Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timer


Timer
veterán

Hát, többet vártam ennyiért, a Flip jobban adja, de talán jövőre már mindkét széria kinövi végre a technikai korlátait. Ezt a 25 wattos töltést meg nem is tudom, hogyan gondolják komolyan az abszolút árcsúcson, már tavaly is ultra ciki lett volna. A belső kamera meg miért nem tűnik el a francba, ha már érdemben nem tudnak mit kezdeni a kérdéssel évek óta?! Nekem nem hiányozna, de nyilván a szelfi az fontos a célközönség számára.

[ Szerkesztve ]

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Nem nagy jövő elé néz ha ilyen gyér a dobozka. Drága meg még vegyél hozzá töltőt.... :Y
A kialakítása tetszik, ennyi.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) babosmiki


babosmiki
addikt

Én nem azért vettem, hogy mi van a dobozban a készülék mellett, bár siralmas, hogy ebben az árban spórolnak...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4) Sanraith


Sanraith
aktív tag

"Egy darab fizikai nanoSIM és egy programozható eSIM végezheti el az ügyfél azonosítását és segíthet kapcsolódni ezekre a hálózatokra."
Többfajta változat is van? Az enyémbe két nanoSIM is belemegy.

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Keszult mar arrol statisztika, hogy milyen eladasi szamot hoztak a fold modellek, illetve a konkurens termekek? Csodalkozok azon, hogy egy ennyire retegtermeket miert tart piacon a Samsung, mikor valoszinuleg uzletileg bukas lehet gyartani.

Ez egyetlen ami attorhet egy bizonyos hatart az talan a Surface Duo, de az is csak akkor ha ugy tudtak rajta javitani sokat - hardveresen es szoftveresen is -, hogy kozben csokkentettek az aron is vagy 100 dollart. Retegtermek marad az is, de lehet hogy meg tudnak fogni vele egy nagyobb vevokort.

Kozben meg a hagyomanyos telefonok atlepik a 7 inches hatart es talan mar nem nyujtanak tovabb a keparanyon. Lassan a ferfidivatban is megjelenik valamilyen tatyo, ovre, combra szerelt kis taska es az oltonyzsebek is megnonek, hogy beleferjenek az egyre nagyobb telefonok, amik reszben feleslegesse teszik ezt a hajtogatos vonalat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Juhaszatti válasza Timer (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az a belső kamera a nagy belső kijelzővel tökéletes videohívásokhoz. Vagy hát az lenne, ha jó minőségű lenne a kamera.

(#7) szentkuti11 válasza Sanraith (#4) üzenetére


szentkuti11
addikt

A tied SM-F926BZSDEUE? Sajnos mi nem végleges dobozos, magyar modellt kaptunk, de tényleg igen valószínű, hogy itthon két nanoSIM-est forgalmaznak, így ezt ennek megfelelően átírom.

(#8) Plug Life


Plug Life
senior tag

Négyzet alakú, középen gyűrött képernyő 700 ezerért 😆😂

[ Szerkesztve ]

(#9) syIex


syIex
veterán

Régóta ki szerettem volna próbálni, de az első szériát alapból elengedtem a második már csiklandozott, de ez volt az amire azt mondtam egye fene.
Szerda óta használom és Apple oldalról jöttem.
Meglepő, hogy mennyire bejön eddig és mennyire praktikus tud lenni ez a kialakítás. Az S21U-nál már tudtam ennyi idő után, hogy menni fog viszont jelenleg úgy vagyok vele, hogyha kijön az új alma majd mérlegelek, mert eddig nagyon tetszik bár lehet csak az újdonság varázsa, de majd kiderül. :D
Amit "adnak" mellé az vicc ezért az árért, mert egy kábel és ciao.

#1; Videóhíváshoz tökéletesen elég az a belső kamera, de másra nem igazán jó, de van még 4 másik azon kívül szóval nem is kell másra. :U

#7; Két nanoSIM és egy eSIM-et lehet bele tenni, szóval igen ezt át írhatod a cikkben! :K

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#10) adamklark válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


adamklark
senior tag

ahogy néztem teszteket videóhívásokhoz elég, másra nem is kell a belső kamera igazából, aki "minőségi" selfiket akar, az szépen megfordítja a telefont, látható kis ablakban a kép egyébként is

(#11) #16820480 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem konkrét eladások, de kapcsolódik azért ez a hír: [link]
Elég nagy az érdeklődés irántuk úgy néz ki. Bár gondolom azért Koreán kívül nem ennyire kapkodják.

(#12) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Melegedést sosem tapasztaltam, az üzemidő meg az első pár napos ~4 óra után már felkúszott inkább ~5:30-6 óra környékére. Az elején tanulja a felhasználási szokásokat a telefon, utána érezhetően sokkal jobban bírja. Persze én nem játszom rajta, ami nyilávn jobban meríti.

Leginkább a készenléti fogyasztással van gond szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó a Flip 3, pláne az ára, de ez a Fold 3 is jó. (Mi mást lehetne rá mondani? Legtöbb elemében csúcskategória, néhányban túlmutat rajta, néhányban alatta marad.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Sanraith válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Már előrendelésben siker a két új Samsung foldable - Mobilarena
"(...) meglepő volna, ha nem jönne össze a több millió darabos értékesítés az év végéig – elemzők 5,2 millió egységgel számolnak, ami jócskán meghaladhatja az elődök kétmilliós mutatóját."

Ha üzletileg bukás is lenne, reklámnak sem utolsó, hogy ilyen terméket le tudnak tenni az asztalra.

#7: SM-F926B/DS, de ahogy látom már javítva is lett.

(#16) janeszgol válasza Timer (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Szelfit tudsz lőni a fő kamerával is. Webchatelni meg nem nyitnám ki a telót.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) syIex válasza ForRedGlory (#12) üzenetére


syIex
veterán

Elég sokat használom én is bár játék az még nem sok volt rajta, de sosem merült le. Nyilván nem egy 12 Pro Max szint, de szerintem egy 12 Pro-t azt hoz. Legalábbis nálam! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#18) janeszgol válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Az utolsó bekezdéseddel egyetértek. Viszont jó lenne, ha egybe gyúrnák a teló és tablet kategóriákat. Ma jelenleg ez a csúcs. Lehet, hogy 5-10 év múlva röhögni fogunk rajta, de ma ezt kínálja a fejlettségi szint.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) ForRedGlory válasza syIex (#17) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ja, plusz a kijelző is kb a duplája, mint egy átlagos telefonnak. Ahhoz képest is kell nézni az üzemidőt. Nyilván lehetne jobb, de egy 4400-as akksitól ez teljesen korrekt.

(#20) syIex válasza ForRedGlory (#19) üzenetére


syIex
veterán

Én is így gondolom. :K
Melegedés még nálam sem volt btw. :N

Külső kijelzőről te levetted a fóliát? Ha igen akkor mást tettél rá helyette? :DD
Valamint a belső kijelzőt mivel érdemes törölni / pucolni? Eléggé újlenyomat mágnes! :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#21) ForRedGlory válasza syIex (#20) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem vettem le a külsőről, elég jó minőségűnek látszódik így elsőre. Plusz utálnám, ha megkarcolódna, míg találok rá normális fóliát. :D

A belsőt meg törölgetem, de tény, hogy az mindent összegyűjt. :DDD Nekem azt mondta a Samsungos gyerek, hogy ha igény van rá, akkor ők (szerintem a szervizre gondolt) ki tudják cserélni.

(#22) Tigerclaw válasza Sanraith (#15) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A 2 millio unit meglepoen jonak tunik. Az elemzos 5.2 millio meg valoszunileg csak egy hasrautos alom, meg ha varhatoan tobbet is adnak el. Jo lenne latni mellette ugyanezeknek az elemzoknek a tavalyi, tavalyelotti joslatat. Viszont igy megse tunik bukasnak, meg ha messze is van a Top 10-tol, mivel minden tekintetben retegtermek.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#23) Hzi


Hzi
aktív tag

És tessék mondani, az 5G, 12/256 GB mennyibe kerül?
;]

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#24) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Azt nem értem, hogy aki megvesz 700k-ért egy ilyen techdemót, az miért sír a doboz tartalmáért. Töltőre már nem telik vagy mi?

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#25) ForRedGlory válasza Hzi (#23) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pár helyen írva van a cikkben vagy ez valami bennfentes poén akar lenni?

(#26) szentkuti11 válasza ForRedGlory (#25) üzenetére


szentkuti11
addikt

Kétszer szerepelt a 12/256 GB a végén a táblázatban, javítottam. :)

(#27) jbcs válasza babosmiki (#3) üzenetére


jbcs
tag

A termék árával fordított arányban nő a doboz tartalma :((

(#28) syIex válasza jbcs (#27) üzenetére


syIex
veterán

Így van ez amikor almáék elkezedenek valamit először mindenki kacagja, majd megy utána! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#29) syIex válasza ForRedGlory (#21) üzenetére


syIex
veterán

Ezt jó hallani. Bár én kötöttem rá extra biztit is, mert azért erre már illik. :DDD
Akkor "sima" törlőkendővel törölgethetem én is nyugodtan, attól nem hiszem lenne baja! :DD

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#30) adamklark válasza LosBlancosRM (#24) üzenetére


adamklark
senior tag

ez inkább elvi kérdés, senki nem megy a híd alá ha vesz mellé töltőt, csak elvárja az ember ekkora ártól az alaptartozékot, most hogy van e otthon töltő vagy sem azt az adott vásárló tudja, ne a gyártó akarja megmondani bárkinek is, de ez ezerszer körbe lett vitatva

[ Szerkesztve ]

(#31) moleculez


moleculez
veterán

Ennek még mindig nem vagyok a célközönsége. Tetszeni tetszik meg minden, nagyon hitech cucc de nem kell. Jelenleg i12 Pro Max + iPad Air 4 a felállás. Amire a teló összecsukva nem elég arra kinyitva is kicsi szerintem. De lehet nálam lenne pár napig és nem akarnám visszaadni. :B A 11"-es iPad pont jó az ilyen élethelyzetekre, amire meg ez is kicsi az megy monitorra. De az egyre ritkább.

A mindennapi digitális életünkhöz egyre kevésbé szükséges PC, az ahhoz szükséges mentalitást is el kell lassan engedni a fitaloknak ez egész jól megy. Ez pl egy nagyon jó megoldás lehet erre is.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) Sanraith válasza adamklark (#30) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Bennem az keltett negatív érzéseket, hogy a környezettudatosságra hivatkozva hagyják ki a töltőt, az előrendelőknek viszont külön futárral, külön csomagolva szállítják ki.

Közben meg is érkezett az ajándék Note pack. Örülök hogy a "tolltartót" le lehet választani a tokról, így mindenképp hasznos lesz. A töltő pedig ebből is a dobozban marad.. :)

(#33) forgonati


forgonati
őstag

Fele ennyiért sem lennék hajlandó nap mint nap nézni azt a hullámos kijelzőt. Nekem befejezetlen, félkész, tákolt kinézete van az összes foldnak meg flipnek ezzel a gyűrött panellal, ehhez még hozzájön ennek a gagyi félkész, félmegoldás selfie kamerája is. Kösznem :)

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#34) joey04


joey04
titán

Az ip védelem nagyon pozitív és szépen fejlődik a dolog. De engem ezen is zavart a gyűrődés, az üzemidő nagyon sovány, és gyenge a kamera.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) ForRedGlory válasza syIex (#29) üzenetére


ForRedGlory
félisten

2 évet én is kötöttem rá. :DDD

(#36) Noukoum


Noukoum
veterán

ha bárki a szubjektív véleményemet kérdezi, a kínaiaknál egyre divatosabb, 100 W-os és ehhez hasonló őrült gyors töltéseknek azért szeretném látni a hosszabb távú hatásait

Xiaomi mi 10 ultra egy éve a piacon van. Látjuk hogy nincs vele gond.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) Hallosz


Hallosz
senior tag

Elmentem, megnyomkodtam. Az első néhány perc fura, de azután nagyon ráállt a kezem és a szemem. Ha függőleges a hajlás nem zavar, vízszintesen annál inkább.
Jövőre megújítom az előfizetésem, akkor lehet, hogy benevezek egyre.

Mert lakni, muszáj.

(#38) sohajda90


sohajda90
tag

Tetszik-tetszik a telefon, de:
1. én nem használnám ki a "fold" előnyeit, tuti, hogy 95%-ban összezárva használnám...
2. ennyi pénzért a kamerák lehetnék azért jobbak
3. sajnos továbbra is be vagyok ragadva az Apple ökoszisztémába. És az a a szomorú, hogy itt már nem is csak a MacBook / iPad-del való zökkenőmentes kommunikáció, de tavasszal vettem egy új Honda-t, ami ha az Isteni is úgy akarja legalább 5 évig meglesz még, és abban is az Apple CarPlay vezetékmentes, az Andoid Auto meg csak kábellel megy...ezek pedig mind olyan kényelmi funkciók, akiet nehezen enged el az ember. Pedig egyre több olyan Andoidos telefon van, ami nagyon tetszik: OnePlus 9 Pro, Sony Xperia 1 és 5 (III), valamint a foldable vonalon a Z Fold3, Z Filp 3, valamint unpopular opinion, de szerintem a Motorola Razd 5G annyira gyönyörű, hogy a "80 ezres telefon-színvonalú" chip és kamera kombót is megbocsátanám neki ha nem lenne ekkora "áldozat" a részemről Android-ra váltani...

[ Szerkesztve ]

(#39) babosmiki


babosmiki
addikt

Rövid összefoglaló pár nap után:
Volt Fold, Z Fold2-m is, ez egyértelműen a legjobb és látszik a fejlődés. A legjobb számomra, hogy ennél már fizikailag van két simtálca, így teljesen ki tudum ezt használni, ami miatt a Fold 2-nek mennie kellet. Fogásban és súlyban is jobb az elődnél, a külső, de főleg a belső kijelzőn venni észre a feljődést, nagyon jó, hogy nincs már ott a csúnya nagy kameralyuk! Ha nem figyeled, egyáltalán nem látszik, hogy ott van és ez így már nagyon egységes szép összhatást nyújt, használni meg úgy sem fogom...aktív kijelzőnél a "gyűrődés" egyáltalán nem látszik, akit ez zavar azt nem értem...Sokkal jobb a belső fólia, jobban csúszik, könnyebben tisztítható! Akksiban én nem látok visszalépést. A hangszórója valami fenomenális a normál mobilokhoz képest, nagyon szépen szól! Nekem eddig minden oké.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#40) Hallosz válasza sohajda90 (#38) üzenetére


Hallosz
senior tag

A Pixelen ment kábel nélkül is az A-autó, ellenben az Opel E Corsában csak kábelról megy a CarPlay... :U

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#41) syIex válasza ForRedGlory (#35) üzenetére


syIex
veterán

Nézegettem a videókat és annyira megtetszett a barna bőr tok, hogy most vettem meg éppen. :DDD
Nem vagyok nagy tokos és nem is nagyon volt egyik iPhoneon sem huzamosabb ideig és ezen se fog szerintem, de majd kiderul egyenlőre, mint a telefon az is bejon nagyon. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#42) Graphics válasza Plug Life (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a poén pár napja sem ütött a 400 ezres szegmensében...

[link] Miért erőlteted? Gyanús volt már akkor is,hogy ha annyiért nem feküdt, akkor többért se fog...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) syIex válasza Graphics (#42) üzenetére


syIex
veterán

Kell a hsz farm biztos, hisz kb annyi köze van a dologhoz! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#44) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Zack körme nyomot hagy még mindig rajta.

Szóval nope. Vártam de a gyűrődés is megmaradt, és még mindig megtépi a tavaszi lepkefing is a belső kijelzőt.

Maybe next time. Ezért kár hanyagolni a Note szériát ám.

(#45) Graphics válasza Cattle_Decap (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem sok változás lesz, belül nem lesz üveg. És ezzel be is zárult a technikai lehetőségek tárháza.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) syIex válasza Cattle_Decap (#44) üzenetére


syIex
veterán

Ezeket a hard tapasztalt véleményeket jó olvasni egyébként. Nyilván nyomot hagy a körme benne, hiszen teljes erőből bele mélyeszti hiszen durability tesztet csinál.. :DDD
Jobban kell vigyázni rá, mint egy átlag kijelzőre ez biztos, de azért nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik, no offense! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#47) Plug Life válasza Graphics (#42) üzenetére


Plug Life
senior tag

Vicc mind a kettő.

(#48) joey04 válasza Cattle_Decap (#44) üzenetére


joey04
titán

nekünk még várnunk kell. ezek a maiak még techdemók.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) Schuler888 válasza Plug Life (#47) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egyetértek. Mind2 kommented az. Habar az egyik a masik kopija... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#50) babosmiki válasza syIex (#46) üzenetére


babosmiki
addikt

:R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.