Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92101) krx21 válasza vg (#92069) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze. Nekem jobb lesz, kétségtelenül. Sajnos engem kicsit zavar a 30fps, tudom valakit nem... Már kitárgyaltuk. :K

(#92102) Bazsi1987 válasza oriic (#92092) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nagyon jó vétel lesz messze a legjobb 3 rész☺ előző generáció top játékai számomra☺

[ Szerkesztve ]

(#92103) dinostaRR válasza Adam_Shepard (#92096) üzenetére


dinostaRR
tag

Igen arra. 12GB foglal és jó net kell hozzá. Durva egy requirements :D Illetve az írja az utolsó lépésnél hogy 3 uplay barátot hívhatok a harcba.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#92105) eisento


eisento
addikt

Fent a fifa17 demoja

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92106) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem megy a psn, valami karbantartást ír, nektek?

Xbox One: bandymnc

(#92107) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FIFA 17 DEMÓ

Live-Die-Respawn

(#92108) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

For Honor closed alpha indul a kiválasztottaknak 09.15. du. 3-tól 09.19. hajnal 2-ig. 12GB hely szükséges hozzá. Minden kiválasztott 3 Uplay barátot meghívhat. Csak olyanokat lehet meghívni, akik a meghívottal azonos konzollal rendelkeznek!

(#92109) Tuomas válasza bandi0000 (#92106) üzenetére


Tuomas
addikt

Szintén, bár most időm sincs foglalkozni vele, csak megsasoltam az új rendszert, meg meg akartam nézni, meddig érvényes a ps+.
Apropó, mobil appal nem tudja valaki, hogy lehet megnézni?

We were here

(#92110) KovyBoy


KovyBoy
tag

4.0 frissites utan nem jon be sem a store, sem a plus (WC-40383-8), de teszt alapjan minden oke.
Restart volt, ki, majd bejelentkezes szinten.
Otlet?

[ Szerkesztve ]

(#92111) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#92112) stvnppp válasza KovyBoy (#92110) üzenetére


stvnppp
senior tag

Nálam sem ok. Egy fél órával ezelőtt jó volt.

(#92113) dinostaRR válasza stvnppp (#92112) üzenetére


dinostaRR
tag

Hát mindenki haza ért és tolja mint állat, tölti le a frissítést, fifa demót, illetve sokan töltik fel a szerverekre a profil bannerüket :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#92114) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Szia!
Dávid vagyok!Van FOr Honor meghívóm kell?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#92115) KovyBoy válasza stvnppp (#92112) üzenetére


KovyBoy
tag

A plus most bejott (Cloud Saves jobb fent hosszu ideje 1%-ra beallt), Store tovabbra is suket.
Gondolom meg "optimalizalodnak" majd a dolgok, sztem aludjunk ra egyet (kettot).

(#92116) Dawide@axele válasza Dawide@axele (#92114) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Nem ide akartam :W :C Bocsi

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#92117) Classius


Classius
aktív tag

Sziasztok!

Mennyire érné most meg PS4-et vennem? Sosem volt még konzolom, csak PC-m.

Egyedül a FIFA17 miatt venném, mást nem igen játszanék rajta.
Konzol témában nem nagyon vagyok otthon, gyors guglizásom pedig nem járt sikerrel, így nem igen tudom, PS5 mikortájt jöhet ki, mennyire érné most meg pl Media-ban 110k-ért hozzájutni egy PS4-hez.

Nyílván relatív kinek mi éri meg, próbálok itt arra választ kapni, hogy mennyire éri most meg ezt az árat a 4, illetve, hogy kb mikor esedékes az 5 érkezése.

Ne haragudjatok, ha noob kérdések, de tényleg nem vagyok jártas konzolokban.
:F :R

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#92118) vg válasza Classius (#92117) üzenetére


vg
addikt

Media-ban mosógépet meg hűtőt szabad venni, informatikai cuccot soha (saját egyedi vélemény).

(#92119) eisento


eisento
addikt

Mostanaban nemigen jon ps5
Ha nem akarsz zsir uj gepet hasznaltan is kapsz par honaposat akar limited editiont is.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92120) KovyBoy válasza vg (#92118) üzenetére


KovyBoy
tag

Ezt abszolut osztom. Uj 1 TB-os PS4-et pl. Uncharted 4-gyel hivatalos sony garanciaval en 115-ert vettem az egyik konzol boltban (igaz vettem hozza kiterjesztett garanciat, ami megegyezik a gyartoival). MM az 500 GB-osat adja 110-ert, ha jol sejtem.
Ha csak Fifa 17 miatt vennek, tuti megvarnam, amig kijon egy hasonlo akcios csomagban.

(#92121) Mirakuru


Mirakuru
tag

Üdv!!

Valakinek van ilyen fülese? Van bármi ami ellene szól ?? Vagy tudtok ajánlani valamit?

[ Szerkesztve ]

(#92122) Elims


Elims
veterán

Da Shep,Gyuromoj: Várom! :-)
:R :R

Jött ugye ez a frissítés és jött a fehér csík fent.Át lehet vhol állítani vagy majd megszokom?
Egy komolyabb versenyben zavaró.

(#92123) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

R6 Siege-re keresek embereket aki/akikhez becsatlakozhatnek neha. Estenkent szoktam 1-2 kor erejeig jatszani hetkoznap, hetvegen akar tobb meccs is mehet.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#92124) half333


half333
őstag

Üdv! Ma léptem be én is PS4-es táborba. Még sosem volt ilyen konzolom,szeretnék véleményeket jót és rosszat,vannak előforduló hibák? Hűtéssel kapcsolatban: nem melegszik túl hosszabb játékidő után sem? Ma játszottam a Just Cause 3-at,és kidobott valami hibát irt ki,utána visszaléptem és okés volt minden,mi okozhatta? Másnál is előfordulnak hasonlók? Minden véleményre kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#92125) aizen92


aizen92
addikt

Felraktam a 4.00 új firmwaret. Eltűnt a destiny. wtf?
valakinél hasonló hiba?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#92126) MdewC válasza oriic (#92107) üzenetére


MdewC
nagyúr

Elég lassan szedi... :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#92127) bandi0000 válasza aizen92 (#92125) üzenetére


bandi0000
nagyúr

multkori frissítés óta más az ikonja, nem lehet hogy azért nem találtad? de nézd a könyvtárba, ha nem játszol vele akkor ki se rakja az "asztalra"

Xbox One: bandymnc

(#92128) gyuribácsi88 válasza aizen92 (#92125) üzenetére

Nekem sajnos nem tűnt el :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#92129) aizen92 válasza bandi0000 (#92127) üzenetére


aizen92
addikt

azért ez megvolt :D library üres volt és fel is szabadult az a 60 giga hely.
mindegy. elkezdem letölteni újra.... csodálatos ( múltkor is 2 nap töltötte ).

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#92130) F.B.I. válasza Mirakuru (#92121) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van, teljesen korrekt, komoly hangerő, Siegeben mindenkinek hallom a lépteit.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#92131) N@idia válasza gyuribácsi88 (#92128) üzenetére


N@idia
őstag

Hehe :DDD Nekem eltűnt, de csak azért mert megszabadultam tőle ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#92132) sting2


sting2
addikt

Az új FW újításai minden centin jól látszik.

Az új Theme, frissebbé tette a hátteret.
A testre szabhatóság és annak folyékonysága mellbevágó(mondjuk, aki most kapcsol be először PS4-et, az lehet Youtube segítségével tanulja, annyira sokrétű és szerteágazó..)

A HDR - Deep Colour opció bekapcsolásával mintha "ragyogóbb" lett a képi világ egy pöttyett..., vagy ez csak Placebó? :K :F

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92133) gyuribácsi88

Na, most már így hogy kipróbáltam végre a FIFA 17 demót, (korábban a PES17 demót) azt kell hogy mondjam (magánvélemény) hogy a FIFA fényévekkel jobb lett. Előző résznél (16) a PES jobban bejött, de most nem is kérdés hogy a FIFA visz mindet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#92134) phgergo


phgergo
aktív tag

juhuuu

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#92135) Bazsi1987 válasza sting2 (#92132) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Van HDR-es tv-d? ☺

(#92136) Kakaduku válasza MrPeekaboo (#92108) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Aki kapott hozzáférést a For Honor alfához és nem tud kit meghívni az legyen kedves és felvenni velem a kapcsolatot. Köszönöm! :R :)

(#92137) Tatyla


Tatyla
őstag

Jaj eladtam a PS4-et, hosszú két hónap lesz :O

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#92138) szasanyi válasza Tatyla (#92137) üzenetére


szasanyi
félisten

Most gratulálnunk vagy sajnálnunk kell? :DDD

(#92139) #45378816 válasza Tatyla (#92137) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem már nyár óta nincs... amúgy szerintem neked is még kb. 2-3hét és nem is fog hiányozni. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92140) eisento válasza Tatyla (#92137) üzenetére


eisento
addikt

Hat gyorsan vedd meg az en mgs limitedemet xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92141) N@idia válasza phgergo (#92134) üzenetére


N@idia
őstag

Én is kaptam meghívást a For Honor-ra, de én nem emlékszem, hogy jelentkeztem volna tesztre. Na, de mind1 :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#92142) sting2 válasza Bazsi1987 (#92135) üzenetére


sting2
addikt

Nincs.
Viszont kellően fejlett a benne lévő panel, minden komolyabb" változást érzékenyen reagál le, akár egy jobb Hdmi, akár egy képjavító funkciót nézünk.
Anno, a PS3 is engedett Deep Colour ki/be opciót, jót tett a képi világnak.
Szóval, lehet placebo, de kicsit mintha "csillogóbb " lenne az eredmény..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92143) vg válasza sting2 (#92142) üzenetére


vg
addikt

Ilyet én is szoktam érezni, ha átteszem az egyik hdmi csatlakozóból a másikba. Úgy már jobb! Sőt, mintha a BF4 is picit gyorsult volna... ;] :DDD

(#92144) heihachi válasza Pedro78 (#92123) üzenetére


heihachi
addikt

Ha nem prókat keresel, akkor heihachi78hun, van egy társaság, akikkel szoktuk nyomni, de nem szoktunk meglenni öten. Alsó korhatár 18 év :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#92145) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Akinek esetleg kimaradt volna, 7 napig újra ingyenes az összes BATTLEFIELD 4 DLC.

The Truth is out there...

(#92146) N@idia


N@idia
őstag

For Honor: Pre-Alpha GAMEPLAY

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#92147) EczkE válasza Lackooo84 (#92145) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor kb 2 hetig megint lesz elet a DLC mapokon. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#92148) oriic válasza Lackooo84 (#92145) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap írtam én is, de szerintem már mindenkinek megvan, mert nem írt rá senki. :D

Live-Die-Respawn

(#92149) Noda10


Noda10
tag

Estére REst módban hagytam a gépet, hogy töltse szépen le a FIfa demót. Mikor felkeltem reggel, ez meg istörtént, de minden storeból vásárolt játékom mellett lakat van, nem lehet őket elindítani. Még év elején csinált ilyesmit, amikor megosztottam a profilomat egy haverommal. Néha nem akart csatlakozni a PSN-re, vagy épp szerinte nem volt net. (Közben a barátlista persze aktív.) Egy restart megoldotta ezt általában, plusz valamelyik szoftverfrissítés után eltűnt ez a probléma.

Most reggel így fogadott a gép, pedig tegnap este játszottam már a frissítés óta, plusz a restart nem oldja meg.

1. Mi lehet a probléma.

2. Egy tizes skálán mennyire szánlamas szolgáltatásokat nyújt a Sony? (Nagy nehezen megszoktam már, hoy egyszer eldöntötte, hogy a profilommal már nem vásárolhatok storeban bankkártyával (Ooops something went wrong), ezért 2016-ban papírlapokért le kell szaladgálnom (feltöltőkártya) a boltba, és az ottani kódot beírnom... És egyéb mókák...

(#92150) N@idia válasza Lackooo84 (#92145) üzenetére


N@idia
őstag

Majd, ha a Battlefield Hardline-hoz lesz ingyenes DLC az érdekel, mert 4-ből csak 1-et tudtam elcsípni :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.