Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) allein válasza EnterR (#53439) üzenetére


allein
addikt

Ehhez mit szólsz? External cooling for PS4

Nem ajánlják egyébként ezt a típust. Mert ahova felszerelhető ott áramlik ki a levegő, ventillátorok viszont befelé fújják. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#53452) oriic válasza k4rL^ (#53442) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék, mondtam hogy egy két nap és itt van. :)

Live-Die-Respawn

(#53453) cyberkind válasza belan (#53450) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy nagy halom szart kaptunk pc-re, és a játékmenet sokkal jobb mint a City-ben, + a Batmobile.

Paranormal Cocktivity

(#53454) belan válasza cyberkind (#53453) üzenetére


belan
addikt

az jó akkor kell ,majd utána witcher 3 :K

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#53455) cyberkind


cyberkind
félisten

Az miért van hogy a Driveclub 10Gb-os javítása, 4.3-ig megy szépen és gyorsan, utána pedig belassul és alig tölti, valami tipp, vagy nem tudom? :F

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53456) Angry Rabbit válasza allein (#53451) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Én ezt a típust rendeltem ebay-ről és nekem pont kifelé szívja a levegőt a gépből.

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#53458) A`rpi válasza oriic (#53457) üzenetére


A`rpi
addikt

Eltudom képzelni, hogy az egyszeri felhasználó bekapcsolja a gépet, majd szépen vissza teszi rá ezt a borítást "ne porolódjon" címszó alatt. :Y

(#53459) EnterR válasza allein (#53451) üzenetére


EnterR
veterán

Meg akartam venni, de eléggé lehúzzák a bemutatók. Van még ez a nyko Intercooler, de ennyi pénzt nem ér meg. Nincs semmi gond azzal, ha melegszik. Ha jól szellőző, nyílt helyre rakod a konzolt, akkor nem tudja megadni magát.

PSN ID: marquuard

(#53460) belan válasza oriic (#53457) üzenetére


belan
addikt

ez jó megoldás kell is szerintem ,nekem másik gépem ,szerintem por miatt nem érzékelte néha a bekapcsoló gombot

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#53461) gyuribácsi88 válasza k4rL^ (#53449) üzenetére

Az "elég gyengén sikerült pc port" elég finom megfogalmazás, kb mindenki meg akarja őket lincselni, na meg persze kérik vissza a pénzüket a játékosok :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53462) oriic válasza A`rpi (#53458) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy lennének ilyen okos emberek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#53463) k4rL^ válasza gyuribácsi88 (#53461) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja csak finom akartam lenni, itt nem csak a teljesitménnyel van gond, hanem sok minden hiányzik a PC-s verzióból. ;]
Interjú a PC port fejlesztőjével. :DD

[ Szerkesztve ]

(#53464) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na pár perce értem a Guacamelee végére. Normal fokozaton 7 óra 45 perc 8 másodperc volt. Jó pár napot töltöttem vele, mert nem volt sok időm egyszerre rá. Megérte mert teljesen jó játék volt, igaz a vége kicsit idegtépő lett.
Tegnap behúztam még a TR: DE-t illetve a héten lesz Witcher 3-am is, ha minden igaz. :)

(#53465) EnterR
Én is ilyet rendeltem a múlt héten. Tegnap egy porszűrőt is rendeltem, majd még egy vertical stand fog kelleni, de nem létszükséglet.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#53465) EnterR


EnterR
veterán

Joystick gumi: Ezt vettem borításnak. A joystick teteje még nem kopott meg, de jobb, ha van valami védelem rajta. Egy kicsit megemelődik a joystick, ami elég kényelmes. Felrakása kicsit körülményes, de ez teljesen rendben van, a gumi nem forog el és elforgatni sem tudom. Leszedni egyszerű, nem nyúlik meg és nem deformálódik az anyag. Teteje "recézett" a kiemelkedő és körben elhelyezkedő gumidarabok miatt, amitől kényelmes és nem csúszik rajta az ujjam. Az átmérő megnövekedésével a felület is megnőtt, én komfortosabbnak tartom ezzel a gumiborítással, mint csupaszon. ~250Ft-ért abszolút megérte az árát, a csomagban 10db gumi található, de nem gondolnám, hogy lenne szükségem tartalékra, mert elég ellenálló és kellően puha ahhoz, hogy ne jöjjön szét/ne váljon le róla semmi.

Kép: [link]
Szerintem egy kicsit tekintélyt parancsolóbb, mint csupaszon. :D

PSN ID: marquuard

(#53466) A`rpi válasza gyuromoj (#53464) üzenetére


A`rpi
addikt

Guacamelee- jóféle, főleg a kihívások. :D

Ha lesz egy kis időm, kiplatinázom...

(#53465) EnterR

Köszönöm az írásod! :R

Kezd alakulni az összeállítás:
Amiről még véleményeteket:

-porszűrő, tapasztalatok mennyi port fog fel, tisztítás, megéri e vele foglalkozni stb.
-vertical stand érdemes, avagy sem?

-legjobb ár-érték arányú sztereó headset
-"megfizethető" vezeték nélküli sony headset bemutató
-Joy töltő dokkoló milyet mennyiért?
-kupakok?
-extra hűtés ki mit használ?

[ Szerkesztve ]

(#53467) allein válasza Angry Rabbit (#53456) üzenetére


allein
addikt

Gondolkodom még rajta :U

(#53459) EnterR - macbook sem melegszik mert nem végzek olyan jellegű munkát rajta, mégis megy alatta egy 23 cm-es Thermaltake venti :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#53468) cyberkind


cyberkind
félisten

Most már 15 órát ír a maradék 5.4Gb-ra, valaki valamit?? :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53469) aizen92 válasza cyberkind (#53468) üzenetére


aizen92
addikt

Rest modeban nekem mindig gyorsabban tölti.

Szerk.: ps gomb hosszan nyom(5 másodperc), majd o választod a rest modeot.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53470) cyberkind válasza aizen92 (#53469) üzenetére


cyberkind
félisten

És ezt hol találom?

----------

Semmi nem változott.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53471) cyberkind válasza cyberkind (#53470) üzenetére


cyberkind
félisten

Most már 16 órát ír, ez normális dolog lenne? :U

Paranormal Cocktivity

(#53472) aizen92 válasza cyberkind (#53471) üzenetére


aizen92
addikt

Hagyd rest modeban minimum 15 percig..... Ne két percenként nézd mennyit töltött.
De fix hogy le vannak terhelve a szerverek.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53473) EnterR válasza A`rpi (#53466) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem meg lehet említeni a PS4-re készült hűtéseket, de részemről nem ajánlott, max. fordulatszámon süvít, és kérdéses a légforgatás iránya.

PSN ID: marquuard

(#53474) cyberkind válasza aizen92 (#53472) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy szoktam, fórumozok itt aztán visszanézek egyszer, de nagyon lassú, és az komoly hogy ennyire terheltek a szerverek?

Paranormal Cocktivity

(#53475) tuki2200 válasza A`rpi (#53466) üzenetére


tuki2200
senior tag

Porszűrőt nem használok, függőleges állvány nincs, headsetet telefonét vagy a gyárit használom, fejhallgatónak a már meglévő Scullcandymet olyat szól leszakad a fejem, Joy töltő gyári kábel + 500 Ft-os másik Micro usb, kupak nincs, nekem a gyári se kopik egyiken se, extra hűtés semmi.. 1,5 éve megvan semmi baja, sőt halkabb a gépem mint baratomé aki Decemberbe vette..

(#53476) A`rpi válasza tuki2200 (#53475) üzenetére


A`rpi
addikt

Maximálisan egyet értek veled, következő sorokat kérlek ne vedd sértésnek: a fórumkivonatot, azért csinálom meg, ha valaki kérdezne bármit ezekről a kiegészítőkről lehessen linkelni, egy épkézláb összefoglalót.

Tehát, a félreérések elkerülése végett senkire nem szeretnénk semmilyen kiegészítőt rátukmálni, PS4 önmagában úgy jó ahogy van, aki viszont nem elégszik meg az alappal, az pár száz esetleg pár ezer forintért vehet tök jó kiegészítőket. (Fejhallgató az már húzósabb, persze nekem erről is meg van a véleményem.)

[ Szerkesztve ]

(#53477) Tuomas válasza A`rpi (#53466) üzenetére


Tuomas
addikt

Szia!

Én ugyan tapasztalatról (még) nem tudok beszámolni, de ha veszek még egy kontrollert, akkor midnenképpen venni fogok hozzá egy dokkolót is. Mégpedig a következő kettő között gondolkozom és leírom azt is, hogy mi a pozitívum, illetve a negatívum, hátha segít :) :

Hama
+ Olcsóbb (4000 - 5000 Ft), USB-n keresztül tölt
- Szerintem a képek alapján a ráhelyezés macera (fejjel lefele beleimádkozni az USB csatlakozóba, hát nem tudom), Szerintem messze nem áll olyan biztosan benne a kontroller mint a sony dokkolójában (alacsony perem miatt), kevés helyen kapni

Sony
+ jobban néz ki, alulról tölthető, de usb-ről (ha nem dugod be a hálózatra) tud felülről is tölteni, hivatalos termék, stabilabbnak tűnik
- drága (8000-9000 ft), hálózatról tölt (de tud USB-ről is szóval ez igazából nem annyira releváns)

Ja és van még egy álló is, de azt nem hoztam fel mert teljesen elvetettem az ötletet, mert az meg pláne nem áll stabilan, gyakorlatilag egy kis támasztékot leszámítva az usb csatlakozó tartja.
Álló

[ Szerkesztve ]

We were here

(#53478) A`rpi válasza Tuomas (#53477) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi, gyári tűnik, leghasználhatóbbnak, viszont ez is a legdrágább. :U Ha esetleg veszel valamit várom majd a véleményed, akár ide, akár privát üzenetben. Köszönöm!

(#53479) Tuomas válasza A`rpi (#53478) üzenetére


Tuomas
addikt

Mindenképp :)
pár hónapon belül, és én is inkább a gyári felé hajlok, de tényleg, alaposan megfontolom, mielőtt megveszem, hogy megér-e annyit :) Meg aztán hátha megy addig lejjebb az ára :)

We were here

(#53480) gyuromoj válasza Tuomas (#53477) üzenetére


gyuromoj
veterán

Esetleg ezt nem nézted?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#53481) Tuomas válasza gyuromoj (#53480) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezt még nem láttam :) Bár ez is álló, nem tudom annak az usb-s csatlakozónak mennyire jó, ha megfeszül a súlytól, bár ennek alul ahogy nézem nagyobb a támasztéka. Viszont csak 1-2 ezer ft-al olcsóbb mint a gyári. Mondjuk az praktikus, hogy lehet még rákötni + 2 kontrollert :)

[ Szerkesztve ]

We were here

(#53482) samu100


samu100
tag

Sziasztok!

Ma vásároltam be egy PS4+GTA5 csomagot, mellé PS+ természetesen. Meg is vásároltam gyorsan, amíg akciós, a The Last of Us-t és a Tomb Raidert. Jelenleg csak WIFI-n működik a gép, holnap lesz kábellel rákötve a routerre, így picit lassú most a letöltés. Nagyon tetszik a gép, kicsit tudtam a GTA5-tel is játszani, nagyon adja. Mivel ez az első PSem nagy hasznát vettem az összefoglalónak, úgyhogy azért is köszi srácok! Joystick kupak berendelve ebayről :). Nagyjából 2 hónapja követem a topikot úgyhogy fel vagyok készülve (majdnem) mindenre. Mivel nincs túl sok PS felhasználó ismerősöm így, ha gondoljátok jelöljetek be nyugodtan: Barillaz.

[ Szerkesztve ]

(#53483) cyberkind


cyberkind
félisten

Még hátra van 1.5GB, amire 6-7 órát ír, soha nem lesz Driveclub-bom.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#53484) marilllyo válasza belan (#53445) üzenetére


marilllyo
veterán

Aham! Sztem rendben van. Nekem legalábbis nagyon bejön.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#53485) Neoteric válasza samu100 (#53482) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha tolod online rendszeresen gta-t akk vegyél fel friendlistre.

PSN: ne0teric_sAN

(#53486) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Ezek közül szerintetek melyik lenne a jobb választás következő játéknak?
Order 1886, Killzone - Shadow Fall, Driveclub?
A Last of Us-nak klezdek a vége felé járni. :)) Rég szippantott be ennyire játék, (utoljára talán a HL2) tényleg nagyon állat játék lett, ez tuti hogy marad kijátszás után a polcon! :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#53487) Remi1234 válasza k4rL^ (#53442) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Wazz, de jó hogy feljöttem.. Nagyon rámjött, hogy most már kell autós játék és vacillálltam a PC és a DC között... Majdnem megvettem 25$-ért a DC-t, de azt hiszem kibírom holnapig :)

PSN ID: RemiFungus

(#53488) A`rpi válasza Pöttön (#53486) üzenetére


A`rpi
addikt

DC hamarosan ingyenes lesz ("plus demo"), ebből következik, hogy akkor inkább már a Killzone-t.

(#53489) cyberkind


cyberkind
félisten

Nyugtassatok meg hogy a DC-t azért lehetetlen feltelepítenem, mert le vannak terhelve a szerverek.
Hiába töltötte le a 10.5Gb-os valamit, ha rámegyek 5 mp-ig kiiírja hogy install, de aztán kilép és újraindítja, ez megy folyamatosan.

Paranormal Cocktivity

(#53490) aizen92 válasza cyberkind (#53489) üzenetére


aizen92
addikt

korrupt lett a fájl :DDD szerintem kezdheted újra.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#53491) Madwe válasza A`rpi (#53466) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szia!
Én a hivatalos gyári dualshock 4 charging stationt vettem meg még a ps4 megjelenésekor a konzolok szervízénél.

Egyszerre 2 kontrollert lehet vele hálózati áramról tölteni, a töltési része természetesen hibátlan. A DS4 alsó részén található porton keresztül tölti, behelyezéskor az ahoz kapcsolódó kiálló kábelvégre kell beültetni enyhébb nyomással ( a töltő ezen része nem fix, fel le jár, így nem lehet kárt okozni, jó a mechanikája. Meg kell szokni hogy pontosan milyen szögben szereti a ds4et, eleinte furcsa, de ha megszokja az ember sötétben is pikk pakk beleteszi :)
ui. Ha a sony wireless goldról is kell vélemény mert még nincs azt is írok szívesen, de nem ma mert 16 óráztam...

Itt bemutatják hogy is van ez

[ Szerkesztve ]

(#53492) cyberkind válasza aizen92 (#53490) üzenetére


cyberkind
félisten

Mégis mennyiszer kezdjem újra?
Most oké hogy újrakezdtem, de ilyen nem létezik hogy egy lemezes játékkal nem tudok játszani mert szarok a szerverek.

Paranormal Cocktivity

(#53493) A`rpi válasza Madwe (#53491) üzenetére


A`rpi
addikt

Ezer köszönet! Hiánypótló írás! :R

(#53494) gyuribácsi88 válasza cyberkind (#53492) üzenetére

A driveclub az egyetlen játék aminél bármi megeshet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53495) A`rpi válasza cyberkind (#53492) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem kötelező feltenni a hibajavítást, (ami nem csak az, hanem ebben vannak benne a DLC-tartalmai.)

(#53496) cyberkind válasza A`rpi (#53495) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, csak ha már kaptam valamit ingyen, akkor nem hagyom ki.

(#53494) gyuribácsi88
Azt tudtam hogy vannak gondok, de ez hihetetlen...

Paranormal Cocktivity

(#53497) gyuribácsi88 válasza cyberkind (#53496) üzenetére

Mostanában aránylag jó volt, mondhatni semmi gond nem volt, de most pont jön az hogy berakják az ingyenes ps+ editiont, emiatt tuti megint gondok lesznek hosszú napokig. Te is pont jókor vetted meg :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#53498) Pöttön válasza A`rpi (#53488) üzenetére


Pöttön
őstag

Módosítanám a kérdést, (Az Ordertől elment a maradék kedvem is, túl sok oldalon olvastam róla negatívumot)
Melyik lenne ezek közül a jobb választás? Battlefield 4, Far Cry 4, Killzone Shadow Fall?
Eleinte a Single-t tolnám végig, majd aztán ahhogy lesz ps+-om utánna Co-op-ra meg multira használnám.
BF 4-ből gondolom célszerűbb lenne olyat vennem ami tartalmazza az összes dlc-t (multi miatt). Ez így akkor gondolom drágább lenne mint az FC4 vagy a Killzone.
Ezek közül melyiket játszák többen, melyiknek jobb a multija? A BF-nek?

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#53499) A`rpi válasza cyberkind (#53496) üzenetére


A`rpi
addikt

Ezt senki nem mondtam, annyit akartam mondani, ha most azonnal akarsz játszani a játékkal megteheted, ettől függetlenül, sajnálatos hogy a "tökölés" van a játékkal.

(#53498) Pöttön

Ha multi akkor BF4. (alapjáték is jó, de sajnos ügyesen szét van szeletelve a játék, hogy érdemes legyen megvenni a DLC-ket.)
Vagy Killzone is népszerű multiban.

Ha CO-OP, haverokkal, akkor FC4 (egész kampányt végig lehet játszani közösen.) Utóbbit elvárnám minden AAA-s csőjátéktól, de ez még úgy látszik "űrtechnika".

[ Szerkesztve ]

(#53500) cyberkind válasza gyuribácsi88 (#53497) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább megyek Batman-ezni, az is szar úgy ahogy van, de legalább megy. :DDD

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.