Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92651) vg válasza Rigormortiis (#92644) üzenetére


vg
addikt

Szerény véleményem szerint, BF4-ben a 32 és 44 pályákon stabil 60fps-el megy a bf4, nem 30-al. :DDD Mondjuk én 120 fps-el meg 65-ös tv-n se lennék jobb a játékban, de mondjuk Def26-ot megnézném figyelő módban miként mészárol. :U

(#92652) negyedes válasza vg (#92633) üzenetére


negyedes
addikt

jo erosito es jo hangfalak es a suket is hallja. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#92653) Rigormortiis válasza vg (#92651) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én csak 64es meccseket tolok, és ott gyakran becsusszan 30 alá is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#92654) marilllyo


marilllyo
veterán

Mondjuk én most tudok mondani....3 játékot ami azért volt baromi nehéz mert droppolt az fps mint az állat.
Mad Max -ben lévő nagy verseny a vége felé. Meg minden autós robbanásnál...
The Crew utolsó két versenye (story mód). Hát azt hittem megőrülök az olyan diavetítés volt. Az autó kb. irányíthatatlan volt.

Broforce ;]

Aztán persze ezeket azóta lehet már patch-elték....mint pl. a Witcher 3 ami tartalmaz magyar feliratot ;]
Az is vicces volt 1-2 helyen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#92655) Adam_Shepard válasza marilllyo (#92654) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A w3-mat pont most vagtak haza a goty frissiteskor:D De valoban, nem árt alá egy stabilabb vas.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#92656) Cleveland


Cleveland
csendes tag

Sziasztok!
Kovetkezo a problemam: SchaubLorenz TV-m van, nem nagy marka, de eppen ez volt, es szegeny PS4-nek olyan ergya kepe van, minusz alatti elsimitassal, hogy az hihetetlen.Probaltam a felbontasokat modositgatni, sehogy sem lett jobb, es bizony szaggat is neha a kepe.Erdemes lenne normalis TV-t venni, vagy inkabb monitor?
Koszi nektek elore is!:)

"A méz nem ital, a medve nem játék!"

(#92657) Rigormortiis válasza marilllyo (#92654) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem mondom, hohy nem jobb, csak azt, hohy multiban nem befolyásolja a teljesítményt.

Az viszont tényleg röhej, hogy a legtöbb pspros játéknál inkább már nem is ígérik a 60at. Ha egy Battlefront (amit egyébként nem csípek és legszarabb vételeim között tartok számon, viszont rohadt szép) 44 fővel tudja tartani a régi vason, akkor nehogy problémát okozzon az új vasnak egy szingli játék futtatása.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#92658) marilllyo válasza Rigormortiis (#92657) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából annyival "jobb" a helyzet PS-en, hogy ha neked beszaggat akkor valószínű, hogy a melletted álló enemy-nek is. Szóval az esélyek egyenlőek. Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy azt se bánnám, ha minden 900p lenne...csak legyen meg a stabil frém.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#92659) Tatyla válasza Rigormortiis (#92657) üzenetére


Tatyla
őstag

Inkább a lehetőség mint amivel az új Tomb Raidet promózzák a szebb látvány, és igen örülnék ha minden single játék is röccenés mentesen 60fps lenne, ettől függetlenül lehet pofára esés lesz de legalább a három éves gépet lecseréltem egy újra :D

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#92660) gyuribácsi88 válasza Rigormortiis (#92644) üzenetére

"Én nagyon jól elvahyok a 2 éves gépemmel, amíg dobog a szíve, nem lesz lecserélve."

Ezzel én is így vagyok, de hát aki le akarja cserélni az cserélje, majd ha már kint lesz a gép 2-3 hónapja és meglesznek a tesztek, és tényleg szemmel látható lesz a különbség a játékoknál, fps és grafika téren, akkor majd lecserélem, de addig felesleges. Sokan már most eladták a gépet előre, aztán majd ha a pro nem hozza azt amit elvárnak tőle akkor meg megy a dünnyögés meg a hiszti. Az meg külön vicces hogy olyan emberek sírnak a multis fps drop miatt és erre fogják hogy azt hogy nem tudnak érvényesülni, akiket a tv-nek háttal ülve, csukott szemmel, fejjel lefelé is porig alázok. Max annyi a különbség hogy én itt nem bizonygatom hogy milyen f@sza gyerek vagyok mert nem érdekel hogy mások mit hisznek vagy mit gondolnak rólam. De aki annyira nagyon, de nagyon hardcore fps játékos hogy őt minden zavarja, az nem tudom mit keres konzolon, pontosabban miért konzolon játszik fps játékot ... Én se vagyok pro, mert vannak brutál jó fps játékosok konzolon, de ha összefutok egy ilyennel és lelő akkor nem fogom arra hogy "jaj azért lőtt le mert csak 53 fps-em volt éppen abban a pillanatban" és majd ha megveszem a ps4pro-t akkor majd hú de megmutatom az ilyeneknek is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#92661) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#92660) üzenetére


#45378816
törölt tag

Teljesen egyetértek, arról nem is beszélve, hogy sehol egy mutató, mint pl. steam-en, hogy pontosan mennyi is az annyi? (tudomásom szerint ps4 nem mutat ilyet)

Jó nyilván azt látni, hogy 30 (vagy az alatti) és 60fps közt mi a különbség, 120-nál a volt pc-men meg hát pláne, de azt, hogy 45-50fps-el megy valami, kizárt hogy megállapítsa, ebből következik, hogy vicc ha ilyenre fogja bárki is a dolgokat.

Nekem egy dolog számít igazán, az az egyenlőség, aztán hogy ezt miként fogják megoldani, majd a tesztek igazolják.
A single-nél, meg hát... túl teszi magát az ember szerintem, ez van.

(#92662) Wlac válasza Lackooo84 (#92642) üzenetére


Wlac
Ármester

Kifejtenéd, hogy miér is annyira rossz?

“The wha-"

(#92664) gianni85 válasza #45378816 (#92661) üzenetére


gianni85
veterán

egy multi fps-ben valahogy meg kell oldaniuk, hogy "egyenlő esélyek" legyenek. Nekem lenne rá egy nagyobb összegem, hogy semmi különbség nem lesz se részletességben, se képfrissítésben. Talán Pro nagyobb felbontásban fogja számolni és kitolni a képet.

(#92665) Lackooo84 válasza Wlac (#92662) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát most így mit írhatnék azon kívül, hogy írtó gyengén szól? :D Volt már a füleden valami minőségibb füles? Nem is kell messzire menni, próbáld ki csak a Sony Pulse-t. Már azzal ég és föld lesz, de ha nagyon nagy különbséget akarsz akkor A40-50 vagy Elite 800.

The Truth is out there...

(#92666) Tuomas válasza Lackooo84 (#92665) üzenetére


Tuomas
addikt

Ok, most olyan példákat írtál, amik nem hogy nem egy árkategória, de a TB 800-as árban a 3-szorosa.
Ennyi erővel összehasonlíthatjuk vezetési élményben a ladát, meg a porsét is.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#92667) Sefter válasza Malachi (#92636) üzenetére


Sefter
veterán

Oké, én nem azt írtam, hogy megéri ps4 mellé.. :)

Psn ID: sefter_hun

(#92668) Sefter válasza Lackooo84 (#92665) üzenetére


Sefter
veterán

A sony 22k a TB 80... :U

Psn ID: sefter_hun

(#92669) sting2 válasza Lackooo84 (#92665) üzenetére


sting2
addikt

Nem rossz az, csak amiket írtál azok jobbak...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#92670) Lackooo84 válasza Sefter (#92668) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Most a hangminőségről van szó, nem az árról. :U De ha az ár a lényeg, akkor Gold helyett Stealth 400. Még így is egetverő lesz a különbség...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#92671) Vasy09 válasza sting2 (#92669) üzenetére


Vasy09
őstag

Ennyi, akinek meg ennél jobb kell, az nyugodtan megveheti, bár szerintem a gold is bőven elég arra, amire kitalálták! :U

Gamertag: Vasy09

(#92672) andro93 válasza marilllyo (#92654) üzenetére


andro93
aktív tag

Bloodborne meg DS3 is mesélni tudna néhány bossfightnál. :K

(#92673) Osiris


Osiris
őstag

Azt lehet már tudni, hogy PS4 pro lesz e a megjelenéskor valamilyen bundle csomagban?

(#92674) vonSux válasza gyuribácsi88 (#92660) üzenetére


vonSux
őstag

Sokan már most eladták a gépet előre, aztán majd ha a pro nem hozza azt amit elvárnak tőle akkor meg megy a dünnyögés meg a hiszti.

A dünnyögés meg a hiszti már a sima ps4 esetében is ment. Ha az atyaúristen hardverét beletennék akkor ugyanez menne az ár miatt. Sokan meg nem hisztiznek csak egyszerűen kíváncsiak, hogy milyen lesz. De az előbbi réteg mindig hangosabb, nem nagy ügy.

(#92675) perge666 válasza vonSux (#92674) üzenetére


perge666
veterán

Igen sokan eladták,mondván hogy most még ér valamit,de én úgy vagyok vele hogy az árát már vissza hozta a sok játékkal,vagyis ledolgozta az árát. :)
Én biztosan nem cserélek hacsak a jelenlegi be nem adja a kulcsot.

(#92676) vonSux válasza perge666 (#92675) üzenetére


vonSux
őstag

Persze, ez mindenkinek a saját döntése, ez is, az is érthető. Az érzelmileg labilisabbak meg mindig keresik majd az önigazolást, hogy jól döntöttek-e. Mondjuk pont rossz helyen, mert ez egy videojáték-konzol nem egy Moholy-Nagy festmény, garantáltan egyre kevesebbet fog érni az idővel :D

(#92677) Malachi válasza vonSux (#92676) üzenetére


Malachi
addikt

öhm, azért eddig nem volt jellemző félidőben egy ekkora frissítés, ami kb. felezi az előző generáció értékét. mert a ps4 mostantól előző generáció, bárki bármit mond. szóval nem annyira önigazolás ez, én sem örülök egyáltalán ebből a szempontból.

(#92678) RAZZI9


RAZZI9
csendes tag

Sziasztok!

Új PS4 tulajként felmerült bennem hogy rendelek külföldről is játékot. A topic elején az összegzőt olvasgatva láttam hogy amit itthon veszek lemezes játék ahhoz magyar fiók kell a store-hoz. Akkor pl. Angliából rendelek egyet ahhoz angol fiók kell? Vagy EU-n belül elég a magyar is?

(#92679) vonSux válasza Malachi (#92677) üzenetére


vonSux
őstag

Hú most nemigen értem, hogy a kettő (korai frissítés, önigazolás), hogy függ össze. Viszont alapjában véve nem kötelező pro-t venni (a sony továbbra is ugyanúgy támogatja a ps4-et) és ez jó. A piac meg pont miattunk jön ki hamarabb új termékkel, mert ezerszer bebizonyítottuk, hogy nagyon megéri nekik, és egy kicsit nekünk is.

(#92680) A`rpi válasza RAZZI9 (#92678) üzenetére


A`rpi
addikt

"Új PS4 tulajként felmerült bennem hogy rendelek külföldről is játékot. A topic elején az összegzőt olvasgatva láttam hogy amit itthon veszek lemezes játék ahhoz magyar fiók kell a store-hoz. Akkor pl. Angliából rendelek egyet ahhoz angol fiók kell? Vagy EU-n belül elég a magyar is?"

EU-n belül elegendő a magyar. (2 régió.)

Tehát a lényeg, ha kettes régió van a lemezen akkor magyar Storeból vásárolj DLCt.

[ Szerkesztve ]

(#92681) Malachi válasza vonSux (#92679) üzenetére


Malachi
addikt

te írtál önigazolást, én arra reagáltam.

(#92682) RAZZI9 válasza A`rpi (#92680) üzenetére


RAZZI9
csendes tag

Köszönöm. :)

(#92683) perge666 válasza vonSux (#92676) üzenetére


perge666
veterán

Ez mindig is így volt,és így is lesz ahogy leírtad,de váltanék témát.

Most néztem egy kis japán gameplayt Resident Evil7-ről,.............hááááát ez valami &@{}@&@@&{ hangulatos lett,olyan érzésem támadt hogy ezzel most rögtön játszani akarok. :C :C

Nagy kedvenc a RE széria néhány darabja mint a 3,Code Veronica X,4,5,de a Veronica után már változtattak a műfajon minden rész után,ami nem feltétlenül rossz,de hiányolom a régi részek hangulatát ami szerintem sajnos soha nem fog visszaköszönni már!

A 6.résszel elkezdtem játszani,de 1,5-2 óra után annyira monoton,unalmas,érzelemmentes volt számomra hogy azóta sem kapcsoltam be,igaz már meg sincs.

Ez a 7 is egy teljesen más műfaj így videó alapján,lopakodás,lepusztultság,félelem,nem az az eszetlen gyilkolás,és ez az ami tetszik. :C
Bár lehet ez csak valami előzmény vagy csak az eleje,de ha valami az elején megfog utána már szerintem annyira elrontani nem tudják.

(#92684) Djuree


Djuree
félisten

le van árazva a drive club motoros része, megvettem, hát nagyon jó, elég jól adja a motoros feelinget, még ha nagyon arcade is. :C
vki tolja? van vmi magyar club ahova beléphetnék?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#92685) marilllyo válasza Djuree (#92684) üzenetére


marilllyo
veterán

Vagyunk páran. Meg amúgy is kellenél majd egy trófeához. :) Még mindig nincs meg a multis trófea. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#92686) LucentTwo válasza marilllyo (#92685) üzenetére


LucentTwo
tag

Driveclub multis trófeákhoz szívesen segítek bárkinek, ha az autósok kellenek. Egyelőre még a Bike nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#92687) no01ricsi


no01ricsi
tag

Sziasztok, jelenleg egy ilyen fulessel jatszom[AKG Y 40], kaptam a telomhoz.
Kérdés az lenne, h megérné e lecserélni?
Valakinek volt már tapasztalata ezzel a típussal, várható hangzásban javulás 25 e környéken?(gold, tb400)

PSN ID: PRicsi83

(#92688) hyperspace válasza marilllyo (#92685) üzenetére


hyperspace
őstag

Gondolom a Bikes nélkül nem lehet platinázni a Driveclubot. :(

(#92689) LucentTwo, na jó, akkor megnyugodtam. :) Nekem nem jön át a motoros része.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#92689) LucentTwo válasza hyperspace (#92688) üzenetére


LucentTwo
tag

Tudtommal lehet. Legalábbis nekem nincs meg és megtudnám csinálni a platinát. Szerencsére már nincs sok hátra. :)

[ Szerkesztve ]

(#92690) A`rpi válasza hyperspace (#92688) üzenetére


A`rpi
addikt

Önálló DLC külön platina trófeával.

(#92691) crue válasza hyperspace (#92688) üzenetére


crue
őstag

Az ingyenes ps plus verziót is lehet platinázni.

(#92692) #45378816


#45378816
törölt tag

Belefutottam [ebbe].

Ha ilyet nem szabadott volna linkelnem, akkor elnézést előre is! :U

[ Szerkesztve ]

(#92693) marilllyo


marilllyo
veterán

A bikes multis trófeája necces nagyon. Egyedül kb lehetetlen. Legyél dobogós...ez eddig oké. De úgy, hogy 6 játékossal fejeződik be a verseny. Hát nekem ilyen kb. soha nem volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#92694) Lefty válasza #45378816 (#92692) üzenetére


Lefty
addikt

- Még azért nincs kőbe a specifikációja a Scorpionak.
- MS politikáját ismerve szerintem sokkal drágább lesz a gép a Pro-nál (pláne ha natívban akarják a 4K-t), emiatt talán kevesebb emberhez is fog elérni. A generáció indulásakor is drágább volt az XBone.
- A 4K gaming szerintem még jövő év végén sem lesz egy széles körben elterjedt dolog, nem hiszem, hogy addig annyira elterjednének a 4-500 ezres 4K tv-k, mert attól a kategóriától van értelmük. Szerintem ez totál a HC réteg, a legtöbb embernek simán jó a FHD játék, akár még skálázva is, többek közt nekem is.
- Továbbá akármilyen király is lehet a hardware, ha az exkluzív játékaik meg gagyik egy-kettőt leszámítva 10 év alatt.

(#92695) gyuribácsi88 válasza #45378816 (#92692) üzenetére

Natív 4K :DDD [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#92696) Def26 válasza Lefty (#92694) üzenetére


Def26
félisten

+ a fogyasztása is brutális lesz, simán 400w környékére tippelem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92697) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#92695) üzenetére


#45378816
törölt tag

Kb en is igy reagaltam, ezert is batorkodtam megosztani eme linket vala. :DDD

(#92698) Mister_X válasza Rigormortiis (#92653) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Múltkor mentem egy menetet Siege of Shanghai-on, pillanatra leesett az FPS 20 környékére (tényleg max 1-2mp), aztán hallottam a morajt és a felhőkarcoló felvett egy enyhe 10 fokos dőlésszöget. Ahha, ilyet se láttam élőben - a leomlás már dropmentesen ment végbe.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#92699) Elims válasza Tegla80 (#92626) üzenetére


Elims
veterán

Ez nekem sajnos nem menne.Zàrtabb rendszer. :-/
Esetleg vmelyik symbian-os telefonommal.
Kipròbàlom.
Köszi! :-)

(#92700) Kendek válasza adriano18 (#92643) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet, hogy megérkezett az első hivatalos szállítmány, mert pl. a Konzolok Szervizében raktárra került. Ha pedig így van, akkor a többi bolt is lassan frissíteni fogja az állapotot.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.