Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39405) Madwe válasza >Deego.. (#39400) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs, en családdal vagyok, konzol majd 29 korul kerül elő leghamarabb. S amugy se zavarna, singleel is el lehet lenni, vagy más elfoglaltságot találni. Mert tenni ellene nem lehet. Ha te olyanon akarsz idegeskedni folyamat, ami ellen nem lehet tenni, akkor hajra, de naponta ezt olvasni más es más tollából rohadt unalmas... De a legunalmasabb a szar sony, szedje össze magát szöveg, vagy totál tech analfabeta az ilyen, vagy fizetett troll...

39404 megis mit? NEM LEHET ELLENE TENNI FOGD MAR FEL TE TECHGURU...

[ Szerkesztve ]

(#39406) >Deego.. válasza Madwe (#39405) üzenetére


>Deego..
senior tag

Persze nem érdekel, mert családdal vagy, de a fórumot bújod csak hogy vissza tudj szólni ha nem érdekel akkor is.

Te másik guru.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#39407) gaebriel


gaebriel
tag

Mi a véleményetek erről ?

Engem, aki kb. 10 éve nem játszott friss játékkal, durván lenyűgöz a játékmenet meg a látvány.
Sebaj, 1 hét és meglesz a gép végre. :B

(#39408) Madwe válasza >Deego.. (#39406) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, képzeld bujom neha, hogy ha kérdés van segítsek ha tudok... Illetve ha hülyeséget írnak, azt nem hagyom szo nelkul ;]

39407 battlefield, tele lesz jatszhatatlan bugokkal valszeg. Szvsz semmiképp ne rendeld elő, várj 1-2 hetet megjelenés utan s olvass utana mennyire lett játszható... Bf4 fel évig ugy ahogy volt szar volt... S meg most sincs teljesen rendben...

[ Szerkesztve ]

(#39409) gaebriel válasza Madwe (#39408) üzenetére


gaebriel
tag

Ok.

(#39410) delibab válasza haddent (#39401) üzenetére


delibab
senior tag

+1 :C :C :C

d3tox1c: thx :R

Más: gondolkodok egy autós játékon, szerintetek a driveclub vagy az NFS rivals a jobb? Tudom, hogy szubjektív de kíváncsi vagyok a véleményetekre!

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#39411) Madwe válasza delibab (#39410) üzenetére


Madwe
nagyúr

Attól függ milyet akarsz? Ha arkadot, akkor nfs, ha simcade, ahol nehezebb vezetni, akkor dc. Ha grafika számít akkor mindenképp dc, mert gyönyörű:)

(#39413) delibab válasza Madwe (#39411) üzenetére


delibab
senior tag

Mivel viszonylag keveset játszok, ezért nembaj ha arkad... de szerintem a dc irányítása sem okozna gondot! az nfs-ben a multi része vonzó leginkább, hogy bárki becsatlakozhat bármikor.... a dc-k milyen a multi része?

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#39414) d3tox1c válasza tarti19 (#39398) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En is angliaban elek... psn halott, legalabbis nalam.

(#39415) Madwe válasza delibab (#39413) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet challengeket, club challengeket csinálni, meg sima multi versenyeket futni. Nfsnel engem hamar felbaszott az online móka, de ez mar erősen szubjektív:) meg ott a fizika es pálya se tetszett, de ez szinten szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#39421) Ronam


Ronam
addikt

Far Cry 4 nem hajlando elindulni, elakadt a logging in feliratnal. Ok, hogy problemak vannak a PSN-el, de ez lemezes valtozat, wtf?

(#39422) Bencus88


Bencus88
nagyúr

nekem nincs bajom, haddent-el, játszottam is vele már, de az utóbbi időbe mindig vele vsztek össze az emberek.

amúgy ezért már kezdem elhinni, hogy kárpótlásul kapunk valamit, de sajnálom akik nem tudnak most játszani és most lenne szabad idejük :( mindenesetre én is tolnám ezerrel a destiny-t, de sajna nem jó :(

(#39423) Madwe válasza Ronam (#39421) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szedd le a netről a konzolt. Valszeg az a baja, hogy rajta van a neten, de nincs psn, erre lehet nem figyeltek a játék kodolasanal... Netre ha nem akar felmenni akkor menni fog! Mellesleg digit játék is megy net nelkul, nem csak lemezes.

[ Szerkesztve ]

(#39425) Tegla80 válasza Ronam (#39421) üzenetére


Tegla80
addikt

Gepet szed le netrol es elvileg elindul....valaki irta fentebb.

Sony® & PlayStation®

(#39426) N@idia


N@idia
őstag

Nem akarok gyerekek az istenért se közbe vágni,de miért láttok XO képet egy PS4 topic-ban :Y Nem beszélve a fostalicska live-ról aminek itt semmi köze(ja,hogy az ő szervereiket is meglehet támadni?)Akiknek problémájuk van egyes itten tagokkal,miért nem lehet privátban megoldani? Miért ide kell írni :F :F :F :F :F Szóval a rám ruházott hatalom által meg kérném a kedves zöldek egyesületének tagjait,hogy a live-al kapcsolatos kérdéseiket szíveskedjenek már máshol feltenni!Megértésüket előre is köszönöm :K :R

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39429) Ronam válasza Madwe (#39423) üzenetére


Ronam
addikt

(#39425) Tegla80: Elindult végre, köszi!

(#39430) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ide kapcsoltam, látom itt már a szilveszteri kabaré megy. :DDD :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#39434) Vasy09 válasza krx21 (#39355) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi, már megoldódott, csak kicsit lassabban indul így, meg dob egy hibaüzenetet! :)

Gamertag: Vasy09

(#39435) Vasy09 válasza oriic (#39360) üzenetére


Vasy09
őstag

Az emberi hülyeség határtalan! :W :DD

Gamertag: Vasy09

(#39438) Vasy09 válasza delibab (#39380) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, rádugod egy szabvágy micro usbs töltőre és kész, vagy a PC-re notebookra, vagy amire akarod! :)

Gamertag: Vasy09

(#39440) Tatyla válasza Mrdevil (#39430) üzenetére


Tatyla
őstag

Ez jobb mint az Eagle Comedy...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#39441) varadigabor


varadigabor
senior tag

am ez a gyík osztag nem mondta hogy meddig csinálja? Mert nagyon ügyesek , le tudják DDOS-olni PSN-t de már elég volt szerintem..

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#39442) Vasy09 válasza Ronam (#39421) üzenetére


Vasy09
őstag

Vagy várj egy kicsit, és elindul majd, csak dob egy hibaüzenetet! :) Nálam is ez volt!

Gamertag: Vasy09

(#39443) ForRedGlory válasza Bencus88 (#39422) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha csak annyit adna a Sony, hogy a kiesett idovel meghosszabitja a PS+ elofizeteseket, akkor az mar gesztus lenne legalabb. Ennel tobbet nem lehet elvarni.

Az offos komment reszedet meg mondjuk megertem. Folyamatosan Xboxozik itt a PS topicban. Nem csodalom, ha ide jarnak at bulizni.

[ Szerkesztve ]

(#39448) donceleger8


donceleger8
őstag

Erre valaki

Javítva.

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#39449) N@idia válasza >Deego.. (#39447) üzenetére


N@idia
őstag

Miről szeretnél beszélgetni ?

(#39448) donceleger8 A link nem működik!

A fifa 15 NextGen-re nem kapott fordítást csak lastGen esetében van magyar kommentár!

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39450) Bencus88 válasza ForRedGlory (#39443) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szerintem is csak ennyit fogunk kapni. Na mind1 türelmesen várunk mást nem thetünk reméljük estére megjavaul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.