Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) Tuomas válasza perge666 (#54848) üzenetére


Tuomas
addikt

Én akciósan vettem meg a WD-ot, nekem bejön. Grafikája nem a legszebb, de az nekem sokadlagos, meg a járművek törésmodellje se egészen kidolgozott, de tartalmilag szerintem teljesen rendben van. Van egy nagy, nyílt városod, tudsz küldetéseket, megbízásokat teljesíteni, vagy csak úgy embereket hekkelgetni, de ez utóbbi elég hamar uncsi lesz. A megbízások, küldetések viszont elég izgalmasak tudnak lenni, főleg, amikor le kell rázni valakit, na akkor ahogy menekülsz, a hekkelgetés hatalmas móka :) :)
Ja és elvileg a multi is igen király (én egyszer, a fő küldetés nyomására próbáltam), ott ugye másokat kell meghekkelni, közelükben maradni stb, és ha kiszúr, akkor el kell kapnia, onnantól pedig menekülnöd kell :) Ha végigtoltam a játékot, biztos, hogy komolyabban ráállok a multira :) :)

We were here

(#54852) Tegla80 válasza Mrdevil (#54610) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Platinazta innen szted valaki a bfh-t? :DD hat,de az egy.... ;]
Te 76%-on vagy mig En 71%-nal tartok,ha jol emlexem....mast amugy a baratlistamon nem lattam, aki hasonloan belemerult volna a jatekba. Nekem a singli nagyon bejott ,de ezt mar tobbszor is irtam itt. :B
Amugy ezt kellene +csinalni,h +kapd a stukit...(nekem is ubermessze van,bar a multit annyira nem is porgettem...)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54853) EnterR válasza #20844032 (#54849) üzenetére


EnterR
veterán

Nem létfontosságú, inkább nem variálok vele. :D

PSN ID: marquuard

(#54854) marilllyo


marilllyo
veterán

Nah....tegnap, hogy lehűlt a levegő kb negyed olyan hangos volt a gépem mint 2 napja. Játszottam vagy 3 órát egyhuzamban Planetside 2-vel. Párom mellettem filmezett...egyáltalán nem zavarja.

Nekem vertical stand-en áll a gép. Így felfelé nyomja ki a levegőt. Szemből nézve bal oldalon. Nemde? Legalábbis én úgy látom ott tolja. Kétlem, hogy ártana a gépnek. Kb az összes PS4-es promóképen mindenhol állítva van rajta a gép. Mondjuk nekem ilyen van. Ez kicsit stabilabban tartja.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54855) #20844032 válasza EnterR (#54853) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha a hűtés miatt akartad, inkább tegyél alá egy nagyventis notebookhűtőt. Az tényleg használ.

marilllyo: nem, hátul fújja ki a levegőt. Oldalt szívja be.

[ Szerkesztve ]

(#54856) PandaMonium válasza perge666 (#54848) üzenetére


PandaMonium
őstag

A Watch Dogs-ról elég változóak a vélemények a fórumon, szerintem például elég gagyi, 1x végigjátszós aztán továbbadós játék. Ha az ehhez hasonló sandbox játékok érdekelnek akkor inkább Assassin's Creed, bár már lassan ott is figyelni kell, hogy ne tenyerelj kakiba. A Black Flaggel nem tudsz speciel mellényúlni, ha még nem játszottad akkor ajánlott. Hasonlóan jó open world játék még a Witcher 3, Shadow of Mordor, Dragon Age: Inquisition és a GTA V.

Ha a kicsit lineárisabb játékok is bejönnek akkor egyértelműen The Last of Us Remastered, Tomb Raider Definitive Edition, Wolfenstein, Bloodborne pl.

What I cannot create, I do not understand

(#54857) Mrdevil válasza Tegla80 (#54852) üzenetére


Mrdevil
addikt

Köszi. Pontosan tudom mit kell csinálni érte, kb száz videot néztem. :D :DD Csak a dupla csövű fegyóhoz hosszú az út, jobb lenne, ha valaki ledobná nekem, és úgy meg tudnánk oldani. Vagy lenne olyan szeró, ahol csak hotwire mód fut, és senki nem lő senkit, csak kocsikáznánk körbe-körbe. Úgy jönne a sok pont rendesen, lehet lesz is ilyen szeró.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#54858) perge666


perge666
veterán

Köszönöm a véleményeket. :R
FC3-at+AC4-et+Tomb Raidert játszottam PC-n,AC3,GTA V megvan PS3-ra,ezek számomra többször újra játszható kategória.
TLOU is kívánságlistán van.

[ Szerkesztve ]

(#54859) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Bekapcsolásnál nálatok is csipog még a rendszer? Minden frissitéskor várom hogy ezt kivegyék de nem mindig jön:(

(#54860) LeventeV válasza #20844032 (#54855) üzenetére


LeventeV
senior tag

A notebook hűtő milyen irányba mozgatja a levegőt? Fújja az alját a PS4-nek vagy fordítva?

(#54861) #20844032 válasza LeventeV (#54860) üzenetére


#20844032
törölt tag

Fújja.

(#54862) Wlac válasza LeventeV (#54860) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, fújja.

“The wha-"

(#54863) LeventeV válasza #20844032 (#54861) üzenetére


LeventeV
senior tag

És az nem zavarja meg a konzol hűtését?
Ugye a konzol oldalt szívja be a levegőt, hátul fújja ki. Az alaplap a kozol tetején van a hűtőborda pedig az alján. Tehát akkor tulajdonképp a hűtőborda fentről lefelé szívja el a meleget az APU-ról, a notebook hűtő meg ezzel ellentétes irányba adja neki a hideget.

(#54864) #20844032 válasza LeventeV (#54863) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hogyamitcsinálamivel? :D

Nnna. Az alaplap a konzol közepén van. Alatta a hűtoborda, ventillátor, felette a hdd+drive. De ez igazából hótmindegy. A lényeg, hogy a konzol alja forró. Azért forró mert ott a borda. Ez a notebook-like hűtés ami gépben van meg úgy működik, hogy a ps4 házán keresztül keringeti a levegőt. Ergo beszívja a forró géptestbe, majd kifújja a bordán és a tápon keresztül. Mivel forró a géptest, már eleve meleg levegőt szív be a venti. Erre jó a notebookhűtő: hűvösebben tartja valamivel a géptestet (persze csak az egyik oldalról tudjuk hűteni). Így a testben áramló levegő kevésbé melegszik fel mégmielőtt elszállítaná a bordáról meg a tápból a hőt. Nincs itt semmilyen fentről lefelé, meg satböbbi :)
Ezt a modderek olyan egyszerű módszerrel oldják meg, hogy kivágják a gép alját ott, ahol a venti van, így közvetlenül a külvilágból szívja a venti a levegőt. Csak ez garivesztéssel jár. Volt aki ezt rendelésre csinálta elég korrekt módon. Nyilván ez a létező legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#54865) EnterR válasza Bazsi1987 (#54859) üzenetére


EnterR
veterán

Ez megjelenés óta "feature", de szerintem fölösleges.

PSN ID: marquuard

(#54866) Bazsi1987 válasza EnterR (#54865) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Bocsánat rosszul fogalmaztam én arra a hülye hiba üzenetre gondoltam bekapcsolaskor:)

(#54867) EnterR válasza Bazsi1987 (#54866) üzenetére


EnterR
veterán

Milyen hibaüzenet? Amikről tudok, az az instant safe mode és a HDD ellenőrzés.

PSN ID: marquuard

(#54868) EnterR válasza #20844032 (#54864) üzenetére


EnterR
veterán

Két olcsó laptophűtőt néztem Ebay-en, de nem tudom, hogy ezeknek lenne-e előnyös hatása a hűtésre nézve:

[link] [link]

PSN ID: marquuard

(#54869) tarti19 válasza Pöttön (#54824) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem is értem miért nem jön 2-3 évente egy ilyen játék, hiszen a paicon hack&slash műfaj alig van jelen. GoW meg az egyik legendás cím a kezdetek óta. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#54870) LeventeV válasza #20844032 (#54864) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszönöm a választ. :)
Beszerzek én is akkor egy jobbacska notebook hűtőt. Eddig nem volt baj a konzollal, de az eheti kánikula azért megtette a hatását.

(#54871) Tegla80 válasza Bazsi1987 (#54866) üzenetére


Tegla80
addikt

Erdekes problemad van..... spec sztem boven elfer ott az a felirat arra az 1-2 mp-re.(nekem tuti)

Mrdevil
Ha lesz ilyen,akkor szolj nyugodtan....engem is erdekelne olyan server ahol csak kocsikazni kell es gyulik a love,nameg talni is lehet ilyen duplacsovu fegyvert ..... :D jah es nem lonek :))
Szoval szolj es vezetem a verdat a setakocsikazas alatt.;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54872) #20844032 válasza EnterR (#54868) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem egy hasonló van alatta, amit lehet megtesz ez is, a többi nem ezen múlik :)

(#54873) Mrdevil válasza Tegla80 (#54871) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké szólok. Úgy is kellesz majd lehet, mert csak minimum 4 embertől indul el a szeró. A baj az, ezt egy külföldi gyerekkel próbálom/tam lebeszélni. Nehézkes...... Majd meglátjuk. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#54874) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

USA psn 12 havi előfizetést hol lehet most a legolcsóbban venni?

Köszi. :)

Máté

yo

(#54875) vonSux válasza Mrdevil (#54873) üzenetére


vonSux
őstag

Légyszi szóljatok nekem is :R ID: kanapegamer

(#54876) kentucky


kentucky
őstag

Pár telefonhívás után elintéztem, hogy holnap Szegeden kicseréljék a kontrollert, mielőtt (07-15) lejár a garancia :D Remélem nem lesz gond holnap.

[ Szerkesztve ]

(#54877) perge666 válasza marilllyo (#54854) üzenetére


perge666
veterán

Ha jól tudom 2 hónapja vettél egy illetőtöl Driveclubot.
Mennyire voltál elégedett az eladóval??
Kedden utaltam neki Watch Dogsra,akkor jelzett hogy majd feladja,azóta nem válaszolt az üzenetemre,meg a játékot is archiválta. :U :U

(#54878) Fkris válasza Fkris (#54817) üzenetére


Fkris
őstag

CorvinKonzol?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#54879) Tegla80 válasza Fkris (#54878) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
En spec a vita-t vettem toluk tavaly,de garis gondom nem volt,igy ezen oldalrol nem ismerem oket.(amugy minden eu ban vasarolt termekre el az eu-s Sony gari ,igy max ez alapjan gariztatod kozvetlen a Sony szervizzel....)
Ha jo arban van,sztem veheto naluk barmi.....

Sony® & PlayStation®

(#54880) marilllyo válasza perge666 (#54877) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem sem futott egyből a postára. 1-2 napot szüttyögött vele nekem is de feladta.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54882) perge666 válasza marilllyo (#54880) üzenetére


perge666
veterán

Remélem azért nekem is feladja!!

(#54883) TazLeacher válasza A`rpi (#54881) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A kupakhoz egy KontrolFreek link szerintem még elférne.

Dualshock 4 töltőállomás:-nál a felhasználói tapasztalat link nem jó.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#54884) A`rpi válasza EnterR (#54841) üzenetére


A`rpi
addikt

Döntő többség véleménye az, hogy több kárt csinál mint hasznot.

Aki még nem látta: Készítettem nem is olyan régen egy listát:
Hasznos tartozékok, kiegészítők, azért beletettem vertical standot is.
Sőt, lehet notebook hűtést is bele veszem.

(#54883) jer1cho
Köszönöm javítottam, KF link bekerült kupakok közé.
Pár sort ha tudnál írni fentebbi termékről megköszönném, miért szereted stb stb.


PS4 Porszűrő filter:
PH! felhasználói tapasztalatok:[link] [link] [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Hogyan szerelhetem fel? [link]

PS4 Vertical Stand:
PH! felhasználói tapasztalatok: [link] [link] [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Hogyan szerelhetem fel? [link]

PS4 Extra hűtés:
PH! felhasználói tapasztalatok: [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Hogyan szerelhetem fel? [link]

DualShock 4 "joystick kupak":
thumb grips
PH! felhasználói tapasztalatok: [link] [link] [link] [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Hogyan szerelhetem fel? [link]

Dualshock 4 töltőállomás:
Charging Station
PH! felhasználói tapasztalatok: [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Hogyan működik? [link]

"Megfizethető"
vezetékes Headset:
GXT 330 XL Endurance
PH! felhasználói tapasztalatok: [link] [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Mi van a dobozban? [link]

Vezeték nélküli Stereo Headset:
Sony Gold
PH! felhasználói tapasztalatok: [link] [link] [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Mi van a dobozban? [link]

Billentyűzet Egér átalakító:
Titan One
PH! felhasználói tapasztalatok: [link] [link]
Hol vásárolhatom meg? [link] [link]
Hogyan működik? [link]

Oszd meg velünk tapasztalatod! Legyen listában szerepelő, vagy más számodra hasznos kiegészítő. Írd le a tapasztalatod PS4 topicban! Majd írj privát üzenetet, hogy véleményed a listára kerülhessen.

[ Szerkesztve ]

(#54885) KOHO


KOHO
senior tag

Soha nem értettem, hogy miért akarja valaki állítva tartani a gépét... Az xboxnál is azért karcolódtak össze a lemezek, mert állítva tartotta a sok buta...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#54886) mrhitoshi válasza KOHO (#54885) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nagyobb felületen adja le a hőt. ;)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#54887) mrterminator válasza KOHO (#54885) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Rosszul látod, valójában köze nincs hozzá, Xboxnál azért karrcolódott mert volt TÁLCA!!! és ahogy sok ügyes rátolva helyzte rá, amiáltal a múanyag cd tálca összekarcolta a lemezt. Állítva ez a helyzte hatványozott volt. De semmi köze egy PS4-nél, ahol nincs tálca....

(#54888) kentucky


kentucky
őstag

Rendelnék egy olyan ebayes porfogót, de nem engedi, 70005-ös hibaüzenetnél tovább nem jutok. Még soha nem csinált velem ilyet.

(#54889) mrterminator válasza mrhitoshi (#54886) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Huh ezzel se értek egyett :D Kifjtenéd?
Az tény hogy a hő alul keletkezik ha állítva tartjuk, így a temésztes meleg levegő mozgás miatt felfele száll, így nemcsak ventillátor szembeni résznél távozik nagyrészt a meleg hanem bal oldalon is (ami ha állítva van felül) de nem nagyobb felületen adja le hőt, csak egyenletesebben, ami pozítív hatást gyakorolhat, HA jobb oldalt (állítva alul) lévő levegő beszívást ne gátoljuk az állítva használattal.(és ott szíva be alevegő 40-50% is akár, hisezn ott van ventillátor a legközelebbhozzá) A vertical stand segít mert megemeli és nyílások is vannak rajta, de az is csökkenti a léáramlatot, így szemből és felülről szív jobban, ami kopenzálja amit vámon veszít. Ha pedig Stand nélkül használjuk állva nagyobb hibát el se követhetnénk....

[ Szerkesztve ]

(#54890) mrhitoshi válasza mrterminator (#54889) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nincs ezen mit kifejteni. Termodinamika, hőáramlás. Egyik fajtája a hőátadásnak. Persze pontatlan megfogalmazás, hogy nagyobb felületen adja le a hőt, mert a felület ugyanakkora, hiszen az alátámasztás is vesz át hőt, viszont nem mindegy, hogy mekkora a hővezetési tényezője az alátámasztásnak. Ha fáról van szó, akkor szopó, mert az szigetel, és nem tud alul távozni a hő. Ebben az esetben jobb ha a levegőbe tesszük az alját (értsd állítva), mert ekkor nem fogja leszigetelni az alját a fa.
Az a legjobb szituáció, ha egy rohadt nagy rézlapon fekszik a PS4, mert ekkor a nagy hővezetési tényezőjű réz miatt gyorsan tud távozni a hőt az alján is.
Szóval a hűtési teljesítmény a nem mindegy, és ha állítva van, ez nagyobb, hiszen gyorsabban távozik a hő ugyanannyi idő alatt. P=Q/t

Ha esetleg vákuumba tesszük, akkor mehetünk is a szervizbe. ;)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#54891) káen válasza kentucky (#54888) üzenetére


káen
tag

Budapesti vagy?

(#54892) Fkris válasza Tegla80 (#54879) üzenetére


Fkris
őstag

Koszi a valaszt!
Akkor nyugodt szivvel vasarolok ott:)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#54893) kentucky


kentucky
őstag

Még nem, de ha akarok rendelhetek egyet, augusztusban (ha felvesznek) költözök fel.

[ Szerkesztve ]

(#54894) Peat76


Peat76
őstag

Na megjött a porvédő, Dobe. Tényleg minőségi darab, nem sorjás, jól illeszkedik, bár közepén nekem kicsit púposodott, de mogoldottam, másfél év alatt nem volt benne por, bár nekem le van takarva ha nem használom, de így nem is lesz benne. Jók a dugók is a nem használt portokra és van plusz két tartalék porszűrő is hozzá!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#54895) mrterminator válasza mrhitoshi (#54890) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nézd már meg a fa és levegő hűvezteő kéepsségét, mindekettő szar, állítva nem ettől lesz hűvősebb. A rézlappal se érünk el semmit, mert nem a réz hűveztő/felvevő képessége jó, de hőleadáshoz felület kell, egy PS4 nagyságú felülettel hiába alatta van 4cm vasatg réz semmit nem érsz. Bordázással legalább 50x növelhető a felület. Tudom hogy péndának és szemléltetésnek írtad, de akkor hülység csak egy rézlap.

[ Szerkesztve ]

(#54896) Wlac válasza mrhitoshi (#54890) üzenetére


Wlac
Ármester

Szóval elméleti szinten, ha készítek rézből egy állványt (lemez, teszem azt tíz centis lábakon), az lenne a legoptimálisabb a PS-nek? Mert ha igen, simán készíttetek egyet.

“The wha-"

(#54897) mrhitoshi válasza Wlac (#54896) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nyugi, semmi komoly, csak poénnak szántam. Amolyan fizikusi poén. Elég ha csak a normál, emberi eszközökhöz nyúl az ember. Persze ha valaki nagyon akar, akkor megbonthatja a házat, és a hűtést kicserélheti, mondjuk folyadékhűtésre. De ez garancián kívül esik.

(#54895) mrterminator : Persze, viszont ezek csak példák voltak. Az viszont tény, hogy állítva nagyobb felületet kapsz a hőleadáshoz. Ezen nem kell mit bizonyítani. PS4 esetében csak annyi a bibi, hogy ehhez kell egy speciális állvány, mert oldalt szívja be a levegőt. PS3 esetén viszont nem kellett, és mindig is állva használtam. Klasszisokkal jobb volt a helyzet, mint fekve.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#54898) mrterminator válasza Wlac (#54896) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Dehogy, nem érnél vele semmit. Ne hallgass hülyseégeket :D

(#54899) mrterminator válasza mrhitoshi (#54897) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Igazából bármi normális módosítás, garin kívül esik. Vannak jó módszerek de mind garivesztéssel, és maga PS4 komaktságából fog veszíteni. De amugy vizezés megoldható, és még kompakt is marad a rendszer. Persze rengeteg munka pluszba :D és nemárt aki PCmoddolásban jártas.

[ Szerkesztve ]

(#54900) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Már megint a hőelvezetés/melegedés a téma? Nem akarok támadó lenni, de minek vettetek konzolt? Én személy szerint azért, hogy ne kelljen ilyenekkel foglalkozni. Kazánházban használjátok? Én panel 5-dik emeletén használom és semmi gondja nincs talán egy kicsit hangosabb a szokásosnál. De ennyi. Nincs rajta porvédő, karcvédő, borda, laptop hűtő :W alatta és működik rendesen.

Elnézést akit esetleg megbántottam, de m egész nap csak ezt olvastam itt és még ki tudja, hogy hány alkalommal. Mitől menne tönkre? Nem lehet húzni a processzort vagy ilyenek. Ki van találva, hogy ne olvadjon le róla valami. Ettől eltekintve van egy tanácsom: Aki ennyire költeni szeretne (számomra) felesleges dolgokra, az tegyen bele vízhűtést. Megoldható. ;]

PEACE! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.