Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92701) erahurka válasza Kendek (#92700) üzenetére


erahurka
félisten

A legtöbb bolt - legalábbis a nagyok tuti - a disztribútorok készletei alapján frissíti hogy mi rendelhető és mi nem. Hogy ezek a kisebb boltok honnan szedik a konzolt, hogy már elérhető náluk, az jó kérdés.

(#92702) Kendek válasza erahurka (#92701) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzolgame-s fazon írta, hogy ő most csak alternatív forrásból tudta beszerezni (szerintem nem túl sokat), kicsit drágábban (azóta el is fogyott neki). Gondolom ez olyat takar amivel a hivatalos partnerek nem élnek. De amúgy tuti, hogy a magyar disztribútortól már várták múlt hétre is a szállítmányt, ami egyszerűen nem érkezett meg.
Amúgy lehet, hogy máshol sem jobb a helyzet, mert pl. a Zavvi-nál (angoloknál) is annyit írnak, hogy küldik amint megkapják a beszállítótól (ergo náluk sincs még raktáron).

<-ƘƘ->

(#92703) drk88


drk88
senior tag

Sziasztok!

Destiny aktív klánt keresek, ha van vhol hely pm me pls! :)

(#92704) N@idia válasza Rigormortiis (#92653) üzenetére


N@idia
őstag

Engem mostanság egy dolog idegesít a BF4-ben a k@rva lagg minden szerver olyan laggos, hogy az hihetetlen. Az fps drop az elviselhető lenne, de a lagg az teljesen felidegesít :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#92705) Def26 válasza N@idia (#92704) üzenetére


Def26
félisten

És még nem is indult el a bf1. :D Nekem amúgy csak a szaros telenor hálózattal van lag -om, telekomon minden ok. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92706) Rigormortiis válasza N@idia (#92704) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Engem meg az, hogy nincsenek dlcs pályák(at futtató aktv szerók). A metrot ne vegyük ide. De még az alappályákból is csak a locker, golmud, shanghai mennek :(

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#92707) A`rpi válasza Rigormortiis (#92706) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem véletlen tették ingyenessé, de úgy látszik még ez sem segített...

Amúgy tavaly mikor játszottam a játékkal, minden DLCs móddal tudtam gond nélkül játszani.

(#92708) sting2 válasza drk88 (#92703) üzenetére


sting2
addikt

Azt én is, de 245- ös - 40 -es Warrior-al nem sokra megyek, senkinek nem kell már ez a szint.
Ma pörgetek valami komolyat dobó strike-ra... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92709) MixY


MixY
tag

Szevasztok! Most hogy jön a Fifa 17, látom, hogy aprón 4.000-ért már dobálják a 16-ot, ami szerintem simán megéri :D.
Egy kérdés, én úgy tudom, hogy még 1 évig a 16 is frissíti a kereteket, átigazolásokat (tehát 2017 szeptemberig). Mert ha így van, akkor beszerzem.

(#92710) Prof01 válasza sting2 (#92708) üzenetére


Prof01
veterán

Jelentkezzetek hozzánk, sokan vagyunk, segítünk szívesen! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#92711) A`rpi válasza MixY (#92709) üzenetére


A`rpi
addikt

Kérdezz rá a topikjában.

Fórumok » PC játékok » FIFA 16

(#92712) MixY válasza A`rpi (#92711) üzenetére


MixY
tag

Rendben, köszi!

(#92713) sting2 válasza Prof01 (#92710) üzenetére


sting2
addikt

Jelentkeztem, írtam.
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92714) Def26


Def26
félisten

Dollár feltöltőt hol lehet most vásárolni, illetve usa store -ból bankkártyával lehet fizetni?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92715) hyperspace


hyperspace
őstag

Néha belefutok olyan hirdetésekbe, amiben promo játékot árulnak. Honnan vannak azok?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#92716) vonSux válasza Def26 (#92714) üzenetére


vonSux
őstag

Én mindig az Amazonról veszem.

(#92717) erahurka válasza Kendek (#92702) üzenetére


erahurka
félisten

Na az egyik nagykerhez érkezett egy combos adag 500 GB-os Slim, lehet rohamozni a boltokat :DDD

(#92718) Sefter válasza hyperspace (#92715) üzenetére


Sefter
veterán

Tesztelők/újságírók adják el a tesztpéldányokat...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#92719) Def26 válasza vonSux (#92716) üzenetére


Def26
félisten

Ez most nem engedi. Korábban vettem innen most a kosárba sem tudom tenni. :/

"Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States."

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92720) Neoteric válasza Def26 (#92719) üzenetére


Neoteric
addikt

Amerikai címmel és magyar kártyával simán végig tudtam most zongorázni egy fél perce.

PSN: ne0teric_sAN

(#92721) Def26 válasza Neoteric (#92720) üzenetére


Def26
félisten

Pc vagy mobilról?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92722) Neoteric válasza Def26 (#92721) üzenetére


Neoteric
addikt

PC.

PSN: ne0teric_sAN

(#92723) half333


half333
őstag

Üdv! Mi a véleményetek az eddigi játékmenetek alapján a Horizon: Zero Dawn-ról? Eszméletlen a grafika,viszont nem lesz túl egyhangú,h csak ezeket a mechanikus lényeket kell levadászni,valami párbeszédet is láttam,meg gondolom ezekből a levadászott lények alkatrészeiből fejleszted a fegyvereidet,de ez egy idő után unalmassá válik.

(#92724) Def26


Def26
félisten

Ez a pcgamesupply.com megbízható oldal?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92725) Lackooo84 válasza Def26 (#92724) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez tuti megbízható, sok éve vásárolunk innen. Emailben jön a kód.

The Truth is out there...

(#92726) Neoteric válasza Lackooo84 (#92725) üzenetére


Neoteric
addikt

Na ez egész csábító, még olcsóbbra is jönne ki ~$45, feltéve ha nem jön még rá valami díj. Kár, hogy nincs PayPal.

PSN: ne0teric_sAN

(#92727) Kvelstadt válasza half333 (#92723) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Engem a háttérsztori érdekel nagyon. Ezek a robot állatok gondolom nem legelnek. Meg a ragadozó mit csinál? Megöl egy növényevőt és felhasználja az alkatrészeit v mi? Szal hogy mi az eredete és hogy működik ez a világ?
És igen remélem a játékmenet is jó lesz mert tetszik a világ és szeretnék végre nem csalódni egy új címben.
El vagyok most látva folytatásokkal amelyek hozzák az elvárt szintet de örűlnék valami új címnek ami be tud húzni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#92728) Lackooo84 válasza Neoteric (#92726) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Soha nem volt gond a fizetéssel meg a kártyával. Egyébként ha az USD fizetést választod, akkor van PP.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#92729) Lefty válasza Neoteric (#92720) üzenetére


Lefty
addikt

Paypal-el lehet egyenesen az usa store-bol vasarolni? Vagy mindenkeppen feltolto kell elotte amazonrol mondjuk?

(#92730) pr0bi


pr0bi
senior tag

SW Battlefront Death star gameplay Engem kilóra megvettek ezzel a dlc-vel :)

(#92731) Madwe válasza Kvelstadt (#92727) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ragadozó curruptionös, kb hackelt software fut rajta s megtámadja az embereket. A növényevő simán elvan magában. Napfénnyel táplálkoznak.

A ragadozókat át tudja programozni a főhős a botjával (a növényevőket is btw) s ilyenkor nem bántják + mountnak tudja használni.

Az, h miért lett ilyen a világ a jövőben, kik írták a hacket stb remélem valamennyire kiderül a storiból s nem csak lebegtetik a következő részekre való tekintettel.

Amúgy szerintem ez pont változatosabb tud lenni mint a többi open world játék, eddigi infok alapján sokkal változatosabbak a küldetések, illetve eleve változatos h hogyan áll neki az ember. Ettől függetlenül OW játék, szóval sokaknak biztos monoton lesz egy idő után, aki pl egy GTA-t monotonnak tart az ezt is annak fogja... De pl egy ACnál, inFamousnál változatosabbnak hat sokkal.

(#92729) baker_ Nem lehet paypallal fizetni usa storeban úgy hogy magyar kártya van hozzárendelve. Ha utalsz pénzt a paypalra ami usaba van regelve, csak akkor fogadja el. Ehez legegyszerübb egy másik paypal, amihez a kártyád van rendelve. De ez drágább s macerásabb mint simán amazonon kártyával vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#92732) Neoteric válasza Lackooo84 (#92728) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor viszont lehet benevezek én is egy éves plusra. Csak tavasszal jár le, de nem mindegy, hogy $45 vagy $60.

(#92729) baker_ : Amerikai paypallal tudsz usa storeon fizetni. Mivel én a youtube fizut usd-ben kapom, így nekem egyszerűbb, hogy a magyar paypalról mindig csak annyit küldök az amerikai paypalomra, amennyi éppen kell.

PSN: ne0teric_sAN

(#92733) Lefty válasza Neoteric (#92732) üzenetére


Lefty
addikt

Köszi, akkor amazonon egyszerűen feltöltő kártya és kész, nem túl bonyolult így sem, csak kérdeztem.

(#92734) Def26 válasza Lackooo84 (#92725) üzenetére


Def26
félisten

Itt dága szerintem. De köszi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92735) Neoteric válasza Def26 (#92734) üzenetére


Neoteric
addikt

$46 drága? Hol találtál olcsóbban?

PSN: ne0teric_sAN

(#92736) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Destiny-n 254166-an állnak sorban előttem játszani. :Y Tényleg. Rise of Iron... :U

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#92737) Wlac válasza Madwe (#92731) üzenetére


Wlac
Ármester

Az az igazság, hogy OW és OW között is hatalmas különbségek lehetnek, és az eddigiek alapján nem egyértelmű, hogy ez a játék mennyire lesz "tele", de nagyon félek attól, hogy üres lesz. Szeretem a Ubisoft cuccait, de egy kaptafára épül az összes open world játékuk (foglald el a tornyot, az megnyitja a gyűjtögethető biszbaszokat és a fetch questeket), és bármennyire jól elvagyok az éppen aktuális Assassin's Creed-del, azért nem egy kategóriát képviselnek a GTA V-tel, vagy a The Witcher 3-mal. Ez a Horizon valóban baromi jól néz ki, és nagyon feelinges is az eddigiek alapján, így előbb-utóbb biztos végig fogom játszani, de egyelőre nekem inkább tűnik Far Cry-osnak, mondhatni látványos színdarabnak, mintsem valódi világnak.

“The wha-"

(#92738) tothl válasza pr0bi (#92730) üzenetére


tothl
addikt

Ez tényleg nagyon hangulatosnak tűnik !

(#92739) Def26 válasza Neoteric (#92735) üzenetére


Def26
félisten

Én csak fontban látom. De mobilról nézem, lehet ezért nem látom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92740) Lackooo84 válasza Def26 (#92739) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Fontban van. 39Ł az 50$-os feltöltő.

The Truth is out there...

(#92741) Kvelstadt válasza Madwe (#92731) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszo az infót. Várom a játékot és majd meglátjuk a játékmenet be tud e húzni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#92742) marilllyo válasza Wlac (#92737) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

Ezért maradt ki nekem a far Cry primal. Köszi szépen de már láttam 3x.
De amúgy igen. Mondjuk úgy, hogy a Witcher 3 nál tényleg ott az ow érzés. Bármelyik fa mögött érhet meglepetés. Bármelyik szikla mögött feltárulhat egy addig sosem látott helyszín ami valami érdekeset tartogat. Nem az van, hogy jajj, hogy tudok a leggyorsabban gyorsutazni hanem sokszor inkább baktatsz mert épp útbaesne pár "?" amire kíváncsi vagyok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#92743) storm3


storm3
senior tag

Srácok,jó áron hozzájutottam egy PS4-hez,korábban boxom volt,ott volt home-olási lehetőség,úgy tudom itt is van hasonló.
Az összefoglalót nézegettem, tegnap találtam is leírást róla(1-2-3-4 fiókok stb.) viszont kicsit kínai a dolog nekem,a home-olás pofon egyszerű volt XO-n,na meg ma valami csoda folytán nem is találom a leírást :).
Ha valakinek van türelme/kedve elmagyarázni akár PM-ben is, hálás lennék. A helyzet: kaptam egy fiókot,rajta játékokkal,konkrétan ami érdekel főként az a Destiny. Ha megvan a játék az utolsó előtti kiegészítőig(legyen mondjuk DLC),akkor a legújabb DLC-t meg tudom venni én a saját fiókomra úgy,hogy más "alapjátékát" használom, vagy ezt a Destinys fiókra kellene megvenni?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#92744) Def26 válasza storm3 (#92743) üzenetére


Def26
félisten

Ugyanaz mint boxon csak más a neve. Nem home hanem active user.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92745) Neoteric válasza Lackooo84 (#92725) üzenetére


Neoteric
addikt

Na vettem egy 1éves USA PS Plust $46-ért, még mielőtt holnaputántól $60 lesz. Kellett egy cím megerősítés, de flottul ment minden, 10 percen belül be is lett aktiválva, köszi a tippet. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#92746) Kendek válasza erahurka (#92717) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az egyik nagyobb bolttól érdeklődtem, ott azt mondták, hogy jelenleg országos hiány van és (jó) pár napot kell várni az biztos. Az 576 KByte-nál egyenesen kitették a 30-i megjelenést, ami még tíz nap. :DDD
De persze egyelőre máshol sem látszik, hogy jobb lenne a helyzet, egyedül a Konzolok Szervize az ami úgy tűnik, hogy dúskál a konzolokban. Most már nekem is onnan jön.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#92747) sting2 válasza Kendek (#92746) üzenetére


sting2
addikt

Elájulok.
Mi történt, hogy ennyire akarnak az emberek PS4 Slimet?...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92748) gyuribácsi88 válasza sting2 (#92747) üzenetére

Én azon nevettem hogy mindenki károgott (leginkább a fórumokon ugye, hol máshol) hogy nem fog kelleni senkinek mert nincs rajta optikai kimenet. Az átlag user azt se tudja mi az az optikai kimenet, ráköti a tv-re egy hdmi kábellel, vesz hozzá egy gold fülest amit usb-vel csatlakoztat, aztán tudott örülni. Ettől függetlenül érdekes ez a nagy kereslet iránta, mikor a sima ps4 se egy nagydarab készülék.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#92749) #45378816 válasza sting2 (#92747) üzenetére


#45378816
törölt tag

"occó, pici, píesz nígy"

(#92750) toompa válasza gyuribácsi88 (#92748) üzenetére


toompa
őstag

De elmondhatják hogy ők az "elsők"!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.