Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53401) A`rpi válasza EnterR (#53388) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm szépen a képeket, ha kérhetem, pár sort írj a termékekről, lehetőleg külön hozzászólásba (képeket is linkeld), felhasználó tapasztalnak szeretném linkelni ide hozzászólásaidat.

Továbbra is várok tapasztalatokat az alábbi kiegészítőkkel kapcsolatban fentebb taglalt formában:

-porszűrő, tapasztalatok mennyi port fog fel, tisztítás, megéri e vele foglalkozni stb.
-vertical stand érdemes, avagy sem?
-legjobb ár-érték arányú sztereó headset
-"megfizethető" vezeték nélküli sony headset bemutató
-Joy töltő dokkoló milyet mennyiért?
-kupakok?
-extra hűtés ki mit használ?

(#53402) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#53403) desolator válasza A`rpi (#53401) üzenetére


desolator
senior tag

Én vettem vertical stand-et ebay-ről (utángyártottat 600 Forintért)

Tapasztalataim:

-Jobban mutat sokkal így a gép, hogy bele van helyezve és ettől lesz rendesen talpa. Nem csak úgy néz ki mintha véletlenül féloldalra lenne döntve hanem mintha ennek tényleg így kellene állnia
-Mivel egy fél centit megemelkedik a talajtól a gép és rácsos a talp alja, jobban segíti a hűtést is, bár valószínűleg nélküle sem lenne vele gond
-Akinek van macska, kisgyerek otthon annak mindenképp ajánlott mert érezhetően stabilabb lesz tőle, nehezebb megbillenteni egy óvatlan mozdulattól

Délután ha haza értem teszek fel képeket is a géppel együtt:

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#53404) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Mégis mi lehet az oka, hogy nem foglalkoznak a camerával?
Annak idején szerintem jó buli volt a kinectes játék, persze laggolt, gondolom mára már nem laggolnának, 1-2 játékkal meg nem menne csődbe sony sem ha kidobnának, viszont biztos lenne pár ember aki megvenné

Már csak Abu85 írásáról jutott eszembe :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#53406) tepenzed válasza bandi0000 (#53404) üzenetére


tepenzed
őstag

a kamera gyenge, de mintha multkor láttam volna, hogy a vr szemcsi mellett megjelenik új move eszköz is és a morpheus videókon is sokszor a move+szemüveg kombóval játszottak, szal 2016-ban biztos,hogy lesznek ilyen dolgok

[ Szerkesztve ]

(#53407) A`rpi válasza desolator (#53403) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm szépen! Várom!

(#53404) bandi0000

Ha újat nem is adnának ki, de legalább a régi játékok működhetnének...

(Összefoglalóból ki is vettem a kamerát mert kb semmi értelme (jelenleg) azon felül, ha az ember nem akar valakivel video chatelni ps4en, vagy játék steamelés közben videózni...)

[ Szerkesztve ]

(#53408) Madwe válasza bandi0000 (#53404) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ugyanaz amiért a kímélt 2 is hatalmasat bukott: kutyát nem érdekli... Az más kérdés h leginkabb azert nem mert nincs értelmes jatek hozza, 21es csapdája:)

(#53409) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Extra hűtésnek én egy hátsó ventit használok. Nem a Nyko félét,mert az állítólag befelé fúj,hanem egy kínait ami kifelé szívja a levegőt a gépből. Kb.3.000.- ebay-en. Nem mondom,hogy halk egy jószág,de engem nem zavar. Van rajta automata és turbó ( :) ) fokozat is. Na ennél a turbó módnál már olyan a hangja mintha épp felszállni készülne.
2 nagyobb és 3 kisebb venti van benne. A csatlakozók helyeit szabadon hagyja,így nem a venti házán kell keresztül fűzni a HDMI illetve a táp kábelt.
A "rögzítése" egyszerű,bár nem túl stabil. Leesni nem tud,de a sok ki- és bekapcsolásnál lemozdulhat a PS4 hátuljáról.
Nálam egy távirányítható konnektorba van bedugva egy USB aljzat és arról kapja az áramot.Állandó ON állásban van a kapcsolója a ventilátornak és csak a konnektort kapcsolom fel ha szükségét érzem egy kis extra hűtésnek.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53410) EnterR válasza krx21 (#53390) üzenetére


EnterR
veterán

47-50 fokos levegőt fúj ki intenzív gaming alatt, ezt szenzorral mérem. Érintésre egyáltalán nem melegebb a konzol teteje.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#53411) A`rpi válasza Angry Rabbit (#53409) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm, képet tudsz készíteni az eszközről ?

(#53412) tepenzed


tepenzed
őstag

Ha szeretem a destiny,battlefield szerű multikat, akkor a planetside 2-t érdemes letölteni? Valaki játszik vele esetleg? mert bétában elég rossz volt az irányítás

(#53413) gyuribácsi88 válasza tepenzed (#53412) üzenetére

Hát ingyen van, próbáld ki, én most töltöm, de sokat nem várok tőle.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53414) dinostaRR válasza gyuribácsi88 (#53413) üzenetére


dinostaRR
tag

Már mennek az EU szerverek?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#53415) tepenzed


tepenzed
őstag

szerintetek most hogy tegnap fent volt a DC ps+ verzió, de aztán le is vették mert,hogy a szerverek még nem állnak készen ( :C :C :W :W ),jelentheti azt, hogy mostmár tényleg megkapjuk a napokban ? :DDD

(#53416) EnterR


EnterR
veterán

Porszűrő: Ebayről vettem ~550Ft-ért. Az összerakás nagyon egyszerű, méretre és formára van vágva a szűrőcsík. A két műanyag rács között van a csík, a felszerelése nagyon egyszerű, rá kell pattintani a konzol két oldalára. A port viszonylag jól megfogja, hetente tisztítom és mindegyik alkalommal kijön belőle a por, nem engedi át a szűrő, a konzol szellőzőnyílása tiszta marad. A csomag tartalmaz két tartalék csíkot is. Takarításkor porszívóra felrakom a legkisebb fejet, és alacsony teljesítményen párszor végighúzom rajta, a port maradéktalanul kitakarítja és a szűrő sem sérül. Többszöri lepattintás után is tökéletes, a szélei nem sorjázottak, illeszkedése pontos. Eleinte tartottam tőle, hogy a sűrű szűrő miatt a légszállítás drasztikusan le fog csökkenni, de ez nem történt meg. A levegő forgatása ugyanolyan hatékonysággal működik és a hűtés sem lett hangosabb. Szenzorral mérve ~47-50ºC a kifújt levegő hőmérséklete.

Kép a szűrőről. Az illeszkedés is jól látszik.

PSN ID: marquuard

(#53417) Tuomas válasza EnterR (#53416) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez fehér konzolon micsoda királyul néz ki :Y :C

We were here

(#53418) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

A Sony Gold headset:
Ár-érték arányról nem nyilatkozom. Ezt majd megteszik a nálam hozzáértőbbek,de én nem bántam meg,hogy beruháztam rá,bár ha kicsit előbb olvasok utána a dolgoknak,akkor lehet,hogy a kicsit drágább,de régebbi testvérét választottam volna.
Nálam kb. 6-8 órát bír egy feltöltéssel. Szépen szól,a design is tetszik és a támogatott játékokhoz letölthető rá hangzáskép. Ehhez egy APP-ot kell telepíteni,majd kiválasztani,hogy melyik Sony Playstation headsettel rendelkezünk : Gold,vagy Pulse Elite Edition Wireless Stereo Headset.
Ezután kiválasztjuk melyik játékhoz tartozó hangzásképet szeretnénk,vagy ha az épp játszani kívánt játékhoz nincsen hangzáskép,akkor azt,hogy milyen típusú játékkal fogunk játszani ( horror,shooter,autóverseny,stb.) és egy micro USB kábel csatlakoztatása után már tölthetjük is rá a kiválasztott hangzásképet.
Őszintén szólva én a TLOUR-nál nem igazán vettem észre különbséget,de ez lehet az én hibám.
Azt elmondhatom,hogy a GTA V-ben olyan dolgokat is hallottam a fülessel amikről nem is tudtam,hogy vannak a játékban. Pl: mikor az autóval nyitott ajtóval indultam el,hallható volt,hogy pittyeg,jelezve,hogy csukjam be az ajtót. PS3-on kb. 500 órát tettem bele a játékba,de ezt tv-n egyáltalán nem is hallottam.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53419) EnterR válasza Tuomas (#53417) üzenetére


EnterR
veterán

Elég pofás amúgy, még egy vertical stand replikát veszek hozzá, és látszódni is fog. :D

PSN ID: marquuard

(#53420) Angry Rabbit válasza A`rpi (#53411) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Hazaértem,lefotózom.Sajnos mobilról csak képfeltöltésről tudom visszalinkelni ha az megfelel.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53421) oriic válasza tepenzed (#53415) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A hivatalos szöveg szerint nem álltak meg készen a szerverek. Siman lehet hogy egy ket nap mulva mar menni fog.

Live-Die-Respawn

(#53422) Angry Rabbit válasza EnterR (#53416) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Tényleg baromi jól mutat a fehér gépen! Vajon feketén a fehér hogyan nézne ki??

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53423) Wlac válasza Angry Rabbit (#53418) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezek a hangzásképek tulajdonképpen mit takarnak? Equilizer?

“The wha-"

(#53424) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok witcher patchről még mindig nincs megjelenési dátum infó? Várom mint a messiást, mert így nem lehet játszani, hogy rámjön 6 szörny aztán úgy beszaggat, hogy majd meg őrülök

[ Szerkesztve ]

(#53425) Tuomas válasza EnterR (#53419) üzenetére


Tuomas
addikt

Abból is feketét? :)

We were here

(#53426) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nyerj két jegyet a gamescom 2015-re!

Kívánj velünk boldog ötödik születésnapot a PlayStation Plus-nak, hogy versenybe szállhass az alábbi szuper nyereményekért:
Két jegy a kölni gamescom 2015-re
Oda-vissza repülőút Kölnbe
Szállás három éjszakára egy ötcsillagos szállodában
Reptéri transzfer a szállodába és a rendezvényre
1,000 euró költőpénz
2010-es startja óta a PlayStation Plus több száz kiváló játékot hozott el a PlayStation-rajongóknak. Mi lehet jobb mód az ünneplésre, mint egy utazás Európa legnagyobb videojátékos eseményére? Válaszolj néhány egyszerű kérdésre a PlayStation Plus szolgáltatással kapcsolatosan, majd add le a tipped a végső feladványra – így akár te is lehetsz az a szerencsés, aki a barátjával kilátogathat Kölnbe, a gamescom 2015-re.

A nyereményjátékban való részvételhez a nevezéstől fogva legalább 2015. július 12-ig PlayStation Plus tagsággal kell rendelkezned, illetve meg kell adnod az e-mail címed.

részletek

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#53427) tepenzed válasza gyuromoj (#53426) üzenetére


tepenzed
őstag

:Y :Y :Y
esélytelen megnyerni, de ez nagyon adja :C

[ Szerkesztve ]

(#53428) EnterR válasza Tuomas (#53425) üzenetére


EnterR
veterán

Jaja. Tetszik ez a fekete-fehér páros. :D

PSN ID: marquuard

(#53429) Tuomas válasza EnterR (#53428) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem is igen jól néz ki :) :C

We were here

(#53430) oriic válasza gyuromoj (#53426) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb esélytelen, de ha valaki innen nyer, kint meghívom egy láda sörre. :D

Live-Die-Respawn

(#53431) Pöttön válasza gyuromoj (#53426) üzenetére


Pöttön
őstag

Most akkor a Sony még is csak kint lesz a gamescom-on? :F

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#53432) allein válasza EnterR (#53416) üzenetére


allein
addikt

Meg is rendeltem :C Olyan eszközt nem tudtok ami segít a konzol hűtésében?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#53433) gyuribácsi88 válasza dinostaRR (#53414) üzenetére

Hát beléptem a magyar store-ba és ott volt a játék, most tölti, akkor gondolom a szerverek is mennek, bár ki tudja, na majd kiderül.

Szerk; letöltötte, elindítom de a szerverek nem mennek :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53434) Kakaduku válasza gyuromoj (#53426) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Már kattintok is a linkre! :C :Y :R

(#53435) Angry Rabbit válasza Wlac (#53423) üzenetére


Angry Rabbit
tag

En amennyire tudom,ezeket a jatekok fejlesztoi keszitik a sajat jatekaikhoz. Gondolom bizonyos dolgokat az adott jateknak megfelelorn felerositenek. Gondolok itt a TLOUR-ben mikor hallgatozol,hogy ki van korulotted. Igaz ez a jatekban kep formajaban jelenik meg,de lehet,hogy ilyenkor a jatek sajat hangzaskepevel felerositi a fules a lepesek,horgesek zajat. De ez csak az en tippem. En nem igazan veszek eszre kulonbseget,bar az is igaz,hogy miota megvan a PS4 ,azota szinte csak a TLOUR-al jatszok. 😆 Lehet mas jatekban szembe (fulbe) otlobb a kulonbseg.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53436) A`rpi válasza EnterR (#53416) üzenetére


A`rpi
addikt

Tökéletes, köszönöm szépen! :C

(#53437) tuki2200 válasza gyuribácsi88 (#53433) üzenetére


tuki2200
senior tag

Twitteren azt írta az egyik fejlesztő h talán holnap.. :(

Egyébként ha valaki a Vanukhoz áll be, szóljon! :)

[ Szerkesztve ]

(#53439) EnterR válasza allein (#53432) üzenetére


EnterR
veterán

Én tettem alá átlátszó kis csúszásgátlót, ami megemeli a konzolt, így kicsit jobban átjárja a levegő. Laptop hűtőn gondolkoztam, de alul nincsenek nyílások.

PSN ID: marquuard

(#53440) Kakaduku válasza gyuromoj (#53426) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Csak annyit, hogy Magyarország nincs a listában. Pfff... :W

(#53441) A`rpi válasza Kakaduku (#53440) üzenetére


A`rpi
addikt

Én. UK-t jelöltem be.

Ha véletlen kijutok, utána elárulom én hogy számoltam. ;]

(#53442) k4rL^

Tavaly ilyenkor is későn lett volna... :D Aki nagyon ezen a játékon kattogott, az mind megvette régen szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#53442) k4rL^


k4rL^
senior tag

Holnap jön a Driveclub PS+ verizója

Offline módban lehet használni egyből, az online részre folyamatosan engedik rá a játékosokat a szerver túlterhelése miatt.

(#53441) A`rpi:
Ez is csak arra jó, hogy aki esetleg nem vette még meg kitudja próbálni és $25-ért upgradelheti a full verzióra.

[ Szerkesztve ]

(#53443) cyberkind válasza k4rL^ (#53442) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most dobom fel a lemezről, nagyon kíváncsi vagyok erre a játékra, ha már annyira lehúztam a Forza-k mellett. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#53444) tuki2200 válasza A`rpi (#53441) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nyersz majd egy London- Köln repjegyet? :DDD

(#53445) belan


belan
addikt

hello a batman arkham knight jó játék lett? valakinek meg van mert ma beszerzek egyet

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#53446) A`rpi válasza tuki2200 (#53444) üzenetére


A`rpi
addikt

Mivel magyar hivatalos oldalon is kivan írva, így szerintem, ha véletlen nyernék ;], meglehetne oldani hogy BP-ről menjen a gép.

[ Szerkesztve ]

(#53447) Kakaduku válasza tuki2200 (#53444) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én Csehországot jelöltem. Oda olcsóbban kijutok és majd onnan megyek Kölnbe. ;]

Egyébként ez a PS PLUS-os Drive Club mit tud?

Vásárolj ASUS videokártyát ajándék Batman: Arkham Knight játékkal!
Ennyire Sz*r lett Pc-re??? :Y ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#53448) cyberkind válasza belan (#53445) üzenetére


cyberkind
félisten

Ps4-re jó lett, én pc-n tolom, de egyre jobban az a véleményem hogy minek...

Paranormal Cocktivity

(#53449) k4rL^ válasza Kakaduku (#53447) üzenetére


k4rL^
senior tag

India 13 pálya, 15 kocsi és minden játékmód ami a teljesben is van.

Igen a Batman elég gyengén sikerült port lett pc-re, ha nem nézzük azt a pár extra Nvidia GameWorks effektet, a játék szebb konzolon, részletesebb textura, jobb depth of field és PC-n hiányzik az SSAO is. :D

[ Szerkesztve ]

(#53450) belan válasza cyberkind (#53448) üzenetére


belan
addikt

miért tele van hibával pc verzió?játék menet milyen arkham city hasonlít ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.