Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) Wlac válasza Angry Rabbit (#54749) üzenetére


Wlac
Ármester

Kőkeményen lopakodós. A belépéskor ki kell választanod, hogy Hunter vagy FireFly szeretnél-e lenni, és utána csak az lehetsz, amíg le nem telik a játékbeli tizenkét hét, vagy meg nem hal a klánod, amit istápolnod kell. Minden meccs egy játékbeli napnak felel meg, és így kell három hónapot túlélned, mialatt fokozatosan egyre több erőforrást kell a meccsekben szerezned, azaz egyre jobban kell teljesítened.

Három játékmód van, Supply Run, Survivors, Interrogation. A Supply Runban mindkét csapat húsz respawnnal indul, és amelyik hamarabb elfogy, az veszít. A Survivors hasonló, csak ott nincs respawn, helyette körök vannak, és amelyik csapat többet nyer, az nyer. Az Interrogation pedig a nyílt harc helyett arról szól, hogy mindenki mögé próbálsz kerülni és vallatni őket a széfük helyéről.

A multi nagyon lassú, a múltkor négy perc kellett ahhoz, hogy az első golyó eldördüljön, mivel mindenki egy brancsba tömörülve lopakodva körözött a pályán a supply box-ok között, és sikerült pont olyan ütemben csinálni, hogy ne fussunk össze. Töltény alig van, a legjobb taktika a hit and run. Ha valakit nem sikerült pár másodperc alatt padlóra küldeni, jobb elfutni, mivel a társai ott lesznek pillanatokon belül. Éppen ezért érdemes nem egyedül rambózni, ez a játék ugyanis nem arról szól, és hiába látod az ellenséget is, ha éppen túlerőben van, hagynod kell, hogy elhúzzon melletted, és elfutnod, vagy hátba támadnod, ha biztosnak érzed magad.

A lopakodás mellett a multi nagy erőssége a class rendszer. Ahogy istápolod a klánod, egyre több pontot oldhatsz fel, amelyekből skilleket vehetsz, így olyan egyedi karaktert hozhatsz össze, amelynek a játéka a legjobban idomul a stílusodhoz. A gépfegyveres "heavy" annyira nem jellemző a játékban (mondjuk annál nagyobb a riadalom, ha valakinek jól megy, és beindul), a legtöbben vagy íjjal, vagy pedig pengével nindzsáznak, vagy éppen a többiek mögött guggolva töltik a meccset, és folyamatosan gyógyítják a sérülteket.

“The wha-"

(#54752) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok a hardline grafikáján faragtak már megjelenés óta vagy maradt ugyanolyan? :F Csak mert még a BF4 is szebb volt ( BF3 meg talán még szebb xD)

[ Szerkesztve ]

(#54753) Tuomas válasza EnterR (#54745) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát, nem tudom mitől lehet. Ebben a játékban nincs hatalmas, nyílt világ, és a grafika sem indokolná. Na mindegy, ma jön a "hidegfront" úgyis. :)) már "csak" 30 fok lesz a 40 helyett :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#54754) Tuomas


Tuomas
addikt

Júli 15-n jön az 1 TB-os PS 4, PS Tv-vel a csomagban.

We were here

(#54755) Kakaduku válasza Tuomas (#54753) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Végre! :C Én is a hidegfrontot várom már. Be sem kapcsoltam a gépet ebben az időben. Még az is csak fűtené a lakást. :DDD

(#54756) N@idia válasza tepenzed (#54752) üzenetére


N@idia
őstag

Hát ahogy én látom nem faragtak rajta semmit maradt olyan amilyen, viszont én a mai napig jókat játszok vele és nem a grafikája miatt vettem meg hanem, mert tetszenek a játék módok amik igen hangulatosra sikeredtek.Ha neked a grafika számít akkor ez nem a te játékod.... :DDD Engem nem igazán érdekel a grafika a CS1.6 is ronda még is imádom ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54757) tepenzed válasza N@idia (#54756) üzenetére


tepenzed
őstag

mindegy,azóta metacritic meggyőzött,hogy továbbra is egy kalap szar játék (kérdés,hogy akkor minek volt több hónapig béta), a netcode elvileg brutálisabb mint bármikor előtte (ahhoz képest, hogy azt ígérték végre itt kiküszöbölik)

(#54758) #20844032 válasza Gebriel (#54744) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem jól van ez így :D 4 rész bőőőven elég volt belőle.

/meghát az insomniac inkább a csodás sunset overdriveot csinázta boxra, most a recsit remastert.

[ Szerkesztve ]

(#54759) varadigabor


varadigabor
senior tag

Nektek hány óra volt a witchert végig vinni? Mert nekem be bugolt és nem írja ki:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54760) Phausto válasza Tuomas (#54704) üzenetére


Phausto
tag

Nálam is pörgeti mint a barom. Amúgy ez mitől van? Be lehet állítani szoftveresen, vagy ennyire eszi a procit?

(#54761) Tuomas válasza Phausto (#54760) üzenetére


Tuomas
addikt

Passz :( Lehet egyfajta optimalizálatlanság, nem tudom feljebb már írtam, hogy azért nem értem, mert grafikailag nem is kimagasló, nincs nagy méretű nyitott világ, amit folyamatosan számítani kellene :( De akkor megnyugodhatok, hogy nem csak nekem :) Mármint mit beállítani szoftveresen?

We were here

(#54762) EnterR válasza Tuomas (#54761) üzenetére


EnterR
veterán

Pysonixék próbálják megtalálni az okát. De azt mondták, hogy nem kell tartani emiatt, ez kárt nem okoz, csak zavaró lehet.

PSN ID: marquuard

(#54763) Tuomas válasza EnterR (#54762) üzenetére


Tuomas
addikt

Szuper, köszi az infót :)

We were here

(#54764) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Nem kapcsolódik teljesen a témához, de itt szoktam a legaktívabb lenni, illetve megpróbálok úgy kérdezni hogy ne legyen teljesen off. Olvastam már itt a hozzászólásoknál, hogy sokan a redditről informálódnak. Ez mi lenne és hol tudok játékokkal vagy egyéb ps-el kapcsolatos híreket olvasni?

(#54765) gyuribácsi88 válasza Kakaduku (#54764) üzenetére

Reddit, mondjuk én ezt jobban szeretem.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54766) oriic válasza Kakaduku (#54764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az internet két legnagyobb és legismertebb fóruma a Reddit és a NeoGAF.(NeoGAF-ra átlag usernek nem könnyű bejutnia, van hogy fél éves a várakozási idő) A kollega által linkelt N4G is jó site, de az csak gyűjtőoldal. (annak viszont első osztályú)

Live-Die-Respawn

(#54767) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#54765) üzenetére


tepenzed
őstag

a reddithez annyit tennék hozzá, hogy inkább használja simán a reddit.com/r/ps4 linket mely a top postokat mutatja, a new funkcióval többnyire értelmetlen dolgokat fog szegény látni :D

(#54768) Phausto válasza Tuomas (#54761) üzenetére


Phausto
tag

Hát úgy értettem, hogy a fejlesztők tudják-e ezt kódból állítani, de kétlem.

(#54769) Tuomas válasza Phausto (#54768) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaa, értem. Szerintem lehet, mert simán lehet egy olyan bug, vagy valami hibás kód, ami felesleges számítási feladatokat ad a rendszernek. Volt már ilyenre példa korábban is, de nem tudom már hol hallottam.

We were here

(#54770) Wlac válasza Tuomas (#54769) üzenetére


Wlac
Ármester

Az összes rosszul futó új megjelenésnél. Az optimalizálatlanság fő oka az, hogy a rendszer nem optimálisan, sokszor feleslegesen számolja a dolgokat, és terheli ezzel a géppel. Idővel szokták javítani.

“The wha-"

(#54771) Phausto válasza Tuomas (#54769) üzenetére


Phausto
tag

Persze bug miatt simán lehet, de én olyanra gondoltam hogy direktbe pl:
SetCpuFanSpeed(Speed.MAX_LEVEL); :DDD :))

(#54772) Gebriel válasza tepenzed (#54757) üzenetére


Gebriel
veterán

Mitől sz@r a játék? Kifejtenéd?

(#54773) Tuomas válasza Phausto (#54771) üzenetére


Tuomas
addikt

Jaaa :D Na nehezen, de megértem. Nem, nem hinném :D Főleg, hogy ugye hőmérséklethez kötött, az, hogy mennyire pörög a venti, amit rendszer szabályoz. Ha ilyent lehetne csinálni, akkor szerintem már kismillió ps elfüstölt volna, ha nem a maxra írják a kódot, hanem minimumra :D

We were here

(#54774) mrhitoshi válasza Gebriel (#54744) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mondjuk annyira nem is volt sikeres már PS3-on sem. Mikor PS3-mam volt, sokan azt se tudták mi az a Resistance.

PS4

(#54775) Phausto válasza Tuomas (#54773) üzenetére


Phausto
tag

Ilyen nincs, azt írják a menü miatt pörög ennyire. Valamit nagyon benéztek :D
[link]

(#54776) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#54765) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat és tanácsokat. :R

(#54777) Tuomas válasza Phausto (#54775) üzenetére


Tuomas
addikt

:DDD :DDD
Tény, hogy sok menüpont van, meg szép nyomógombok vannak, na de azért mégis no :DDD
"...overheat by working the fans extra hard for no apparent reason."
Ha nincs látszólagos indoka a túlpörgésre, honnan tudják mi okozza, és hogy javítják ki? :F

We were here

(#54778) Phausto


Phausto
tag

Tudtok olyan játékokat mondani amiket lehet ketten játszani 2 kontrollerrel, és lehetőleg barátnő kompatibilis? :D Eddig LEGO játékokat és Monopoly-t találtuk ami élvezhetőbb.

(#54779) A`rpi válasza Phausto (#54778) üzenetére


A`rpi
addikt

(#54780) Tuomas válasza Phausto (#54778) üzenetére


Tuomas
addikt

Fifa 15 :DDD
Jobb ha megszokja, nem de bár? :DDD

We were here

(#54781) varadigabor válasza Phausto (#54778) üzenetére


varadigabor
senior tag

Mortal Kombat:D
Amúgy a most ingyenes Rocket leaguet is lehet.
Én is kerestem régen ilyeneket de nem igazán vannak.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54782) Gebriel válasza mrhitoshi (#54774) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem a 3. része nagyon bejött hangulatos pályák voltak. :K

Exkluzív volt hozzá, és nem ismerték? Nem nagyon hiszem. :(

(#54783) #20844032 válasza Gebriel (#54782) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, a harmadik részre eléggé feljött a széria. Sőt, szerintem a vitás rész is elég jó lett(pedig azt nem is az insomniac csinálta, ND+Bend esete). Csakmár nemigen tudom mit lehetne még elmondani benne :) Vérfrissítés kellene, de ma már kevsbé menő az fps műfaj, mint ennek az aranykorában, és lehet, hogy killzone után erre már kevsbé lennének vevők a népek.

[ Szerkesztve ]

(#54784) #20844032 válasza #20844032 (#54783) üzenetére


#20844032
törölt tag

De most, hogy így beszélünk róla, egy szépen megcsinált remastert kellemesen árazva megvennék belőle :D (pedig a fall of man-t nem szerettem)

(#54785) Zanik válasza zzeN (#54687) üzenetére


Zanik
addikt

A Journey digitalis verzióban is elérhető lesz? Mert néztem KV-nál dobozos kiadást 9ezerért, de ott jár hozzá a Flower és a Flow is, azok meg már megvannak nekem. Remélem a digitális verzióval olcsóbban megúszom.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#54786) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Akit erdekel, toltheto az uj gta update. Az arakrol meg annyit, hogy 2 millio egy motorcsonak :D

(#54787) A`rpi válasza Zanik (#54785) üzenetére


A`rpi
addikt

Egész biztos, hogy majd külön is be lehet szerezni. "Digitális formában."

(#54788) #20844032 válasza Zanik (#54785) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ja, megjelenthetne már a sztórban, nyomnám a vásárlás gombot. Július, meg uborkaszezon, ha jól számolom ez lesz a hetedik játékom a hónapban :DDD

(#54789) Angry Rabbit válasza PandaMonium (#54750) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Koszonom a valaszaitokat! Akkor szerintem beprobalom. Koszonom neked is Wlac!

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54790) Mister_X válasza #20844032 (#54784) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Venném is gépestül azonnal, pláne ha berakják a 2 multiját. Az egyik kedvenc szériám, volt PS3-on.

Hm, el is felejtettem, hogy az aláírásom az, ami... ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54791) Phausto válasza varadigabor (#54781) üzenetére


Phausto
tag

Rocket League-be lehet ilyet? Tegnap kerestem direkt, de nem találtam ilyen módot :(

(#54792) F.B.I.


F.B.I.
veterán

World of tanks!!!
Miért csak xbox only??? :O

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#54793) varadigabor válasza Phausto (#54791) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem próbáltam még ki de szerintem ott van amikor offline játszol, és akkor állítod a nehézségi szintjét a botoknak és van olyan hogy no bots. Szerintem az lesz az.

[split screen video]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54794) EnterR válasza Phausto (#54775) üzenetére


EnterR
veterán

De miért azt írják, hogy overheating? Nem volt rá még példa (legalábbis én eddig nem hallottam sehol), hogy túlmelegedett volna a konzol.

PSN ID: marquuard

(#54795) Zanik válasza #20844032 (#54788) üzenetére


Zanik
addikt

Egylőre el vagyok a Broken Age-dzsel, de akár most azonnal belekezdenék a Journey-be is.
Nem tudom, ki hogy van vele, de én imádom az ilyen "hangulat-orientált" indie játékokat, ahol nem a látványon van a fő hangsúly, hanem inkább az atmoszférán. Engem ezek a játékok sokkal jobban beszippantanak mint a valósághű grafikával rendelkező, de sokszor elcsépelt ötletekkel teli AAA-s játékok.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#54796) #20844032 válasza Mister_X (#54790) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát ugye még valami éveleji téma volt, hogy a sony megvette a jogokat az insomniactól...

(#54797) Tuomas válasza EnterR (#54794) üzenetére


Tuomas
addikt

Azért pörög úgy a ventillátor, mert túlmelegszik :) Nem végzetesen, csak túl :DDD

We were here

(#54798) A`rpi válasza F.B.I. (#54792) üzenetére


A`rpi
addikt

Egy átlagos kettő magos PC-n, (barátomnál látottak alapján tökéletes.) Továbbá, egér és klaviatúra jobban áll ennek a játéknak szerintem joy helyett.

Nyilván ettől még lehetne PS-en is, de hogy az én szememben ez a játék nem húzócím az is biztos.

[ Szerkesztve ]

(#54799) N@idia válasza Gebriel (#54772) üzenetére


N@idia
őstag

Biztos attól, hogy sz@r a grafika :DDD ;] Az ilyen díszhuszárokat imádom akik nem tudnak normális okot írni csak lefikázni egy játékot amiről gőze sincs milyen játékélményileg. Aki 2015-ben még mindig a grafikát nézi és nem a játékélményt az szerintem ne konzolon játsszon, hanem PC-n :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54800) Mister_X válasza N@idia (#54799) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De lehet a grafikát is nézni. A The Order 1886 is kifejezetten szép volt és nem is volt rossz film.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.