Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) Tuomas válasza marilllyo (#53950) üzenetére


Tuomas
addikt

GTA V király lenne :DDD
De az úgysem lesz :(

We were here

(#53952) A`rpi válasza Tuomas (#53951) üzenetére


A`rpi
addikt

GTA5-re értelmes akciós sem volt még sajnos. Nem gondolnám én sem hogy plus free game lesz. Bár kitudja :DDD.

(#53953) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Jo lenne ha a heten kiadnak a listat, mert 30.-an jar le az elofizum es ha semmi engem erdeklo nem jon, akkor nem ujjitom meg egyelore. Amugy sincs tul sok idom szeptemberig.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#53954) Tuomas válasza A`rpi (#53952) üzenetére


Tuomas
addikt

Na igen :(
Dee lehet, hogy épp azért nem volt akciós, mert tudták, hogy júliusba ps+ játék lesz :DDD
Á, nem, kizárt :DDD

We were here

(#53955) Angry Rabbit válasza A`rpi (#53949) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Igen,igen. El is mentettem szepen okosulasul. 😆

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53956) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Na kivegeztem a TLOUR-t. Eszmeletlen egy jatek! Alig par perce futott vegig a stablista,de mar most hianyerzetem van. 😢
Meg a kiegeszitot nem kezdtem el,de van valami info rola,hogy terveznek egy masodik,harmadik,sokadik reszt belole?! Tuti megjelenes napjan megvennem!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53957) front3r válasza Angry Rabbit (#53956) üzenetére


front3r
őstag

Nem igazán terveznek, de annyit mondtak talán, hogy gondolkodnak rajta.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#53958) gyuribácsi88

Volt már bőgés a júliusi "ingyen" játékok miatt? Ha nem akkor elkezdem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53959) Jhonny06 válasza gyuribácsi88 (#53958) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én a Battlefront-ot szeretném. Ha nem az lesz, eladom a PS4-et.

(#53960) Angry Rabbit válasza front3r (#53957) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Nem igazan ertem. Annyi jateknak keszitenek ujabb es ujabb reszt amiknek talan meg az elso reszet sem kellett volna elkesziteni,erre itt ez a jatek ami szerintem nem csak ram volt ekkora hatassal es "gondolkodnak" egy kovetkezo reszen??
Nem ertem mi alapjan dontik el melyik jatek kap ujabb reszt.
Na mind1.
Azert remelem elobb,vagy utobb megis lesz egy folytatasa,hiszen a story siman elbirja!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53961) Angry Rabbit válasza Jhonny06 (#53959) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Na en azert el nem adom a gepet,de sajnalni fogom. Ez volt az elso jatek amit az uj generacion vegigtoltam,ugyhogy ha nem is tucatjaval,de azert van (lesz)mivel jatszanom. 😊

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53962) marilllyo válasza Angry Rabbit (#53960) üzenetére


marilllyo
veterán

Ők szépen lassan dolgoznak. Most az U4 meg a remastered-ek jönnek. Talán jövő utánra..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#53963) front3r válasza Angry Rabbit (#53960) üzenetére


front3r
őstag

A Naughty Dog dönt ebben, és ők nem az a csapat, akik öntik ki magukból a folytatásokat, illetve nem feltétlen. Az Uncharted az a sorozatuk, amelyik megért 4 részt, és várhatóan ez lesz az utolsó.
Őket meg nem kényszeríti senki, hogy készítsenek folytatásokat, legalábbis a Sony eddig nem így bánt a stúdióival.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#53964) Tuomas válasza Angry Rabbit (#53961) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezzel az a baj, hogy adott egy szép, teljes, tökéletes történet, ami le is zárult. Ha ezt folytatnák, lehet, hogy egy rókabőrnek tűnne. Imádtam a játék minden percét, és örülnék, ha kijönne egy folytatás, de nem minden áron. Ilyent alkotni nehéz lesz, pláne, ha egy folytatást akarnak. Inkább ezt játszom végig újra és újra.
Megj: Ez volt az első játék, amit konzolon végigtoltam :))

[ Szerkesztve ]

We were here

(#53965) cyberkind válasza front3r (#53963) üzenetére


cyberkind
félisten

Ami nem is baj, egyedülálló ez a stúdió, maradjon is így.

Paranormal Cocktivity

(#53966) cyberkind


cyberkind
félisten

8 hónapnyi munkát dobtak ki, amikor az író otthagyta a Naughty Dogot

:U

(Nagyon baba lett az összefoglaló :) )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53967) N@idia válasza Angry Rabbit (#53960) üzenetére


N@idia
őstag

Én pedig remélem, hogy nem!! Amikor végig vittem kicsit megkönnyeztem a történet végén nagyon tetszett és remek befejezést írtak a fejlesztők nem igazán lehetne ezt már folytatni. Ez a játék így tökéletes ahogy van az ND-t pedig ismerve nem igazán tartozik azok közé akik éves szinten ontják magukból a játékokat és ez így is van rendjén, ha vkik akkor ők tudnak játékot készíteni, így lesz az UC4 el is nagyot fog ütni grafikában és történetileg is ez már előre elkönyvelhető :K Nem beszélve arról hogy az egész UC trilógia jön PS4-re is ami számomra kimaradt így én erre tuti benevezek anno YT-n néztem végig a játékot most pedig végig játszhatom :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#53969) #20844032 válasza front3r (#53963) üzenetére


#20844032
törölt tag

>és ők nem az a csapat, akik öntik ki magukból a folytatásokat

Hát izé. Érdemeiket nem feledve gyakorlatilag tlou-ig említésre méltóban van összvissz 3 játéksorozatuk, mind sok résszel: crash bandicoot, jak(s), unchartedek. Azt is mondhatnánk, a tlou az egyetlen, ami egyelőre még nem sequel :D

(#53970) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Nna mindegy. Nem vagyunk egyformak,de meg a kerek tortenet ellenere is en ugy hiszem,hogy lehetne egy olyan szalat vegigvinni amit mindenki elfogadna. Lehetne itt filmekkel is peldalomozni akar,de felesleges,mert valoban nem mi fogunk ebben donteni. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53971) front3r válasza #20844032 (#53969) üzenetére


front3r
őstag

Jó, benéztem. :D De a lényeg az lett volna, hogy őket nem kényszeríti egy Activision, hogy márpedig folytatás legyen mindenáron!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#53972) A`rpi válasza front3r (#53963) üzenetére


A`rpi
addikt

Véleményem szerint szinte biztos hogy érkezni fog következő rész.
Ez a kijelentés, hogy "nem terveznek, vagy csak épp gondolkodnak rajta", ingyen reklám a SONY-nak és a Naughty Dog-nak.
Lásd:mi is itt beszélünk róluk.

(#53966) cyberkind

Thx. :B

[ Szerkesztve ]

(#53973) #20844032 válasza front3r (#53971) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mivel a stúdió a sony tulajdona, azt csinálnak, amit a sony mond. Ha a sony azt mondja, jön az új rész.. A személyes véleményem, hogy a múltkori techvideóban nagyon jól látszott mennyire más világokból vannak látványterveik, designok, stb. Ez az én véleményem, de szerintem ők maguktól már rég nem unchartedet csinálnának...

[ Szerkesztve ]

(#53974) front3r válasza #20844032 (#53973) üzenetére


front3r
őstag

Pont a ND tehetné meg hogy független lesz, vagy új céget alapítanak és azt csinálnak, amit csak akarnak, mert akkora tehetségek vannak ott, hogy ők szarják a spanyol viaszt.
Nehezen hiszem el, hogy pont nekik mondják meg, hogy mit csináljanak. :)

De nem tudom, hogy láttál-e már olyat bármelyik munkahelyen, hogy egy adott ember ott szinte azt csinálhat amit ő akar... nem véletlenül. Elég nagy koponyák ezek az emberek, és nekik bármit megengednek. Vagy ha nem, akkor tovább állnak. :) ...és most a világ legjobb játékfejlesztő stúdiójáról beszélünk.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#53975) #20844032 válasza #20844032 (#53973) üzenetére


#20844032
törölt tag

Amikor 1 éve Henning otthagyta a stúdiót, akkor leírtam, hogy szerintem egyszerűen már csak valami másra vágyik, és a sikersorozatokat termelő sony stúdiókkal ez időről időre megtörténik (a zseniális Stig Asmussen sem véletlenül hagyta ott a SMS-t, és nem gondolom, hogy ő a GOW3-al fejben már nyugdíjazta magát).
Nagyon kreatív csapatok ezek, iszonyatos minőségi munkát tesznek le, de rövid pórázon vannak tartva. A nagyon kreatívok ezeket a kötöttségeket nem bírják túl sokáig. Valszeg ugyanezen okból viszont nyertek egy Corinne Yu-t is :D

(#53976) #20844032 válasza front3r (#53974) üzenetére


#20844032
törölt tag

Csak a tehetségből nem lehet megélni. A ND gecijó dolgokat csinál, de ez gecisok pénzbe kerül, és gecisokáig készül. Azt finanszírozni kell. A háborúhoz meg a videójátékokhoz 3 dolog kell...:) Jó ez nekik így ahogy van. Nyilván.

(#53977) A`rpi válasza Jhonny06 (#53939) üzenetére


A`rpi
addikt

Garancia matrica, és lakkozott csavarok nincsenek, (ha jól tudom, én még nem szedtem szét csak DS3-mat) így észrevétlenül szét lehet szedni.

Nyilván a szervizben én nem reklámoznám hogy szét volt szerelve, szerintem cserélik, érdeklődj a garanciapapíron feltüntetett elérhetőségeken.

(#53978) #20844032 válasza #20844032 (#53976) üzenetére


#20844032
törölt tag

Eklatáns példa: insomniac. Évekig, generációkon át fosták a sonynak kvázi bérbe a ratchetek, meg a resistanceket. Beleuntak, volt egyx ötletük, odavitték a sonyhoz, elhajtotta őket a malac faszára a játékukkal együtt (új resistance gondolom megvettek volna), mondván a sonynak új IP most nem kell, pláne nem ilyen. Megvonták a vállukat, elballagtak vele a microsofthoz. Nekik megtesztett, és megszületett a csodálatos Sunset Overdrive, ami viszont a pénztáraknál finoman szólva is mérsékelt siker lett. Ma a piacon sajnos kikúrt nehéz valami újat bevezetni. Nagyon újat meg pláne. Nagyon jól tudják ezt a platformholderek, sokkal jobban mint mi.

(#53979) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#53958) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Bőgés ? Mikor volt ezért bőgés ?

;]

[ Szerkesztve ]

PS4

(#53980) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#53979) üzenetére

Mikor nem? ;] Na majd figyeld csak ki, ha valami ótvart kapunk, jönnek a "bezzeg itt meg ott ezt meg azt adtak" kommentek, megspékelve egy kis eladom a gépet mert elegem van hőbörgéssel :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53981) Elderath válasza #20844032 (#53978) üzenetére


Elderath
őstag

Tévedés. Sony akarta magának az IPt, de insomniac meg akarta tartani így bukott az üzlet, ezért mentek MShez, nem azért mert nem tetszett volna nekik.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#53982) #20844032 válasza Elderath (#53981) üzenetére


#20844032
törölt tag

A magának akarta jelentése a valóságban: át akarták alakítani. Nem ilyenre akarták. Ebben a formában nem kellett a sonynak. Az insomniac meg EZT akarta megcsinálni. Nem azzal volt nekik a gondjuk, hogy a sony-é lesz, nem a pénzről szólt.

“Wasn’t about money, was about our controlling and owning the IP, and their belief and desire to execute our vision with us.”

[ Szerkesztve ]

(#53983) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Hi! Nem annyira idevágó,de a tes6-ról tudni már valamit?

[ Szerkesztve ]

(#53984) k4rL^ válasza szarvasbogár (#53983) üzenetére


k4rL^
senior tag

Semmit. Eddig a Fallout 4-gyel voltak elfoglalva, Bethesda múltját figyelembe véve szerintem ne is várj semmi infót még legalább 1.5-2 évig.

(#53986) Angry Rabbit válasza oriic (#53985) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Nem rossz,bar engem nem vonz ez a multihent resze. Tuti 5 masodpercenkent halnek meg! 😆

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53987) varadigabor


varadigabor
senior tag

ps+hoz szerintetek kapunk valami nagyon király játékot? mert elméletileg 5 éves a plus,

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#53988) Zanik válasza oriic (#53985) üzenetére


Zanik
addikt

Úúú, ez baromi jónak néz ki! :C

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#53989) Tuomas válasza varadigabor (#53987) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát ha jól tudom, az 5 éves ajándék az extra leárazás volt, múlt héten

[ Szerkesztve ]

We were here

(#53990) tuki2200 válasza oriic (#53985) üzenetére


tuki2200
senior tag

Köszi! Le is mondtam az előrendelést.. Inkább remasterellték volna a régit ... :(

https://m.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/33iqs1/star_wars_battlefront_new_vs_old/

[ Szerkesztve ]

(#53991) basel00


basel00
tag

Srácok a witcher 3-bán nem engedi betölteni a mentésemet mert ez írja hogy Az alábbi letoltheto tartalom hiányzik a mentett állás megnyitásához??

(#53992) Jhonny06 válasza basel00 (#53991) üzenetére


Jhonny06
veterán

lol kezdheted elölről

(#53993) varadigabor válasza Tuomas (#53989) üzenetére


varadigabor
senior tag

Azt hittem adnak is valamit.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#53994) Tuomas válasza varadigabor (#53993) üzenetére


Tuomas
addikt

Adni adnak, minden hónapban, de én nem bízok abban, hogy az 5 éves évforduló miatt valami extrább ingyen játékra számíthatnánk. Kiderül mi lesz, várjuk türelemmel :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#53995) varadigabor válasza Tuomas (#53994) üzenetére


varadigabor
senior tag

rocket league-nek is örülnék,a béta is király volt.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#53996) vg válasza Tuomas (#53994) üzenetére


vg
addikt

Ennek tuti örülnél, van benne options menü, limitált opciókkal. :DDD

(#53997) Tatyla válasza Tuomas (#53994) üzenetére


Tatyla
őstag

One-on a Black flag lesz az ide is jöhetne még azt úgyse toltam végig csak elkezdtem egy kölcsön példánnyal

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#53998) varadigabor válasza vg (#53996) üzenetére


varadigabor
senior tag

Lehet örültem volna neki a piaci nintendomon 18 éve:D

[Rocket League amúgy teljesen jó lesz.]

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#53999) Tuomas válasza vg (#53996) üzenetére


Tuomas
addikt

Megy 60 FPS-el? Mert csakis kizárólag abban az esetben :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

We were here

(#54000) oriic válasza Angry Rabbit (#53986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig ez csak multi lesz sajnos. :(

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.