Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92751) Kendek válasza gyuribácsi88 (#92748) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem sem kell optikai kimenet, a hangrendszerem is USB-s jack dugós, de teljesen okés a hangzása (nincs semmi zörej sem). Sőt, nekem még egy sima füles is megteszi ha éppen csak magamban akarok játszani.
Ugyan persze nincs akkora előnye a Slimnek az előző szériákhoz képest (habár én az 5 GHz-es WiFi-nek eléggé örülök), de ha egyszer a mostanit jó áron át tudom passzolni ismerősnek, akkor miért is ne, ugye. A Pro meg egyelőre nem mozgatja a fantáziámat.

<-ƘƘ->

(#92752) andro93 válasza Kendek (#92751) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha 15k a különbség az 1 Terrás Slim és a Pro között, én egyértelműen a Prot választom. Nem igazán látom értelmét annak, hogy egy sima gépet lecseréljen valaki egy Slim-re.

(#92753) Kendek válasza andro93 (#92752) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez oké, de nekem nem volt lényeges a vinyó mert úgyis átrakom a 2 TB-osomat bele. Vagyis az olcsóbbik verziót veszem, 500 GB-os HDD-vel. És őszintén szólva nekem nincs különösebb bajom a grafikával, viszont örülök neki, hogy nem 200+ wattot kajál csak a gép, ami gondolom azért ereje teljében hallatni is fogja majd a hangját. Plusz már így is elég sok játékot bevásároltam, és nem várom, hogy ezeket majd frissíteni fogják.

<-ƘƘ->

(#92754) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Aki Óvervacsozik innen az legyen kedves és vegyen fel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#92755) half333


half333
őstag

Üdv! A The Last Of Us-ban a sniper fejezetben a fiút meg lehet menteni csak mert,az apja miután fejbe lőtte magát, kiírta h FALL,szóval valakinek sikerült megmentenie,vagy ez ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#92756) stvnppp válasza half333 (#92755) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ez a sztori része. A fall azt jelenti, hogy ősz. Szerintem "failed"-del kevered.

(#92757) half333 válasza stvnppp (#92756) üzenetére


half333
őstag

azt is jelenti h bukás,és úgy értetem h ezt elbuktam,de így okés,köszi.

(#92758) Lackooo84 válasza half333 (#92755) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az apja az a bátyja. :D

The Truth is out there...

(#92759) Bazsi1987 válasza Adam_Shepard (#92754) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Felveszlek majd holnap, Lampec leszek ☺

(#92760) andro93 válasza Kendek (#92753) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha meg vagy elégedve a jelenlegi konzollal, akkor teljesen érthető, hogy nem akarsz váltani Pro-ra. Én ezt a Slimre váltást esetleg annyiban tartom előnyösnek, hogy friss garancia lesz a gépedre. A Wi-Fi-ről nem tudok nyilatkozni, mert kábellel használom a netet a Ps-en. Én egy gyakorlatilag ugyanolyan konzolra nem adnám ki azt a pénzt, ami a különbözet a használtan eladott Ps4 és a Slim között. Bár nálam az is közrejátszik, hogy limitált Destinys gépem van, ami azért nem annyira gyakori, ezért is fogok csak Pro-ra váltani, és azt is úgy akarom, hogy a gép családban maradjon, elpasszolom valamelyik unokahúgomnak. :K

(#92754) Da Shep: vegyél fel nyugodtan, lent látod a PSN ID-met, competitivezni szívesen megyek, valahol 2800 körül tanyázom jelenleg. :K

[ Szerkesztve ]

(#92761) Elims válasza andro93 (#92752) üzenetére


Elims
veterán

Na ez lesz itt a lényeg.

(#92762) Elims


Elims
veterán

Van egy kis problémám.
Van a store-ban egy olyan részleg,hogy wishlist.Ebben meglehet nézni a barátok kívánság játékait.
Én most ebben szerettem volna vkinek megvenni vmit és nem neki adta meg a store,hanem nekem.Nekem ez teljesen fölösleges.. Nem lehet ezt arra használni,hogy megvásároljunk vkinek vmit?
Vagy ez csak a sony-nak számít,hogy ki mit szeretne és úgy állítja össze olykor-olykor az akcióit?

(#92763) jegenye77


jegenye77
addikt

Store ban ha egy adott játék vagy dlc t várok, hogy legyen akciózva akkor azt mindig figyelni kell vagy be lehet állítani, hogy kapjak róla értesítést?
COD Ghosts dlc ket venném meg ha lenne akcióban.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#92764) james001 válasza Elims (#92762) üzenetére


james001
veterán

Nem lehet venni senkinek semmit. Minden egy account-hoz van kötve,és ajándékozni se lehet.
Mások wishlist-jét csak azért látod hogy hátha neked megtetszik onnan valami és megveszed magadnak :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#92765) Madwe válasza Elims (#92762) üzenetére


Madwe
nagyúr

Írj a sonynak, ilyen esetben kaphatsz refundot. Főleg ha el sem indítottad a játékot, pláne ha le sem töltötted.

(#92766) Wlac válasza half333 (#92757) üzenetére


Wlac
Ármester

Valóban jelenthet bukást is, de nem olyan vonatkozásban, hogy "elbuktad", hanem fizikai/morális értelemben (pl. lezuhanni valahonnan, depresszióba süllyedni stb). Ha játékokban valami nem sikerül, akkor az "fail" lesz.

Egyébként érdekes dolgot vetettél fel, ugyanis sokszor lenyomtam már a játékot, de soha sem jutott eszembe, hogy de jó lenne, ha X vagy Y karaktert meg lehetett volna menteni. Viszont így, hogy belegondolok, mennyire jó lenne az, ha a játékmenetben lehetne minimális döntéseket hozni, amelyek kihatnának a sztorira. Nem TellTale magasságokban gondolkodom, hanem olyan szintén, hogy például ha a játékos precízen kilövi a fertőzöttet, akkor Sam nem sérül meg, és más módon válnak el, vagy ilyesmi. Na hátha majd a második részben lesz hasonló.

“The wha-"

(#92767) eisento


eisento
addikt

Hali. Olyankor mivan ha mindenki eltunt a baratlistamrol?

Megvettem driveclub bike kieget ma nyomtam a tourokat, kileptem majd kaja utan ujra be es dcben csomo versenyre azt irta nem csinaltam meg kozbe meg de, es azota friendlist is tok ures.
Otlet?
Remelem ha ma delutan hazajovok megjavul ha nem megprobalom felvenni az embereket ujra. Jart mar mas igy?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92768) tothl válasza eisento (#92767) üzenetére


tothl
addikt

Nincs ebben semmi csoda. A bike kieg olyam rossz, hogy amikor lattak azzal jatszol elpartoltak toled....

(#92769) vg válasza tothl (#92768) üzenetére


vg
addikt

Ilyeneket minek kell?

(#92770) sting2 válasza vg (#92769) üzenetére


sting2
addikt

Te csak meg sem szólalj"... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92771) vg válasza sting2 (#92770) üzenetére


vg
addikt

Az a baj, hogy ha én hülyeséget beszélek az természetes dolog, nem pedig ilyen görcsös valami. A kettő közt nagy különbség van. :U

(#92772) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azt érzékeli a gép, hogy egy másik lemezről lett feltelepítve a játék korábban, mint amivel most indítani akarom, vagy ilyen védelem nincs?

(#92773) Adam_Shepard válasza Jhonny06 (#92772) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha ugyan az a 2 lemez közt a régió akkor nem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#92774) crue


crue
őstag

Ubisoft akció készülődik a store-ban, egész komoly leárazásokkal.

(#92775) Tatyla válasza crue (#92774) üzenetére


Tatyla
őstag

AC Syndicate Jack the Ripper dlc leértékelődhetne már...

Hopp most látom hogy le van

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#92776) Mrdevil válasza Tatyla (#92775) üzenetére


Mrdevil
addikt

Minek, géped sincs, mire lesz, lesz más játék. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#92777) negyedes


negyedes
addikt

A regi ps4 kiadasokban benne volt a vertival stand is? A slim ben jon azzal.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#92778) erahurka válasza negyedes (#92777) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy tudom a Slimhez sem jár vertical stand.

(#92779) LeventeV


LeventeV
senior tag

Az AC Sybdicate DLC-i milyen formában lettek feltöltve a store-ba?
Le lehet tölteni a tartalmat, és oszlik a PSN accountok között, mint minden rendes DLC (pl Batman AK, MKX), vagy UPlay accounthoz van kötve mint a The Crew DLC-k?

[ Szerkesztve ]

(#92780) Tatyla válasza LeventeV (#92779) üzenetére


Tatyla
őstag

Oszlik

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#92781) negyedes válasza erahurka (#92778) üzenetére


negyedes
addikt

bocs, telorol irtam. a slim SEM jon azzal, csak mindenhol azokat a kepeket lattam hogy van benne.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#92782) sting2


sting2
addikt

Tudom hogy van saját topikja de türelmetlen vagyok, az meg mostanában nagyon kihalt.

Destiny
Szóval, kinél tudok 350-es fegyvereket, kiegészítőket vásárolni és az ehhez valót hol tudom a leggyorsabban össze lövöldözni?

:R

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92783) Madwe válasza negyedes (#92777) üzenetére


Madwe
nagyúr

A régin is rajta volt a képen, de nem járt a csomaghoz :D

(#92784) LeventeV válasza Tatyla (#92780) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi a gyors választ. :R

(#92785) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok ráér valaki ma este 9-kor Driveclub Bikes multis trófeára?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#92786) negyedes válasza Madwe (#92783) üzenetére


negyedes
addikt

ok. megvan akkor. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#92787) Phausto válasza marilllyo (#92785) üzenetére


Phausto
tag

Én igen! :) Aakos69 néven van a PSN id-m. Vegyél fel.

(#92788) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Ps4-re miért nincs Forza Horizon 3 szintű open world arcade autós játék???!!! Persze Driveclub így-úgy, de a teszteket olvasva és videókat látva a FH3 gyakorlatilag a műfaj eddigi csúcsa. Toronymagasan. :(

[ Szerkesztve ]

(#92789) vg válasza kevepapa (#92788) üzenetére


vg
addikt

Angol tudósok pontos megállapítása szerint azért, mert Xbox-ra sincs Uncharted.

(#92790) erahurka válasza kevepapa (#92788) üzenetére


erahurka
félisten

The Crew?

(#92791) A`rpi válasza erahurka (#92790) üzenetére


A`rpi
addikt

Nekem is ez ugrott be,
csak azért nem javasoltam mert én ezt a stílust nem játszom.

(#92792) gianni85 válasza erahurka (#92790) üzenetére


gianni85
veterán

The Crew? Egy store hiba miatt kb 3000ért vettem meg a wild run edition-t, de még annyit se ért meg. Mondjuk ha ló nincs jó a szamár is.

(#92793) n000rbi válasza haddent (#4883) üzenetére


n000rbi
senior tag

Haha, a túlszaturáltságra keresgettem a hsz-ek között és ráakadtam erre a 3 éves hozzászólásra, amire most válaszolok.

"Túl van szaturálva, kontrasztovza, kicsi a felbontás.. Több komoly sebből vérzik az XO"

Sajnos a 4.00 update után ugyanez a helyzet a drága ps4-ünkkel is. Volt eddig egy tökéletes képet adó konzolom, most meg itt is bazári színek vannak és szemkiégető kontrasztot tol az arcomba. :W

(#92794) Madwe válasza n000rbi (#92793) üzenetére


Madwe
nagyúr

Komolyan még mindig itt tartunk 2016ban?

ennek a megjelenítő eszközhöz van köze. Nem tudom feltűnt e, de a tvden, monitorodon ezeket be tudod állítani. Bemenet szerint is legtöbb esetben, Mindegyiket be lehet (és érdemes is) kalibrálni.

Régen volt divat, h összehasonlító videókon az egyiket túlszaturálták direkt, a sok hozzánemértő meg abból vont le következtetéseket.

Mellesleg hdr hogy van nálad állítva? s milyen megjelenítőn nézed?

(#92795) eisento válasza marilllyo (#92785) üzenetére


eisento
addikt

hat vegyel fel, baaaar en inkabb fel 10 utan leszek gepkozelbe mert 19:50-re mennem kell egy kocsogert a repterre onnan meg mire lehozom szolnokra. szoval en fel 10 korul leszek elerheto. amugy melyik multis trofea?

SEN: Psc_ejzi

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92796) n000rbi válasza Madwe (#92794) üzenetére


n000rbi
senior tag

Valóban?
Tehát azt mondod, hogy az ezer éve ps4-hez is műszerrel bekalibrált TV-men (55w829b) az fw4.00 után a tv hibájából lett ocsmány a kép és nem azért mert a kedves Sony húzott egy picit a színtelítettségen és kontraszton, hogy a paraszt örüljön a sok színnek? :W

Én meg kalibráltassan újra, hogy esetleg élvezni is tudjam, tényleg tök jó.

(#92797) eisento válasza eisento (#92795) üzenetére


eisento
addikt

UPDATE: (csak lejart a szerkesztesi ido) mehet a moka este csak vegyel fel... :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92798) Petya2900XT válasza n000rbi (#92796) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Itt már csak az a megoldás,hogy ezt ide leírod és utána kirakod apróra a Ps-t. Ha játszani akarsz meg sóhajtassz egyet,hogy nincs egy értelmes konzol.

Minden értelmes TV-n eszközhöz tudsz egyedi színprofilt beállítani, olyan profilt állítassz ami a szemednek jó. Olyan komoly hsz,hogy majdnem válaszra sem érdemes. :U

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#92799) n000rbi válasza Petya2900XT (#92798) üzenetére


n000rbi
senior tag

Atyaég, eléggé durva a szemellenző, ha ezt ti szó nélkül benyelitek a sonytól...

(#92800) KaitouP válasza n000rbi (#92799) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez legyen életed legnagyobb problámája. (A Sony -tól is.) Be tudod állítani újra? Be. Problem? :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.