Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87601) Wlac válasza Wellin9 (#87597) üzenetére


Wlac
Ármester

Csak a Golddal van tapasztalatom, de nem igazán tudok belekötni. Egészfüles, kényelmes több óra játék után is, és nagyon egyben van.

“The wha-"

(#87602) LucentTwo válasza Wellin9 (#87597) üzenetére


LucentTwo
tag

Nekem Hyper-x-em van. Hozza ugyanazt a hangzást mint pc-n. Lépéseket és hasonló kis neszeket is simán meghallok vele. A játék hangerő meg nekem tökéletes, ha maxon hallgatnám sztem egy idő után megsüketülnék. Annyit kell tudni róla, h a közép és magas hangokra van kiélezve. Aki szereti a mélyebb, basszusos füleseket annak nem igazán ajánlott.

(#87603) Kakaduku válasza Adam_Shepard (#87557) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Arról tudna valaki felvilágosítást adni, hogy a War Thunderben is vannak most már tank csaták, nem csak repülőgépek.
Illetve aki próbálta már a War Thunder-t és a World of Tanks-ot, az melyiket ajánlaná? Esetleg összehasonlítás?

(#87604) vg válasza Wellin9 (#87597) üzenetére


vg
addikt

Nekem is kb 5e forintos fülesem van, nekem 1 valami fontos a fülalgatóban, hogy jóval nagyobb legyen mint a fülem, ne nyomja a fülem semmilyen módon, szépen beleférjen a fülem. Ambár 30e forint egy fülesért? A márkát fizeted csak.

(#87605) v!ct0y válasza Kakaduku (#87603) üzenetére


v!ct0y
veterán

WoT inkább árkád WT meg inkább simulator. WOTba életerőd van WT be meg modulsebzés. WT nek sokkal jobb a grafikája és sokkal élethűbb is. War Thundert ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#87606) james001


james001
veterán

Uraim ez egy hülye kérdés de ha a primary profilként egy másikat rakok be amit épp használok,akkor a használt profil játékainak a cuccai (mentések meg hasonlók) nem vesznek el ugye? Csak magát a játékokat lakatolja le ugye?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#87607) Sirandrish válasza james001 (#87606) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy gépen több primary lehet, csak egy acc nem lehet több gépen primary.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87608) james001 válasza Sirandrish (#87607) üzenetére


james001
veterán

Igen? :F Akkor pl. amikor felesbe akartok itt venni játékokat hogy veszitek meg ha egyszerre nem lehet két gépen ugyanaz a profil primary? Igazából most itt csak azért kérdeztem ezt mert segítenék egy kollégának egy játékban online trófeák miatt de nekem nincs meg a játék és ő "kölcsönadná" addig amíg megcsináljuk.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#87609) tepenzed válasza james001 (#87608) üzenetére


tepenzed
őstag

aki amúgy is a saját accján játszik annál secondaryként lesz, így viszont net nélkül nem tudja elindítani a játékot

(#87610) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van innen valakinek Diamond Dogsos controllere? BP-n.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87611) Sirandrish válasza james001 (#87608) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy írtam...1 gépen több account is lehet primary. De 1 account csak 1 gépen lehet primary.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87612) Tegla80 válasza mildwood (#87567) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
PS3 van,Borderlands2 van(plus adta 2013-ban) .....vasarnap raerek.
Szoval ha jol ertelek akkor kapok mentest emilben es belepesi adatokat,h azt felhobe feltoltsem es Te onnan lehuzd a PS4-re?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#87613) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#87614) james001 válasza Sirandrish (#87611) üzenetére


james001
veterán

Igen közben megoldottuk meg közben megértettem hogy is kell ezt :B

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#87615) N@idia válasza gyuribácsi88 (#87600) üzenetére


N@idia
őstag

Én mondtam, hogy jelenleg az alfa verzió konzolon botrányosan sz@r! Viszont Domination módban nagyon smooth tuti, hogy ott Fix 60 fps meg van. Szerintem a végleges már normálisan fog futni lásd SW Battlefront ott a béta tesztben is nagyon szarul futott, majd a végleges játéknál hozták a fix 60 fps-t. Remélem a Battlefield 1-nél is így lesz mire megjelenik a játék és akkor nem lesz okunk panaszra :K

Ha már kipróbáltad te is akkor vegyél fel PSN-re és toljuk együtt, mert egyedüli magyarként nagyon szar játszani vele. Kevesen kaptak PS4-re kódot az alpha tesztre :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#87616) marilllyo válasza N@idia (#87615) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem ők a hawken-ről beszélnek. Amúgy várható volt, hogy a bf-ből nem bír majd 60 fps-t kitolni 64 playerrel. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87617) Shamat


Shamat
aktív tag

Kipróbáltam a HAWKEN-t.
Ultraszarul fut, plusz egyéb grafikai bakik, de rohadtul élveztem. :DDD

DEAD LIKE ME

(#87618) N@idia válasza marilllyo (#87616) üzenetére


N@idia
őstag

Igen, már látom :( Rajtam kívül senki nem kapott kódot a Battlefield 1 Alpha tesztre ? Egyedül nagyon unalmas a játék :(

Marillyo szerintem a végleges már biztos hozni fogja a stabil 60fps-t. A Battlefront-nál is így indult aztán a végleges milyen lett ? Smooth fix 60fps :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#87619) bandi0000 válasza N@idia (#87618) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem meg mondtam h add oda a kodod? :D

Xbox One: bandymnc

(#87620) N@idia válasza bandi0000 (#87619) üzenetére


N@idia
őstag

Ha neked adtam volna, akkor most te játszanál egyedül és te tennéd fel ezt a kérdést :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#87621) bandi0000 válasza N@idia (#87620) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem baj, ebből tanul az ember :D

Xbox One: bandymnc

(#87622) Sirandrish válasza james001 (#87614) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor irány a platina :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87623) perge666 válasza Shamat (#87617) üzenetére


perge666
veterán

Még nekem is tetszik, csak a kameranézetre nem jöttem még rá hogy kell beállítani hogy külsőnézetes legyen.

(#87624) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Nem tudom láttátok e már, de számítógépen az Opera böngészőben van lehetőség a Last of US menühátterét is választani, csak zene nincs hozzá. :D[kép] (Igaz, hogy külön is hozzá lehet adni, de ez eleve benne van az ajánlott témák között:D)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#87625) glspeter1 válasza N@idia (#87618) üzenetére


glspeter1
őstag

Csak a BF-nál nem volt 64 játékos és semmi rombolhatóság. :K
Én azért még megvárom a véglegest, hátha kipofozzák addig.
Nekem mondjuk 48-as szerver is bőven jó lesz, ha azon hozza a fix 60fps-t, akkor én már boldog leszek.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#87626) #45378816 válasza Sirandrish (#87611) üzenetére


#45378816
törölt tag

Egy gyors kerdes, ha teljes (nem a gyors) inicializalast vegeztem a gepen, akkor a korabban beallitott elsodleges profilom elveszti ezt a besorolasi jogosultsagat ugye?

(#87627) Tegla80 válasza #45378816 (#87626) üzenetére


Tegla80
addikt

A dobozbol kivett allapot all ilyenkor vissza,kiveve a fw mert az az uccson marad ami fel lett rakva ra.

Sony® & PlayStation®

(#87628) Twistee válasza vg (#87604) üzenetére


Twistee
csendes tag

Milyen fajta fulesed van?

(#87629) #45378816 válasza Tegla80 (#87627) üzenetére


#45378816
törölt tag

Az fw gondolom sw akart lenni. :)
Koszi a valaszt! ;)

(#87630) Mister_X válasza #45378816 (#87629) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Firmware.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#87631) Sirandrish válasza #45378816 (#87629) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az fw az fw akart lenni.. A jelentését felettem láthatod

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87632) Kakaduku válasza v!ct0y (#87605) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Esetleg vannak itt olyanok akik War Thunder-t játszanak rendszeresen és csapatban?

Nagyon érdekelne a játék, de mint minden multis móka csapatban jó.

(#87633) sutyesz96 válasza secler07 (#87552) üzenetére


sutyesz96
őstag

Erre én is kívancsi lennék. :((

Megosztott profilunk van, és egyszerűen nem akar működni. A jelenség az, hogy ha az én profilommal lépek be, ott kiírja hogy először vegyek ps plust (az is meg van osztva, csak nem az enyémről lett vásárolva), hogy le tudjam szedni a paragon free starter packot. Ha pedig átlépek a partner profiljába, ott már azt írja le van szedve, és automatikusan be is lép a Paragonon belül az ő profiljába, Storeon pedig kiírja hogy nem letölthető. :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87634) Tegla80 válasza #45378816 (#87626) üzenetére


Tegla80
addikt

Inkabb irok megint mert atgondolva ujra sztem rossz valaszt adtam az elobb. :B
Inicializalas utan a geprol minden adat/beallitas elveszik es ugymond szuz gepet kapsz ez biztos,viszont a primary valszeg megmarad a rendszerben mert azt a psn rogziti.
Az lenne a tuti ha elotte inaktivalnad es csak utana csinalnad a torlest!
Ha ezzel mar elkestel akkor neten deactivalhatod vagy ha ez nem jatszik mert az elmult fel evben mar csinaltad akkor a support segit benne.

Sony® & PlayStation®

(#87635) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Szerintetek a MGS5-ből lesz még valamilyen Game of the Year edition, vagy további DLC, vagy bármi? Mert ha nem, a mostani akció a store-ban igazán jónak tűnik (16 GBP a UK store-ban úgy emlékszem)

(#87636) oriic válasza Shamat (#87617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

39:32-től

Azok nagyon durva textúra hibák, és ahogy látom később is nagyon sokszor előjön csomó helyen. Így futott a játék vagy a lejátszóm szar csak nagyon. :Y

Live-Die-Respawn

(#87637) Dinasti


Dinasti
senior tag

NA ma befejeztem az Order 1886-ot. Kellemesen csalódtam benne a rengeteg negatív kritika után. Tényleg kevés a tényleges játék benne,de a grafika meg a fegyverek és maga a harcrendszer nekem bejött. Igaz kölcsönbe kaptam,de ha valaki 4000-5000 ft körül hozzájut a hsaználtpiacon szerintem essen neki.

(#87638) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Végeztem a Minecraftal. Szerintem a TT jóféle cuccai közé tartozik :)
Még ma nekiesek a Bordernak is :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87639) LeventeV


LeventeV
senior tag

Bloodborne Old Hunters DLC-hez tudtok valami tippet adni? New game +4en nagyon nehez. Ket utestol meghalok.

(#87640) Shamat válasza oriic (#87636) üzenetére


Shamat
aktív tag

Így futott bizony. Először azt hittem kifingott a GPU. :DDD Van min javítaniuk a srácoknak. :U

DEAD LIKE ME

(#87641) Adam_Shepard válasza LeventeV (#87639) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hol akadtal el? Mondjuk asszem a dlcben a Ludwigig van egy nehezsegi tuske benne, aztan jobb lesz.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87642) LeventeV válasza Adam_Shepard (#87641) üzenetére


LeventeV
senior tag

Meg nem jutottam el odaig. Az 1-az-1 elleni csatakat a sima ellenfelekkel is nehezen tudom lenyomni. Ha egyszerre tobben jonnek, akkor meg szinte semmi eselyem. Lv 190 vagyok. Viszont 50-nel megallitottam a fejlesztest a Strenght es a Vitality kategoriaknal, es most Arcane-re erositek. Van ertelme ennek, vagy inkabb huzzam 50-tol feljebb az erot es eletet?

[ Szerkesztve ]

(#87643) v!ct0y válasza Kakaduku (#87632) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én pc-n tolom de már ott se nagyon.

(#87644) cyberkind


cyberkind
félisten

Várható hogy az Uncharted 4-ből kihozzák javításokkal mindenhol a fix 30fps-t?

Paranormal Cocktivity

(#87645) oriic válasza cyberkind (#87644) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd a NEO-n szerintem.

Live-Die-Respawn

(#87646) cyberkind válasza oriic (#87645) üzenetére


cyberkind
félisten

Hurrá, de most akkor hogy is lesznek ezek a új gépek, tehát hogy szebbek is lesznek a játékok(régiek is) vagy mivel 4K-n annyival több a pixel nem lesz szebb hanem pont így néznek ki csak nem fogy el a gép 4K-n?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#87647) sutyesz96


sutyesz96
őstag

21:9es monitorokkal hogy boldogul a ps4? Valakinek van ezzel tapasztalata?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87648) bandi0000 válasza cyberkind (#87646) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mivel biztosat ugye senki nem tud

de valszeg erősebb lesz mint most, és vagy lesz egy hasonló kinézetű és teljesítményű beálíltás mint a mostani 4K-n ami lehet csúnyább lesz nem tudjuk, vagy csak bizonyos játékok mennek 4k-ba a többit esetleg felkonvertálja

ami szinte biztos szerintem hogy aki fHD-n játszik annak szebb lesz a graf és jobban fog futni mint a mostani genen

persze ez az én spekulációm

Xbox One: bandymnc

(#87649) cyberkind válasza bandi0000 (#87648) üzenetére


cyberkind
félisten

És akkor amiket az E3-on láttunk mégse a sima, mezei PS4-en futott?
Mert ha mégis szerintem akkor bőven elég ez a gép FHD-ra.

Paranormal Cocktivity

(#87650) bandi0000 válasza cyberkind (#87649) üzenetére


bandi0000
nagyúr

valszeg a mostanin futottak,de láttunk már elég ilyen trailert meg esetleg gameplayt hogy de szép, aztán még se olyan lett, vagy mint uncharted kezdeti 60FPS lesz, és a végére csak 30 lett kampány

szóval várni kell

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.