Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54901) mrterminator válasza Kakaduku (#54900) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Jah persze ezért konzol, nem kell hozzányulni, legynagyobb melegben se lesz baja. Ez csak a hangról szól, és a hobbyrol. Akit nem zavar a hang és nem barkácskedvű annak nem kell hozzányúlni egyszerse.. Én se nyúltam még hozzá nagyon :D

[ Szerkesztve ]

(#54902) mrhitoshi válasza Kakaduku (#54900) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egy hétig 38 fok volt. Előjött a téma, nem véletlen. :DD

PS4

(#54903) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok!
Lenne valakinek kedve 2vs2 seasont kezdeni FIFA 15-ben? :)

(#54904) tepenzed válasza Kakaduku (#54900) üzenetére


tepenzed
őstag

Mar csak azt varom hogy mikor kezdi el valaki lecsereltetni a gephazat es vizhuteses kornyezetbe helyezni xd

(#54905) tarti19 válasza mrhitoshi (#54902) üzenetére


tarti19
senior tag

Majd amikor az üzemi hőmérséklet eléri a határértéket, akkor lehet parázni. Avagy mégsem, hiszen a szenzorok azonnal leállítjáka konzolt.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#54906) Tuomas válasza tarti19 (#54905) üzenetére


Tuomas
addikt

Amire szerintem még senkinél nem volt példa a jelenlévők közül :DDD

We were here

(#54907) EnterR válasza Wlac (#54896) üzenetére


EnterR
veterán

Roppant fölösleges, nem idióták tervezték a konzolt. Fölösleges ezzel variálni, pénz- és időpazarlás.

PSN ID: marquuard

(#54908) #20844032 válasza Kakaduku (#54900) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én meg azt nem értem miért ne lehetne kitárgyalni ezt egy ps4 topikban. Pisztolyt nyomnak a homlokodhoz, hogy minden posztot olvass el? :U

(#54909) N@idia


N@idia
őstag

Én egy dolgot nem értek minek foglalkoztok a hűtéssel ? Ment már tönkre vkinek gépe hűtés miatt ? NEM!
Feleslegesen szemetelitek tele a fórumot ezzel a sok sületlenséggel, hogy kell-e a nagyobb hűtés stb meg vízhűtés :Y Ezen teljesen kiégtem :DDD PC esetében megértem, hogy kell a jobb hűtés, de ne akarjatok már egy konzolból PC-t csinálni. Mellesleg ki nem sz@rja le, hogy melegszik vagy hogy hangos játékra van... Én biztos nem fektetnék ennyi energiát abba hogy most állítva vagy fektetve használjam én inkább játszom, mint hogy ezen agyaljak. Ráadásul nekem állítva van és még vertical stand sincs alatta porszűrő van rajta és ennyi ... ;)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54910) Because válasza EnterR (#54907) üzenetére


Because
őstag

xbox360 első verzióját se, mégis ott volt a "red ring of death". nem hiába méretezték túl most a One-t

(#54911) Wlac


Wlac
Ármester

Nálam egyedül a hang a faktor. Két lakótársam van, és sokszor dolgozok éjszaka. Amikor hajnali háromkor hazaesek, és még nincs kedvem aludni, olyankor minden decibel számít a lakásban, ezért is érdekelnek a hangtompító megoldások. Nem mintha arról lenne szó, hogy ne lehetne aludni, plusz sokszor a kontroller csattogása hangosabb, mint a gép, de ettől függetlenül nyilván az ember szeretné tudni, hogyha van bármilyen módszer, amivel csökkentheti a zajt.

“The wha-"

(#54912) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nyugi, csak arról volt szó, hogy fektetve vagy állitva jobb.

PS4

(#54913) EnterR válasza Because (#54910) üzenetére


EnterR
veterán

Igen, elismert hiba. De nem most jött ki a konzol és sehol sem hallottam olyat, hogy túlmelegedett volna.

PSN ID: marquuard

(#54914) N@idia válasza mrhitoshi (#54912) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem állítva jobb, mert kevesebb helyett foglal hűtés szempontjából meg nem foglalkozom vele konzol nem egy PC...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54915) Prof01 válasza N@idia (#54914) üzenetére


Prof01
veterán

Állítva nem árt hozzá a talp, mert anélkül nem tud rendesen szellőzni!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#54916) mrterminator válasza N@idia (#54909) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nemérted, a vizezés nem azért kell mert túlmelegszik gép...hanem mert sokat zavar hang, de sokakat nem. Akit pedig zavar, az pedig ezért érdeklődik módszerek felől, nem pedig hogy túlmegedne. És temészetesen aki nem akar rengeteg pénzt és tudást belölni, az elviseli a hangját. Temésztes is mivel ez egy konzol, gonolom tisztában vannak vele és nem várják el, hogy csak maga a gép harmad árú vizhűtés legyen tele gyárilag, vagy legyen 2x ekkora. Ez egy konzol kopromisszumok vannak. Akit ez zavar vagy átbarkácsolja vagy építette egy félmillás halk PC-t....

(#54917) Tuomas


Tuomas
addikt

Valaki, akinek van talpa (mármint a konzolhoz :DDD ), tud róla küldeni egy közelebbi fotót? Mert azt nem teljesen értem, hogy egyáltalán úgy hogy szívja a levegőt :F

[ Szerkesztve ]

We were here

(#54918) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Egy hűtő... Sírok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#54919) gyuribácsi88 válasza oriic (#54918) üzenetére

Fegyverekről nincs valami lista? Mert ha annyi fegyver lesz benne mint az AW-ban, akkor meg se fordul a kis buksimban hogy megvegyem. Amúgy a hűtő fasza, mennyi? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54920) oriic válasza gyuribácsi88 (#54919) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#54921) N@idia válasza gyuribácsi88 (#54919) üzenetére


N@idia
őstag

Nem úgy volt, hogy nem veszel több COD-ot ? :DDD Én nem gondolkodnék ezen ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54922) Dicker válasza gyuribácsi88 (#54919) üzenetére


Dicker
őstag

9.000 egy usb-s hűtő, így lefestve érhet 30-at, szóval 50-60 között lesz. A kiadó fejével gondolkozva.

[ Szerkesztve ]

(#54923) gyuribácsi88 válasza N@idia (#54921) üzenetére

Hát, hiányzik már valami pörgős multi fps játék, és ahogy a videókat elnézem a battlefrontról, lehet hogy a cod jobb választás lesz erre a célra. Legfeljebb megveszem lemezesen, aztán ha nem jön be eladom.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54924) Arminnn


Arminnn
csendes tag

Hello
Ha már a Ps4 módositásáról van szó ezt érdemes megnézni:
http://youtu.be/jVCpGrWzuW8

[ Szerkesztve ]

(#54925) oriic válasza Arminnn (#54924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki szerintem már egyszer linkelte de ezek a modok nekem nem jönnek be. :( (Talán még a Resident Eviles)

Live-Die-Respawn

(#54927) Pöttön válasza tarti19 (#54869) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát igen, jöhetne, bár a tavaly év végi sony experience-en elhintett egy apró információ morzsát a santa monica hogy készül a folytatás.
Én azt várom már tűkön ülve, és ezért volt számomra egy kicsit csalódás az idei E3, mert vártam a bejelentését. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#54928) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#54929) A`rpi válasza oriic (#54925) üzenetére


A`rpi
addikt

Én pl, ha már teljesen szétszedtem, és egybe építettem volna cooling paddal, akkor azt az ára USB vezetéket is elrejtettem volna, mert szerintem gurány.

Ma én ebbe botlottam bele képkeresés közben:
(Hogy mennyire ésszerű az más kérdés. Érdekességnek elmegy: )
PS4 fan noise – pretty much solved.

(#54930) #20844032 válasza Pöttön (#54927) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem az e3 legnagyobb csalódása a Rime távolmaradása volt :(

(#54931) tuki2200 válasza #20844032 (#54930) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nekem ő hiányzott, barangolás-felfedezés-túlélés egy valós Európa méretű térképen, ahol nem csak emberekkel, hanem bármelyik valós vagy mitikus lény bőrébe is belebujhatunk akár haverokkal együtt is

http://youtu.be/hVcv4lihhUQ

[ Szerkesztve ]

(#54932) Angry Rabbit válasza A`rpi (#54929) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Jol latom,hogy a harmadik kepen egy szep nagy hutoborda figyel a PS tetejen?? :D

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54933) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#54934) A`rpi válasza Angry Rabbit (#54932) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen jól, képre kattintva megnézheted nagyban is.

(#54935) cyberkind válasza oriic (#54933) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó szar, szó se róla.

Paranormal Cocktivity

(#54936) #20844032 válasza tuki2200 (#54931) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, ő is nagyon várós.

(#54937) VooĐoo válasza cyberkind (#54935) üzenetére


VooĐoo
tag

Platinum Games, jó lesz az.

PSN: Neon--Skyline

(#54938) Because válasza cyberkind (#54935) üzenetére


Because
őstag

ha újra 13 lennél értéklenéd :K

pont volt egy batman-es bundle a helyi 576-ban majdnem elcsábúltam, de ki kell várni a kevesebbet fogyasztó verziót :(((

[ Szerkesztve ]

(#54939) A`rpi válasza cyberkind (#54935) üzenetére


A`rpi
addikt

Elhiszem hogy nem tetszik, de talán egy picit finomabban is ki lehetett volna ezt fejezni, nemde ?

(#54940) cyberkind válasza A`rpi (#54939) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem nincs ezzel baj, eddig bármelyik topikban hasonlót írt bárki, nem volt gond.

Meg az abszolút nem jön át, hogy "hűha, hát ez rettenetesen rossznak tűnik".

(#54938) Because
Nem, az ilyen semmirevaló játékokat sose tudtam értékelni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#54941) #20844032 válasza Because (#54938) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez a kevesebbet fogyasztó verza picit túl lett itt dimenzionálva. Szerintem abban csak a táp lett jobb hatásfokú, ezért fogyaszt kevesebbet, az APU hótugyanaz, egyelőre nem tudja az AMD kisebb csíkszélességen gyártani. A hangja is vélhetően csak attól jobb, hogy jóval kisebb az alaplap, jobb a szellőzése, jó nagy tér van mellette a házban. Viszont a borda meg kisebb lett (amit nem is értek...), szóval ez lehet a magyarázat arra, miért pörög fel hamarabb a ventije, mint a "réginek".

(#54942) Because válasza #20844032 (#54941) üzenetére


Because
őstag

előbb-utóbb vennem kell egyet, eddig az összes PS generációból volt itthon :)

(#54943) A`rpi válasza #20844032 (#54941) üzenetére


A`rpi
addikt

Józan ész azt diktálná, legalább maradjon, vagy legyen nagyobb.
Biztos spórolás miatt csökkentik a méretet, százezres, milliós tételnél akár 1 dollár is sokat számíthat.

(#54944) Angry Rabbit válasza Because (#54938) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Hat nemtom. Engem speciel nem hoz lazba ha az uj gep mondjuk 3.000.-/evvel kevesebb aramot eszik meg. Foleg ha pont a "regi" gep van egy olyan csomagban amit nem akarok kihagyni.
De ez csak az en velemenyem.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54945) #20844032 válasza A`rpi (#54943) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem erős a gyanúm, hogy ez a 12xx átmenet az eredeti, meg egy jövőbeni slim között, és itt már vannak áthallások az alkatrészekben. Nem nagyon van arra ésszerű magyarázat, hogy miért lett átvariálva a csatikiosztás, egy csomó logisztikai problémát vállalva ezzel. Nekem itt inkább az gyanús, hogy az az alaplapméret mutatja a köv kiadás méreteit, és valszeg ez a borda is már ahhoz készülhetett. Még éppen elviszi ezen a csíkszélességen is, de legalább már nem kell kétfélét gyártani.

(#54946) cyberkind válasza #20844032 (#54945) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennél hogy tud kisebb lenni a gép?

Paranormal Cocktivity

(#54947) #20844032 válasza cyberkind (#54946) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem értem a kérdést. A gép méretét most is az alaplap mérete határozza meg. Az újban meg ez van.

(#54948) cyberkind válasza #20844032 (#54947) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem már ez is hihetetlenül pici, valahogy elképzelni se tudom hogy hogy tudnak ennél kisebbet összehozni.

Paranormal Cocktivity

(#54949) #20844032 válasza cyberkind (#54948) üzenetére


#20844032
törölt tag

Na ez nem arról szól, hogy feltétlenül neked legyen jobb :D Jelentős tétel árban, hogy ekkorára zsugorodott az alaplap. Minden kisebb=minden olcsóbb. Nekik. Hogy nekünk is...hát azt majd meglátjuk :)

(#54950) A`rpi válasza cyberkind (#54948) üzenetére


A`rpi
addikt

Tudnának még ennél is kisebbet, más kérdés, jelenleg ekkora méretben legkedvezőbb az előállítási költség.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.