Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87151) toompa válasza Málnabeach (#87150) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Az egy új gép,nem szabadna annyira zúgnia. Jól szellőző helyre raktad? Nincs rátolva semmire?
Illetve minden játék úgy zúg?

(#87152) Málnabeach válasza toompa (#87151) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

Jól szellőzik, de akár cd-s játékot játszok, akár a tárhelyről, mindig úgy zúg mint a traktor és nagyon meleg. Probléma lehet, hogy olyan konnektorba van bedugva, ami nincs földelve? Vagy esetleg a meleg miatt van?

(#87153) pomk válasza marilllyo (#87119) üzenetére


pomk
őstag

UC koppincs?
Tomb Raider első rész megjelenés: 1996, UC 2007. ;)

[ Szerkesztve ]

(#87154) oriic válasza pomk (#87153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj nehogy belemenjünk megint egy TR vs. UC vitába. :D

Live-Die-Respawn

(#87155) toompa válasza Málnabeach (#87152) üzenetére


toompa
őstag

A venti magasabb fordulatra kapcsol,ahogy melegszik a gép. Persze,a meleg miatt van.
De a hangos,mindenkinek mást jelent. Mihez képest.
A régebbi típusokra jellemző,hogy zúg. Az enyémnek szinte hangja sincs.

(#87156) Madwe válasza Málnabeach (#87152) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hány fok van a lakásodban :D? 23 fok felett jellemzően jobban melegszik, emiatt jobban forog a venti s hangosabb is.

Azon kívül hogy van hangja, ne zavarjon, mert kárt nem tesz az elektronikában, jól leszabályozták a túlmelegedést, ha gond lenne megoldja magától.

Mellesleg ha használt, lehet poros helyen volt elötte, érdemes ilyenkor kitisztítani, portalanítani, végső esetben újrapasztázni.

[ Szerkesztve ]

(#87157) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Metal Slug Anthology július 5-én jön PS4re, mint PS2-on-PS4 cím.
Tartalma: Metal Slug, Metal Slug 2, Metal Slug X, Metal Slug 3, Metal Slug 4, Metal Slug 5, Metal Slug 6.

1080p, cleaning, trophies, streaming, feed.

link

Én baromira imádtam játékgépeken a Metal Slugot, szóval várós. :)

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#87158) marilllyo válasza pomk (#87153) üzenetére


marilllyo
veterán

Az új tr-re gondoltam természetesen. Igazából az új tr-nek még a régiekhez sincs sok köze. Ezért is kapott sok kritikát. Nekem a régi tr túl lassú volt. Bár kellően nehéz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87159) pomk válasza marilllyo (#87158) üzenetére


pomk
őstag

;) Így már más, egyetértek.

(#87160) perge666 válasza vonSux (#87149) üzenetére


perge666
veterán

Azért szerencsére nem minden játék ilyen

(#87161) falijja


falijja
őstag

Helló mindenki
Még anno régen volt egy ps4 profilom, aminek tudom a nevét/ kódoját de amivel regeltem emai-t már nem, és ugye mikor beakarok jelentkezni akkor nem a profil nevet kéri hanem az email id-t.. :((( Esetleg van rá mód hogy kiderítsem mi volt az email..?
Válaszotok előre is köszi.. :)

(#87162) unicumnext


unicumnext
aktív tag

A doom-hoz sikerült hozzácsapnom még egy 20% discont-ot, így már csak 33$ volt, nah ez igen baráti ár, és már töltődik :D

(#87163) Kendek válasza falijja (#87161) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Olyan sok - biztonságosan használható - email címed van, hogy nem tudod végigpróbálni őket? Ez egy elég kritikus dolog, hiszen a profilodra igen drága játékokat vásárolhatsz (ezért a bűnözők előszeretettel próbálják lenyúlni azt). Ha neked nincs semmi nehezen és drágán pótolható dolgod rajta, akkor pedig egyszerűen regisztrálj egy új accot.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#87164) Málnabeach válasza Madwe (#87156) üzenetére


Málnabeach
csendes tag

Utóbbi folyamatokat saját magam is elvégezhetem? vagy inkább vigyem be a boltba(576kb-ból van)?

(#87165) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#87166) Nescafé válasza unicumnext (#87162) üzenetére


Nescafé
őstag

Jó játékot hozzá :)

 iPhone 15 Pro

(#87167) belan válasza gyuromoj (#87165) üzenetére


belan
addikt

jó akció :Y

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#87168) perge666 válasza gyuromoj (#87165) üzenetére


perge666
veterán

Azta........ ez szuper. :C

(#87169) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

8000 Ft reális ár egy használt The Division-ért?

(#87170) gyuromoj válasza gyuromoj (#87165) üzenetére


gyuromoj
veterán

Közben KV is kitette FB-n, ugyanezzel az árral. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#87171) crue válasza gyuromoj (#87170) üzenetére


crue
őstag

Edigital és még egy csomó másik bolt is ennyiért adja.

(#87172) Gabesz1019 válasza gyuromoj (#87170) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Konzolokszervize-nél ingyenes kiszállítással. Most már nem tudom, hogy ezt vegyem vagy a Division-t? :F

(#87173) oriic válasza Gabesz1019 (#87172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Witchert. Minden szempontból jobb mint Division. Csak hát ugye fantasy, az meg nem jön be mindenkinek.

Live-Die-Respawn

(#87174) Gabesz1019 válasza oriic (#87173) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Gameplayek alapján mind a kettő bejön. Divisionről sok helyen olvastam, hogy inkább csak csapatban, ismerősökkel jó játszani, ezért is tartok tőle mert nincs olyan ismerősöm aki játszik vele. Witcher ára most nagyon csábító úgyhogy lehet hogy meggyőzöm magam és az lesz. :)

(#87175) falijja válasza Kendek (#87163) üzenetére


falijja
őstag

Akkor hurka van neki, pár játék volt rajta meg maga a profil ugye...akkor semmi esély rá visszaszereznem gondolom.. :(((

(#87176) perge666 válasza crue (#87171) üzenetére


perge666
veterán

Közbe gyorsan le akartam csapni rá Edigitalon ingyenes szállitással, de elfelejtettem a jelszavamat, kértem emlékeztetőt, de nem jön az e-mail. :U

(#87177) Madwe válasza Málnabeach (#87164) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ugyanaz mint egy laptop eseteben kb, sőt ott neha vannak furcsán összerakott gépek:) nem annyira vesz, nézz róla YouTube-on videót, aztán ha odzkodsz tőle keress vmi szakit:)

(#87178) perge666 válasza perge666 (#87176) üzenetére


perge666
veterán

Na sikerült a rendelés, jövőhéten jön is a Witcher3. :)
Addig nyúzom a MadMaxet.

Remélem most egy darabig nem akarnak mást akciózni, másra kéne a pénz. :))

Ez a 2 játék szerintem simán betart nekem most karácsonyig.

[ Szerkesztve ]

(#87179) Pöttön válasza vonSux (#87149) üzenetére


Pöttön
őstag

A Carmageddon mindig is az agyatlan zúzásról szólt... :))

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#87180) Tatyla válasza unicumnext (#87162) üzenetére


Tatyla
őstag

Mi is megvettük felesben 36$-ért de imádom nagyon ott van és jó a nosztalgia faktor mértéke is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#87181) Mrdevil válasza Tatyla (#87180) üzenetére


Mrdevil
addikt

Valóban baromi jó kis jàték lett. Mûfaja kiràlya, és még szép is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#87182) dezs520


dezs520
senior tag

Sziasztok,van valakinek itt esetleg tac4 ese?
Pc röl jöttem át,soha nem volt még konzolom,most be szereztem egy ps4-et,és félek kicsit az fps-től....

[ Szerkesztve ]

(#87183) zzola válasza dezs520 (#87182) üzenetére


zzola
félisten

Én nem tudok róla, de ezzel itt nem leszel népszerű... :DDD
Nekem volt CronusMAX PLUS, de nem voltam elájulva tőle...

[ Szerkesztve ]

(#87184) ViharVadász válasza dezs520 (#87182) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én is eleinte féltem PS4-en az fps játékoktól, mert előtte több mint 8 évig csak PC-n játszottam fps játékokkal. De azóta sokkal jobban élvezem konzolon ezeket a játékokat, szerintem érdemes volna egy picikét próbálgatni, hátha te is élvezni fogod így kontrollerrel. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#87185) erahurka válasza ViharVadász (#87184) üzenetére


erahurka
félisten

+1, én nagyon sokáig nem szerettem PC-n sem az FPS-eket, aztán megvettem PS3-ra az új Wolfenstein játékot, és újra beleszerettem a műfajba. Meglepően könnyedén lehet kontrollerrel ilyen stílusú dolgokat is irányítani.

(#87186) SenorDave válasza Málnabeach (#87164) üzenetére


SenorDave
tag

Szia én épp tegnap vittem be az 1116a gépem a helyi pc boltba 4500 volt ( takarítás + paszta) olcsóbban jöttem ki így mintha magam veszek egy pasztat és kompresszort :DD a lényeg hogy nem volt poros csupán a paszta volt nagyreszben elhasznalodva, azóta szinte minden játéknál alapjaraton pörög a hűtés. Nem mellesleg nekem panelban van ahol brutális hőmérsékletek uralkodnak :DDD

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#87187) falijja válasza Kendek (#87163) üzenetére


falijja
őstag

Nos úgy néz ki, nem az a gond, hogy nem emlékeztem a profilra, mert ellopták a profilom..
Írtam a suportnak..

[ Szerkesztve ]

(#87188) dezs520 válasza zzola (#87183) üzenetére


dezs520
senior tag

Nem leszek népszerű?Leirtam hogy mi az aggodalmam,nem hiszem,hogy ezzel nagy bűnt mondtam volna,nem azt kérdeztem,lehet e csippelni már a ps4-et....
Rengeteg pc-s ezért nem vált csak!
De persze,nem ugrok bele a vételbe,mindenképp adok magamnak úgy fél évet,remélem annyi idő alatt megszokom...

(#87189) oriic válasza dezs520 (#87188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nem leszel népszerűt azért írja, mert konzolos topikokban nem nagyon szeretnek az emberek ilyen kiegészítőket használni. Drágák, túl sokat nem érnek, leginkább csak felesleges extrák. Többnyire ha jobban játszik az ember velük az csak placebó, mert PC-s irányítást soha az életben nem kapsz konzolon, csak akkor ha gyárilag engedélyezve van az adott játékban a egér-billentyű irányítás.

A témának amúgy van dedikált topikja is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#87190) vonSux válasza oriic (#87189) üzenetére


vonSux
őstag

És tegyük hozzá, hogy azért is, mert nemigen fair a többségében kontrollerrel játszókkal szemben. Finoman fogalmaztam, bár tőlem akár seprűnyéllel is játszhat aki abban hisz :D

(#87191) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok, kérdezni szeretném azt, hogy tudtok-e olyan külföldi oldalakat, ahol héba hóba szoktak lenni akciók digitális játékokra. Régen a Last of Us Remastered volt néhány dollárért, akkor szerintem elég sokan lecsaptunk rá. De azóta már nem találom azokat az oldalakat. Hol érdemes nézelődni? Előre is köszi.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#87192) N@idia válasza vonSux (#87190) üzenetére


N@idia
őstag

Én nem értem miért lusták az emberek megtanulni kontrollerrel játszani :F :O Én is 16 éve PC-s vagyok, mégis vettem a fáradtságot és megtanultam kontrollerrel játszani. Viszont szerencsére ezeket a kütyüket baromi drágán adják, így biztos megéri megvenni a loser felhasználónak :DDD Én kb a konzol árán adnám ezeket a kütyüket, ha már valaki csalni akar FPS játékokban.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#87193) Kendek válasza KOHO (#87191) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint redeem kódokra gondolsz? Mert egyébként gyakorlatilag folyamatosan akciók vannak a Store-ban, igen kellemes mértékűek is. Idővel minden sorra kerül ha nem szeretnél teljes árat fizetni, a népszerűbb friss játékokat pedig nem fogják máshol sem hamarabb akciózni. Ráadásul kódok esetén a régióra is figyelni kell.

<-ƘƘ->

(#87194) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gyűjtői kiadássaal jön nyugatra a Sword Art Online Hollow Realization idén ősszel.

Trailer

[link]

Live-Die-Respawn

(#87195) A`rpi válasza N@idia (#87192) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha csak az alap funkciókat használja az egyszeri felhasználó akkor az szvsz nem csalás.

Az meg hogy ki mit lát bele az megint más kérdés.

Egyáltalán nem arról van szó ha valaki egér és billentyűvel játszik, akkor mindenkit lealáz, ez lehetetlen.

Szerencsére már többen megerősítették itt is, PC-s érzéssel köszönőviszonyban nincsen egyik megoldás sem. Továbbá ugyan úgy gyakorlást igényel ez a periféria is, mint ha joyon játszanánk, de ha veszel egy kormányt azzal sem leszel egyből első, sőt másodikra sem ha egyszerűen "fakezű" vagy.

Szóval, vagy tessék meggyőződni arról mit tud egy ilyen periféria,
vagy lehetőleg mellőzni a hasonló kijelentéseket miszerint ez csalás.

Elfogadható érv a magas beszerzési ár, vagy lustaság kérdése, de önmagában az a kijelentés hogy ez csalás lenne, nem állja meg a helyét már csak azért sem, mert hivatalos forrásból is lehet vásárolni ilyen átalakítót.

[ Szerkesztve ]

(#87196) Pöttön válasza dezs520 (#87182) üzenetére


Pöttön
őstag

Meg van mindkét hüvelykujjad?
Ha igen akkor megtudsz tanulni kontrolleren is játszani... ;)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#87197) dezs520


dezs520
senior tag

Jézus mivan itt,egy egyszerű kérdést tettem fel,erre csaló,lusta vagyok,sőt,ujjam sincs....mégegyszer leírom azért.Életembe nem fogtam még kontrollert,illetve egyszer...de ha valaki bill+egér párossal nő fel,annak kicsit idegen...kész,ennyi,ebbe nem kell többet belelátni,csak egy ártatlak kérdés volt...

(#87198) bandi0000 válasza dezs520 (#87197) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kaptál rá pár ártalmatlan választ is, mint mondtad ki se próbáltad, hagyj 2-3 órát a kipróbálásra és ha nem birod megszokni akkor keress alternativát vagy maradj pc-n

Xbox One: bandymnc

(#87199) Kendek válasza dezs520 (#87197) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha asztalnál szeretnél játszani, akkor szerintem felesleges a PS, fotelből/kanapéból, jó nagy TV-t bámulva viszont a kontroller a kényelmes. FPS játszása is begyakorolható. Természetesen ez sem veled született adottság, szóval idő kell hozzá. Amíg még csak nem is fogtál kontrollert, addig felesleges is azon rágódni, hogy mivel tudnád helyettesíteni.

<-ƘƘ->

(#87200) KOHO válasza Kendek (#87193) üzenetére


KOHO
senior tag

Igen redeem kódokra gondoltam. A régióval nincs gond, mert van magyar, angol es amerikai accountom is :)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.