Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92251) miklos568


miklos568
újonc

Srácok, nektek betöltődik a Ps Store? Nekem se Pc-ről se a Ps-ből nem töltődik be, error. 2 napja... :/

(#92252) Lackooo84 válasza oriic (#92228) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát... sztem nem sok mindenkit. :D :D :D

The Truth is out there...

(#92253) Elims válasza marilllyo (#92219) üzenetére


Elims
veterán

De még a crew season pass-ja sem akciós. :-/ Én azt vártam volna.

Kovimester: "Akit meg bántottam attól elnézését kérek!"

Sehol nem írtál semmi bántót.

Tatyla: "ha már atjönnek akkor próbálnak a f@sz jobbik oldalán állni és egyből keresik milyen egér bill kombó létezik mert nem hajlandóak kontrolleren megtanulni játszani..."

Vagy mert eddig azzal játszottak és itt is szeretnének azzal menni.
Nem tudhatják,hogy "ők" itt rögtön csalóként lesznek regisztrálva egyeseknél.
Szerintem is mki azzal irányítja a játékot amivel akarja.Ha konzol akkor megnéznék sok mkit egy Tegla/Eczke/Árpi/James kaliberek ellen egérrel.
Úgyhogy Kovimester azzal mész amivel Neked kényelmes.

(#92254) sztpega válasza miklos568 (#92251) üzenetére


sztpega
tag

Ma használtam a store-t PS4-ről és működött. Most kipróbáltam számítógépről és simán működik.

(#92255) Wlac válasza Elims (#92253) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is a Watch_Dogs-ra akartam rárepülni, mert a múltkor lemaradtam róla, de most nem akciós (ellenben a PS3-as lista megegyezik a múltkorival).

“The wha-"

(#92256) miklos568 válasza sztpega (#92254) üzenetére


miklos568
újonc

Ez különös :S

(#92257) N@idia válasza miklos568 (#92256) üzenetére


N@idia
őstag

Nálam is jól működik PS-ről és PC-ről is a hiba nálad lesz :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#92258) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

CE-38606-3 errort más is kap téma vásárlás (ingyenesnél is) és letöltés során? Pár topik van róla fórumban, de megoldás még sehol.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#92259) half333


half333
őstag

üdv! szeretnék érdeklődni h másnál is szokott fps drop illetve leállás (hiba kóddal) lenni,játék közben (mind exclusive ill nem exclusive játékoknál)?

(#92260) Wlac válasza half333 (#92259) üzenetére


Wlac
Ármester

FPS drop előfordul, néha le is szokott fagyni egy-egy játék (egy éve van meg a konzol, volt összesen három-négy crash), de hibaüzenetet még nem kaptam.

“The wha-"

(#92261) half333 válasza Wlac (#92260) üzenetére


half333
őstag

értem,csak kicsit negativ nekem igy első 1-2 nap után,főleg h pc-ről jöttem le,mert már full elegem volt. a hardverom kb annyit birt mint a ps4,viszont az exclusive-ok,huu,b@aszott jók a konzolon. viszont nem tudom,a melegedés nem tesz benne kárt? amugy 5 hónaposan vettem,de csak 1 játék volt rajta játszva. mi okozza a droppokat,fagyásokat? ugy hittem ezen már minden optimalizálva van??

[ Szerkesztve ]

(#92262) Wlac válasza half333 (#92261) üzenetére


Wlac
Ármester

Szaggatás és FPS drop között van különbség. Előbbi nem nagyon jellemző, utóbbi persze előfordulhat, de nincs olyan hardver a világon, legyen az konzol vagy egy brutálisan összerakott PC, ahol ne lehetne találni egy-egy pillanatot, amikor leesik az FPS. Annyi biztos, hogy nem fognak a játékok 120 FPS-sel, tükörsimán menni, de konstans szaggatással én még nem találkoztam. Ha neked ilyen problémád van, ott valami hiba lehet. Mivel játszol egyébként?

“The wha-"

(#92263) half333 válasza Wlac (#92262) üzenetére


half333
őstag

neeem,csak a pc-n voltak ilyenek,de most a ps4-nél ahhoz képest maximálisan elégedett vagyok,csak a Just Cause 3-nál volt 1-2 mp drop (meg kidobott frissítés előtt valami hiba kóddal),nem vészes,csak félek h a későbbiekben rosszabb lesz. a Last of Us-nál is pont 1-2 mp volt,azóta semmi,viszont az előző játéknál néha még bejön,de alig észrevehető,csak ugye pc-n rengeteget szenvedtem,és észreveszem,pedig volt hozzá 2 GB update. Exclusive-onál is előfordul ez. nyugtass meg h ez a konzol nem megy tönkre melegedéstől mint az xbox360 anno,mert azzal 3x is megszívtam,tudom h ez más meg újabb generáció,csak tripp. amugy a 30-60 fps maximálisan elég ha stabil.

[ Szerkesztve ]

(#92264) Madwe válasza half333 (#92263) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem mennek tönkre melegedéstől, max hangosabbak lesznek az idő folyamán :) Még mielött káros értékre melegedne a ps4, azelött kikapcsol - de nem rögtön, csak letilt a gép de még megy s folyamatosan veszi vissza a terhelést, h ne legyen nagy a hőingadozás s csak lassan hűljön le. Ilyet egyébként én még csak bezárt dobozban tartott ps4től láttam, de azt is lekezelte :D

Azért arra figyelj, h ne zárt helyen tartsd, legyen minden irányban s felette is hely.

(#92265) half333 válasza Madwe (#92264) üzenetére


half333
őstag

Persze,ezt xbox360 alatt megtanultam xd,és köszi az infót!

(#92266) Madwe válasza half333 (#92265) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jó hát a konzolgyártók is sokat tanultak az első szériás x360ból ;]

(#92267) half333 válasza Madwe (#92266) üzenetére


half333
őstag

ők nem,láttam az uj konzolon a mad max-et laggolni,mint a sz@r,mármint a microszaft-on,és szerintem ugyan ugy leég,ezért is tippeltem h ez is elszarta,de ugy hallom h okés mindenkitől,de itt is meghallgatom :-)

[ Szerkesztve ]

(#92268) Wlac


Wlac
Ármester

Igen, ez korrekt generáció lett felépítés terén, szóval nem ég le semmi sehol, nem enged el a forrasztás egy idő után, satöbbi. Max a ventilátor pörög fel jobban, de nem nagyon olvastam olyat, hogy valakinek a melegedéstől ment volna tönkre a gépe.

“The wha-"

(#92269) half333 válasza Wlac (#92268) üzenetére


half333
őstag

nagyon szépen köszönöm,ennek örülök a legjobban,mert nehéz volt átszokni más joy-ra XD,de megérte az exclusive-ok,eszméletlen jók,a kedvencem eddig az össz eddig játszott játékaim közül a The Last Of Us!!!! nem most tervezem,de venni szeretnék majd egy szuper led tv-t hozzá (sony BRAVIA-ra gondoltam,de szeretném meghallgatni melyik illik hozzá leginkább). elárulnátok,mire kell odafigyeln?

[ Szerkesztve ]

(#92270) Lackooo84 válasza Wlac (#92262) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nyomjad a Broforce-ot, aztán megtudod mi az a szaggatás... :D

The Truth is out there...

(#92271) A`rpi válasza half333 (#92269) üzenetére


A`rpi
addikt

(#92272) Wlac válasza Lackooo84 (#92270) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, nem véletlen írtam, hogy még nem tapasztaltam. Olvastam itt is, hogy milyen durván tud szaggatni, de szerencsére az olyan gyéren futó játékokból nem sok van.

“The wha-"

(#92273) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Resident Evil 7 - Tape 2 Trailer 'Baker Family'

Ma jön a frissített demó, pontos időpont azonban még nincs.

Live-Die-Respawn

(#92274) underdark


underdark
aktív tag

ez a pro tamogatas hogy lesz pontosan?
-benne lesz alapbol a jatekokban valami bekapcsolhatokent?
-kulon patchel lesz megoldva minden jateknal?
-ket verziot adnak ki PS4 es PS4 Pro jelzessel, es ha rosszat veszel meg akkor igy jartal?:D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#92275) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#92276) vonSux


vonSux
őstag

A sony emailben bedobott egy új gumicsontot:

(#92277) KaitouP válasza oriic (#92273) üzenetére


KaitouP
veterán

Na kíváncsi leszek.
Épp pár napja töröltem le az első demót, remélem nem kell a második demóban valami titok megnyitásához. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#92278) Csabee86 válasza vonSux (#92276) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én ilyet nem kaptam.

(#92279) perge666


perge666
veterán

Ha meg szeretném venni lemezesen a Witcher 3 kiegészítőit a 2 nagyot, azt csak külön-külön tehetem meg?
HOST és a B&W.

(#92280) gianni85 válasza perge666 (#92279) üzenetére


gianni85
veterán

nincs lemezesen kiegészítő. A dobozos kiegészítőben is csak letöltőkód van meg gwent pakli.

(#92281) gyuromoj válasza perge666 (#92279) üzenetére


gyuromoj
veterán

Most pont akciósak magyar store-ban.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92282) Adam_Shepard válasza perge666 (#92279) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

+a HOS nemigen van màr magyar dobozzal. Jelenleg a legjobban az expansion passal jarsz mert abban benne van egy tema amit sehogy mashogy nem szerezhetsz meg.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#92283) dkaro válasza oriic (#92273) üzenetére


dkaro
őstag

Kíváncsi vagyok nagyon mi sül ki a 7-ből.Teljesen új történet de azt írták lesznek benne ismerősök. Bár engem nagyon érdekelt volna a 6 folytatása.:)

(#92284) vonSux válasza Csabee86 (#92278) üzenetére


vonSux
őstag

Nekem us accra jött, szerintem hamarosan mindenkinek kimegy az értesítő a bűnös óráinak számairól :D

(#92285) TedThomas


TedThomas
aktív tag

Én Witcher 3ból a GOTY Edition-ön gondolkodok.
Már láttam valahol használtan is. Azt vajon megéri megvenni?
Én úgy gondolom, hogy a lemezen vannak már a kiegészítők nem kódok formájában jár hozzá.
Valakinek tapasztalat?

(#92286) kovsol válasza Csabee86 (#92278) üzenetére


kovsol
titán

Nekem is csak a USA fiókhoz tartozó e-mail címre küldik ezeket a leveleket heti rendszerességgel.
Én elég gyenge vagyok a 342 óra játszott időmmel. Mondjuk nekem a PS4 nem az elsődleges platformom.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#92287) Madwe válasza TedThomas (#92285) üzenetére


Madwe
nagyúr

Használtan ne vegyél gotyt. A kiegek kód formájában vannak benne, s ha használta a tulaj, akkor te már nem tudod, így gyk. az alapjátékot veszed meg.

(#92274) underdark Az innentől érkező játékok alapból mindkettőre lesznek írva (az h mire mennyire majd kiderül, kicsit van olyan érzésem h a prot nem nagyon fogják eleinte erőltetni, csak 1-2 nagyobb cím, máshol kap 1080pre esetleg unlockolt frameratet meg alap skálázást 4kra)

Az eddig megjelent játékok pedig vagy kapnak patcht s azt tesznek vele amit akarnak, vagy nem. Ha nem kapnak patcht, akkor 1080pben HA unlockolt volt a framerate (ez konzolon ritka!) akkor jobban fut, 4kba meg megkapja az alap skálázást.

[ Szerkesztve ]

(#92288) perge666 válasza gianni85 (#92280) üzenetére


perge666
veterán

Mondjuk a pakli jó lenne, de lehet akkor digitális vásárlás lesz.

Gyuromoj : igen láttam, de nem tudom mi kompatibilis az én verziómmal, ezért félek azt venni.

Da Shep : Az a lényeg hogy a játék legyen magyar.

[ Szerkesztve ]

(#92289) james001 válasza vonSux (#92276) üzenetére


james001
veterán

Én se kaptam ilyet pedig USA a fő fiókom. Lehet hosszú összeszámolni nekik azt az 5800+ trófeát ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#92290) Madwe válasza perge666 (#92288) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyumrojos részhez: adott régióban vedd. Ha lemezes, akkor eu-s store jó (uk, de, hu stb) ha valamelyikben vetted szintén (pl uk hoz jó de meg hu is s viszont) de ha pl usa storeban vetted, akkor csak usa storeos dlc jó. Miután írtad h az a lényeg h magyar legyen, ezért gondolom alapjáték is eu régió (+uk lassan :D) ezért annyi a lényeg h itt vedd a season passt is.

(#92291) ldave


ldave
félisten

Most épp nem tudom megnézni: Fallout 4 DLC-k is akciósak?

A Slime draws near! Command?

(#92292) crue válasza ldave (#92291) üzenetére


crue
őstag

Sajnos nem :( Pedig nagyon tudnék neki örülni.

(#92293) TedThomas válasza Madwe (#92287) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Köszi az infót!

(#92294) LeventeV


LeventeV
senior tag

Lesz a Sony-nak TGS konferenciája?

(#92295) ldave válasza LeventeV (#92294) üzenetére


ldave
félisten

Már volt, 2 napja.

A Slime draws near! Command?

(#92296) SenorDave


SenorDave
tag

Nem gondoltam volna ,hogy ilyen simán fog menni a skyrim vissza mondása ...3 nap alatt le is zajlott :

Kedves Ügyfél,

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.
Sikeresen visszaútaltuk az összeget, viszont 30 nap is eltelhet amíg megjelenik az Ön bankkártyáján. Ez az idő a bankjától függ, hogy mennyi idő alatt dolgozzák fel az adatokat.

:C

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#92297) GazRic


GazRic
senior tag

Sony Playstation VR-hez tényleg kötelező az alap kamera?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#92298) Vasy09 válasza half333 (#92267) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem pl a Mad Max PS4-en is simán volt, hogy belassult, már-már szaggatott picit, de igazából nem tartott sokáig! :U Mondjuk az is igaz, hogy ez mindig több óra játék után jött elő! ;)

Gamertag: Vasy09

(#92299) LeventeV válasza ldave (#92295) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor gondolom az új játékmeneti videókon kívül, a már bejelentett játékokból, nem volt semmi újdonság. Kicsivel több infó a Pro-ról, vagy valami.

(#92300) Nayrobi válasza GazRic (#92297) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.