Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#215101) Gebriel válasza Deck (#215086) üzenetére


Gebriel
veterán

- Mostis

Hogy :F

[ Szerkesztve ]

(#215102) markknight válasza S e t h (#215100) üzenetére


markknight
veterán

Ha kicsik az igényeid és csak single játékokkal tolod.. akkor nem is fogod. just sayin

(#215103) S e t h válasza markknight (#215102) üzenetére


S e t h
nagyúr

Playstation= igénytelenség.
Hogy eddig erre nem gondoltam!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#215104) Deck válasza S e t h (#215103) üzenetére


Deck
titán

Nem értem, hogy nem gondoltál.. Pedig annyira egyértelmű.. Gondolj csak bele..

PS5

(#215105) markknight válasza S e t h (#215103) üzenetére


markknight
veterán

Hé! Ne forgasd ki a szavaimat uram :D Szeretem a technológiailag csúcs dolgokat, ezért elhiheted, hogy van olyan ami egy 120 ezres konzolnál csípi a szemem :D Ha te az mondod, hogy minden tökéletes és semmi probléma nincs se a rendszerrel, se a psn-nel, akkor valószínűleg nem igazán használod őket.

[ Szerkesztve ]

(#215106) Moby


Moby
addikt

A GP-ben most még megy a beetetés időszaka, és most még jó, mert olcsó, mert live áráért hozzádvágják, meg innen-onnan össze lehet kanalazni (én 600Ft-ból csináltam 3 év előfizetés alienware-en).
De ha teljes áron fog már csak menni, kíváncsi leszek mennyi előfizetője lesz. Most még buli. Ja. Teljes áron én sem lennék előfizetője, vagy csak olyan hónapokra, amikor jön valami, ami érdekel. És ugyan mennek bele a friss címek is, de tömik bele a bundleszökevényeket is, és ez az arány aligha lesz tartható hosszú távon. Most én 3 évig így jól vagyok, de az őszinte valóság, hogy semmit nem játszottam még belőle a hónapok alatt. Blair Witch-t megnéztem, de nem fogott meg, ill. most nyomogatom a Gears5-öt, és ennyi. Talán a The Outer Worlds lesz az első olyan cím, amit amúgy megvettem volna, és így nem kell.

(#215107) Deck válasza markknight (#215105) üzenetére


Deck
titán

De milyen probléma? Tényleg érdekelne :D

Apex Legends-et nagyon éled. Ennyire jó?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#215108) Wesder válasza Moby (#215106) üzenetére


Wesder
félisten

Ja mert havi 4200ft teljes àron földhöz vàgja az embert. Ennyiért màr telefon előfizetést sem kapsz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215109) Gebriel válasza Wesder (#215108) üzenetére


Gebriel
veterán

Ráadásul 3 évre azért betárazta magát. :D

(#215110) Deck válasza Wesder (#215108) üzenetére


Deck
titán

Lenne ilyen szolgáltatás ps-en előfizetnék rá. Unokaöcséimnek jó lenne. Azt a gagyi Fortnite-ot is kevesebbszer indítanák el talán :D

PS5

(#215111) Wesder válasza Deck (#215110) üzenetére


Wesder
félisten

PS+ meg PlaystationPass egyben 4200-ért a hülyének is megérné.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215112) Deck válasza Wesder (#215111) üzenetére


Deck
titán

Ahogy mondod :)

PS5

(#215113) hombre[EU] válasza Gebriel (#215099) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#215114) markknight válasza Deck (#215107) üzenetére


markknight
veterán

Hát.. ha tetszik a zsáner akkor bele lehet buzulni szépen. Nekem bejön, mert igényes kis játék, jó mechanikával, fejlődő live service modellel, de sok embernek meg nem tetszik, mert nincs történet, meg multi.. stb. Emberfüggő nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#215115) #04430080 válasza Gebriel (#215072) üzenetére


#04430080
törölt tag

Abból a sok pálfordulásból, amit véghez vittek, már csak véletlenül is rá kellett, hogy találjanak a jó útra :DD

(#215116) Moby válasza Wesder (#215108) üzenetére


Moby
addikt

Nem vágja földhöz. Csak már nem feltétlenül éri meg, ha a benne lévő már nem dob hozzá a könyvtárhoz olyat, ami érdekes, a belekereülőre meg nem választás, és nem jön benne olyan, ami érdekel. Konzolfronton ez amúgy sem egy gyilkos ajánlat, a továbbadható játékok mellett.
Nekem aligha tudnák eladni folyamatosban ilyen áron, amikor több játék jön switchre, ps4-re, pc-re, mint amit képes lennék végigjátszani. Mármint olyan, ami egy "megvételnyire" érdekel.

(#215117) #10186752 válasza Wesder (#215108) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem a mobil előfizetésem ennél kevesebb havonta.

Amúgy minek fizessek évi 50 ezret egy olyan kosárért, amiből jó esetben ha két játékot kipróbálok egy évben???!

(#215118) Moby válasza Gebriel (#215109) üzenetére


Moby
addikt

600-ért? Naná :)

(#215119) Deck válasza #10186752 (#215117) üzenetére


Deck
titán

Nem kötelező dolog lenne hanem opcionális annak aki szeretné..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#215120) Gebriel


Gebriel
veterán

Egyébként a Now még mindig stremeli a játékokat? Amikor legutoljára néztem elégé minősíthetetlen volt. Meg ahogy néztem az összefoglalóban is elég régi az infó róla.

[ Szerkesztve ]

(#215121) Deck válasza Gebriel (#215120) üzenetére


Deck
titán

PS3: streameli
PS2, PS4: letölti

Hihetetlen, hogy nálunk még nincs amúgy.. Most ezért csináljak egy angol accot is?

PS5

(#215122) Carlos Padre válasza Gebriel (#215120) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van új összefoglaló, én is beszoptam. A ps Now-ban a ps2-ps4 játékokat már le is tudod tölteni, csak a Ps3as játékok maradtak stream only.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215123) Gebriel válasza Deck (#215121) üzenetére


Gebriel
veterán

Már nem csak US accountal érhető el?

(#215124) Deck válasza Gebriel (#215123) üzenetére


Deck
titán

Már 1 éve mikor kipróbáltam akkor is ment UK accal.

PS5

(#215125) Carlos Padre válasza Moby (#215106) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez az egész streamelős-előfizetése játékos model egy kurva nagy lufinak látszik, amit a Microsoft (és a Google) fúj fel ilyen módszerekkel.
Folyamatosak az ilyen akciók, hogy jutalomért cserébe töltsd le az új játékokat, nézz filmeket, trailereket, szerezz acsikat, tölts x időt, amit aztán úgy jelenít meg a gp-ről szóló jelentésekben, hogy hú mekkora siker, az előfizetők milyen sok játékot próbáltak ki, mennyi jatekórát töltöttek a szolgáltatásban és mennyi sok acsit szereztek. Tisztán látszik, hogy egyáltalán nem kurvanagy biznisz a gp, és kozmetikázni kell az adatokat a befektetők megnyugtatására.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215126) markknight


markknight
veterán

Viszont az ilyen god of warokat nem enged letölteni a ps now, hiába ps2-tes játékok, oda felújított ps3-mas címként lettek felrakva :D

[ Szerkesztve ]

(#215127) Carlos Padre válasza Gebriel (#215123) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már egész nyugat Európában elérhető.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215128) ThySoul


ThySoul
senior tag

Üdv!
Olyan problémám lenne, hogy az ehavi ps plus miatt egy alig használt accot leporoltam és aktiváltam a 14 napos free trialt, kipróbálni a Batmant, de egy óra után töröltem is, meg az accot is, viszont azóta mióta lejárt a két heti free plus azóta próbál minden nap levonni összeget a kártyámról a sony :D
Ezzel lehet valamit csinálni? (Egyszer próbáltam egy ilyet, a Detroitnál, ott töröltem a kártya adatokat)
Köszi előre is a tippeket

(#215129) Carlos Padre válasza ThySoul (#215128) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Előbb le kellett volna mondanod az automatikus megújítását a ps+nak. Így, hogy törölted az accountod érdekes lesz :D
Hívd fel a supportot és magyarázd el a problémádat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215130) hombre[EU] válasza Moby (#215106) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Menni fog a GP csak kellenek olyan saját játékok,mint a Wow,Dota,Minecraft stb amelyek hosszútávon odaszögezi az embereket (milliókat) a gép elé
Nem lepōdnék meg,ha az XboxGameStudios 70-80%-ban multikat készítene
Kiváncsi vagyok mi fog kisülni belōle,mindenesetre én régi vágású vagyok...legtöbbször csak akkor fizetek,ha az enyém lesz...és amit kézzel meg tudok fogni az az enyém :D

Life, Uh, Finds A Way

(#215131) Gebriel


Gebriel
veterán

Köszi, akkor meglesem újra. :R

[ Szerkesztve ]

(#215132) ThySoul válasza Carlos Padre (#215129) üzenetére


ThySoul
senior tag

Hát erre kezdek rájönni magamtól is :D
Egyébként csak ps-en belül töröltem az accot, ilyenkor teljesen törlődik vagy csak a ps-ről? Meg ha teljesen törlődött akkor hogy akar Plust venni rá? :D

(#215133) Gebriel válasza ThySoul (#215132) üzenetére


Gebriel
veterán

Itt bejelentkezel és törlőd a megújítást vagy kártya adataid.

(#215134) S e t h válasza markknight (#215105) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem látok sok különbséget a két rendszer között, mindegyiknek megvan a saját bázisa a túlzásokba eső fanokkal, akik meggondolatlan kijelentéseket tesznek igazolandó a döntéseiket.
Ha mindenáron mondanom kellene vmit, akkor azt mondanám a sony nem nyalja ki annyira a seggemet mint a microsoft, de miért is tenné, övé a piac jelentős része, viszont a fejhallgatók hardveres korlátozása kicsit csípte a szememet.
Az xbox számomra meg too much. Én megveszem a játékot, amit szeretek, bármennyi az ára, ezzel szemben a microsoft önti elém számolatlanul a sok szemetet, hogy szemezgessek belőle olcsóért, ez nekem nagyon nem. Ha diák lennék, vagy jobban be kellene osztanom a fizetésem, akkor azt mondanám oké, jöhet az x, de jelenleg tudatosabb vásárlóként inkább maradok itt, mert kiszolgálom én magam, ahelyett, hogy megmondják mit szeressek, kedveljek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#215135) james001


james001
veterán

Fake,de faszán nézne ki az tuti. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#215136) Gebriel válasza S e t h (#215134) üzenetére


Gebriel
veterán

"mindegyiknek megvan a saját bázisa a túlzásokba eső fanokkal, akik meggondolatlan kijelentéseket tesznek igazolandó a döntéseiket."
Amit ez után írtál igazolja ezt az állításod. :D

(#215137) Wesder válasza #10186752 (#215117) üzenetére


Wesder
félisten

Miért? Mondtam én hogy minden hònapban fizetni kell? Nyílvàn azért írtam a havi àrat, mert ha nem kell akkor nem fizeted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215138) markknight válasza S e t h (#215134) üzenetére


markknight
veterán

Én egyiknek sem vagyok a rajongója, látom melyik konzol miben jó, volt szerencsém sokhoz (pontosan tudom azt is, hogy sima xboxon, ocsmány minden hd game, res scale 95% kb az x-en meg nevetséges dash felbontás stb), csak amikor minden héten van valami probléma az online szolgáltatással, akkor engem az lelomboz és természetes, hogy háborgok miatta. Igazából ez ennyi, több szót nem ér, de a flegma választ nem szeretem, fõleg, hogy nagyon nem szoktam elnagyolni semmit, sem ok nélkül háborogni :D

[ Szerkesztve ]

(#215139) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Klasszikus dobozképet kapott a Final Fantasy VII Remake

[link]

Live-Die-Respawn

(#215140) KaitouP válasza oriic (#215139) üzenetére


KaitouP
veterán

Like the original. :R :DD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#215141) Deck


Deck
titán

Nézi valaki este 10-től a State of Play-t?

PS5

(#215142) Carlos Padre válasza Deck (#215141) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Élőben biztos nem mert "dolgozok".

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215143) james001 válasza Deck (#215141) üzenetére


james001
veterán

Én szeretném,ha nem alszok be addig :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#215144) markknight


markknight
veterán

Ez a Jedi Outcast felejtõs nekem. A kezdeti lelkesedés eltûnt. Iszonyat nehéz így. Legalább keyboard supportot adhattak volna.. :(

(#215145) hombre[EU] válasza Deck (#215141) üzenetére


hombre[EU]
veterán

NótiDag bejelentés lesz,naná :) utána inside boxot is (lényeget,duma nélkül)

Life, Uh, Finds A Way

(#215146) nincsnév007 válasza Carlos Padre (#215142) üzenetére


nincsnév007
őstag

hol lehet nézni?

(#215147) callmeakos válasza james001 (#215135) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az a baj hogy én azonnal venném :D

Hánykor kezdődik amúgy?

All→M8

(#215148) wolf13 válasza callmeakos (#215147) üzenetére


wolf13
őstag

22:00

(#215149) erahurka


erahurka
félisten

Na végre megvan a Days Gone platina, le is töröltem azonnal a játékot :DDD

A végén már kifejezetten idegesítő volt. Odamentem, majdnem kinyírtam egy hordát, már csak egy zombi volt valamerre. Mondom gyorsan irány a motor, mentek egyet. Egy szakadék szélén álltam, és amikor nyomtam a háromszöget, egy puma nekemugrott, lelökött, és meg is haltam.....

Az utolsó horda sem adta könnyen magát: már alig volt zombi benne, mikor lesprinteltem őket és megfordultak, és mire utolértem őket, egyszerűen elrohantak valahova oldalra, és nem jöttek vissza. Egyszerűen nem találtam őket.... Vissza gyorsutaztam egy bázisra, aludtam reggelig, aztán visszamentem a barlanghoz kinyírni őket. Persze előtte még egy csapat ember is várt ott.

Tetszett amúgy, de ezek a rühes farkasok/pumák/medvék amik nélkül egyszerűen nem lehet elindulni azzal a rohadt motorral sehova, hogy ne támadna meg valami kretén állat. Mocskos idegesítő, nem szeretem mikor nem tudok nyugodtan utazni egy játékban. Ezt utáltam az Infamous Second Sonban is, hogy amint mentem volna a következő küldetéshez vagy valami gyűjteni valót megkeresni, egy adag ellenfél megtámadott a következő háztetőn. Aztán megöltem őket, és kettővel később megint jött egy adag.......

(#215150) Deck válasza erahurka (#215149) üzenetére


Deck
titán

"Mocskos idegesítő, nem szeretem mikor nem tudok nyugodtan utazni egy játékban."

A DG világában már, hogy tudnál nyugodtan utazni hisz mi történt benne..

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.