Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#215901) Wesder válasza kerobi (#215900) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem menj orvoshoz:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215902) hombre[EU] válasza FunPro (#215896) üzenetére


hombre[EU]
veterán

1) az elsō végén nem volt semmilyen cliffhanger. Az egy kerek történet volt és a végén elballagtak Tommyékhoz,éltek míg meg nem haltak. Semmi sem indokolta a folytatást (fel is rótták nekik),max reménykedni lehetett
2)annyi sebbōl vérzik,hogy nem is tudom hol kezdjem :D
Jöhetnék a SW filmek analógiával, vagy a fastest selling PS game ever(érted?), vagy a megjelenés elōtt már volt róla másfél óra gameplay/story trailer és mindenki tudta,hogy nagyon komoly game lesz...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#215903) frankstork válasza Wesder (#215901) üzenetére


frankstork
aktív tag

Van igazság benne, még ha nyers is.

(#215904) sp8787 válasza saelin (#215887) üzenetére


sp8787
addikt

Olvastal vmennyit is a Koran-bol?
Meg ugy egyaltalan az azert eleg egyertelmu ,hogy az iszlam enyhen szolva is faziskesesben van. Meg ugyalapban igaz ,hogy

"Religion Poisons Everything"" - Christopher Hitchens

[ Szerkesztve ]

(#215905) hombre[EU] válasza kerobi (#215900) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt tudod,hogy csak te lovagolsz egy kitalált karakter szexualitásán napok óta? Beszélj róla egy szakemberrel :)

Life, Uh, Finds A Way

(#215906) kerobi válasza hombre[EU] (#215905) üzenetére


kerobi
senior tag

Úgy látom a propaganda megtette a hatását. További kellemes lovaglást.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#215907) sp8787 válasza kerobi (#215900) üzenetére


sp8787
addikt

Igazandibol onnan kellene kiindulnod ,hogy nem aberracio-rol van szo.

(#215908) hombre[EU] válasza kerobi (#215906) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kellemes hétvégét neked is. Láss világot :)

Life, Uh, Finds A Way

(#215909) FunPro válasza hombre[EU] (#215902) üzenetére


FunPro
senior tag

Én elhiszem, hogy vitték/viszik mint a cukrot. De most előrendelésről beszélünk, nem eladásokról.

Márpedig, manapság elég butácskának kell lenni ahhoz, hogy gameplay-ek és trailer-ek alapján előrendeljen bárki bármit is. Plusz aki ezeket követi, az már valószínüleg rég előrendelte, mielőtt bármelyiket is publikálták volna.

A mainstream nem fog rácuppani egyből. Majd csak akkor, amikor kijött a cucc és elkezd szájhagyomány alapján terjedni a játék híre, megjelennek a kritikák, stb.

Persze egy lastofus más tészta, mert azért ott mégiscsak egy neves csapat fejleszt biztosan jó játékot, meg nem is a mainstream fogja megvenni, hanem kb. mindenki aki várta.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#215910) Deck válasza Wesder (#215901) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#215911) #04430080 válasza FunPro (#215909) üzenetére


#04430080
törölt tag

Előrendelés nem ész, hanem pénz kérdése. Ha van a zsebedben 1-2 millió pluszban, kit érdekel a többi. Szvsz a játékosok legalább fele az első óra után többet sem játszik a megvásárolt játékkal.

(#215912) hombre[EU] válasza FunPro (#215909) üzenetére


hombre[EU]
veterán

One million copies were preordered, another record for Sony.
Megfelel? :) Jó,hagyjuk... Csak érdekességnek szántam nem hitvát akartam kezdeni. :R

Life, Uh, Finds A Way

(#215913) james001 válasza kerobi (#215906) üzenetére


james001
veterán

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#215914) FunPro válasza hombre[EU] (#215912) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy a legtöbb meg a leggyorsabb előrednelés között is van némi különbség.:D
(Mert ugye a csávókám arról twítelt, hogy ez a leggyorsabban előrendelt cucc.)
Lehet azt a rekordot nem is a póki tartotta.

Én csak azt próbáltam levezetni, hogy a lastofusnál sok garancia van arra, hogy jó játék lesz. A pókinál, hát, nem volt túl sok.

De amúgy én sem akarok vitatkozni. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#215915) FunPro válasza #04430080 (#215911) üzenetére


FunPro
senior tag

Először igazából azt akartam írni, hogy manapság az rendel elő, aki akár egy iratmegsemmísítőbe is bedobná a pénzét, annyira nem érdekli, mire megy el. :DD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#215916) sting2 válasza kerobi (#215900) üzenetére


sting2
addikt

Amióta világ a világ az alkotások jó részében, - Zene - Film - Műsorok - Videó játék, minden esetben jól felismerhető volt/lesz az adott évszám! - vagyis az aktuális trend, legyen az divat, világnézet, politikai helyzet, stb, stb.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#215917) GEIL


GEIL
addikt

üdv mindenkinek !

Wallet egyenleg 6.000 Ft....de PS+ -t nem tudok venni belőle ( 1 havi 2.700 Ft ).....bankkártya adatokat vagy paypal adatokat kér.... :/

ez szívás ? :o :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#215918) Kendek válasza GEIL (#215917) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 14-napos próbaidőhöz is kér, mert ez egy előfizetéses jellegű szolgáltatás. Úgy engedi aktiválni ha van mögötte egy olyan fizetőeszköz amiről fogja tudni folyamatosan vonni a díját. De miután aktiváltad ki tudod kapcsolni az automatikus megújítást, és a kártyaadatokat is törölheted.

<-ƘƘ->

(#215919) zbundy válasza kerobi (#215900) üzenetére


zbundy
aktív tag

"Cél: a fehér ember. Láttatok már homo arab vagy black nyomta a játékban? Vagy filmeken?"

2016os holdfény című film. Nyert Golden Globe-ot és 3 oscar díjat 8 jelölésből. A homoszexualitás nem a fehér emberek kiváltsága 😀 Szerintem kezeltesd magad.

(#215920) Carlos Padre válasza kerobi (#215900) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Legalább 16+ korhatáros lesz a játék, ha gyerekek játszanak vele nem a leszbikusok miatt alszanak majd rosszul.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215921) Carlos Padre válasza kerobi (#215906) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Úgy látom a propaganda megtette a hatását nálad is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215922) salieven


salieven
aktív tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem van aki használ más fajta kontrollert a géphez? Gondolok itt Razor vagy Nacon vagy Scuf termékeire.

Rendesen herótom van már az L3 és R3 nyomkodásától 1-1 játékban ezért is gondolkodok egy "többgombos" kontrollerbe. Esetleg van ajánlott vagy amiről jó véleménnyel vagytok?

Köszi előre is.

PSN: salieven

(#215923) kerobi válasza Carlos Padre (#215921) üzenetére


kerobi
senior tag

Milyen propaganda? Az abnormalitáshoz kell propaganda. Az abnormálisok próbálnak orvoshoz küldeni, meg kezeltetni. Mindjárt szaladok.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#215924) Carlos Padre válasza salieven (#215922) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nacont használok 2+ éve, teljesen elégedett, a gyárit ritkán veszem kézbe. Viszont időbe telik megszokni márcsak a kialakulása miatt is. A kart beállítani és betanulni meg pláne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215925) salieven válasza Carlos Padre (#215924) üzenetére


salieven
aktív tag

Pl az első szériás Razer-t látom aprón viszonylag jó árba (igaz használt de nem tűnik annyira kopottnak) és ennek ugye ds4-es kialakítása van. Csak ugye ezek kizárólag kábellel használhatóak?

PSN: salieven

(#215926) Moby válasza Carlos Padre (#215920) üzenetére


Moby
addikt

Ez nem 16+, hanem a legmagasabb kategóriába kell tenni, amilyen nyers brutalitás van a játékban. Arról nem is beszélve, hogy Ellie identitása már az első részben bontogatta szárnyait, csak a divatragelők azzal vagy nem játszottak, vagy nem divatoztak még akkoriban.

(#215927) stilo18 válasza salieven (#215922) üzenetére


stilo18
addikt

Pont ma volt nálam tesóm, aztán mondta, hogy hát elég gyatra a DS4-em.... :U
Na, mondom jól van, be lehet fejezni :DD

(Nacon revolution pro-ja van)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#215928) hombre[EU] válasza Moby (#215926) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a legmagasabb kategóriába kell tenni, amilyen nyers brutalitás van a játékban.
Pontosan. Eddig nem is figyeltem a besorolàsát,de keveslem a 16-ot. Inkább Adults Only

Life, Uh, Finds A Way

(#215929) _drk válasza stilo18 (#215927) üzenetére


_drk
őstag

Én addig csak azt halottam, hogy amennyivel drágább annyival nem jobb.
Sima Ds4 is teljesen jó általános játszásra.

(#215930) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Távolról tudom deaktiválni valahogy az elsődleges Ps4-em, hogy be tudják lépni egy másik gépen?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#215931) hombre[EU] válasza sutyesz96 (#215930) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#215932) stilo18 válasza _drk (#215929) üzenetére


stilo18
addikt

Én (bocsánat) elég jó játékosnak tartom magam, én is vettem... de maradt a DS4. Egyszerűen jobban tudtam vele lőni, mint a Naconnal.
Biztos megszokás, meg... Hogy kicsi a kezem :F... És ezek miatt nem jött át annyira.
Az biztos, hogy minőségre nagyon jó, önmagában élvezet fogni...jó a felülete a joynak, jók az analog karok is... Szóval.. Egy próbát érdemes vele tenni azért...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#215933) Moby válasza hombre[EU] (#215928) üzenetére


Moby
addikt

Szándékosan nem írtam konkrét besorolást, mert ugye régiónként eltér a rendszer és a skála.

(#215934) AxBattler válasza kerobi (#215900) üzenetére


AxBattler
félisten

...ha nem tuszakolnák le a gyerekek torkán.

Te mégis miről beszélsz? FYI, ez egy 18+ játék, felnőtt embereknek. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#215935) Woodslave válasza Wesder (#215901) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vagy gyúrni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#215936) CsonkaImo válasza Woodslave (#215935) üzenetére


CsonkaImo
addikt

:C

Mondjuk a játék világa eléggé megköveteli, hogy fitt legyen a karakter. Törékeny csinibabák nem hiszem, hogy sokáig életben maradnának. :N

(#215937) nemorino válasza kerobi (#215900) üzenetére


nemorino
tag

Gyerekek? Ez egy 18+ játék, az eddig látottak alapján kifejezetten erőszakos lesz. Én már az első részt is ijesztőnek találtam bőven 30 fölött, szerintem nem gyerekeknek szánták. Engem is zavart a Left Behind csókjelenete, de itt már Ellie is felnőtt.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#215938) kerobi válasza nemorino (#215937) üzenetére


kerobi
senior tag

Nem kérnek személyit vásárláskor. A pegi eighteen kb senkit nem érdekel. Az csak egy javaslat. De szerintem csak 16+lesz. Cél, a profit.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#215939) Peace válasza james001 (#215913) üzenetére


Peace
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#215940) Moby válasza hombre[EU] (#215928) üzenetére


Moby
addikt

Amazon 18-ra hozza. [link]

(#215941) #04430080


#04430080
törölt tag

Most tényleg azon megy a vita, hogy egy videójátékban egy csaj megcsókolt egy másikat? Már 20 éve a diszkóban is mindennapos dolog volt ez :DDD

(#215942) RangerFox válasza Moby (#215940) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

+ az első része is 18-as volt.

(#215943) Wlac


Wlac
Ármester

Ha már ennyi a The Last of Us a téma, az új részre van itthon valamilyen előrendelési akció? A legutolsó előrendelt játékom az Uncharted 4 volt, mert a sima áráért a fémdobozost adták. Ilyesmi van most, vagy várható valamikor?

“The wha-"

(#215944) b. válasza kerobi (#215900) üzenetére


b.
félisten

Alapjaiban egyetértek.
Az első rész kiegészítő küldetésében is ezen a lezbi dolgon akadtam meg egy kicsit,de ha belegondolsz hogy egy olyan beteg kipusztuló félbe lévő világban, amikor alig talál az ember valamire való emberi kapcsolatotokat, akik nem megenni akarják, vagy megölni, vagy kizsákmányolni, igazából teljesen életszerű szerintem, hogy azon kevés emberek egyikével éli meg a szerelmet meg mindenféle érzelmet, aki bármilyen formában közel kerül hozzá.
Szerintem elég hiteles a játékban ez a dolog, ezért hamar túltettem magam ezen és azt gondolom, itt ez többről szól, mint a ma divatos legyen minden piszi, hanem egyszerűen ez a játékbeli a világ ezt hozza magával.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#215945) shaddam válasza #04430080 (#215941) üzenetére


shaddam
aktív tag

Lehet a posztoló nem háborodott volna fel ha 2 srácról van szó :F

Amúgy az első részben is volt egy meleg(hím) pár, gyerekeket öltek meg gyógyszerrel, voltak kannibálok, gore.... Nem értem mire fel a sírás egy puszi miatt :O

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#215946) Woodslave válasza shaddam (#215945) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem lépjünk túl ezen és örüljünk hogy nem Joel meleg ;]

Lányok közt én el tudom fogadni :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#215947) Sordoran válasza Wlac (#215943) üzenetére


Sordoran
addikt

Van Special Edition, itt a játék és fémtok mellett egy albumot is kapsz, valamint 6 avatar és egy PS téma. Ezen kívül még a Collector's Edition, ezt nem kell részletezni, ez mindennel meg van tömve. Ezek hivatalosak, aztán lehet egyik-másik bolt fog egyénileg összeállítani valami érdekes dolgot. Szimpla előrendelői jutalomról nem tudok.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#215948) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ha már (még mindig) Last of Us:
Az alap ps4 volt a célhardver :DDD #elfogyottagépereje

Life, Uh, Finds A Way

(#215949) Wesder válasza hombre[EU] (#215948) üzenetére


Wesder
félisten

Mindegy

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215950) FunPro válasza Woodslave (#215946) üzenetére


FunPro
senior tag

Örüljünk neki, hogy MÉG nem derült ki, hogy Joel meleg. :C

Sok potenciál van még a második részben. ;]

Akár még partiba is vághatnak néhány kerregő izét, vagy egy őzet. Én már semmin nem lepődük meg.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.