Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) marilllyo válasza perge666 (#54500) üzenetére


marilllyo
veterán

DLC amihez nem kell az alapjáték.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54502) perge666 válasza marilllyo (#54501) üzenetére


perge666
veterán

Értem köszönöm.
Hirtelen azt hittem a sima játék és megörültem. :)

(#54503) A`rpi válasza perge666 (#54500) üzenetére


A`rpi
addikt

Használtan PS4-re The Last of Us 4-5 ezertől szokott lenni, lényegében ez egy "GOTY" kiadás, minden megjelent DLC-t tartalmaz beleértve a Left Behind-ot is, én inkább lemezesen venném meg.

Vagy akár kód formájában.

http://gamedealdaily.com

Az "önálló" Left Behind DLC helyett.

[ Szerkesztve ]

(#54505) perge666 válasza A`rpi (#54503) üzenetére


perge666
veterán

WoW ilyen olcsón be lehet szerezni PS4-re használtan? :Y
Tuti vétel!
Far Cry 4-el együtt gondolkoztam hogy megveszem PS3-ra,de GTA V-t is megvettem,és az meg valamíért zavarta a szemem,1 maximum 2 órát tudtam játszani egyszerre vele,ilyen más játéknál nem fordult elő.
Azt is szerintem eladom PS3-on és megveszem PS4-re.

The Order 1886 keltette még fel nagyon az érdeklődésem!
Persze van még más is,de nem csak játékokra keresek.

Ui : Nem akarok szórakozni másik accounttal,inkább megveszem lemezesen.

[ Szerkesztve ]

(#54506) varadigabor válasza perge666 (#54505) üzenetére


varadigabor
senior tag

Order szerintem van fent vagy 30 eladó jatekaim.hu-n:D
Majd én is meg veszem ha ilyen 4-5ért dobálják.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54507) EnterR


EnterR
veterán

Lenne gyorsan 3 kérdésem. Ha ezek így vannak, akkor megveszem a TLoU-t. Elnézést, ha már sokadjára merül fel a kérdés.

1. Ha hozzáadom az US accountot a konzolhoz és azon keresztül letöltöm a játékot, akkor az US account primary-re állítása után tudok játszani az EU-s accountomon keresztül a játékon?
2. Ha sikerül EU-s accounton elindítanom a játékot, akkor (ha jól értelmeztem) az EU-s accra fogom kapni a trófeákat függetlenül attól, hogy US accountra vettem meg a játékot?
3. A Remastered mellé le tudom tölteni DLC-ként a Left Behind-ot?

PSN ID: marquuard

(#54508) #20844032 válasza EnterR (#54507) üzenetére


#20844032
törölt tag

1. Igen.
2. Igen.
3. Benne van.

(#54509) A`rpi válasza EnterR (#54507) üzenetére


A`rpi
addikt

1. Ha hozzáadom az USA accountot a konzolhoz és azon keresztül letöltöm a játékot, akkor az US account primary-re állítása után tudok játszani az EU-s accountomon keresztül a játékon?

2. Ha sikerül EU-s accounton elindítanom a játékot, akkor (ha jól értelmeztem) az EU-s accra fogom kapni a trófeákat függetlenül attól, hogy US accountra vettem meg a játékot?

3. A Remastered mellé le tudom tölteni DLC-ként a Left Behind-ot?

Fentebb leírtakra igen a válasz. :K
Magyarázat:

Trófeákat tudod gyűjteni, amicsi profilon beírt kóddal/megvásárolt tartalommal abban az esetben ha:
(Megvásárolt játékokat tartalmazó esetedben: amcsi fiók elsődlegesre van aktiválva a játékkonzolodon. Ebben az esetben a konzolodon lévő összes fiók, legyen az elsődleges vagy másodlagos, (angol, magyar, kínai, stb.) tudsz játszani a játékkal, és a trófeákat is tudod gyűjteni minden egyes fiókra.)

Miért van ez?

Az elsődlegesként (primary) aktivált felhasználó megvásárolt licensze megosztódik az összes felhasználóval lehet bármilyen státuszú (elsődleges és másodlagosak is!).

Második eset:(jelen esetben nem működne)

USA fiókot amire megveszed a játékot másodlagosra állítod(secondary), abban az esetben csak ezen az egy fiókon fog elindulni a játék, minden más fiókon nem, mivel másodlagosan aktivált fiók tartalmaihoz csak a gazdafiók fér hozzá amin meg lett a játék vásárolva, minden más fiók nem.

Miért van ez?

Másodlagosan (secondary) aktivált felhasználó, megvásárolt licensze nem megosztható, ezért más fiókok az ide megvásárolt tartalomhoz nem fér hozzá, ezért nem tud játszani. A megvásárolt tartalmakkal csak a gazdafiók tud, amin ki lett fizetve a játék.

Ha kevésbé volt érthető a magyarázat további leírások játékmegosztásról:

(FAQ) Gyakran Ismételt Kérdések

Játék megosztásról: [link]

(#54510) perge666 válasza varadigabor (#54506) üzenetére


perge666
veterán

7-8-ért sem rossz ár,nagyon tetszik.

(#54511) A`rpi válasza perge666 (#54510) üzenetére


A`rpi
addikt

Én úgy vagyok vele, hogy egy teljesen offline játékért nem adok ennyit sem, ha 5 év múlva veszem meg akkor sem történik semmi azon kívül hogy töredéke lesz az ára.

(#54512) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#54513) gyuribácsi88 válasza oriic (#54512) üzenetére

Hú de jó. :K (nem) ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54514) oriic válasza gyuribácsi88 (#54513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akinek PS3-on kimaradt, annak még jól jöhet. :)

Live-Die-Respawn

(#54515) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#54513) üzenetére


PandaMonium
őstag

Amúgy szerintetek minden PS4 tulajnak volt PS3-a? Ekkora baj, hogy a PS3 legnagyobb húzócímeit újra kiadják? Rengetegen váltottak Xbox-ról PS-re (vagy ha nem is Xbox-osok voltak korábban, de ez az első Sony konzoluk) ebben a generációban, ők örülnek neki, akkor neked miért fáj?

Csak azért írok mert ez már kb. a 10. alkalom, hogy valami remaket fikáztok itt a topikban szvsz totál feleslegesen.

Szerk.: Megelőztek..

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#54516) Elderath válasza PandaMonium (#54515) üzenetére


Elderath
őstag

Múltkor volt valami statisztika, de 50% felett van bőven az új PS tulajok száma.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#54517) oriic válasza Elderath (#54516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor meg főleg jó, hogy kijön PS4-re, mert amúgy meg nagyon jó cucc...

Live-Die-Respawn

(#54518) Gebriel válasza PandaMonium (#54515) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább jönnének ilyen ütemben az új játékok mint a remakeek.
PS3 után nem tudom úgy érezni, hogy a PS4 annyira "next" konzol lenne. :( :(((

(#54519) front3r válasza Elderath (#54516) üzenetére


front3r
őstag

Én pl. PC-ről jöttem át.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#54520) Elderath válasza Gebriel (#54518) üzenetére


Elderath
őstag

Tavaly mondod megértem, de idén?? Annyi új játék jött meg jön, hogy embernek nincs ideje játszani mindennel, amivel szeretne.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#54521) tuki2200 válasza PandaMonium (#54515) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csak nézd a másik oldalról is, mi meg nem azert vettünk 100+ ezerért új konzolt hogy ugyan azokkal tudjunk rajta játszani, ráadásul meg is kell venni ha az ujjon szeretnénk futtatni..

(#54522) d3tox1c válasza Gebriel (#54518) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Epp most gondoltam erre :(
Megvettem usa-rol a Dying Light-ot,megint nagy hiba volt :/
Inkabb vartam volna par napot+10 dollart hozza csapok, es veszek egy F1 15ot.
Eddigi jatekok, amik bejottek ps4re
GTA V
Last of Us(legnagyobb kedvenc)
Tomb Raider
NHL 15
Es ennyi.
Ezek kozul 3 ps3 remake.
Kezdek kiabrandulni belole, ez egy PS 3.1
Uncharted 4 viszont nagyon varos,+ a RS siege, de felek,az sem lesz az igazi :(

[ Szerkesztve ]

(#54523) N@idia válasza front3r (#54519) üzenetére


N@idia
őstag

Én pl. vissza mentem PC-re :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54524) N@idia


N@idia
őstag

Mi lett a Batman: Arkham Knight-al ? Paródia Teljesen kiégtem :DDD :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#54525) gyuribácsi88 válasza PandaMonium (#54515) üzenetére

Ember, ki írta hogy nekem fáj? Tudom hogy nagy a hőség, de azért ne kezdjünk már el képzelegni. Én írtam, az én véleményem, engem személy szerint nem érdekel és ennyi, pedig én xbox-ról jöttem, nem volt ps3 gépem.

És nem fikáztam semmit.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#54526) Bazsi1987 válasza tuki2200 (#54521) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én meg pont ezért vettem ps4-et Xboxon is volt meg 360-am és ott kiégtem én a last of us is a gow3 is meg a uc4-et is meg fogom venni és ezeknek nagyon Örülök hogy lesznek 😊 ha nem tetszik akkor nem kell megvenni játszál mással most már van elég cím , aki azt mondja hogy nincs elég játék annak nincs más élete csak a játék meg kő gazdag lehet....

[ Szerkesztve ]

(#54527) Zanik


Zanik
addikt

Nem tudom miért fáj bárkinek is ha egy PS3-as játékot felújítva újra kiadnak PS4-re is?
Nekem nem volt PS3-asom, sőt semmilyen konzolom korábban. De pl. a Journey-ről pont hallottam már, és most igenis örülök hogy kijön PS4-re, és végre én is játszhatok majd vele. Ugyanígy a korábbi Uncharted részeket is szívesen végigjátszanám.
Így is rengeteg új játék jön meg idén PS4-re, csak győzze az ember pénzzel és idővel. Hogy emellett megjelenik pár feljavított PS3 cím az miért olyan nagy baj?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#54528) madle


madle
őstag

Sziasztok,

vásárolni szeretnék egy PS4-et, életem első konzolja lenne. Járt már nálam PS, szerintem még 10 évvel ezelőtt de sajátom soha nem volt még. Nem tudom mire érdemes figyelni, hol érdemes keresni stb..

-Az biztos, hogy újat szeretnék, mindenképp egy GTA 5 Bundle-vel.

-Másik, 32"-os TV-n gondolkodom mellé, mert ez fér el a szobámban, de milyen ajánlanátok mellé? Vagy itt már teljesen mindegy? 100Hz-es legyen és full HD?

Köszi előre !!

(#54529) bandi0000 válasza Zanik (#54527) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért fáj, mert amíg egy vadi új játékon dolgoznának ami rá van optimalizálni a gépre, addig kiadnak egy felhajítottat, olyan árért amiért más fejlesztő teljesen új játékot ad ki, és amíg a felújítottakat dobálják nem haladnak annyira az újakkal

(#54528) madle:

Ott vedd ahol hivatalos sony gari van hozzá

FullHD TV ajánlott, érdemes odafigyelni az input laggra de egyszerű FullHD tv-nél nem nagy

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#54530) discrate


discrate
aktív tag

A battlefront szamomra egy bf clonnak tunik havas palyan star wars skinnel. Hol lep be az ero hasznalata? A trailerben latszik luke es a fater, de ennyi az info... Alfa alapjan mik a tapasztalatok?

(#54531) madle válasza bandi0000 (#54529) üzenetére


madle
őstag

Ez is úgy működik mint az Apple termékeknél, hogy regisztrációt követően indul az 1 év garancia? Kicsit félek magától a konzoltól mert régen mindig csak ezt lehetett hallani, Xbox One és a Ps esetében is hogy, ez elromlott, az elromlott és onnantól indult a kókányolás.

Egyébként osztott képernyős "itthoni" multis játékok vannak ezekre az új gépekre is amivel el lehet szórakozni családdal?

(#54532) bandi0000 válasza madle (#54531) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem, ahogy megveszed kapsz egy garipapírt hozzá, persze konzolvilág konzolstudio-nál lehet hogy nem, de ezek megbízható boltok

van 1-2 osztott képernyős játék, talán az értelmesebbek amik nekem tetszenek a COD széria, Plants ws Zombies nem is tudom mi van még, persze van jó pár 2 játékos játék

Xbox One: bandymnc

(#54533) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#54525) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha nem fáj akkor minek fikázod? Ráadásul már nem az első alkalom, pont ezért írtam érte. Minden évben több tucat olyan cím jelenik meg PS4-re ami lefogadom, hogy nem érdekel és ez természetesen nem gond, de akkor minden alkalommal be fogsz írni, hogy mekkora sz#r?

Szerk: Egyébként az előző posztban direkt többes szám 2. személyben írtam, mert nem kimondottan rád irányult a dolog, hanem úgy arra a pár emberre akik ezt rendszeresen eljátsszák.

Egyébként meg nincs olyan meleg, így este felé már egész kellemes idő volt. :P

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#54534) Gebriel válasza bandi0000 (#54529) üzenetére


Gebriel
veterán

Igy gondolom en is.

(#54535) PandaMonium válasza bandi0000 (#54529) üzenetére


PandaMonium
őstag

A portokat jellemzően nem az a stúdió készíti aki az eredeti játékot, hanem szerződtetnek rá egy kisebb 3rd party (vagy velük valamilyen kapcsolatban álló) stúdiót, így nem az új játékok fejlesztése elől veszi el az időt a remakek készítése (az UC3 Trilógia is párhuzamosan készült az UC4-el). Ezeket pedig nem teljes áron szokták kiadni hanem attól kb. 25%-al kevesebbért, jellemzően minden DLC-vel, illetve ugye mikor trilógiákról beszélünk akkor abszolút nincs okunk panaszra mert szó szerint 3 játékot kapunk 1 áráért. Persze láttunk már olyat is ahol teljes áron akartak ránk sózni előző genről áthozott játékot minimális különbségekkel, ezeket nyilván nem éri meg megvenni.

What I cannot create, I do not understand

(#54536) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem sem fut össze a nyál a számban mikor bejelentenek egy remaster-ed címet. Nekem is elsősorban az árával van bajom. Nem vagyok benne biztos, hogy egy GOW 3 Rem. -ért többet kell kérni mint anno mikor megjelent a PS3-ra.

Lehet ezt jól is csinálni...teszem azt ahogy a Naughty dog csinálja. Kiadják egy pakkban az első 3 Uncharted-et...arra azt mondom, hogy oké. Megéri még akár a 14-et is.

Jó a Journey is...de annak szerintem PS+ ingyen játéknak kéne lennie...úgy ahogy a Flower-rel is tették.

Én is jobban örülnék, ha inkább az új címekre feküdnének rá. Pl. egy Alien Isolation 2-ért biztos dobogna a szívem. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54537) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hitman - Alfa szivárgás

Live-Die-Respawn

(#54538) tuki2200 válasza Bazsi1987 (#54526) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nincs elég cím, mivel lehet nehéz elhinni de engem a hideg kiraz az rpg-ktol meg a horror játékoktól.. szóval Witcher,DA:I,Destiny,Bloodborne,Outlast,D3,Shadow of mordor.. stb. Nekem mind kiesik, és ahogy nézem a fórumokat nem csak nekem, szóval a stílusból vissza lehetne venni. Nem muszáj, csak illene.. :)

[ Szerkesztve ]

(#54539) varadigabor


varadigabor
senior tag

MGS Phantom Pain-ról lehet tudni hogy mennyi tartalom lesz benne?
Lesz hozzá a MGS online is , egy videót láttam róla, remélem nem csak az az egy játék mód lesz mert akkor nem fog sokáig lekötni. Arról lehet tudni valamit?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54540) Tuomas


Tuomas
addikt

Volt valaki, aki említette, hogy hangosan kezdett ciripelni a hűtő a ps4-ben. Azzal lett valami, megjavult, vagy szervízelve lett? Csak érdekelne az eredmény :)

We were here

(#54541) oriic válasza varadigabor (#54539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MGS nem a multiról szól, ez egy open world sztori alapú játék. 200 órát jósolnak a teljes végigjátszásra..

Live-Die-Respawn

(#54542) tuki2200 válasza varadigabor (#54539) üzenetére


tuki2200
senior tag

Azt nyilatkoztak h rengeteg tartalom lesz benne, amint az OW-sek meg is erositettek a sajtó játék teszt után, szóval szerintem nem kell aggódni

(#54543) perge666 válasza A`rpi (#54511) üzenetére


perge666
veterán

Én csak offline szoktam játszani!!

(#54544) varadigabor válasza oriic (#54541) üzenetére


varadigabor
senior tag

Kicsit féltem hogy olyan lesz mint a Ground Zero hogy nem túl hosszú.

Gondoltam hogy sztorira épül , csak ha már van benne multi akkor az is jó ha sokáig tart.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#54545) oriic válasza varadigabor (#54544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Ground Zero a The Phantom Pain prológusa. Egyfajta előzmény. Korábbi részeknél a kettő egybe volt rakva, csak itt szedték külön.

A mulit meg csak plusz, nem azzal fognak a legtöbbet játszani az emberek.

Live-Die-Respawn

(#54546) A`rpi válasza varadigabor (#54477) üzenetére


A`rpi
addikt

Ps vue-ról is lehetne a faq írni pár dolgot meg a ps now-ról:D
Pl nekem e3-ig fogalmam se volt a vue-ról, mondjuk most se tudok róla sokkal többet:D
Egyáltalán lesz nálunk egyszer?

Belátható időn belül nem gondolom hogy lesz vue.

Viszont ami hamarosan aktuális lesz az a PS NOW, bővítettem téma-összefoglalót:

PlayStation Now

ps now playstation now

PlayStation Now segítségével játékkonzolunkon, azonnal várakozás nélkül több mint 100 PS3 játékot próbálhatunk ki. "Kölcsönzött" játék nem igényel tárhelyt.
Fizetést követően, néhány perc múlva, játszhatunk is régi nagy kedvenceinkkel.

Szolgáltatáshoz állandó internetkapcsolat szükséges, mivel a játék egy távoli kiszolgálón fut, PS4 "kész" képet stream-eli, (Share Paly-hez hasonló az eljárás.)

PS Now működéséről bővebben itt olvashattok.

Hivatalosan hazánkban sajnos még nem elérhető, a szolgáltatás. Türelmetlenek az árszabásokat megtekinthetik, sőt ingyenesen hét napon keresztül tesztelhetik is USA fiókkal.

Téma-összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt örömmel fogadok akár itt, akár privát üzenetben.

Köszönöm! :R

(#54543) perge666

Két dolog nem zárja ki egymást.

[ Szerkesztve ]

(#54547) Angry Rabbit


Angry Rabbit
tag

Total nem ide vagy,de azert megkerdem.
A DS3-at elvileg ugye lehet tolteni egy sima USB toltovel?
Az enyem csak es kizarolag a PS3-rol hajlando toltodni. A DS4 viszont siman elvan ugyanazzal a toltovel es vigan feltolt. Meg mikor a PS4-et vettem,ott a boltban is ezt mondta a srac,azzal,hogy elvileg a gyari tolto kabellel nem tudom USB-rol tolteni ,hanem egy simaval,de nekem nem mukodik. Valakinek valami otlete?

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54548) A`rpi válasza Angry Rabbit (#54547) üzenetére


A`rpi
addikt

DualShock 3 ha töltődik PS3-ról, akkor nem értem mi a probléma?

PS3 topicot itt találod: [link]

(#54549) Angry Rabbit válasza A`rpi (#54548) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Csak annyi,hogy most mar 2db.PS figyel a lakasban,igy mas helyre kerultek es ha tolteni akarom a DS3-at,akkor egy kb.2 meteres usb hosszabitot kell a gep es kozem kihuznom. Ez meg annyira nem szerencses.
De bocs,hogy ide mertem beirni..

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#54550) A`rpi válasza Angry Rabbit (#54549) üzenetére


A`rpi
addikt

Elfér itt, csak bátorkodtam linkelni a megfelelő topic-ot.
Remélem nincs harag. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.