Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) Gebriel válasza perge666 (#54699) üzenetére


Gebriel
veterán

Lentebb irtak :U

(#54702) perge666 válasza Gebriel (#54701) üzenetére


perge666
veterán

Mert olyankor ezt írja ki hogy rossz a jelszó vagy az e-mail??

(#54703) allein válasza moho-jojo (#54700) üzenetére


allein
addikt

Hihetetlen, hogy mindig van valami gebasz :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#54704) Tuomas


Tuomas
addikt

Haha, na most, hogy behalt a PSN, el tudtam kicsit szakadni a konzoltól :DDD
Letölttötem a Rocket League-t, és igen kreatív egy játék :DDD
Viszont: bődületes módon izzasztja a gépet, úgy pörgeti a ventillátort, hogy "elköltöznek a szomszédok", by Gyuribácsi :DDD
Másnál is ez van? Oké, hogy meleg van, meg minden, de pl fifánál, watchdogsnál, meg AC piratesnél nem is hallom a hangját a gépnek.

We were here

(#54705) Tatyla válasza oriic (#54689) üzenetére


Tatyla
őstag

sajnos és már rámentek arra hogy minél több pénzt kisajtoljanak a maradék hc magból,csak szerencsére már ők is egyre kevesebben vannak,azt hitték ha nehezítenek a mobokon és letükrözik a pályát fonákul mondva hogy ez egy új helyszín és quest akkor eladható,erre mondják hogy ha rakás szart be porcukrozod és lefújod tejszínhabbal attól még az mindig szar...
Eddigi legnagyobb csalódás nekem ez a játék,ahelyett hogy minden kiegészítőben adtak volna egy új bolygót meg egy új fajt úgyan ott kell szarakodni... :((( :W

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54706) oriic válasza Tatyla (#54705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Ettől függetlenül a gép nem csúnya szerintem...Csak a tudat, hogy egy DLC-hez jön...

Live-Die-Respawn

(#54707) Tatyla válasza oriic (#54706) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem csúnya mivel annyira megutáltatta a játék magát hogy fel fordulna a gyomrom egy ilyen géptől...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54708) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#54705) üzenetére

Nem tudom mit pörögtök ennyit ezen a játékon, annyi más játék van ami a felét nem éri ennek a játéknak, még sincs lefikázva. Destiny-be alsó hangon (ha csak az alapjátékot vesszük) bele lehet pumpálni egy 100 órát lazán, úgy hogy nem unod. Egy Ordert meg kipörgetsz 8 óra alatt, aztán kb soha többet el se indítod.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54709) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy használt és dobozos Killzone 4 mennyit ér?
Megakarnám venni, de nem tudom hogy ér-e annyit amennyiért van.

Paranormal Cocktivity

(#54710) Tatyla válasza gyuribácsi88 (#54708) üzenetére


Tatyla
őstag

A fos kiegészítőkkel és a pofátlan pénz lehúzással van a baj...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#54711) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#54710) üzenetére

Hát, ahol ott az Activision, ez alap :D Régen a COD-okban alap volt a zombi mód, mára az is külön fizetős kiegészítőben van.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54712) A`rpi válasza cyberkind (#54709) üzenetére


A`rpi
addikt

Minden annyit ér amennyiért elkel. Láttam már 4K ért is. Ennyiért szerintem megéri.

(#54713) Gebriel válasza cyberkind (#54709) üzenetére


Gebriel
veterán

4-5000 korul.

(#54714) cyberkind válasza A`rpi (#54712) üzenetére


cyberkind
félisten

+(#54713) Gebriel

Igen, én 4-ért láttam, csak gondoltam megkérdem hogy ennyit ér-e, de akkor meg is veszem, köszi.

Paranormal Cocktivity

(#54715) marilllyo válasza cyberkind (#54714) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is gondolkodom rajta erősen. Múltkor volt valahol season pass is fillérekért... arról meg lecsúsztam. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54716) A`rpi válasza marilllyo (#54715) üzenetére


A`rpi
addikt

1000FT ért vettem szállítással együtt volt ennyi. Amúgy, 2 dolog ingyen van fenn
(Killzone SF Intercept Co-op Maps)
(KILLZONESF Multiplayer Maps)
.

Végén kiderül hogy még ez az ezer forint is pénzkidobás volt :DDD no mindegy.

Bonus content includes:

• Online co-op expansion pack ez ugye ingyenes.
• Three online co-op map packs. passzolok külön nem láttam :F
• Two additional multiplayer expansion packs. egy multi map pakk ingyenes szintén :F

Order the Season Pass today and you’ll also get these exclusive, day one bonus items:
ezek meg sallangok :U
• Digital Camo Skin for your OWL Combat Drone in the single player campaign.
• Digital Camo Skin for all Combat Automata in multiplayer.
• Exclusive multiplayer Spotlight move.

[ Szerkesztve ]

(#54717) ImpersonatoR válasza cyberkind (#54714) üzenetére

Csak boundle/promo copyt vegyél 4k ért.

[ Szerkesztve ]

(#54718) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Igaz Destiny, de Limitált kiadás, ha valakit mozgat. :)

Destiny Taken King Bundle

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#54719) marilllyo válasza A`rpi (#54716) üzenetére


marilllyo
veterán

Huhh Thx! :R
Bejön ez a Planetside 2.... de játszanék valami komolyabbal. Mit gondolsz? KZ-t vegyem meg...vagy inkább egy COD-ot. Más masszív multis fps nincs ps4-re tudtommal. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54720) allein válasza gyuribácsi88 (#54708) üzenetére


allein
addikt

Február óta nyomom a Destinyt és nem unom :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#54721) A`rpi válasza marilllyo (#54719) üzenetére


A`rpi
addikt

Steam, alapján bejött a játék, season pass ugye nekem megvan, érdemes lenne kihasználni az extrákat majd. :DDD

Még nem szereztem be, de nagy valószínűséggel még idén beszerzem.

Planetside2 is jóféle, kár hogy nem platinumos játék "csak" mini.

BF4 Premium-mal szerintem élvezhető, nekem 4-5K-mba került felesbe ismerőssel. Azóta úgymond kijátszottam, minden trófeát megszereztem amit csak lehetett, játszottam még vele utána 50-60 órát, de meguntam, lehet majd később még előveszem.

(#54722) phgergo

Teljes áron felejtős +premium,majd akcióban pár ezerét.

[ Szerkesztve ]

(#54722) phgergo válasza marilllyo (#54719) üzenetére


phgergo
aktív tag

Bf hardlinet vedd :) mi azzal toljuk

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#54723) Gebriel válasza phgergo (#54722) üzenetére


Gebriel
veterán

En is :B

(#54724) Hmmm1 válasza marilllyo (#54606) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Hali, bocs a kései válaszért. Azóta megoldódott a dolog, készséges volt stb. Telón is beszéltünk. Néha előforduló hiba lehetett. Nem hagy senkit játék nélkül azt mondta, s hogy neki se érdeke. Kaptam hozzá új jelszót.

(#54725) marilllyo válasza A`rpi (#54721) üzenetére


marilllyo
veterán

+(#54722) phgergo

BF4 Asszem ennyi már elég volt belőle. :)
BFH Ez csak 14 de elég is volt... :(

Planetside 2 egyébként működik. A PSN lehalásától függetlenül. Lvl. 12 vagyok. Sosem kerülök már ki ebből a Koltyr ból. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54726) akkójóva


akkójóva
tag

Üdv!
Egy új ps4-et szeretnék venni, és találtam is egyet 102.000 Ft-ért, de most olvastam feljebb, hogy lesz 1 TB-os, illetve kevesebbet fogyasztó verzió is. Megéri ezekre várni, vagy ezek a verziók drágábbak lesznek, mint amit most néztem ki ennyiért? (Esetleg befolyásolni fogják a mostani árakat?)
Előre is köszönöm a választ!

(#54727) phgergo


phgergo
aktív tag

Amig nincs psn addig gyertek Planetsideozni :) Estere szorakozzunk eggyet, ahhoz nem kell psn :D nickem: funk3nman_ party chat mar van.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#54728) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Más,: valakit érdekelne, vagy benne lenne profilosztásban?!
Megbeszéljük mi hogy, mit szeretne ő, én stb. Felőlem mehet az övére, hogy neki jobb legyen (csak azért mondom mert így senki nem tudja elvenni a játékot)
Mortal, Bloodborne, Last of Us, GTA, FC4, vagy W3-osok előnyben. Ha valakit érdekelne esetleg az PM. Ha nem tilos itt ilyet hirdetni.

(#54729) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#54730) Mister_X válasza oriic (#54729) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hmm, ezt mintha már láttam volna valahol...

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54731) k4rL^ válasza oriic (#54729) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ez PS3-mon is szép játék volt, nem nagyon eröltették meg magukat, cutscenet is 30fps-en hagyták.

Uncharted Collection-nel is úgy vagyok, hogy mielőtt kijön a 4 majd megveszem feleleveniteni a történéseket, de mivel multi úgysem lesz benne, biztos hogy nem az őszi játékdömpingben fogom megvenni $60-ért, amikor tavasszal már harmadáért lesz kb.

(#54732) krx21 válasza k4rL^ (#54731) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem egyik uncharted sem a multiról szól...

(#54733) marilllyo válasza phgergo (#54727) üzenetére


marilllyo
veterán

Hogyan tudok/tudnék játékban rádcsatlakozni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54734) k4rL^ válasza krx21 (#54732) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, pont ezért semmi értelme megvenni, mivel akinek pl. nem volt PS3-ja nem mindegy, hogy októberben vagy márciusban veszi meg olcsóbban?
Semmi újdonság varázsa már nem lesz, mivel 3+ éves játékok.

(#54735) A`rpi válasza Hmmm1 (#54728) üzenetére


A`rpi
addikt

Elfér, de privátban intézzétek a dolgot ne itt.

Amúgy egy srác keres partnert: [link]

(#54726) akkójóva

Eget rengető különbségekre nem kell számítani, 500GB-ra relatív sok játék felfér, ha mégis kevés lenne nem drága bővíteni, amit amúgy garanciavesztés nélkül megtehetsz.
Megvárhatod az új szériát, egyenlőre semmi tapasztalat róla, "régi" széria amúgy rendben van nagyon nem tudsz melléfogni pláne ha garanciális. Az megint csak erősen képlékeny hogy hazánkban mikor kerül fel a polcokra, rendelni már lehet itt ott webáruházakban megtalálni 1TB változatot (elvileg ez még a régi széria nagyobb háttértárral). Az új széria ismérve matt baloldali borítás lesz.
Tégy legjobb belátásod szerint, rossznak én nem nevezném jelenleg kapható szériát, nyilván csodát nem kell várni, van ami éppen halkan cicereg, léghűtés az általában zajjal jár így relatív valakik szerint hangos a hűtése, akinek csak játékra kell azt idáig is kiszolgálta PS4.

Én a legolcsóbb helyről megvenném az 500GB változatot, a többit pedig játékra költeném. Jelen állás szerint. Ha majd többet lehet tudni az új szériáról lehet változni fog e tekintetben a véleményem.

(#54732) krx21

Osztom a véleményed, de valamiért még is sajnálom. Ha mást nem CO-OP részét átemelhették volna.

Vagy a 2-3 multijából csinálhattak volna egy összegyúrt "classic" változatot, no mindegy.

(Témával kapcsolatban nem követem amúgy az eseményeket, számomra túl sok létjogosultsága nincsen, mivel nekem megvolt mindhárom rész, majd ha fillérekért dobálják talán belenézek. )

[ Szerkesztve ]

(#54736) krx21 válasza k4rL^ (#54734) üzenetére


krx21
nagyúr

Én nagyon várom... Amúgy is régen játszottam az 1, 2-vel. A 3. kimaradt.

(#54737) Dealer95


Dealer95
őstag

Sziasztok!

Erre 1 vagy 2 év gari van?
Mert erről nem tesz említést.

(#54738) sotetlovag97 válasza Dealer95 (#54737) üzenetére


sotetlovag97
tag

Üdv!

Ha egy gépet cseregaranciában cseréltek, akkor arra mennyi gari van?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#54739) Gebriel válasza sotetlovag97 (#54738) üzenetére


Gebriel
veterán

Onnan újra indul az egy év + két év szavatosság.

(#54740) A`rpi válasza Dealer95 (#54737) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez nem sony garancia ha jól látom, a feltüntetett elérhetőségeken kellene érdeklődni a garancia felől.

(#54741) VooĐoo válasza A`rpi (#54740) üzenetére


VooĐoo
tag

Pedig így néz ki, ott is van papír alján.

PSN: Neon--Skyline

(#54742) Dealer95 válasza A`rpi (#54740) üzenetére


Dealer95
őstag

Ilyen garijegy van a Sony TV-mhez is. Ez a rendes Sony garijegy tudtommal.
Csak azt nem tudom hogy 1 vagy 2 év van rá.
Mert ahogy láttam boltfüggő talán :F

(#54743) Gebriel válasza Dealer95 (#54742) üzenetére


Gebriel
veterán

Oda van írva az utolsó három sorba. Azaz 1 év.
TV-re 2 év van.
[link]

(#54744) Gebriel


Gebriel
veterán

Azon csodálkozom, hogy a Resistance-nek semmi folyattatását nem jelentették be PS4-ra. :U

(#54745) EnterR válasza Tuomas (#54704) üzenetére


EnterR
veterán

Ugyanúgy, mint Planetside-nál. Egyesek a fű textúrára, mások a grafikus motorra (elég új konzolon az Unreal) vezetik vissza. Redditen írt a Pysonix egyik community manager-e, de állítja, hogy a bétateszt alatt sose volt ilyen probléma.

PSN ID: marquuard

(#54746) A`rpi válasza Dealer95 (#54742) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha ide szól a garancia, akkor hivatalos. [link] Én ezt a faját ismerem, akkor ezek szerint ez a "régi".

[ Szerkesztve ]

(#54748) N@idia válasza k4rL^ (#54731) üzenetére


N@idia
őstag

Nem lesz multi az UC Collection-ben ? Wow :Y Én azt hittem olyan remaster lesz, mint a The Last of Us volt, hogy a multi is benne lesz, így lehet ki kéne várni míg télen leakciózzák vagy tavasszal... :U

Előrendelést hogyan tudok vissza mondani a strore-ban ?

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54749) Angry Rabbit válasza N@idia (#54748) üzenetére


Angry Rabbit
tag

A TLOUR-nak hogy kell elkepzelni a multi reszet? CTF,DM,TDM,vagy hasonlo van benne,vagy van valami coop mod is?Marmint ami nem az eszetlen lovoldozesrol szol.
Bocs,de meg nem probaltam,ezert lehet hulyeseget kerdeztem. 😞

[ Szerkesztve ]

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54750) PandaMonium válasza Angry Rabbit (#54749) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha játszottál már Uncharted multival akkor már nagyjából tudod, majdnem ugyan az a harcrendszer. Annyi a különbség, hogy itt menet közben tudsz craftolni dolgokat magadnak amik jól jönnek a harcban. Én csak pár órat toltam bele a multiba de abszolút élvezhető, taktikusnak és megfontoltnak kell lenni, nem az az eszetlen lövölde típus. A játékmódokról nem tudok mélyebben írni mert már nem emlékszem, de abban biztos vagyok, hogy van TDM. Ha annyira érdekel a dolog nézz meg pár Youtube videót, vagy Twitch streamet, a mai napig sokan játsszák.

What I cannot create, I do not understand

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.