellett a 20k-hoz, tegnap meg a másik véglet, 16...(Igaz, a tegnapit már személyes tartalékkal toltam)

Kb annyi 2 órás XP-s tartalékom van, amennyi nap még hátravan a dickerig, azt rááldozom.

(#120716) Simi37 válasza Balesz1899 (#120715) üzenetére


Simi37
őstag

Szerintem en is be fogom dobalni... de olyat h 700xpvel nem vagyok top10 hat orultelm.. naja az ido... vagy a hazi nem lesz meg vagy 8 helyett 6 orat alszok... nem konnyu.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#120717) nyunyu válasza DaveHutt (#120710) üzenetére


nyunyu
félisten

Most mondok egy hülye kérdést, miért nem lövöd te a saját spotodat? Láncold és lőni fogják majd. Lősz egyet, elbújsz 9 mp-re, megint mehet a spot.

Láncoltam, de ő is láncolt engem.

A különbség csak annyit volt, hogy az ellen többi tankja engem lőtt, míg a mieink rá se bagóztak az ellen top heavyjére.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120718) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok mire ez a nagy készülődés hajtás a T44-re ? Kicsit utánaolvasva és pár videót megnézve az jött le , hogy ez sem lesz jobb semmiben mint a sima alap T44 . Egyedül a kredithozam és a legénység képzés miatt lehet érdemes kihúzni . akinek a korábbi eseményekről már van ( WZ-FV4202,SuperP,IS6 ) azoknak max a gyüjtési mánia miatt érdemes megcsinálni . Magam részéről én tuti nem húzom ki elég a CW kampány is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#120719) jagada válasza nyunyu (#120706) üzenetére


jagada
őstag

Mától sem lesz jobb a helyzet, mindenki a a frag lopáson fog ügyködni, érdekes csaták várhatók! Senki nem akarja majd lőni az ellenfelet, csak ha már 1 lövéses lesz.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120720) nyunyu válasza jozefgucci1 (#120718) üzenetére


nyunyu
félisten

Hiába hosszabbították meg a maratont hat nappal, így is 3/4 hónapnyi munkaidőt kell beletenni, hogy meglegyen egy tank, amivel aztán vagy játszol, vagy nem.

Mivel nem szeretem a szovjet tankokat a lassan célzó pontatlan ágyúk, valamint a limitált gundep miatt, nem hinném, hogy sokat használnám.
A korábban összefarmolt IS-6/WZ-111/FV4202P trióból pl. egyáltalán nem használom a WZ-111-et, annyira játszhatatlan.
IS-6-ot is csak azóta veszem elő szívesen, mióta buffolták a páncélját.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120721) tarka_szarka válasza jozefgucci1 (#120718) üzenetére


tarka_szarka
tag

Én az alábbi okok miatt fogom megcsinálni:

1. Kihívás.
2. Tetszik a gép.
3. Ezen az accon kikerültem a t44-et, már kicsit hiányzik.
4. Ez egy trófea, a gyűjtemény része.
5. Viszonylag ritka cucc lesz.

Nem mellesleg szerintem troll páncélja lesz. Ezzel a köténnyel pont a fájó pontja lesz erősítve az eredeti harckocsinak, a folyamatos ammorack a test első harmadába oldalról bekapott lövésektől.

WOT account: tarka_szarka

(#120722) lacibacsi válasza tarka_szarka (#120721) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak gratulálni tudok neked, hogy van napi 5-6 órád a játékra. Aki dolgozik és/vagy családja van,az egyszerűen nem engedhet meg magának ennyit, mert igen gyorsan megkapná a munkakönyvét, vagy az asszonytól a bőröndjét...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120723) jagada válasza tarka_szarka (#120721) üzenetére


jagada
őstag

Nem gondolnám, hogy felfogja az oldalról érkező AP és APCR lövedékeket, a STUG IV-en sem ér semmit a kötény.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120724) #15106560 válasza lacibacsi (#120722) üzenetére


#15106560
törölt tag

Nekem időm sincs, számítógépem sem még vagy másfél hétig, meg van T-54 mod 1-em. Így sok vonzalmam nincs erre a tankra.

(#120725) Jadro válasza jano_77 (#120714) üzenetére


Jadro
veterán

Az én IS3-ról tegnap egy srác kétszer pattant egymás után a 10-es skodával, csak a harmadik talált be. Ja és pont az oldalamban kapott el. Be is írta, hogy micsoda szerencsés vagyok. Jeleztem neki, hogy az RNG most velem van. Ritka pillanat. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#120726) tarka_szarka válasza lacibacsi (#120722) üzenetére


tarka_szarka
tag

Számításaim szerint napi három óra lesz.

Dolgozom és családom is van, sőt lakás felújítok is. Mondjuk aludni azt nem nagyon szoktam, :-)

WOT account: tarka_szarka

(#120727) tarka_szarka válasza jagada (#120723) üzenetére


tarka_szarka
tag

Nem is a felfogáson van a lényeg, csak nem adjon lőszerrekeszt minden második lövés. A t43 és t44-nek, nálam legalábbis, ez volt a hibája

WOT account: tarka_szarka

(#120728) lacibacsi válasza tarka_szarka (#120726) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor elnézést kérek az összes többi (nyilvánvalóan noob) családos ember nevében... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120729) zodo


zodo
nagyúr

IS-7 tagoknak a 4. -nek mit érdemes?

Jelenleg kb mindenkinek van BIA és Javítás és a vegyes kör.
(lámpa, pillanatkép, sima utazás, biztonságos elhelyezés, és a lemaradt második töltőn adrenalin roham)

(#120730) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Cromwell B-t leginkább SH-ra, hogy érdemes skillezni? 1. skill a BIA, ami járt hozzá megvan a 2.-3. sor gyakorlatilag (98%)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120731) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#120728) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát jah . Nálam is asszony +gyerek+edzései melett nem nagyon van erre idő . Egy átlagos napon is hat óra után érünk haza . Ha ledobnám magam egyből a gép elé akkor abból hamar válás lenne .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#120732) F.B.I. válasza lacibacsi (#120728) üzenetére


F.B.I.
veterán

Erre csak annyit mondok : 24-72, asszony dolgozik, gyerek suliban, xaros panel, csak virágot kell locsolni meg néha főzni. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#120733) kchryss válasza zodo (#120729) üzenetére


kchryss
addikt

A fontos skillek már rajta vannak. Mesterlövész és Ezermester lenne még hasznos rá. Ezen kívül mehet rá bármi nagy különbség nem lesz.

(#120730) @h1mpi:
0. sor: bia
1. sor: 6.érzék / Pillanatkép / Irányított ütközés / Helyzetfelismerés / Biztonságos elhelyezés
2. sor: Javítás
3. sor: Felderítő / Mesterlövész / Sima utazás / Camo / Camo
4. sor: Camo / Camo / Camo / Tök mindegy / Tök mindegy

Randomra sokkal előbb raknám rá a Camo-t, de sh-on le szoktuk rohanni vele az ellent és állandóan spoton vagyunk. :)
Irányított ütközés hasznos, mert rengeteg type64-gyel és t37-tel találkozik amelyek nagyon jól rammolhatóak. Hallottam olyanról is aki repeszpáncélt is rakott rá és ment neki mindenkinek mint az állat. :D
Biztonságos elhelyezéstől sokat nem kell elvárni, ha felrakod is mindegyik 2. lövés ammo rack.

(#120734) kchryss


kchryss
addikt

Lehet szavazni a következő havi Top of the Tree-re. Heavy lesz. Elég szoros az állás. AMX50B, T57Heavy, E100, IS4 is megnyerheti.

(#120735) DaveHutt válasza kchryss (#120734) üzenetére


DaveHutt
őstag

50B-re szavazzatok pls. :)

(#120736) zodo válasza kchryss (#120733) üzenetére


zodo
nagyúr

Grat a hajnali körhőz és Köszi!

(#120737) Kelvin


Kelvin
őstag

E-100-ra nyomjatok jó lenne végre kihúzni ;D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#120738) jano_77 válasza DaveHutt (#120735) üzenetére


jano_77
nagyúr

+1 szavazat leadva....remélem megnyeri az 50B vonal. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120739) rlazol válasza Kelvin (#120737) üzenetére


rlazol
addikt

@ body123 & Kelvin: az én voksom még eladó ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120740) nyunyu


nyunyu
félisten

Nekem tökmindegy ki nyer, mivel a tegnapi+mai agyhalál alapján még a T44 maraton előtt ki fogom bannoltatni magamat 1 hónapra, hogy biztosan ne essek kísértésbe. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120741) h1mpi válasza kchryss (#120733) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi! most nekem is randomra van felszerelve a camoval, de iszonyat sokáig rakja vissza a láncot. megcserélem a camoval a javítást.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120742) po1son válasza kchryss (#120734) üzenetére


po1son
addikt

Esetleg egy linket lehet kapni? :R Tudom a google a barátom, de ezt a Top of the Tree szavazós részt soha nem találom meg és mindig csak az eredményt látom már viszont.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#120743) nyunyu válasza po1son (#120742) üzenetére


nyunyu
félisten

Főoldal jobb alsó sarok?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120744) jagada válasza nyunyu (#120740) üzenetére


jagada
őstag

Én már ki is bannoltattam magam :DDD
Nem bírom a T3-as tankokat a T9-es csatában, meg a kezdőben lövöldöző csapattársakat.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120745) po1son válasza nyunyu (#120743) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a segítséget ment egy plusz voks az amx50b-re. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#120746) nyunyu válasza jagada (#120744) üzenetére


nyunyu
félisten

Ma csak egyet lőttem egy teamkillerbe, amit már 2 másik tankunk hátbalőtt, de attól is sikerült bekékülnöm 4-5 meccsre. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120747) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Valaki mondja már meg, hogy a VI-os francia arty miért ilyen szar? Konkrétan pontatlanabb, mint az S-51, de az ágyú stat alapján meg jónak kellene lennie. Napok óta az full összeszűkült lövések méterekkel mennek félre az álló célpontra!!! Nagyon gondolkozom, hogy átugrom free xp-ből...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120748) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#120747) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Remeljük h ezt bevezetik a többinél is.
Amúgy van olyan prémtank ami megérheti féláron míg tart az akció? Tier 5ös tankok vannak 750 goldért. Csak nem túl szimpatikus egyik sem igazából

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120749) rlazol válasza BÁ Nutrition (#120748) üzenetére


rlazol
addikt

támogatom!
minap Waffentrógerrel abban a pillanatban, h villant a lámpám one-shotolt vmi OBJ arty :o ellenséget nem is láttam.... :(((

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120750) h1mpi válasza rlazol (#120749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem is kikapott Scorpionnal a M44-es arty spot leesése után másodpercekkel mozgás közben...

Na ezt eddig bírtam eladtam a f@szomba. Ennél szarabb artyval még nem játszottam a játékban

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.