Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87851) cyberkind válasza belan (#87850) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg gyenge lett az Xbox-hoz képest és ezért nem lesz ebből idén semmi mert tuningolni akarják, aztán majd kiderül.

Paranormal Cocktivity

(#87852) krx21 válasza cyberkind (#87851) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha idén nem lesz, akkor igen, az erősebb xbox miatt nem lesz... Majd kiderül. :U

[ Szerkesztve ]

(#87853) belan válasza cyberkind (#87851) üzenetére


belan
addikt

szerintem is ,csík szemű japánok vissza küldték hegeszteni

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#87854) james001 válasza belan (#87850) üzenetére


james001
veterán

Idén szerintem be sem jelentik. Max ha megint lesz egy ilyen Experience Show decemberben majd ott. Sony nem siet el semmit mert így is úgy is "előnyük" van.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#87855) belan válasza james001 (#87854) üzenetére


belan
addikt

ez így van és xbox one s jön ki csak idén ps4 meg erősebb így is ,max slim ps4 lesz idén ,ps4 sony már mikor be harangozta 6 hónap vagy 1 év 2013 ba és 2013 decemberbe meg is lehetett venni

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#87856) Tegla80 válasza belan (#87855) üzenetére


Tegla80
addikt

Jah, a ps4 slim ami picit huzva lesz mar,mint a one s(azaz fole persze).Utana a Scorpio ami fel lesz huzva rendesen es ujra Sony®(,h letorolje a mosolyt ismet m$-nel)
Azt uj gen..... :R

iderakom,h +legyen. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#87857) belan válasza Tegla80 (#87856) üzenetére


belan
addikt

valahogy így lesz ;] sakk matt de ezt úgy bírom ennyi pénze van microsoftnak és mindig tőkőn lövi magát ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#87859) Wlac


Wlac
Ármester

Exkluzívot a népnek, és akkor fogy a konzol. Na, ezért nem kell félnie a Sony-nak, mert az MS-nél azok már mondhatni nincsenek.

“The wha-"

(#87860) ldave


ldave
félisten

Erre kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#87861) cyberkind válasza Wlac (#87859) üzenetére


cyberkind
félisten

De van, a Halo valószínűleg az marad csak hát... :DDD

Paranormal Cocktivity

(#87862) gianni85 válasza cyberkind (#87861) üzenetére


gianni85
veterán

Van ott bőven exkluzív, ha valakinek nincs megfelelő PC-je (mint pl nekem). Amúgy meg a legnagyobb eladásokat mindig a multi címek aratják :)
Én eléggé megválogatom mivel játszom, de sajnáltam volna, ha only PS4 tulajként lemaradok tavaly a Rise of the Tomb Raider-ről, vagy idén a Quantum Break-ről, és ellenkező esetben meg az UC4-ről.

(#87863) cyberkind válasza gianni85 (#87862) üzenetére


cyberkind
félisten

Multi címeket azért nem írtam mert nekem az PC, ahogy a Quantum Break is, de az életem legdrágább és legszarabb játéka, jó ha játszhattam vele 1 órát mert állandóan kilép és minden beállításon ocsmány, meg persze szarul is megy. :D
Egyébként nálam a jó konzol tele van exkluzívokkal, addig amíg a Forza csak boxra volt még el is gondolkodtam hogy majd egyszer az is kell, szerencsére mégse. :DD
A PS4 meg úgy az egész PS pont ezért más és jó, hihetetlen címek jönnek erre a gépre. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#87864) Gebriel válasza belan (#87857) üzenetére


Gebriel
veterán

Max az One tette ezt a 360 igen csak jól fogyott, előtte a Ps2 volt a favorit Van egy sejtésem, hogy a köv. generációba megint az Xbox lesz a nyerő.

[ Szerkesztve ]

(#87865) Tuomas válasza Gebriel (#87864) üzenetére


Tuomas
addikt

Valaki mindig elcseszi, és olyankor jön ki a lépés a másik csapatnak :DDD
PS3 ha jól tudom nem sikerült túl jól, fejlesztői szempontból sem. Kíváncsi lennék, ha egyik gyártó sem rontja el az aktuális érát. Bár ha belegondolunk XO most annyival nem rosszabb, inkább túltolta az ms-t ezzel a médiaközpont dologgal, és a tendencia nem azt mutatja, hogy tele vannak jó ötlettel. Egymásnak mondanak ellent egyik-másik bejelentéssel, pl hogy nem lesz több exkluzív, amit aztán visszaszívtak..

[ Szerkesztve ]

We were here

(#87866) belan válasza Gebriel (#87864) üzenetére


belan
addikt

szerintem ha jobb is lesz a xbox skorpió max azért mert erősebb lesz mint a neo ,de játékok miatt mindig is sony lesz előnybe,de ha előbb jön ki a neo akkor sony gépe megint sikeresebb lesz

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#87867) cyberkind válasza belan (#87866) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg ha továbbra is ilyen minőségű exkluzív címeket csinál a Sony mint most, akkor tökmindegy milyen erős a gép, mert én speciel már beérném mindenhol az Uncharted 4 összetett grafikájával mindenhol.

Paranormal Cocktivity

(#87868) Madwe válasza belan (#87866) üzenetére


Madwe
nagyúr

szerintem jelen esetben egyáltalán nem biztos, h az lesz sikeres aki elöbb jön ki. Ráadásul sonynak nem is nagyon érdeke elsietnie a váltást, lévén pörög a ps4 szekere rendesen.

Amúgy részemről teljes generációváltásnak tekintem azt ami jön, teljesen átfedett játékokkal, oda-vissza kompatibilisekkel, Tekintve h 2013 végén jött ki a jelenlegi gen, egy normális genváltás 2017 elején teljesen időszerű lenne, s nem lennék meglepve ha 2016 második felében, vagy végében jelennének csak meg. A kérdés csak az, h grafikailag lesz e akkora ugrás, mint eddig volt - gyanítom nem. De talán a teljesen azonos architektúra kárpótol minket majd érte, addigra talán kiismerik annyira a jelenlegi gent, amennyire 1-2 éve kellett volna nekik :D

(#87869) Sirandrish válasza Gebriel (#87864) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem azzal hogy az MS megszüntette a konzol exkluzivitást, gyakorlatilag feladta..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87870) cyberkind válasza Madwe (#87868) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen proci mellett én nem tudom mit meg hogy akarnak a 4K-val, tény hogy nem ezen van a lényeg de nagyon gyenge cucc, aztán majd kiderül. :D

(#87869) Sirandrish
Pénz, pénz és egy kis pénz, nekik már csak az számít hogy minden vagy sok minden minél többet hozzon, lásd Forza, nekem ez mondjuk csak jó. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#87871) #45378816 válasza Sirandrish (#87869) üzenetére


#45378816
törölt tag

Egyetértek, az meg, hogy (ha jól informáltak) összeengedje a "boxosokat-pécésekkel" egyenesen röhejjj.

(#87872) semetka


semetka
őstag

Tegnap olvastam egy fórumot ott írtak valamit a ps4-nek a ventillátorjáról. Valószínű állítottak a venti vezérlésen valamelyik firmware-ben és azért hangosabbak a gépek még úgy is hogy újra van pasztázva. Én újrapasztáztam de nem emlékszem hogy régebben ennyire fel akart volna szállni Last of us közben. Hangosabb volt de nem ennyivel.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#87873) #45378816 válasza semetka (#87872) üzenetére


#45378816
törölt tag

Sose értettem ezt a "hangos" dolgot. Én, ha lemezes game-el játszottam néha-néha felpörgött, azt lehetett hallani.
Áttértem a digitális használatra és semmi.
Különben is vagy party-ban voltam vagy zene ment játék közben vagy csak a játék hangereje természetesen headset használatával. (de még, ha fejessel lett volna akkor sincs gond)

Mind eközben, hogy hallani "hangosságot"?! sose értettem ezt....

Szerk.: két méterre se ültem a géptől

[ Szerkesztve ]

(#87874) gianni85 válasza #45378816 (#87873) üzenetére


gianni85
veterán

úgy, hogy alig van légbeömlő a gépen és egy vacak radiális ventilátor szolgáltatja a légáramot. A nagy melegben még az új gépem is felsüvít, de 20 fokos szobahőmérséklet mellett síri csend van.

(#87875) semetka válasza #45378816 (#87873) üzenetére


semetka
őstag

Hogy lehet játék mellett zenét hallgatni? :)

Szerintem nem attól függ, hogy lemezes vagy nem.
Egyébként más játéknál tényleg nemigen lehet hallani a hangját.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#87876) zzola válasza gianni85 (#87874) üzenetére


zzola
félisten

kb. az ötödik PS4 van nálam, a jelenlegi a legújabb típus. Lakásunk klimatizált, de "munka" közben süvít a ventillátor, egy asztalon van a konzol, tehát jól szellőzik. Ezek a néma meg hangtalan beszámolók olyan urban legend-nek tűnnek nekem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87877) semetka válasza zzola (#87876) üzenetére


semetka
őstag

:C
Pedig az 12** széria állítólag halkabb :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#87878) cyberkind válasza #45378816 (#87873) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez a 2. ugyanolyan szériás gépem és ez nem csinál semmit, nem is meleg, nem is hangos, sőt hangtalan amíg az előzőt sokszor hallottam, bele se merek gondolni milyen jó lehet az új. :D

Paranormal Cocktivity

(#87879) zzola válasza semetka (#87877) üzenetére


zzola
félisten

Az első szériás Japánnál (nekem az volt először) halkabb, de némaságról szó sem lehet! Xbox One halkabb, sokkal...azt tényleg nem lehetett hallani. :)

Egy decibel mérővel lehetne maximum megmérni, mert egy félig süket embernek lehet halk az, ami nekem nem az...

[ Szerkesztve ]

(#87880) gianni85 válasza zzola (#87876) üzenetére


gianni85
veterán

hehe, te is úgy cseréled a gépeket, mint én, (vagy más a koszos alsót) :D
Én az újjal már együtt tudok élni, a régebbi szériások nagyon zavaróak voltak. Na meg most már ha arról van szó, akkor én lent játszom, asszony meg az emeleten élvezheti a csendet :D

(#87881) zzola válasza gianni85 (#87880) üzenetére


zzola
félisten

:D

(#87875) semetka

PC-s játék után épp az hiányzik, hogy nem tudok zenét hallgatni közben. Ez csak megszokás kérdése, én egyébként úgy 1.5 évig teljesen hang nélkül játszottam konzolon...

[ Szerkesztve ]

(#87882) semetka válasza gianni85 (#87874) üzenetére


semetka
őstag

Igen kár hogy ilyen venti került bele. X-be jobb de ez miatt vastag a gép. PS Menüben sosem hallom lehet akármilyen meleg. Én ha elindítom a last of ust, már a menüjében úgy felpörög mint a rakéta kb 1-2 perc alatt.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#87883) Madwe válasza zzola (#87879) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem első szériás gépem van, s nemcsak hogy halk, de annyira lehűti a levegőt a ventije, hogy azt használja a család légkondi helyett ;]

(#87884) zzola válasza Madwe (#87883) üzenetére


zzola
félisten

Sejtettem! :P

(#87885) semetka válasza zzola (#87881) üzenetére


semetka
őstag

Én csak úgy szeretek játszani ha a játékot hallgatom. Napközben 5.1, este füles. Egyébként nekem az 1004 széria van.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#87886) semetka válasza Madwe (#87883) üzenetére


semetka
őstag

:Y :C

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#87887) #45378816 válasza semetka (#87875) üzenetére


#45378816
törölt tag

Úgy lehet, hogy nem a játék zenéjét hallgatom. Mortal közben metal szólt, CodBO3 közben meg, amihez éppen kedvem volt. ;)

(#87888) Becksman


Becksman
őstag

más aki megvette a SOMA-t annak is néha beakad a játék? (olyan kb 2- 3mpre megáll és fut tovább). Más játéknál nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#87889) MerLinh


MerLinh
senior tag

nekem a last of us csomagos gép van, uncharted 4nél jó hangosra kell tekerni az 5.1et hogy jó legyen =) de már nem cserélem le, majd a neora max

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#87890) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#87891) Lackooo84 válasza Becksman (#87888) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, általában töltés-mentés környékén csinálja.

The Truth is out there...

(#87893) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Pfejj, ez a Paragon de ronda egy valami... Viszont kölcsönkaptam az Uncharted 4et. Hihetetlen jó egy játék. Pláne, hogy nemreg vittem végig az első 3at, amelyek egy hangyányit sem nyűgöztek le. A resi 6ot is beszereztem, mert előzö genben is imádtam. És persze a Phantom Paint, bár amióta kijutottam a kórházból elég egyhangú. Egy kicsit atb.szásnak is érezném, ha nem tudtam volna, hogy ilyen lesz.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#87894) unrealnoise válasza Rigormortiis (#87893) üzenetére


unrealnoise
senior tag

hát pedig rohadt jó volt az Uncharted 1-3. A hangulat, a grafika, az élmény, a humor, a sztori... a karakterek... Egytől-egyik zseniális, még ha a játékmechanika nem is volt olyan tökéletes. Sőt a 4-nél sem érzem azt, hogy húdenagyot léptek volna előre, sőt... néhány platformer nehezebb mint az Uncharted 4. Ami persze nem feltétlen hátrány, de pl a sziklamászás, ugrálás gyermekien egyszerű, sokszor elcseszhetetlen... (Bezzeg pár régi PS játéknál...)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#87895) echterion válasza unrealnoise (#87894) üzenetére


echterion
nagyúr

PS? Inkább a nintendós időkbe kellene visszamenni, ha valaki nehézséget akar keresni.

**********

(#87896) cyberkind válasza unrealnoise (#87894) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem se tetszik annyira az 1-3 mint a 4, és ez Amy Hennig miatt van mert ő csinálta az egészet ami sztori és karakter, amiből a sztori nem lett az igazi finoman fogalmazva, bár a 2 nagyon jó lett, a 4 pedig magasan a legjobb rész, nálam legalábbis.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#87897) semetka


semetka
őstag

Valaki járt úgy hogy U4 1.10 patch telepítés után nem indul a játék? Nem jön be a menü. Ha update előtt indítom akkor jó

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#87898) james001 válasza Lackooo84 (#87891) üzenetére


james001
veterán

Jó az avatarod! :P Pont tegnap fejeztem be az MGS2-t,erre te meg ilyennel jelensz meg itt :D :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#87899) wolf13


wolf13
őstag

A plex segítségével , hogyan tudnék filmet nézni hálózatra tett winchesterről ?

(#87900) caska1991


caska1991
tag

Sziasztok ! 2 oraja nem enged fel a psn. Ez a hibakod: WS-37397-9. Valaki valami otlet? Mar mindent ujrainditottam -.- :@

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.