Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266779) saelin válasza KaitouP (#266750) üzenetére


saelin
veterán

Érdekesek ezek a bugok. Nekem ilyet soha nem csinált még, ellenben már minden szaron crash-el:
- Túl gyorsan megyek a járművel: crash.
- Scanner-el zoomolok: crash.
- x időnként: crash
- Küldetés/átvezető közben: crash.
- Harcolok az utcán: crash.

És még a végtelenségig tudnám ezt sorolni. Egyik barátom alap ps4-én meg egyszer omlott össze 30 óra alatt. Ő is az 1.02-vel kezdte a karit mint én. Próbáltam újratelepíteni, rebuild database, net nélkül, beállításokat alapra rakni, új kari stb... Most lehetne viccesen azt mondani hogy nálam szar valami, de ez csak részben lenne igaz. Semmi más játékkal nincs bajom, és ennyi nem is volt soha mint most a Cyberpunk-al. Ehhez jön egy csomó vizuális, audio, küldi, animáció bug is, amik teljesen belerondítanak az amúgy kellemes küldetésekbe. Nehogy már ennyi beleférjen egy 20e forintos játékba mert majd fél év múlva játszható lesz. Írjak oda hogy ealry access, paid beta vagy hasonlók, mert így jogosan mérges a fél konzol társadalom. Át lettünk baszva. Nem kicsit.

Hiába van 40 óra benne ps4 pro-n, ha ennyi hiba van benne. Erre a játékra már nem úgy fogok emlékezni, hogy jaj, de király játék volt ez, hanem úgy hogy a story az király volt, de minden másban bugos és kidolgozatlan. Őszintén remélem hogy semmi díjat nem kap ( jó, max a zenére) ezek után, mert emiatt a technikai malőr miatt nem érdemlik meg a jelölést sem. Ők gerjesztették a hype-ot, most viseljék a következményeket a trehányságuk miatt.

Szerk: a Kommentem második fele már inkább erahurka-nak szól. :R

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.