Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84130) DM-Fan válasza icecave (#84120) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jézus isten! :Y

Sose hittem volna, hogy az első széria ilyen hangos volt. Nekem CUH-1216A modellem van (Nathan Drake Collection Bundle-ben vettem tavaly ősszel) és szinte teljesen néma. Ami jobban dolgoztatja, az az Uncharted 4, meg a Doom (meg talán korábban egyszer hallottam, hogy magasabb fokozatba váltott, az Uncharted 3 egyik durva harcjelenetében, ahol volt már vagy 20 katona egy hatalmas map-en), de az sem vészes, simán csak duruzsol magában. Engem baromira zavar, ha valaminek nagy az üzemzaja, a TV-met leszámítva minden eszközöm passzív (a 65"-os Pana plazma sajna nem megy el ventik nélkül, de szerencsére azok teljesen hangtalanok, meg ennyit el is nézek neki), de normál játékhangerő mellett nem észlelek semmit a PS4 zajából még a legdurvább Uncharted 4 vagy Doom jelenet alatt sem. Nyilván, ha lenémítanám a játékot, olyankor hallanám, de az ugye nem igazán reális dolog.

Szóval szerintem megnyugodhatsz, a videón látottak kb. reálisak lehetnek, bár nekem még ennyi hangja sincs a CUH-1216A-nak, de ugye ezt nehéz így megítélni, ki tudja hogyan volt elhelyezve a mikrofon, milyen a kivezérlési szint, stb. De a videón látható első modellt úgy b*sztam volna ki az ablakon, mint azt a bizonyos macskát.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.