Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87552) secler07


secler07
tag

srácok a Paragont, hogy lehet működésre bírni? Nekem is az a gond, hogy elindítom és felajánlja a drágább founder packokat, a starter packot meg hiányolja pedig, ha store-ban rámegyek, akkor azt írja már megvásároltam :F

(#87553) vg válasza secler07 (#87552) üzenetére


vg
addikt

Lehet pont ez a trükk benne.

(#87554) Kakaduku válasza oriic (#87547) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez is eljött. Kíváncsi vagyok rá. Elég kevés az infó és gameplay-ből sem láttunk sokat.

(#87555) fityere válasza oriic (#87547) üzenetére


fityere
senior tag

Szuper. Akkor végre augusztus 10.-en mar nyomhatjuk :)

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#87556) oriic válasza Kakaduku (#87554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Day-1 lesz, a gond, hogy nem tudom hogy a felfedezésen kívül van e bármi más értelme a játéknak.

Live-Die-Respawn

(#87557) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Létezik a War Thunderen kívül valami repülős gamma a gépre?

EZt a Hawkent nyomja valaki?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87558) marilllyo válasza oriic (#87556) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugye? Akárkit kérdezek... "úúú de várom már a Nomansky-t"..
Az micsoda? "Hát....bolygókat lehet benne felfedezni"....
Éééés? GYarmatosítani kell őket? Ufókat kell halomra lőni? Űrcsata? Farmolás? Mi a fene a játék célja?
"Hááát ...bolygókat kell benne felfedezni"....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87559) oriic válasza marilllyo (#87558) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen. Mondjuk ettől függetlenül engem is beszippantott a játék, már csak a grafika miatt is. :D Én abban reménykedem, hogy van valami olyan része a játéknak, amit eddig sikeresen elhallgattak és meglepetésnek szánják. Várjuk meg a teszteket.

#87557) Da Shep

Ma jelenik meg a játék elvileg PS-re.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#87560) Tuomas válasza marilllyo (#87558) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez jó is lehet, meg rossz is: Vagy azért nem tudni, mert titokban akarják tartani, ami jó, mert így kellemes meglepetés lehet, vagy azért nem tudni, mert nem lesz más, és emiatt csalódunk :DDD
Teszteket szerintem megvárom

We were here

(#87561) Adam_Shepard válasza oriic (#87559) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

igen. tök durva hogy free. szedem is már.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87562) ldave válasza marilllyo (#87558) üzenetére


ldave
félisten

Elég sok gameplay és cikk van már a neten a játékról, nem tudom miért írja mindenki, hogy nem tudni milyen lesz.

A Slime draws near! Command?

(#87563) Tuomas válasza ldave (#87562) üzenetére


Tuomas
addikt

Mert ha belegondolsz, a játék célját nem tudjuk, azon kívül, hogy meg kell találni, fel kell fedezni az univerzum közepét. Ennyi. Hogy mi van ott, mit kell ott csinálni stb azt senki nem tudja :N

We were here

(#87564) ldave válasza Tuomas (#87563) üzenetére


ldave
félisten

Az csak a történet, maga a játékmenet szerintem eléggé tiszta kép már. A Final Fantasy esetében is csak annyit tudni, hogy 'Reclaim your kingdom'. Ez semmivel se több, mint hogy 'Reach the center of the Universe'.

A Slime draws near! Command?

(#87565) Tuomas válasza ldave (#87564) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem sokan attól is félnek, vagy az van bennük, hogy amit most tudunk kevés lesz, és unalomba fullad az, hogy a felfedezésen és a repkedésen kívül nem lesz más. Én várom már a játékot, és remélem nem így lesz, jó lenne már egy jó, űrjáték, ha már az Elite Dangerous nem jött eddig PS4-re :(

We were here

(#87566) ldave válasza Tuomas (#87565) üzenetére


ldave
félisten

Én magamban úgy könyveltem el ezt a No Man's Sky-t, mint valami Minecraft iheltésű játékot (leszámítva persze a teljes bányászhatóságot).

A Slime draws near! Command?

(#87567) mildwood


mildwood
tag

Srácok, kérnék egy kis segítséget. Írtam a PS3 fórumba is, de itt nagyobb talán az aktivitás. Szeretném pc-ről ps4re átvinni a borderlands 2 mentésem, viszont kéne egy ps3 meg a játék hozzá. Elég macerás folyamat de elvileg megoldható. Ha valaki vállalkozik ilyenre, akkor írjon légyszi! Köszi!

P

(#87568) Kakaduku válasza oriic (#87559) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Körülbelül nekem is ennyi jött le az eddigi infók alapján. Esetleg kereskedni vagy valami hasonló elférne benne. Egy hatalmas teherszállítóval hordanám az árut és árulnám a fekete piacon. :DDD

Nem lesz első napos vétel mert nem tudom, hogy mi ez. :)

(#87569) marilllyo válasza Adam_Shepard (#87561) üzenetére


marilllyo
veterán

Ejjha! Ez öribe free marad? Simán berakhatták volna ingyenes PS+ -os játszinak is. Majd mondjon valaki véleményt róla ha kipróbálta.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87570) pr0bi válasza marilllyo (#87569) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mi van free-ben?

(#87571) Csabee86


Csabee86
senior tag

Péntektől Keddig akciós az Uncharted 4 a store-n.

UNCHARTED™ 4: A Thief’s End Digital Edition - 11990 ft
UNCHARTED™ 4: A Thief’s End Deluxe Edition - 16490 ft

(#87572) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#87573) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elkezdtem ezt a Minecraft Story mode-t és tök kafa.
Nem sok jóra számítottam, de a TT megcsinálta :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87574) marilllyo válasza pr0bi (#87570) üzenetére


marilllyo
veterán

HAWKEN

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87575) Adam_Shepard válasza marilllyo (#87574) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

controller hiányában nem tudtam még megnézni, de ezt lehet coopban is nyomni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87576) marilllyo válasza Adam_Shepard (#87575) üzenetére


marilllyo
veterán

• 6 game modes
Play cooperatively or competitively in Deathmatch, Team Deathmatch, Missile Assault, Siege, Coop Bot Destruction, and Coop vs AI Team Deathmatch modes.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87577) Adam_Shepard válasza marilllyo (#87576) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szuper! :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87578) oriic válasza marilllyo (#87574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki kipróbálta írjon róla pls, X-en eléggé be tud szaggatni, kíváncsi vagyok PS4-en jobban fut-e.

Live-Die-Respawn

(#87579) marilllyo válasza Adam_Shepard (#87577) üzenetére


marilllyo
veterán

Én úgy saccolom, hogy ez a coop ez sima multis módok csak botok ellen. Fene tudja...

Tényleg írhatna valaki egy két szót róla mert én azt se tudtam, hogy ez létezik közben meg valami "remastered" féleség...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87580) belan


belan
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok de szerintem ez játék no man's sky nagy bukta lesz, unalmas ,aztán lehet jó játék lesz de nem várok csodát ,Ebben a játékban is "fel lehet fedezni" húha, akármelyik szerepjátékban fel lehet fedezni, nem a bejárható terület nagysága a lényeg. Valószínűleg az első bolygó tetszeni fog a hájp miatt, aztán átmegyek a másikra ami tök ugyanaz csak nem kék hanem zöld lények vannak rajta de ugyanúgy nem kell csinálni semmit és meg unom, Aztán meggyőzöm magam egy pár nap múlva hogy tuti lehet benne mást is csinálni és megint elindítom. Aztán rájövök hogy a harmadik bolygó is ugyanaz csak ott meg piros lények vannak :DDD lényeg hájp behozza a játék fejélesztő csapatnak bőven a pénzt szóval ha szar csak játékos szív aki megrendelte

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#87581) tothl válasza belan (#87580) üzenetére


tothl
addikt

Valami ilyesmi jutott eszembe nekem is.. :D Aztán majd meglátjuk.

(#87582) Adam_Shepard válasza oriic (#87578) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Viszonylag szépen fut, feelingre kicsit beta- igenytelen de amikor arena van akkor már jó. Nem laggol.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87583) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#87584) pomk válasza belan (#87580) üzenetére


pomk
őstag

Állítólag óriási szabadság lesz a játékban és minden döntés a játékosé. Kereskedhetsz, felfedezhetsz, háborúzhatsz, szövetségeket köthetsz...tiszta EVE Online. :)

(#87585) belan válasza pomk (#87584) üzenetére


belan
addikt

kérdés meddig tartsa fent a játékos érdeklődését a játék ,kiderül majd

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#87586) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A PS milyen időközönként szokta feltölteni a mentéseket, ha autora raktam?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87587) #45378816 válasza Adam_Shepard (#87586) üzenetére


#45378816
törölt tag

Igen

(#87588) MerLinh válasza Adam_Shepard (#87586) üzenetére


MerLinh
senior tag

ahogy én észrevettem amint kiléptél a játékból

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#87589) Tavares válasza #45378816 (#87587) üzenetére


Tavares
tag

néha

(#87590) Adam_Shepard válasza #45378816 (#87587) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hetente, havonta? Naponta? Mákosgubát, mert szeretem?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87591) winery


winery
aktív tag

Sziasztok , azt szeretném kérdezni , hogy a UFC vagy UFC 2 jobb P v P ben ?

Otthon játszanánk localban és a UFC 6000ft vagy olcsóbb még a UFC2 17 000 - 14000 ft körül mozog .

Szóval ami fő kérdés lenne, van akkora fejlődés a kettő rész között, ami megéri a plusz pénzt ?

Köszönöm a válaszokat előre is :)

(#87592) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#87593) #45378816 válasza Adam_Shepard (#87590) üzenetére


#45378816
törölt tag

Uh sry rosszul olvastam... amúgy hát őőőő automatikust nem lehet meghatározni időre, max úgy hogy azonnal.
Tehát úgy képzelném el, hogy hmmmm most már neki kéne állnom dolgozni, ha már ps+ tag az emberem és fel kéne töltenem neki a felhőbe a mentéseit, ááááá inkább várok este hétig...

Szóval, ha be van kapcsolva, akkor fel meg (Szerk.: fel megy) és kész...

rögtön...

azonnal...

... ja ;)

[ Szerkesztve ]

(#87594) foxymaci


foxymaci
senior tag

Találtam egy jó akciót ha érdekel valakit, szerintem kár lenne kihagyni!!!4444!4négynégy ;]

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#87595) Adam_Shepard válasza foxymaci (#87594) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ez nem volt már úgy hogy még ők fizettek érte?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#87596) marilllyo válasza foxymaci (#87594) üzenetére


marilllyo
veterán

Felesbe valaki? ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87597) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok!
Fejhallgató vásárlás előtt állok,eddig egy ~3 ezer forintosat használtam,de ha már úgyis bemondta az unalmasat,úgy gondoltam valami komolyabbat próbálok ki.Maximum a 30 ezer forintos határt szabtam meg,így
kettő a fórumokban gyakran előforduló fejes között vacilálok.Csak a controlleres csatlakozást tudom kivitelezni,már ha ez számít valamit. A Sony PS4 Wireless-Stereo-Headset 2.0(Ha jól sejtem ez a gold fejhallgató csak más néven) és a Kingston Hyperx Cloud-t néztem ki.Árban ugye megegyezik,gondolom a hangzása között se lehet nagy az eltérés(bár aki próbálta már őket,jobb rálátása lehet),viszont mindkettőnél van néhány aggodalmam és ezért bátorkodok rákérdezni.A Gold fejes nagyon szépen néz ki,de pont az egyszerűsége miatt,kicsit túlságosan is törékenynek tűnik.A másik a ps4-es app hozzá,ahogy néztem viszonylag kevés játék használja,de ettől függetlenül bármilyen pozitív hang változást lehet-e tapasztalni vagy csak egy jól hangzó feature és annyi?
A Kingstonról szépeket meg jókat olvasni,de elsődlegesen mégis csak pc-hez készült,néhány fórumon olvastam,hogy ps4-hez csatlakoztatva már-már zavaróan halkak lettek a játékok max hangerőn is,tapasztalt-e már valaki hasonlót?Másik aggodalmam csak annyi vele,hogy vajon ps4-en is ugyan azt a hangzást adja-e elő,mint más platformokon.
Szerintetek melyik az ideálisabb,illetve,ezen a 30 ezres határon van-e jobb alternatíva?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#87598) EczkE válasza Wellin9 (#87597) üzenetére


EczkE
addikt

En a Goldot valasztottam mar csak azert is mert vezeteknelkuli, nem bantam meg. Nekem a virtualis terhangzas is bejon, pl Batllefieldben hallani hol rohangal korulotted az ellenseg stb. Az igaz hogy nem egy nagy massziv fejhalgato de ha az ember vigyaz ra akkor hosszutavon sem lesz baja.

Asszem mindenféleképpen!

(#87599) Bazsi1987 válasza Wellin9 (#87597) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem egy asus strix-em van az alap 27000-be került ☺ nekem nagyon bejön a mérete is és a dizájn is meg a hangzás is durva sima 2.0-ás de simán kiveszem a lövések irányát távolságát meg a lépéseket ☺

(#87600) gyuribácsi88 válasza oriic (#87578) üzenetére

Most próbáltam ki, botrányosan fut, pedig egész jó kis játék lehetne.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.