Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39151) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#39141) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen, de a Sony az utolsó cég, akinek kiakarom adni a kártyaadatokat. :)

PS4

(#39152) lovi0930


lovi0930
csendes tag

Sziasztok! Vettem egyenlegfeltöltést, ezzel tudok ps plust venni? Rámegyek az 1 hónaposra de utána csak bankkártya adatot kér pedig van az egyenlegemen pénz azzal nem lehet fizetni?

(#39153) banana_joe


banana_joe
tag

us accon a magyar kártya adatait elfogadja?

PSN: bananosjoe84

(#39154) Vasy09 válasza banana_joe (#39153) üzenetére


Vasy09
őstag

Sajnos nem! :U

Gamertag: Vasy09

(#39155) Vasy09 válasza Firstaye (#39146) üzenetére


Vasy09
őstag

Én majdnem innen vettem, de végül mégsem, mert eltántorított, hogy nem magyar cég és, hogy a gari csak úgy működik, ha én küldöm vissza a gépet, és nincs Mo-on egy telephelyük sem! :(

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#39156) banana_joe válasza Vasy09 (#39154) üzenetére


banana_joe
tag

akkor nem értem hogy veszel a storeban bármit is ha kell kártyaadat? us accomhoz akarok feltöltőt venni de ha ugy járok mint lovi0930 akkor nincs értelme :(

PSN: bananosjoe84

(#39157) lovi0930 válasza lovi0930 (#39152) üzenetére


lovi0930
csendes tag

na rámentem az injusticera és ott volt join ps plus. Itt már lehetett az egyenlegemből fizetni de csak a 3 meg a 12 hónaposat adta ki :D. Ez mi? :D

(#39158) Madwe válasza banana_joe (#39156) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem kell kártyaadat. Feltöltőt veszel, lesz pénz az accodon és költöd. Kártyadat egyedül az ingyenes ps+hoz kell. A sima ps+-t is meg tudod venni feltöltőtt pénzből, ahoz sem kell.

(#39152) lovi0930 Elvileg ha van egyenleged nem kell kártyaadat. Bár magyarhoz lehet kell? usaba tuti nem..

[ Szerkesztve ]

(#39159) banana_joe válasza Madwe (#39158) üzenetére


banana_joe
tag

hála :) :R

PSN: bananosjoe84

(#39160) Vasy09 válasza banana_joe (#39156) üzenetére


Vasy09
őstag

Úgy, hogy feltöltöd pl ahogy én, paypalon keresztül! Vagy veszel meghatározott összegű feltőltő kártyát! :DD

Gamertag: Vasy09

(#39161) banana_joe válasza Vasy09 (#39160) üzenetére


banana_joe
tag

értem én az elméletet :)
csak fentebb írta lovi0930 hogy neki hiába volt feltöltve az egyenlege mégis kellett kártya ez zavart meg.

PSN: bananosjoe84

(#39162) N@idia


N@idia
őstag

Na meg van meddig érvényes a Janury Sale akció December 24-től Január 7-ig tart.Kivéve 1db játékot COD AW mert az csak Dec 31.-ig lesz akciós :DDD Minden más játék Január 7-ig és lesznek olyanok is ami Jan.21-ig akciósak maradnak Tomb Raider pl stb ...
January Sale

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39164) SteaMMouse


SteaMMouse
csendes tag

Sziasztok!

Adott eg PS4 és egy PS VITA konzol melyeken remote play-t szeretnék használni. Amivel nincs is semmi gond, ha egy hálózaton belül van mind a 2 eszköz. PS4 UTP kábelen át mért sebessége ~10/7 Mbps.
A gondok ott kezdődnek, ha 2 hálózaton keresztül vagyok csatlakozva, mert a VITA a ,,gyenge jelre" hivatkozva eldobja a kapcsolatot.
PS VITA Wi-Fi-n keresztül mért sebessége ~16/10 Mbps.

Állítólag 2 Mbps-el tökéletesen működik.
Mind a két routeren frissítve volt a firmware frissítés és engedélyezve van az uPnP.
A PS4 nincs kikapcsolva és igen elérem, de kb fél perc alatt meg is szakad a jel.
Köszi a tippeket előre is. Megosztani és kérdezni mástól is ér, mert már kezdem elveszteni a fonalat.

https://steamcommunity.com/id/BoldiHUN/

(#39165) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!!!!!!!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#39166) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Nekem valami gubanc van a gta-val, nem kaptam meg a hoeseses frissitest....
Nem tudjatok mi lehet?

(#39167) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Áldott Békés Karácsonyt Mindenkinek.

(#39168) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Üdv!
Megkapták a gyerekeim a PS-t karácsonyra. nagy volt az öröm!
Egy kérdésem lenne: létrehoztam egy főfiókot magamnak, a két fiamnak ehhez a fiókhoz két alfiókot.
Nem lehet bejelentkezni és játszani az alfiók profilban?
XBOX volt elötte, ott simán beléptek a fiókjukba és játszottak, itt pedig csak az én profilom látszik a user váltásnál. Elrontottam valamit? Vagy ha nem lehet az alprofilokkal játszani, akkor mi értelme van létrehozni?

(#39169) Ronam


Ronam
addikt

Nálatok megy a PSN? Nem tudok csatlakozni pár órája. Próbáltam már a routert újraindítani, kábelen és wifin is csatlakozni, de semmi.

(#39170) d3tox1c válasza d3tox1c (#39166) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ebben tud valaki segiteni?

(#39171) tarti19 válasza Grande Ale (#39168) üzenetére


tarti19
senior tag

Csinálaz 3 profilt. A tiedre veszed a pluszt és belövöd elsődlegesre s mindenki pluszos lesz a gépen. :)

Ronam: igen megy, éppen arra keltem, hogy öcsém itt ordibála szobámban fifázás közben! ;]

d3tox1c: a GTA5 ikánnol nyomsz egy start gombot s ott megnézed mi a legfrissebb uptade vagy egy frissítés keresést elindítasz ugyanitt :P

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#39172) d3tox1c válasza tarti19 (#39171) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Csinaltam, semmi :(

(#39173) k4rL^ válasza d3tox1c (#39166) üzenetére


k4rL^
senior tag

Hóesés holnap lesz reggeltöl, az updatet attól megkaptad. :)

(#39174) Ronam válasza tarti19 (#39171) üzenetére


Ronam
addikt

Most végre működik :), viszont a letöltés dög lassú. PS3-nál sem volt valami túl gyors, de ez még gázosabb. Lehet ezzel valamit kezdeni? Természetesen kábelen keresztül megy, nem wifiről.

(#39175) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Sziasztok!
Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
Köszönöm a telefonos köszöntést, mivel ma van a születésnapom :)
Illetve a köszöntő mellé kapott FC4 játékot A legkedvencebb fórumtársamnak és egyben régi fifa-s cimbimnek,jól esett! :C :R :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#39176) Madwe válasza Ronam (#39174) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyanítom jópár ps4 csatlakozott most a körforgásba s terheli a szervereket...

(#39177) Dawide@axele válasza Madwe (#39176) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!
Meg akarom lepni magam ebben a januári akcióban a Black Flaggel!A kérdés az hogy magyar nyelv van-e a digitális változatba.Nem találom sehol leírva.Valaki esetleg tud rá mondani valamit?Az accom magyar ha ez számít!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#39178) tarti19 válasza Dawide@axele (#39177) üzenetére


tarti19
senior tag

Nincs benne!

Ronam: rest mód s ott gyorsan fog tölteni.

d3tox1c: nekem tegnap lekapott 1,24 gigás patchet s állítólag ma már hógólyózni is lehetett benne! :)
Megmondom őszintán nem tudom, nekem eddig mindent magától leszedett a rendszer.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#39179) krx21 válasza tigomigocika (#39175) üzenetére


krx21
nagyúr

Szülrácsony? :C
Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek! :DD

(#39180) Grande Ale válasza tarti19 (#39171) üzenetére


Grande Ale
őstag

Akkor töröljem ki a két alprofilt, egy gyerekeknek csináljak két rendes profilt kamu születési dátummal? Ki tudom törölni az alprofilokat? Mert akkor erre nem lesz már szükség. Hogy rendelem hozzá? Akkor mi értelme van az alprofilnak, ha nem lehet külön bejelentkezni beléjük?

[ Szerkesztve ]

(#39181) tarti19 válasza Grande Ale (#39180) üzenetére


tarti19
senior tag

Mármint nem értelek.
PS4-en bármennyi profil lehet. Megcsinálod a profilokat, rendes valós e-mail címmel s utána beállítod, hogy mivel játszhatnak a skacok.
A te profilodra pedig tolsz ps+ előfizetést s elsődlegesre beéállítod így a srácok is tudnak játszani multin s elérnek minden digitális tartalmat amit esetleg a te accodra veszel.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#39182) d3tox1c válasza tarti19 (#39178) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nekem semmi.
Nem ertem miert.

(#39183) Madwe válasza tarti19 (#39181) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ő az alprofilról, sub accountról beszél. Annak a lényege, h elér mindent a primaryra tett akkról, de nem költhet pénzt kb, meg egyéb megkötéseket lehet hozni.

Grande Ale Tudtommal megoldható, ha primary lesz a profilod. Viszont, sub profil késöbb sose lehet rendes profil. Azaz ha teszem azt 2 év múlva teljes értékű profilt akarsz belőle csinálni mert már vannak olyan idősek, az nem fog menni. Csinálj rendes profilt nekik, ne adj meg oda semmilyen bankkártyát, legyen a tied primary, s akkor ugyanezt éred el :D

(#39184) Grande Ale válasza tarti19 (#39181) üzenetére


Grande Ale
őstag

Csináltam egy fő profilt magamnak. Ahhoz két alprofilt a gyerekeknek. De csak egy profil van a gépen. Nem lehet az évéké be jelentkezni, nem látszik. Mi értelme akkor az alprofilnak, ha csak az én fő profilomba lehet bejelentkezni? Ez a probléma. Anno xboxon külön profil volt mindenkinek. Hogy lehet külön a gyereknek a létrehozott alprofilba bejelentkezni?

[ Szerkesztve ]

(#39185) >Deego.. válasza Grande Ale (#39184) üzenetére


>Deego..
senior tag

A joyon lévő ps gombot hosszan nyomva tudsz a switch user menüpont alatt profilt váltani.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#39186) Grande Ale válasza >Deego.. (#39185) üzenetére


Grande Ale
őstag

De nem jelennek meg az alprofilok! Ez a bajom. Csak az enyém van ott! Pedig létre vannak hozva az alprofilok...

(#39187) k4rL^ válasza d3tox1c (#39182) üzenetére


k4rL^
senior tag

Pedig már megy, GTA Onlinet nézed? Singleplayerben nincs benne a hóesés.

(#39188) BMS


BMS
őstag

szépestét

Hol tudok rendelni 1-2 cuccot a ps4-hez? analóg védő,porvédő,tokok ilyesmiket?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#39189) hudekira0


hudekira0
tag

ha én pl januárban veszem meg a GTA V-et attól még ez a hóesés meg hógolyós dolog elérhető lesz számomra is? :)

(#39190) N@idia válasza hudekira0 (#39189) üzenetére


N@idia
őstag

Hát nem hiszem,hogy Januárban esne még hó :D :D Úgy hallottam szikrázó napsütést ígértek Los Santos-ban :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#39191) gaebriel válasza N@idia (#39190) üzenetére


gaebriel
tag

:C

(#39192) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Kaptam egy LoU-t és a doboz hátára volt ragasztva egy "Last of Us DLC Kód : **** ***** ****** " felirat. Nos nem tudom melyik DLC de a nagyobbik baj, hogy azt se találom hol kéne aktiválni. Valaki? :DDD

[ Szerkesztve ]

halahala

(#39193) MerLinh válasza xenom0rph (#39192) üzenetére


MerLinh
senior tag

van a marketben egy redeem code vagy valami ilyesmi menüpont ott lehet beírni

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#39194) xenom0rph válasza MerLinh (#39193) üzenetére


xenom0rph
őstag

:R

halahala

(#39195) hudekira0 válasza N@idia (#39190) üzenetére


hudekira0
tag

hát reméltem hogy nem szezonális, hanem kapcsolható lesz a patchnek köszönhetően...

(#39196) Madwe válasza Grande Ale (#39186) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hagyd az alprofilt a fenébe, késöbb csak baj lesz, hogy mindenképp a főprofilhoz van kötve. Csinálj nekik rendes profilt, bankkártya nélkül. Te profilod primary, akkor minden játékod, multit, mindent elérnek.

(#39197) xenom0rph válasza Madwe (#39196) üzenetére


xenom0rph
őstag

És ez akkor is működik, hogy ha a primary magyar a hozzákapcsolt pedig Usa acc?

halahala

(#39198) RunnyJuggler válasza hudekira0 (#39195) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Volt egy ugyanilyen tavaly még a last genen. Hát szerintem ne reménykedj a kapcsolgatásban, mert csak pár napig esett a hó Los Santos-ban :)

(#39199) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Nem tudom volt-e már, de US store flash sale. Van 1-2 elég jó akció.

(#39200) JohnyLong


JohnyLong
csendes tag

Ha pendrive-ot vagy külső vinyót csatlakoztatnék a ps4 hez lehetne oda a storeból játékokat letölteni? És elindulna onnan is? Lassan megtelik az 500giga és nem igazán tudnék 1enlőre mit törölni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.