Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#120051) adamgreen


adamgreen
senior tag

Egy rahedli buff jön : T54 proto , AMX1357 . Panther 8,8 :R VK4502A

[link]

;] ;]

(#120052) #15106560 válasza adamgreen (#120051) üzenetére


#15106560
törölt tag

Még a végén visszaveszem a P8.8-at. :DDD

(#120053) Dr.Én válasza adamgreen (#120051) üzenetére


Dr.Én
veterán

Kíváncsian várom hogy a T54 proto és a Panther mit kap...
Protonàl jobb páncél átütés nem ártana...
Esetleg még jobb gyorsulás neki...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#120054) rlazol válasza adamgreen (#120051) üzenetére


rlazol
addikt

Aladárról nincs szó, csak annyi, h "problémás" - ez jelenthet cserét is, bufffot is, semmit is. Nagy valószínűséggel az utóbbi lesz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120055) jano_77 válasza kchryss (#120046) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen a kimerítő válaszodat. Végül átraktam az Acélnővéreket az AMX 12t-ba - az AMX 30B-be voltak tervezve - és mentem vele pár kört. Tényleg sunyi kis dög és jó is lenne spútolni, ha lenne csapat, akik rendesen lövik is a villantott enemyt! De nem nagyon van! Hiába világít mindenki, nem találják el legtöbbször a tankokat. :(
Amúgy WN8 húzásra tényleg nem rossz:

Amikor nem lövik a spotot és kénytelen vagy Te elindulni és lőni:

Beteg tank ez a Grille 15 én azt mondom. Mondjuk ezer %, hogy a srác aimbot-ot használt, mert Siegfried Line-on védtünk, Ők ezek szerint ugye támadtak és alig gurult fel a dombon, már lőtt is és ezek szerint nagyjából minden lövése talált és sebzett is.

AMX 1357 GF-el viszont nem érdemes spotolni - legalábbis, amennyiben WN8 akarja vki húzni, mert arra nagyon nem alkalmas:

Nos ez egy olyan csata volt, ahol, ha normálisabb a csapat, akkor irgalmatlan sok spot dmg-em lehetett volna, ettől sokkal-sokkal több! Be álltam a csata elején a D3 bokorba és szinte azonnal fel is villantottam 3-4 tankot, akik kívülről próbáltak volna mögénk kerülni. Elkezdték ugyan lőni őket, de sajnos nem túl nagy hatékonysággal. :( Pedig végig világítottam őket. A végén sajnos rám találtak, mert már csak én voltam élve.

Itt meg tudja mondani nekem vki, hogy miért nem adódott hozzá a küldis spot dmg-emhez az adott csata spot dmg-e?!? Ez volt az utolsó csatám és a Küldis fülön is ha megnézem, akkor az ez előtti csata utáni eredmény látszódik. :F Járt már így vki?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120056) kchryss válasza jano_77 (#120055) üzenetére


kchryss
addikt

Grat a 12t-hez az ilyen 10e wn8 feletti körök nem lesznek ritkák vele. :)

"AMX 1357 GF-el viszont nem érdemes spotolni - legalábbis, amennyiben WN8 akarja vki húzni, mert arra nagyon nem alkalmas"
Semmivel sem érdemes spotolni ha a wn8-at akarod húzni, mert spotra nem ad semmit sajnos. Ez nagy hiba a képletben. Ezért van ennyi hátul kempelő és td-ző light :(((

"Itt meg tudja mondani nekem vki, hogy miért nem adódott hozzá a küldis spot dmg-emhez az adott csata spot dmg-e?!?"
Láncoltad a Cromwellt. A játék azt is asszisztnak veszi, de ebbe a küldetésbe a láncolás nem számít bele.

[ Szerkesztve ]

(#120057) DaveHutt válasza jagada (#120042) üzenetére


DaveHutt
őstag

A Panther a szopóroller azon a vonalon, a Panther II már egész jó, ha a Tigrisről megvan a hosszú 88-as. Az E50 nagyon rossz grind, de utána mindenért kárpótol. Ne add fel.

(#120058) rlazol válasza jano_77 (#120055) üzenetére


rlazol
addikt

az vsz lánctalp lelövése miatti támogatás volt, nem spot. A küldibe csak a tiszta spot számít.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120059) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hali
este kivaltottam xp-bol a kv1-s-t. gondolkodok rajta h megerne kifizetni valszeg a fullos legenyseget, a kv1 most tart 90%nal 75rol 100 csata utan.
igy egybol tudnam az elso skillt huzni, ezzel lehetne majd megcelozni az IS3at kesobb. BIA-val jo lenne kezdeni?

ill ha lesz hetvegen learazas akkor felszereleseket vehetnek kv1/kv1s/vk3001p vonalon
otlet?

most het kozben is tudtam jatszani, kb 1 millio kredit lesz ra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120060) jano_77 válasza rlazol (#120058) üzenetére


jano_77
nagyúr

és (#120056) kchryss köszönöm a választ. Ez bizonyára elkerülte a figyelmem. :U

(#120057) bodry123: a Párduc áldozatul esett vmi brutál nerfnek? Csak mert emlékeim szerint egy álom tank volt, én meg is tartottam még jó sokáig azután, hogy túlléptem rajta.

Tegnap tudtam menni megint 18 csatát és 25,8K-ig sikerült eljutnom a spottal, remélhetőleg meg tudom majd csinálni még a héten a maradékot. De baromi nehéz lesz, mert tegnap pl legtöbbször városi mapra dobott ÉS agyhalott véglények közé, akik a világított tankit sem tudják eltalálni, mert olyan béna vagy mert olyan távol áll, hogy nem látja barom. Annyi esze viszont nincs, hogy előrébb guruljon. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#120061) jagada válasza jano_77 (#120060) üzenetére


jagada
őstag

Tegnap mentem vagy 50 csatát, ebből 1 alkalommal volt csak Prokhorovka, de akkor is M103-al voltam :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120062) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#120059) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem lehet, hogy te valamit rosszul csinálsz? Már 100 csatád van KV-1-gyel és free-ből vetted meg a KV-1S-t? A 75%-os legényeknek még közepes játékkal is már az első skilljük végén kellene tartaniuk ennyi csata után és 100 csatával már mind a három kifejleszthető tanknak meg kellene lennie önerőből... :F

(#120055) jano_77: Szép körök! Tényleg jó kis tank. Igaz, hogy én csak 52 csatát mentem a 12t-vel, de még így is jóval az overall átlagom felett volt vele a teljesítményem. Most a 13 75-tel megyek, az sem rossz, ha beadja... ;)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120063) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#120062) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem freexp-bol, hanem ami a tankon volt, meg marad asszem 4000 rajta.
az elso 40-50 csata nagyon fosul ment mig teljesen stock voltam. 30%winrate, a vk3001pvel pont forditva ott kb 70%ra jott ki. most mar jon fel a kv1, volt par egesz elvezetes csatam is tegnap.

az elso skillhez szerintem kell tolni vagy 150ezer xp-t, szal nem hiszem h realis 100 csata utan

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120064) jagada válasza BÁ Nutrition (#120063) üzenetére


jagada
őstag

A free XP-t általában nem szabad új tank kifejlesztésére fordítani, hanem a megvett tank moduljait kell belőle kihúzni, hogy minél kevesebbet kelljen a fos stock tankkal szenvedni, mert azzal nem lehet hatékonyan részt venni a csatákban!
Kivételt képeznek ez alól a nagyon fos tankok!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120065) BÁ Nutrition válasza jagada (#120064) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ennel egyertelmubben nem tudom leirni h nem free xpbol vettem
koncentraljunk a masodik felere a postnak

/csak annyit irtam h mar ranyomtam a kivaltas gombra, szal nem a t150/kv2 vonalat valasztottam hanem a kv1s-t. kreditet meg nem fizettem mert kerdeztem a legenyseggel kapcsban +felszereles ill masik ket tank felszerelese/hetvegi akcio fenyeben

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120066) Calibos válasza jagada (#120064) üzenetére


Calibos
addikt

Néha megéri legalábbis megkönnyíti az ember életét amikkor akciók során aranyat átvált 35x szorzónál.

(#120067) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#120063) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsáss meg! Többszörösen tévedtem/hibáztam. Egyetlen mentségem van: még kávé előtt vagyok :O

75%-ról 100%-ra valóban nem kevés, összesen 73k XP szükséges. Rosszul emlékeztem, de most már tudom, hogy én anno valami mission-ból maradt legényeket képeztem át a KV-1-re, így rögtön 90%-ról indultak (ami csak 39k XP). Az első skill pedig 210k, tehát valóban nem lehet még meg a 100% (és nekem sem volt),

Az meg, hogy miért gondoltam, hogy free-t használtál fel... nincs magyarázat. :B

A lényegnél maradva: Felszerelésnek a töltésgyorsító, célzásgyorsító alap. Harmadiknak ahogy érzed. Ventivel pici nő a legények tudása, de ezen a szinten szerintem ez elenyésző. Repeszpáncéllal hatékonyan védekezhetsz akár az artyk ellen, akár a HE-vel lövöldöző vérpistik ellen. Szerszámosládával a menekülésed esélyét növeled lánctalp/motor sérüléseknél.

(#120066) Calibos : Ja. Nekem annyi átváltandóm van (lenne), hogy egy ilyen akcióval majdnem 3k aranyat tudnék spórolni. Lassan beáll a garázsomba a free zabáló szörny (T-54), így lehet, hogy most élek én is az átváltási kedvezménnyel... :K

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120068) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#120067) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en azert a tavcsonek is veszem hasznat, kv1 pl eleg kozelre lat csak, ami neha megbosszulja magat.
asszem 1000 kredit vmi 3,5 font, szerintem belepek a fizetok klubbjaba, a vk3001nel elbaszcsiztam mikor 100%os legenyeket csak 80ra kepeztem at 90 helyett.. nem akartam nullara lemenni kreditben erre mar egymillio felett vagyok a legenyek meg csak 94%os szinten vannak, rossz dontes volt.

ja meg annyi h az is6 passzolna ahhoz az aghoz premium tankkent, csak sajna magasabb a tierje mint amit a noobsagom "elbir"

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120069) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#120068) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lehet, hogy rövidlátó, de a sebessége miatt úgysem az első vonalban harcolsz vele, így jó esetben mindig van valaki, aki világít neked.

1000 kredit? 1000 gold, nem?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#120070) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#120069) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gold igen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120071) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#120068) üzenetére


Dr.Én
veterán

IS-6 tankon én is gondolkodtam...nem rossz prém tank...
Annó noob időszakom elején én is vettem olyan prém.tankot, amihez nagyon noob voltam...Panther 8.8 volt...most azért már 5000csatával a hátam mögött márjobban kezelem..
Én most ebben a hónapban aranyat.vettem sokat és váltottam át free XP-re...toltam bele a tankokba.. 9-es szinten...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#120072) rlazol válasza BÁ Nutrition (#120070) üzenetére


rlazol
addikt

többször leírtam már, de látom, Te más irányból közelíted meg a dolgokat: szerintem felesleges alapból vaksi tankokat látótávra gyúrni. főleg, ha az illető egy heavy, amivel a pályának a sziklás/házas/kanyargós részén ügyködsz. Malinovka-n meg végképp nem a Te dolgod spottolni. Sokkal hasznosabb dolgok is vannak - célzásgyorsító, töltésgyorsító, stabi. amíg nincs meg a javítás skill én a szerszámosládát is felrakom néha, annak se kerül aranyba a leszedése.

Ami a skilleket illeti: ne a BIA-val kezdj, annyit nem ér. Főleg, h amíg el nem éri a 100%-t (210k XP) nem csinál semmit. Parancsnoknak 6. érzék, többieknek javítás. Esetleg drivernek mehet vmi specifikus perk, h mozgás közben pontosabb legyen. Majd ha lesz 3-4 fullos skill akkor lehet újrarendezni és beadni a BIA-t egy akcióban.
Én szoktam goldot költeni, csak h 100% legyen az új tank legényeinek alapskillje. Főleg, ha nincs akció. Kreditet igen. Annyit megér. 90%-ról 100%-ra feltornászni alig 40k XP - ez nem olyan sok, főleg, ha benyomsz egy személyes tartalékot vagy kivársz egy megfelelő akciót. Úgyis 70k+ amíg kifullozod, plussz a két következő tank még 40k...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120073) BÁ Nutrition válasza rlazol (#120072) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Én szoktam goldot költeni, csak h 100% legyen az új tank legényeinek alapskillje. Főleg, ha nincs akció. Kreditet igen."
nem azt akartad irni h nem szoktal?
a kv1snel 75%rol indulnak a 100 helyett, oda irtam h szerintem kene h ne legyenek annyira benak. viszonylag normalis agyuval tudnam kezdeni alapbol, csak a mozgekonysaga lenne gyengebb igy a kezdetekben de az csak par csata.

Bia-t par videoban lattam h azzal kezdtek azert kerdeztem.
vk36on nekem is ugy van ahogy irtad, 6ik erzek parancsnoknak es 4 db repair (kb 90%on) felszerelesnek szellozes, toltes es celzasgyorsito
vertikalis stabilizatort meg nem lattam a jatekban eddig, csak hallom h neha beszelnek rola

ill akartam kerdezni mar h vajon a vk36nal befizessem-e free xp-bol a 6ik erzeket h meglegyen vagy jobb ha nem esnek szet a szintek(egyforma %on minden legeny nagyjabol)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120074) rlazol válasza BÁ Nutrition (#120073) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm a korrekciót kimaradt a tagadószó: NEM szoktam goldot köldeni.

BIA jó dolog én szeretem, bár sokan placebónak tartják. Ventivel együtt használva az a jópár töltés-sebesség-javítás érzékelhető. De sokkal fontosabbak vannak nála. Azért látod sok helyen (pl. nálam is) első helyen, mert amikor eljut az ember oda, h reset-eli a skilleket (mondjuk amikor elkezdi a 4-ket építeni) akkor ezzel kezd (biztos ami biztos). De attól még az a 4-ként került rá, csak nyilván nem várunk 1,6M xp-t, h aktiválódjon, hanem aktiválod és negyediknek beraksz egy olyat, ami azonnal aktiválódik és erősödik a % növekedésével.

mennyi hiányzik a 6. érzékből? Mennyi free-be kerülne? hogy állsz a fejlesztéssel? Nem gond, ha szétnő a legénység, amúgy is előfordulhat (eltérő leosztású tankok, prém járgánnyal kavarás), csak a kérdés, megéri-e? Tier 6ban még nem olyan nagy hátrány a hiánya, de 7-be már jó ha van.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120075) nyunyu válasza BÁ Nutrition (#120073) üzenetére


nyunyu
félisten

Vert stab az T7-T8-tól felfele érhető el, de nem mindegyik tankra tehető.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120076) BÁ Nutrition válasza rlazol (#120074) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt hiszem h 15k free xpbe lenne kb durván 10% hiányzik. Néha látom h vki felvillan és pont mire összeszükülnék visszamozog a domb mögé. Szal azért van haszna. De lehet h néha csak zavarni fog egyébként

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120077) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én az M103-ba nyomtam bele a freexpt... elegem lett belőle, meg ugye az E5 azért OP egy tank, azért megérte :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120078) rlazol válasza BÁ Nutrition (#120076) üzenetére


rlazol
addikt

az egy nagyon hasznos skill, egyáltalán nem zavaró. kb 75k XP hiányzik neked. Én nem szánnék rá ennyi free-t, de attól is függ, mennyit akarsz még a VK-val játszani. Közel vagy már, érdemes lenne a 6. érzéket megszerezni, mielőtt átképzed a legénységet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120079) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok!

Ha valaki akar játszani lvl 4-5-6 szinten addoljatok: Tomer20

The easy day was yesterday!

(#120080) BÁ Nutrition válasza rlazol (#120078) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Amíg nem vagyok noob vele :) néha vannak jó csataim. Neha remenytelen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120081) BÁ Nutrition válasza tomrRRR (#120079) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Estefele leszek, vk36 vk30.01p t28 t46 kv1 mikrofonos fulesem nincs de vehetek mondjuk eppen. Ill ha kell noob platoontars vagy masnak :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120082) tomrRRR válasza BÁ Nutrition (#120081) üzenetére


tomrRRR
senior tag

játszunk :D küldök egy célzókeresztet a legjobbat azzal nagyon könnyű lesz, s 5-6 fogsz lőni meccsenként, csak jó helyre kell menni mindig.

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#120083) BÁ Nutrition válasza tomrRRR (#120082) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

marmint modot?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120084) Greentea


Greentea
senior tag

Mi van mind két szerverrel? Megáll a ping számláló és KO. Beragad a játék.

2x2 néha 5

(#120085) BÁ Nutrition válasza Greentea (#120084) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az megjobb mikor akkorat laggol h mire "felebredsz" mar halott vagy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#120086) tomrRRR válasza BÁ Nutrition (#120083) üzenetére


tomrRRR
senior tag

igen igne.

The easy day was yesterday!

(#120087) Jolet


Jolet
őstag

nem tudom hol lehet az ászhatár, de kicsit többre számítottam mint 2. osztály
igaz killem nem volt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#120088) h1mpi válasza Jolet (#120087) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az miatt kaptál kevés xp-t, mert nem volt EPIC medálod és nem kaptad meg a győztes xp-t.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120089) nyunyu válasza h1mpi (#120088) üzenetére


nyunyu
félisten

Confederate az EPIC medál, így megkapta a +50%-ot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#120090) jagada válasza Jolet (#120087) üzenetére


jagada
őstag

Következő körre viszont meg lesz a spotolós küldid is!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120091) jr1994 válasza tomrRRR (#120086) üzenetére


jr1994
addikt

Ugye nem akartok aimbotozni? :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#120092) tomrRRR válasza jr1994 (#120091) üzenetére


tomrRRR
senior tag

miért baj ? csak a falon át lövök.

The easy day was yesterday!

(#120093) wwenigma válasza tomrRRR (#120092) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem ezzel nagyon gyorsan nagyon messzire haladj el innen csaló úr....please... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#120094) h1mpi válasza tomrRRR (#120092) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A falon át nem lősz, max a falba :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#120095) tomrRRR válasza wwenigma (#120093) üzenetére


tomrRRR
senior tag

uristen csaló :D mi lesz velem :D Hozol egy milka oreot :D

Amúgy modot használok mint a többi százezer felhasználó :)

h1mpi : sima mod.

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#120096) kchryss válasza jagada (#120061) üzenetére


kchryss
addikt

Összeesküvés ON. Én az E5 küldetéseket csinálom és állandóan Malinovka/Prokhorovka-ra dob. :D
Az a szerencsém viszonylag jól hozza a spotot az E5 is, ha vannak artyk a csapatban akkor 1,5-3e spot körül szokott jönni. :)

(#120097) DVlad


DVlad
őstag

Ezt nem értem. Én sokszor lőttem (mindenféle mod nélkül) már falon (leomló kőkerítés) mögötti tankra, és sebeztem. Ezzel mi a baj?

(#120098) rlazol válasza Jolet (#120087) üzenetére


rlazol
addikt

Jolet: a is kill hiányzott neki, nameg 7-8-asokat lőttél egy 8as lighttal.

tomrRRR: mod és mod között nagy lehet a különbség :U

kchryss: ha más pályára dobálna azon menne az összeesküvés, h miért nem tudsz a spotos küldivel haladni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#120099) jagada válasza kchryss (#120096) üzenetére


jagada
őstag

Én lehet, hogy arty mentes játékmódra váltok a hétvégén. Bekapcsolom az arty sebzős light személyes küldit.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#120100) f(x)=exp(x) válasza tomrRRR (#120095) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

"Amúgy modot használok mint a többi százezer felhasználó"

Gratulálok hozzá! :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.