Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#215701) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az új Fallen Order trailer nem is vészes. Access-be remélem hama' bekerül majd. Ott vesztenek el engem egy kicsit, hogy megint nagy hőst akarnak itt kreálni a sztorival. De hova már? Nem lehetne egy átlagos ember tennivalóját bemutatni? Ennyire kell, hogy a játékos úgy érezze, ő a mindent toszó főjedi?! :D

Én simán ellennék egy átlagos roncsvadász sztorival, mint Rey az EP7 elején. Elmész a roncsokhoz, összeszeded, leszállítod, elmész a másikért, leszállítod....uhhmm várjatok, ez a Death Stranding lesz inkább. :DDD (ezt csak a poén kevéért írtam)

De tényleg lehetne valami kisebb volumenű, de érzelmileg, drámailag mélyebb sztori.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215702) Deck válasza .LnB (#215701) üzenetére


Deck
titán

DS-es poén jó volt. Írni akartam de megelőzted.. ;]

Lehetne sok minden de nem csak úgy van az a Disney miatt..:D

PS5

(#215703) oriic válasza .LnB (#215700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval kiadnak egy önállóan is futtatható F2P PVP módot külön az első rész multiplayer módjára építve. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#215704) .LnB válasza oriic (#215703) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minek oda az a smile?! Simán el tudom képzelni. Stand alone TLouP2 Battle Royale-Moba-tactic FPSRTSTPS móddal. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215705) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NHL 20

Iszonyat fel tud idegesíteni ez a játék. Már a 10 órás trial alatt is kétszer letöröltem. Tegnap véglegesen. Rohadt furcsa dolgok történnek a meccsek alatt. Pro szinten mér érdekesen alakulnak az események, főleg ha a gép hátrányban van. De ezt nem részletezném, lehet, hogy egyszerűen én vagyok csak béna.

Viszont van a játékban egy akkora hiba, amitől ki tudok akadni. Nevezetesen, a gép által irányított játékos kilődözi a korongot a játéktérről. Nem kapura tartó lövésről beszélek, hanem oldalra. És a játékban nem jár érte Delay of game 2 perces büntetés. Ezt nem értem, hogy hogyan képzelték.. Aztán meccsenként többször megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215706) sp8787 válasza oriic (#215699) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent ennek kimondottan orulni kellene azoknak akik varjak.
Mivel igy egyszerubb volt ,hogy mire kell fokuszalni.

Kicsit irigylem azokat akik szeretik ezeket a jatekokat.
Ez meg a DS szinte biztosan az utobbi evek legkiemelkedobb jateka/alkotasa lesz.
Sok ketseg ehhez nagyon nem ferhet meg igy latatlanban sem.

(#215707) Zolibacsi88 válasza james001 (#215673) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

És mivel nincs “vásárlási limit darabra/fő”, meg is lett az eredménye a 179 $-os szobornak....ebay...

[ Szerkesztve ]

(#215708) Wlac válasza oriic (#215703) üzenetére


Wlac
Ármester

Na az például nagyon király lenne.

“The wha-"

(#215709) #10186752 válasza Carlos Padre (#215641) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem kéne...

Az első rész egy csoda volt, az egyik valaha volt legjobb játékélményem. Azóta se volt nagyon olyan játék, aminek a végén úgy leesett volna az állam, mint ott.

A második közelébe sem ment az elsőnek, a harmadik meg, hát izé...

(#215710) #10186752 válasza Zolibacsi88 (#215707) üzenetére


#10186752
törölt tag

34 cucc van a kosaradban? Te is bevásároltál belőle? :DDD

(#215711) Zolibacsi88 válasza #10186752 (#215710) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nem az enyém a kép.

(#215712) markknight válasza malystryx (#215692) üzenetére


markknight
veterán

Nem biztos, hogy meghalt valahol találkoztunk is vele a 66 után.. asszem.

Az EA-s témában meg melegen benne vannak a fejlesztõk is akik csak vakarták a töküket, meg hónapokig planningelték a semmit, ala BioWare.

(#215713) Deck válasza sp8787 (#215706) üzenetére


Deck
titán

DS kizárt.

PS5

(#215714) szgabor12 válasza FunPro (#215688) üzenetére


szgabor12
tag

Wat? Újraforgatják az 5. részt vagy mi?

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#215715) oriic válasza szgabor12 (#215714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, uj resz keszul.

Live-Die-Respawn

(#215716) szgabor12 válasza oriic (#215715) üzenetére


szgabor12
tag

Nem tudtam róla, de akkor az már a 6. rész lesz nem? Vagy a Salazar bosszúja nem számít bele? Az előzőt se kötekedésnek szántam, mielőtt valaki félreértené, csak furcsa volt. :)

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#215717) sp8787 válasza Deck (#215713) üzenetére


sp8787
addikt

Engem full hidegen hagy mindketto de el nem tudom kepzelni ,hogy ne repkedjenek a 9/10-ek meg 10/10-ek. Kiveve esetleg a legmervadobb Slant magazint. :DDD

(#215718) oriic válasza szgabor12 (#215716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Total teljesen uj resz amibol allitolag kihagyjak Deppet.

Live-Die-Respawn

(#215719) .LnB válasza sp8787 (#215717) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy torzítani fogja az értékeléseket, hogy ez Kojima nagy visszatérése. Mondom mindezt úgy, hogy én ezért vettem meg. De lehet, hogy inkább felfele fognak kerekedni azok a pontszámok, pont ezért.

Kíváncsi vagyok, hogy hogyan lesz a NDA. Mikortól lehet majd tesztet közölni róla, mikor kapnak a tesztelők, tesztpéldányokat..

A TLoUP2 meg februárba megkaphatja az összes év játéka díjat is akár. Hiába lesz ott a Cyberpunk. A GoW mellé is ott volt a RDR2, de mint ha ott se lett volna..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215720) hombre[EU] válasza sp8787 (#215706) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jövōre Nioh2+EldenRing... Az sem rossz

Life, Uh, Finds A Way

(#215721) FunPro válasza szgabor12 (#215714) üzenetére


FunPro
senior tag

Upsz! Akkor a 6. rész. :B

Utoljára talán a 3-at láttam, úgy tűnik egy részt kihagytam a számolásból. :B

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#215722) #10186752 válasza sp8787 (#215706) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mi akar lenni az a DS?

Gondolom nem Dark Souls.

(#215723) szgabor12 válasza #10186752 (#215722) üzenetére


szgabor12
tag

Death Stranding, gondolom.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#215724) sp8787 válasza hombre[EU] (#215720) üzenetére


sp8787
addikt

Nem lesz jovore Elden Ring.
Gondoltam szolok.

@(#215722) Ulthanito
Deat Stranding

[ Szerkesztve ]

(#215725) sp8787 válasza sp8787 (#215724) üzenetére


sp8787
addikt

fck

EDIT:
@(#215722) Ulthanito
Death Stranding

(#215726) sp8787 válasza .LnB (#215719) üzenetére


sp8787
addikt

Nezd akarmennyire nem erdekel es vmilyen szinten taszit is egy ilyen jellegu jatek ezek ellenere eleg sok mindent vegigneztem rola.

Es ha 2 lepest visszabb lepek akkor sztem tisztan latszik ,hogy ez egy oriasi jatek/elmeny lesz azok szamara aki belevagnak.

(#215727) Peace


Peace
nagyúr

Breakpoint beta-t toltátok? Nagyon vártam, de igen rendesen csalódtam. Kezdve ott, hogy ocsmány!!! Néztem 50 perces gameplay-t a játék elejéről és elképesztően nézett ki. Ez a PS verzió visszataszító. Két opció van grafikában: szép grafika vagy felbontás. Nem vettem észre különbséget. A másik meg, hogy 1,5 óra játék után ásítoztam és ki is léptem. Wildlands-et nagyon szerettem, végigjátszottam PC-n. De ez így nagyon kevéske szerintem. Nektek bejött?

(#215728) .LnB válasza Peace (#215727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te múltkor nem játszottál vele?! Kb egyöntetűen leírtuk, hogy milyen játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215729) Peace válasza .LnB (#215728) üzenetére


Peace
nagyúr

Nope. Most hallottam erről az open beta-ról a hét elején.

(#215730) .LnB válasza Peace (#215729) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múltkor zárt volt. Csak jártak körbe a kulcsok itt. És jó páran kipróbáltuk.

Még talán én voltam a legfinomabb, mikor azt írtam, hogy "Nem is olyan rossz" De ezt is csak azért írtam, mert sokkal rosszabbra számítottam. :D Iszonyat gyenge. Kaptunk utána kérelmet, hogy töltsünk ki egy elégedettségi felmérést róla. Na hát ott nem finomkodtam (persze azért az értelmesség határait betartva). Eszembe se jut újra játszani vele most, hogy megint ki lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215731) laci1117 válasza .LnB (#215705) üzenetére


laci1117
tag

Engem is őrületbe kerget a játék... kezdve azzal, hogy ugyan azok az átjátszások vannak átmásolva mint ami a 19-ben volt, még az aréna VIP páholyában is ugyanaz a hűtő van, szánalmas.. a bíróról már nem is beszélve, 1 éve ugyan azt a rusnya pofát kell minden áldott meccsen nézni, most további 1 évig ugyan az a jóképű egyed vár.. :W A gólszerzés szerintem könnyebb lett online, és végre nem "tapad" annyira a játékosokhoz a korong. Viszont dühítő hibák vannak, volt olyan hogy átvettem a vezetést 4:3-ra, gólöröm stb.. majd bedobás után 5 másodperccel bebugolt valami ugrált jobbra-balra a kép mint ha laggolna majd visszadobott 3:3-ra és újra bedobás :W

(#215732) .LnB válasza laci1117 (#215731) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk én online nem próbáltam, csak a alpha vagy beta tesztkor a 20-at. Mert akkor csak az volt. De legalább megtaláltam eddig kb. tényleg az egyetlen játékost, aki hasonlít az igazi önmagára. Anže Kopitar. Ő tényleg valósághű. Ehhez viszont kellett 8 órányi játék. :D

Egyszerűen nem téma sajnos ez az EA féle NHL széria. Én max idényt, vagy csak sima meccseket szeretnék vele játszani. De ezek semmit sem változtak, fejlődtek. Csak a cicomás, kártyás játékmódok. Amiket én ki sem próbálok.

Lehetne már tölthető a The Show 19, azzal ellennék talán a Death Stranding megjelenéséig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215733) stilo18 válasza Peace (#215727) üzenetére


stilo18
addikt

Este leszedtem, kíváncsi leszek rá..

A baj az, hogy jót nagyon még nem hallottam róla :F

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#215734) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha vki tudja a megfejtést.
Breakpoint.
Sync shot drone.
Hogy a jó bánatba működik?
Nekem egyik bétában sem ment és nem tudom, hogy bug vagy én hagyok ki vmit.
Ugye társunktól a betegágyán megkapjuk a drónt.
Onnantól fogva használhatnánk arra is, hogy lőjünk vele (ha jól értem).
De hiába nyomkodom az L1-et, nagyjából semmi sem történik, hiába van kijelölve a drón használatra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#215735) .LnB válasza S e t h (#215734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fel sem száll a drón?! Vagy csak ölni nem tudsz vele? Mert bár arra nem emlékszem, hogy öltem e vele, de repkedtem sokat, arra emlékszem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215736) laci1117 válasza .LnB (#215732) üzenetére


laci1117
tag

Ultimate Teamet én sem játszom mert se annyi időm se annyi hozzáértésem nincs hozzá sajnos :D Én a sima online versus meccseket szeretem, de idegőrlő az hogy micsoda különbségek vannak, egyszerűen semmilyen kvalifikáció nincs, egyik meccsen nyerek 7:3-ra úgy hogy az utolsó harmadban már csak szórakozok, aztán a következőn az első harmadban berámolnak nekem ötöt és a kapuig sem jutok el...
Az egyetlen pozitívum a gól utáni lassított visszajátszás, szerintem ez baromi jó lett (kivéve ha a kapott gólt kell visszanézni mert az ellenfélnek annyira tetszik) :(((

(#215737) S e t h válasza .LnB (#215735) üzenetére


S e t h
nagyúr

Repül ez mindenhová azzal nincs gond, de hiába van beállítva inventoryban a sync shot drone lehetőség és írja is, hogy szépen jelöljem ki L1 gombbal az ellenfeleket, majd hosszan L1 és bumm, na ez az L1 kijelölés mintha nem is létezne.
De az érdekes az, hogy még csak videón sem láttam eddig működés közben.
Ugyanakkor panaszok azok voltak, hogy többeknek nem megy, na de ennyire? Pár nappal a megjelenés előtt?
Oké, még sosem vettem ubi játékot az elején, a wildlandsról is legendákat olvastam mennyire béta is volt az elején, de, hogy vmi. ennyire ne menjen.......
Csak arra tudtam gondolni én nem figyelek vmire.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#215738) Madoc válasza S e t h (#215737) üzenetére


Madoc
veterán

Meg kell venni a sync shot képességet hozzá a képességfáról és az leírja hogy hogy működik.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#215739) Madoc válasza Peace (#215727) üzenetére


Madoc
veterán

Ps-en tényleg gagyin néz ki még one s-en is sokkal szebb. One X-en meg kb. hozza a wildlands látványát.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#215740) Peace válasza Madoc (#215739) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nem is tudtam hova tenni, gyorsan kerestem is a grafikai beállításokat. De semmi. :(

(#215741) .LnB válasza Madoc (#215739) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fizetett hirdetésünket olvasták... :)

[link] Annyira minimális a különbség, hogy szinte nincs is, Pro és X között.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215742) Madoc válasza .LnB (#215741) üzenetére


Madoc
veterán

Félreérthető voltam de az aláírásomból kiderül hogy nincs pro-m csak egy slimem. Azon legszarabb. Nekem egyébként nagyon nem kell videókat nézni hogy bizonygassak mert a 4-ből 3 gép van itthon... ;]

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#215743) .LnB válasza Madoc (#215742) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az úgy jogos.

(Mondjuk Peace-nek meg Pro-ja van)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215744) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki játszik a Destiny 2-vel, az megírná, hogy mennyi pénzt kell ez mellé elkölteni, hogy teljes legyen a játék?

Mert úgy gondoltam, mostanra már van benne elég tartalom, hogy adjak esetleg neki még egy esélyt. De ha ez sok pénzzel járna, akkor hagyom inkább.

És esetleg a PC-s mentéseim áthozhatóak PS4-re?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215745) Bad Pritt válasza .LnB (#215744) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Forsaken és a Shadowkeep kell még, az összesen olyan 17 000 magyar peták asszem. Én is most néztem utána ugyanezen oknál fogva. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#215746) Wesder válasza .LnB (#215744) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy tudom hogy a Shadowkeep elötti tartalmakat megkapjuk ingyé. De lehet félreértettem valami.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215747) .LnB válasza Wesder (#215746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

wesder, ott a kép. Ma adta ki hivatalosan a Bungie. Ne gyere nekem az "úgy tudom"-mal. :)

(#215745) Bad Pritt Az sok. Köszi az infót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215748) markknight válasza .LnB (#215744) üzenetére


markknight
veterán

A játék alapból teljes. Ezek kiegészítők. Nem szabad összekeverni a Mortal Kombattal vagy a Battlefielddel. Egyébként van benne cross save szóval ja, simán.

[ Szerkesztve ]

(#215749) Al365 válasza .LnB (#215732) üzenetére


Al365
tag

Nem tudom. Én meg pont azt vettem észre az NHL 20-ban, hogy végre felismerhetőek a játékosok. Bár ebben lehet, hogy az is közrejátszik, hogy a Bluesnak drukkolok, ezért velük is vagyok, s mivel ők lettek a bajnokok többet dolgoztak rajtuk :)

A demo alapján ami még pozitív volt számomra, hogy a fizikát is számba veszik már. Ha a kapusra támadsz, az meg rátenyerel a korongra, akkor nem áll a játékos föld körüli pályára (mint a 19-ben). A játékosok a tehetetlenség miatt nehezebben fordulnak (bár a gépi ellenfelekre nem különösebben vonatkozik a fizika).

Ami ellenben ellene szól. Az számomra a szabály ismeret hiánya. Pl. kilőtt korong a közönség közé. Tilos felszabadításnál ha megnézitek, akkor kiderül, hogy pont fordítva történik minden. Az a csapat aki ütötte a tilost, simán cserél, még a másik nem (gép ellen). Ha én ütöm, a gép nem szokott cserélni, még ha pirosak is már. Mondjuk sok értelme nincs, mert hiába dög fáradtak, a gyorsaságukat úgy is az határozza meg, hogy milyen szinten játszol velük.
Én az ultimate teamben játszom, de az fizikai képtelenség, hogy napi 3 óra kötelezőt teljesítsek, mert a meccsek elég hosszúak. Kb. ennyi idő kellene, hogy a napi 4 meccset + meg ami van kötelező lenyomjam.

Én is a The Show 19-et várom, s akkor sutba dobom az NHL-t.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#215750) .LnB válasza markknight (#215748) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD vicces volt.

Ennek az alapjátéka egy kis demo tartalmával jelent meg. Tudom, megvettem anno Pc-re. Vissza is lehet keresni az akkori, nem túl szofisztikált véleményemet arról, hogy két hét után heti egy napot volt értelme vele játszani keddenként.

Szóval igen, igazad van. Csak az alapjáték tartalma nevetséges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.