Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) tepenzed válasza EnterR (#53650) üzenetére


tepenzed
őstag

ez egy bug, 20x leírtuk, hogy lehet orvosolni, keressetek vissza, nekem nehogy így töltsétek le a tartalmakat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53652) Ronam


Ronam
addikt

Végre lejött a Driveclub. Letoltam az első kört, nekem kimondottan tetszik. Anno elég sokat toltuk a Grid első részét multiban, kicsit hasonló feelingem van. Szerintem ezzel is elleszek egy ideig :), valószínű meg is veszem a teljeset.

(#53653) tepenzed


tepenzed
őstag

szomorúan tapasztalom, hogy a mostani witcher patchben sem sikerült javítani az fps droppon, legalább raknák be a 900p opciót vagy valami, de ez így RIP :(

(#53654) Ronam válasza tepenzed (#53651) üzenetére


Ronam
addikt

Milyen bug? Google DNS-sel sem tölt gyorsabban minden esetben, MTU átállítása sem segít sokszor. Hagyjuk már... Több mint 10 óra volt leszedni a Driveclub-ot is.

(#53655) tepenzed : Teljesen mind1 mit csinálsz, lassú szar és kész. Gondolod wifi-n töltöm a játékokat? :D

[ Szerkesztve ]

(#53655) tepenzed válasza Ronam (#53654) üzenetére


tepenzed
őstag

google dns-el pont hogy szarabbul tölt mostanában, kapcsold ki és mtu-t rakd át 1492-re, majd inditsd ujra a ps-t (és probáld kábellel)
edit: nem hiszem hogy le van terhelve a rendszer, 7mb/s-el húztam le délután a dc-t

[ Szerkesztve ]

(#53656) mrhitoshi válasza tepenzed (#53651) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Csak le van terhelve a rendszer. Gondolom mindenki tölti egyszerre a DC-t...

PS4

(#53657) Ronam


Ronam
addikt

Ezt csúnyán benéztem, az application data-t még tölti. Az első pályát le tudtam tolni, a többihez azt írja, hogy töltés folyamatban, már csak 17 óra van hátra.

(#53655) tepenzed: Gigabites DIGI neted van? Azzal jött 7MB/s-al? :DDD Amúgy most megpróbáltam átállítani 1492-re, és a 17 órából lett 42 ;).

[ Szerkesztve ]

(#53658) tepenzed válasza Ronam (#53657) üzenetére


tepenzed
őstag

70/20-as inviteles vacak

[ Szerkesztve ]

(#53659) Neoteric válasza Jonathan92 (#53649) üzenetére


Neoteric
addikt

Átírod DNS-t és lemész rest modeba, aztán szedni fogja mint a kisangyal.

PSN: ne0teric_sAN

(#53660) Ronam válasza tepenzed (#53655) üzenetére


Ronam
addikt

Amúgy az a 1492 nem 1473? Én anno azzal próbálkoztam, nem mintha bármit is segített volna.

(#53661) tepenzed válasza Ronam (#53660) üzenetére


tepenzed
őstag

nem, azzal nekem lassabb volt, nekem 1492-n volt tökéletes, azért raktam erre, mert a szolgáltatós modememben is ezt az értéket találtam

[ Szerkesztve ]

(#53662) Madwe válasza tepenzed (#53655) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet a diginel van a gond. Vagy pl te USA storebol szedsz akinek lassú meg magyarból. Vagy fordítva! Lehet a beállításokkal van a gond akinél nem megy mert Google DNS-t használ. Mind esetre nálad rendben, uh nem globális a jelenség, lehet kísérletezni:)

(#53663) cyberkind válasza Madwe (#53662) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam tegnap is szart volt, most is az, vagyis 4.5GB-ig jön rendesen, aztán behalt.

Paranormal Cocktivity

(#53664) front3r


front3r
őstag

Ez bizony valamennyire GLOBÁLIS probléma a PS4-en. Ez van. Én is próbálkozok trükkökkel, legutóbb visszaállítottam a szolgáltató DNS-ét, és most meglódult, be is raktam Rest módba.
Gigabites netem van, PSN Network tesztre ír kb 170-200 Mbit/s-es letöltési sebességet, tehát nem lassú a Sony hálózata.

Madwe: DE, globális, Sony rendszere a szar. Az egész Reddit ezen pörög, nem csak mi.
De már Shuhei Yoshida látta a problémát, úgy hogy várható javítás erre a problémára szerintem!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#53665) Madwe válasza front3r (#53664) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az hogy nem globális ugy értettem nem a Sony szerverei a szarok - vagy nem mind... De mar megint az megy h szar Sony tegye rendbe, mikor nem is az o saruk...

(#53666) tarti19 válasza gyuromoj (#53620) üzenetére


tarti19
senior tag

Úhhh ez nagyon meleg.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#53667) front3r válasza Madwe (#53665) üzenetére


front3r
őstag

Ja és ez a probléma majdnem a kezdetek óta megvan, csak egy ideig segített a DNS-es trükk, stb, de ma már nem igazán segít semmi, vagy egy újabb trükköt kell keresni hozzá, ahogy az előttem szólók is keresik. Ahogy láthatod különböző ISP-vel rendelkezők, különböző országokban élők ugyanezzel a problémával küzdenek.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#53668) cyberkind válasza front3r (#53667) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam még 88 perc kb 600 megára.

Paranormal Cocktivity

(#53669) mrhitoshi válasza Madwe (#53665) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát igazából az ő hibájuk, ha az ő szolgáltatásuk nem megy. :DDD

De nem is ez a lényeg. Most biztosan mindenki tölti a DC-t, persze hogy nem jön fullon mindenkinek. Ez várható volt mellesleg...

[ Szerkesztve ]

PS4

(#53670) cyberkind válasza mrhitoshi (#53669) üzenetére


cyberkind
félisten

Rohadjanak meg hogy pont most kellett kiadniuk a PS+ változatot.

Paranormal Cocktivity

(#53671) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nem tudom mit sírtok, nekem már meg van 1 hónapja, és normálisan töltötte :P :DDD

Xbox One: bandymnc

(#53672) allein válasza bandi0000 (#53671) üzenetére


allein
addikt

6.8 GB, 36 óra amíg lejön :W Szánalmas :DDD

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#53673) bandi0000 válasza allein (#53672) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jó áht csak kötözködök, de amúgy is mit vártatok, mindenki nekiesett tölti, annak idején 1-2 hétig nem lehetett multizni se mert mindenki ezt nyomta

Xbox One: bandymnc

(#53674) cyberkind válasza bandi0000 (#53673) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tom', ennyi idő meg az Xbox után, kb azt hogy leszedi pár 10 perc alatt, és játszok, annyira nem nagy dolog ez, vagy tán alap is, ki tudja.

Paranormal Cocktivity

(#53675) KOHO


KOHO
senior tag

Nálam is katasztrófa a letöltési sebesség! 100/100as digi nettel 24 órát ír vissza:D Jó mondjuk én wifi-vel töltök, mert nem ér el a gépig a kábel, de akkor is, ez katasztrófa... De nem csak a DriveClubnál, hanem az összes eddig letöltött játéknál ilyen retek szar volt a sebesség!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#53676) vonSux válasza mrhitoshi (#53669) üzenetére


vonSux
őstag

Ennyi. reggel a teljes játék lejött negyven perc alatt, az update-re már nyolc órát ír. ha jól sejtem itt a fórumon egy kolléga kivételével mindenki az ingyenes verziót húzná, azért sírni, hogy lassan jön, hmm, finoman szólva nem elegáns...gondolom hamarosan az jön, hogy mekkora szar a DC ;]

(#53677) cyberkind válasza vonSux (#53676) üzenetére


cyberkind
félisten

Tőlem nem jön, csak ha tényleg az, de már rohadtul autózni akarnék, mivel a TLoU-ban nem lehet. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#53678) vonSux válasza cyberkind (#53677) üzenetére


vonSux
őstag

Én is úgy készültem, hogy kipróbálom, de úgy néz ki, hogy ebből holnap lesz teszt, nem nagy ügy. Pattanj lóra a TLoU-ban és brümmögj hozzá :DDD

(#53679) cyberkind válasza vonSux (#53678) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem még egy óra, és elvileg lejön a maradék 400mega, azt mehetek, de köszi a tippet. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#53680) gyuribácsi88

Nagyon jó ez a planetside 2. Elindítom, kiválasztom az eu szervert, majd megadom a felhasználónevemet (amit nem tudom miért kell mikor minden játék az acc nevet használja, úgy látszik ebbe nem fért bele ez a ficsőr) aztán játszanék és kiírja hogy a 230 fős szerveren 230 ember játszik, várjak 3 percet, vártam 3x3 percet de semmi. Így kell ezt csinálni kérem szépen :DDD, és ezzel szenvedtek közel 1 évet (mármint a konzolos portolással) :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53681) krx21 válasza tepenzed (#53651) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig be van írva a "varázslatos " dns 8888, 8844., de dög lassú....

(#53682) vonSux válasza gyuribácsi88 (#53680) üzenetére


vonSux
őstag

Még mindig jobban jártál, mint korábban én a beta teszt alatt: bejelentkezek, 5-10 perc töltőképernyő után végre landol a karakterem a spawn pointon, majd fél óráig keresem az egy (1!) darab enemyt a pályán. Nem volt szívünk bántani egymást a kihalt bolygón. És ez ment öt napig. Kitartás, ezek szerint most már legalább sokan vagytok :D

(#53683) gyuribácsi88 válasza vonSux (#53682) üzenetére

Ja, csak éppen nem tudtam addig eljutni hogy játsszak, végül is ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53684) A`rpi válasza krx21 (#53681) üzenetére


A`rpi
addikt

"legjobb eredményt saját szolgáltatónk DNS szervereivel érhetjük el"

Google, átlagfelhasználóknak tökéletesen megfelelt idáig, most megint vacakolás van sajnos...

Én a szolgáltató saját DNS szervereit javasolom.

Esetleg erre is rápróbálhatsz, utóbbit nem próbáltam ki.

(#53685) delibab


delibab
senior tag

Fejhalgató kérdés :

A napokban biztos, hogy veszek fejhellagatót és korábban már tanácsoltátok a turtle beach termékeit, így 99%, hogy az lesz! A kérdés az, hogy a stealth 400 és az 500p közül megéri e a felárat az 500p? Az egyik stereo a másik 7.1 de ez mondjuk észrevehető is vagy csak simán parasztvakítás? Főként játékhoz kéne, de nem elképzelhetetlen, hogy egy két filmet is megnéznék vele...

Előre is köszönöm a válaszokat!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#53686) PandaMonium válasza krx21 (#53681) üzenetére


PandaMonium
őstag

Csak mázlin múlik, hogy melyik szervert kapod ki, ettől fog függni, hogy mennyire lassú vagy gyors a letöltés. Ha megváltoztatod a DNS-t és újrapróbálod akkor lehet más lesz a routing és jó szervert kapsz, de semmi sem garantált.

(#53685) delibab: A 5.1, illetve 7.1 fejhallgatókban mindig parasztvakítás. Sokkal fontosabb, hogy szépen szóljon a fejes, illjen a stílusodhoz (vannak olyan fejesek amik jobban kiemelik a mélyeket, vannak amik jobbak a közép- és magas hangokban és basszusban gyengébbek). A legbiztosabb az lenne ha meg tudnád oldani, hogy személyesen kipróbáld mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#53687) aizen92 válasza cyberkind (#53679) üzenetére


aizen92
addikt

én nem nézegettem 5 percenként, rest modeban volt reggel óta és most jött le ;)
Remélem neked még 10 óra a 2 megához :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53688) A`rpi válasza delibab (#53685) üzenetére


A`rpi
addikt

(#48184) haddent

Haddent kolléga jókat írt róla tapasztalatom nincs a fentebbi fejhallgatókkal, viszont így látatlanban csak a 7.1 "hangzásért" nem adnék ki több pénzt.

Ha nem felejted el, és időd engedi, egy rövid véleményezést várnék a készülékről, ha kipróbáltad, fényképes videós beszámoló is jöhet, be is másolnám a véleményed a többi közé. Köszönöm előre is!

(#53689) delibab válasza A`rpi (#53688) üzenetére


delibab
senior tag

Köszi a segítséget! :R

Pont egy ilyen véleményre volt szükségem, mert én azért hajlamos vagyok bedőlni... mivel haddent, PandaMonium illetve Te is ugyanazt mondod, hogy nem éri meg a felárat a 7.1 így jó lesz a 400! Mivel kettőt veszek (egyiket a haveromnak szülinapjára) spóroltok nekem 15k-t...

Köszönöm még egyszer Neked illetve PandaMoniumak is!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#53690) discrate


discrate
aktív tag

F1 2015 várós?

(#53691) N@idia


N@idia
őstag

Batman Arkham Knight paródia Hát ezen sírva fakadtam a nevetéstől :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#53692) gyuribácsi88 válasza N@idia (#53691) üzenetére

Angry Joe is elmondta a magáét :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53693) laciba77


laciba77
tag

Witcher 3 EU - továbbra sem látom a múltheti Wolf geares dlc-t. Más se ?

(#53694) tuki2200 válasza gyuribácsi88 (#53683) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nekem eddig legfeljebb 1 perc várakozás volt az 1. Szerveren (gondolom arra akartál menni, az van mindig tele) még ha 24-en is varakoztunk mikor ranyomtam.. Ezt hívják pech-nek :D

(#53695) banana_joe válasza laciba77 (#53693) üzenetére


banana_joe
tag

de, már múlt héten is ott volt. DLC-között keresd. vagy a keresőben: New Quest - 'Scavenger Hunt: Wolf School Gear'

PSN: bananosjoe84

(#53696) #20844032 válasza A`rpi (#53684) üzenetére


#20844032
törölt tag

De a szolgáltató dns-ét minek irkálod be bárhova? Ha semmit nem írsz be, az szolgál ki.

(#53697) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok valakinek nincs kedve velem a dying lightot coopban végigjátszani? porosodik egy ideje, egyedül nem volt kedvem vele játszani :P kb 3%-on vagyok szal egyszerűbb ha elölről kezdjük :DDD

Hétvégente sokat,illetve hétköznap kb este 7-től 10-ig érek rá

(#53698) dragonborn válasza laciba77 (#53693) üzenetére


dragonborn
tag

nekem is 11 dlc van letöltve.es a storba sincs. ( magyar )

(#53699) Tuomas


Tuomas
addikt

2015. október 7.-n megjelenik az Uncharted™: The Nathan Drake Collection.

Itt azt írja, hogy az első 3 részen kívül az Uncharted 4 multiplayer bétájához is jár hozzáférés. Na most a kérdés, hogy ha megjelenik, akkor a teljes játékot is megkapjuk, vagy azt külön meg kell venni?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#53700) krx21 válasza Tuomas (#53699) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem értem a kérdést. :F Persze ,hogy majd meg kell venni...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.