Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#215251) Kendek válasza Gebriel (#215246) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit javarészt én írtam azt itt fent, az Összefoglaló kinyitására kattintva, vagy pedig ezen a linken keresztül. Persze túl nagy dologra ne számíts a Now kapcsán, általánosságban van róla szó, semmi extra.

<-ƘƘ->

(#215252) Batyops válasza #10186752 (#215240) üzenetére


Batyops
aktív tag

Csak azt felejted el hogy A TLOU 2-őt vagy 5-6 éve fejlesztik a Sony teljes támogatásával pénzt és időt nem sajnálva. A másik dolog pedig hogy egy külön csapat dolgozik azon hogy mindent kibirjanak facsarni az aktuális hardverből. Én is szeretném ha a multiplatform címek igy nézzenek ki de ez nem fog megtörténni pontosan azért mert több gépre fejlesztenek és véges a költségvetésük na meg az idő ami rendelkezésre áll. Én pontosan az ilyen játékokért döntöttem annó a Ps mellett úgyhogy a Sony elérte ezekkel a játékokkal a célját . És ezek a Játékok pont ezért készülnek.

(#215253) Moby válasza .LnB (#215243) üzenetére


Moby
addikt

A gép nem tetszik, a kontroller igen.

(#215254) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

Októberi PS+ ingyen 2 játék valóban egy "Baseball" játék és a "Last of us remastered" lesz ?

Gondolkozom rajta hogy a hét vége felé nyomok egy 2.700 Ft-os 1 havi PS+-t.....így meglesz még a Szeptemberi "Batman" game is.....meg persze a "Last of us", amikre inkább kiváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#215255) james001 válasza .LnB (#215226) üzenetére


james001
veterán

Medievil egy olyan igazi klasszik PS1 játék mint a Crash vagy Spyro. Vicces is,az egész hangulata is "egyedi". Igaz a harcrendszere kissé fapados,de attól még élvezhető.
Én szerettem PS1-en meg PSP-n is,kíváncsi leszek erre is,demót is kipróbálom este az tuti.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#215256) nemorino válasza erahurka (#215228) üzenetére


nemorino
tag

15 éve kipróbáltam egy baseball játékot és igen, a lényeg nagyjából ez, némi kiegészítéssel: ha az elütött labdát még a föld érintése nélkül elkapják, akkor kiesik az ütő. Ha az ütő eljut egy köztes bázisra, akkor a következő ütőjátékos játéka alatt mehet tovább, így akár 3 játékos is várhatja a negyediket. Ha az ütő kiüti a játéktérből, akkor bekocoghat és ezt hívják home run-nak. Érdekes játék, ma már nem nagyon van időm és türelmem rá, de abszolút megértem, ha valaki rajong érte.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#215257) markknight válasza Gebriel (#215246) üzenetére


markknight
veterán

Összefoglalóról nem tudok, de 20 perces volt az egész a last of uson kívül semmi elítésre méltó nem került ki a kalapból: [link]

(#215258) Moby válasza markknight (#215257) üzenetére


Moby
addikt

Az Arise nekem nagyon tetszett.

(#215259) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

etensön to ditélsz

Life, Uh, Finds A Way

(#215260) zbundy válasza Batyops (#215252) üzenetére


zbundy
aktív tag

Én nem is tudtam, hogy el kell dönteni melyik konzolt vegye az ember. Azt hittem bemegyek a boltba és megvehetem mindet ha akarom. Nekem legalábbis ideadták mindhármat, nem kellett döntenem közülük. :F

(#215261) Woodslave válasza .LnB (#215250) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Witcher megvan csak még nem kezdtem el ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#215262) #10186752 válasza Batyops (#215252) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pont annyira véges a költségvetésük, meg az idejük, mint a Naughty-nak. Egy nap ott is 24 órából áll, meg máshol is.

Minden játék 5-6 évig készül, az Ubi is lenyilatkozza minden AC előtt, oszt tessék.

Szóval jöhet a következő, ennél jobb magyarázat!

(#215263) Sordoran válasza zbundy (#215260) üzenetére


Sordoran
addikt

Pedig van ilyen, nekem nem fér el még egy konzol a szekrény soromra a tv mellé, a Switch dokkolója is másik asztalon van. ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#215264) GZoli7 válasza GEIL (#215254) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nagyon úgy néz ki, hogy hivatalos.
Elég lesz az egy hónap végigvinni?
Utána Plusz nélkül lakat kerül rá.

(#215265) #10186752 válasza hombre[EU] (#215259) üzenetére


#10186752
törölt tag

Megy már a konspiráció, az urbán legenda! :-D

(#215266) zbundy válasza Sordoran (#215263) üzenetére


zbundy
aktív tag

Az xboxot rá kell tenni a psre ;] ;]

(#215267) ProEvoFan válasza Batyops (#215252) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan, a sony saját gyártású játékainak ebben rejlik az igazi ereje.Pénzelik, türelmesek és csak egy gépre koncentrálnak.A multiplatform játékoknál ez sohasem lesz meg.Persze vannak kivételek, lásd Witcher 3.
Ha a MSnél is így állna hozzá a saját játékaikhoz, akkor az erősebb xboxon ennél jóval brutálisabb látványt tudnának kisajtolni.De tudjuk már, ők más irányba mentek el.

(#215268) #10186752 válasza ProEvoFan (#215267) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mindenesetre nagyon komoly minőséget tesznek le az asztalra. Mármint a Sony, még mielőtt valaki nagyon belelkesedne. :-D

Nekem ez a koncepció sokkal jobban bejön, mint az "adjuk szarér-húgyér" a GP-t, és majd elmondhatjuk, hogy de hát milyen sikeres volt a Gears 5. Ja, egydolláros áron igen.

Ha ők is beletennék ugyanezt a koncepciót egy-egy játékba, mint a Sony, akkor itt komoly csodákat láthatnánk, de sajnos nem ezt az utat választották.

[ Szerkesztve ]

(#215269) tboy93 válasza GEIL (#215254) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, úgy tűnik az lesz. Persze biztosan majd akkor, ha megjelenik a storeban az ingyenes felirat :) Volt már rá példa, hogy az utolsó pillanatban változtattak rajta, de nem jellemző.

Azzal azért érdemes kalkulálnod, hogy oké hogy az 1 hónapos plussal behúzod a 4 játékot, de azokkal csak addig játszhatsz amíg van élő ps plus előfizud.

(#215270) ProEvoFan válasza erahurka (#215242) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A pajzs használatával. :) Ok, az sem segít mindig.
Nekem is tetszik.Egy az egyben playstation one életérzés, modernebb köntösben, mint a Spyro remasterd.Akciósan megveszem.

(#215271) tboy93 válasza james001 (#215255) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem csak a demoja volt meg ps1-re, de istentelen sok időt eltosztam azzal is :DDD

(#215272) RudY válasza zbundy (#215266) üzenetére


RudY
addikt

Nálam is úgy van. :DDD

(#215273) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Amúgy a nagyvilágban az MLB The Show 19 miatt már van olyan szintű sírás, mint anno a PES 2019nél?
Vagy mindenki kussol a The Last of Us Remastered miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#215274) penge111 válasza #10186752 (#215240) üzenetére


penge111
addikt

Tudom bűn, de volt nekem anno egy CFW-s Ps3-om masinám is, és tagja voltam egy retroconsol közösségnek, ahol rengeteg xbox360, Ps3, illetve régebbi konzolok játékait magyarosítottuk. No, a team feje jó kapcsolatokat ápolt orosz moderekkel, akiktől vett pár grafikai modot, pl a skyrim úgy nézet ki ps3-on, hogy lepetéztem tőle. Igaz kockázatos is volt, mert a konzol hőfokát nem kicsit dobta meg. De hihetetlen volt ezt megtapasztalni, hogy mit ki nem lehet sajtolni egy Ps3-as hardverből... Akkor mire képes egy végletekig kihajtott Ps4?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#215275) markknight válasza ProEvoFan (#215273) üzenetére


markknight
veterán

Nem jó dolog egy lejárt rosterrel rendelkező sportjáték, inkább adtak volna bármi mást.. mondjuk a tavalyi god of wart :D

(#215276) .LnB válasza markknight (#215275) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Melyik lenne lejárt roster-es? A The Show? Mert online frissül az aktuális roster (abban is).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215277) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múltkor volt egy Sony-s leak, a TLouP2 megjelenési dátumáról, és a PS5-ről. Valaki nem emlékszik, a dátum stimmel? Mert akkor feltételezhetően a PS5-re vonatkozó infók is igazak lesznek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215278) sp8787 válasza erahurka (#215201) üzenetére


sp8787
addikt

Ez attol fugg, viszont en mindenkinek ajanlanam ,hogy azert probalja ki a jatekot.
Nalam egyebkent egy jatekkal kezdodott az egesz a Hardball 5(1995)-al.

Minimalis szabaly ismeret is eleg lehet, viszont ha tenylegesen belemerul az ember akkor eszetlen mennyisegu roviditest kell ismerni.

@(#215224) .LnB
Ora ugyan nincs de timer az van.

(#215279) Carlos Padre válasza #10186752 (#215240) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez jutott eszembe nekem is, hogy aki szerint a ps4 ereje elfogott ugyan nézze már meg a TLoU2 trailert, utána beszéljen hülyeségeket a nem fél kinevettetni magát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215280) Batyops válasza #10186752 (#215262) üzenetére


Batyops
aktív tag

Max három AC készül 6 évig.

[ Szerkesztve ]

(#215281) Carlos Padre válasza Moby (#215253) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont fordítva vagyok vele :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#215282) sp8787 válasza markknight (#215275) üzenetére


sp8787
addikt

Frissul sot le tudsz tolteni egyeb rostereket is jatekon belul.
Raadasul kozeledik a playoff ugyhogy mindenkeppen frissitik.

Vagy pl. ha vmelyik slider set-et akarod hasznalni azt is le tudod tolteni.
Pl ha ezt akarod Armor & Sword & Marino’s MLB The Show 19 Classic/Directional Simulation Slider hasznalni akkor le tudod tolteni nem kell bepotyogni.

(#215283) Batyops válasza #10186752 (#215262) üzenetére


Batyops
aktív tag

Igen egy nap 24 órából áll , csak az nem mindegy hányszor 24 órád van befejezni a játékot. Ja és az hogy a játék akkor lesz kész ha az ND azt mondja hogy kész van (nyilván bizonyos kereteken belül) nem pedig a kiadó mondja meg hogy márpedig ekkor meg akkor kész kell lennie ha kész van ha nem.

(#215284) Tyler Durden válasza Woodslave (#215248) üzenetére

Nahh ez nálam is kimarad, a TLOU pediglen megvan lemezesen, szal dobom fel az apróra egy marék ziziért (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#215285) hombre[EU] válasza .LnB (#215277) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A dátum nem olyan leak volt, azt Jason Schreier írta meg

Life, Uh, Finds A Way

(#215286) Wesder válasza Batyops (#215283) üzenetére


Wesder
félisten

Ettől vannak elàjulva sokan. Időt pénzt nem sajnàlja s Sony, és csak egy hardverre fejleszt egy olyan csapat akik màr a legapròbb részletekig ismerik a PS4-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#215287) Bencus88 válasza btf (#215213) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ezazzz de király köszi! :)

(#215288) .LnB válasza sp8787 (#215278) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazából a lényeg a dobó - ütő játék megértése. A lényeg úgy is ott történik.

Mikor jó illetve rossz a dobódobás?

A dobó a labdát a hazai bázis mögött guggoló elfogó felé hajítja, lehetőleg úgy, hogy az ütőjátékos ne tudja elütni. Az elfogó mögött álló játékvezető dönti el, hogy a dobás jó vagy rossz volt. A dobó igyekszik úgy dobni, hogy a labda érintse az úgynevezett strike zónát.
Ez egy képzeletbeli téglatest, mely a hazai tányér feletti szélességben (43 cm), az ütőjátékos térd és mellkas magassága között húzódik.

Ball (rossz dobás)
Ha a dobott labda nem halad át a strike zónán és az ütőjátékos nem tesz kísérletet az ütésre, akkor a dobás rossz (ball).
Ha a dobó ugyanazon ütőjátékosnak négy rossz dobást dob, akkor az ütőjátékos ütés nélkül eljut az egyes bázisig. Ezt sétának nevezik (base on balls).

Strike (jó dobás)
Ha az ütőjátékos megpróbálja a labdát eltalálni, de ez nem sikerül, akkor a dobás jó (strike), függetlenül attól, hogy a labda érintette-e a strike zónát vagy sem.
Ha az ütőjátékos nem tesz ütési kísérletet, de a labda érinti a zónát, a dobás szintén jó (strike). Ha az ütőjátékosnak sikerül eltalálnia a labdát, de az nem a pályán ér földet (hanem hátra vagy oldalra üti), az fals ütés (foul), amely szintén jó dobásnak számít (strike)

Szerintem kezdésnek ennyi elég. Aztán ha sikerül elütni a labdát, akkor lehet bámulni, hogy "deszépenszáll" :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215289) Al365


Al365
tag

A sportjátékok réteg játékok. Vannak akik szeretik őket, vannak akik sosem próbálnák ki.
Én speciel imádom őket. Elég sokkal játszom/játszottam (bár idő rabló kegyetlenül).

A sport játék kategórián belül állítom, a Sony baseball sorozata az egyik legjobb , ha nem a legjobb sportjáték.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#215290) Lackooo84 válasza erahurka (#215242) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sehogy. Ezért is kaptam anno idegbajt a hajós pályán... :D

The Truth is out there...

(#215291) GEIL válasza GZoli7 (#215264) üzenetére


GEIL
addikt

Igen, tudom hogy lakat kerül rájuk....amikor a próba 14 napot aktiváltam akkor Sonic és Overcooked2 volt, azokat is csak kipróbáltam....most is így vagyok vele....hogy legalább legyenek meg, az a biztos, aztán később is letölthetőek bármikor ( ha egyszer behúztam akkor örökre enyém, így hallottam )....most 4 játék meg a Fortnitehoz a kis "+pack" nekem megér 2.700-at......aztán ha már unom a Fortnite + MKXL + MK11 + Fifa19 játékokat, akkor előfizetek újra + -ra és játszok ezekkel is...de most 1 hónap elég lesz kipróbálni őket.
Ha meg az Account továbbvihető majd PS5-re, akkor főleg jó ha van pár játék ami "meg van".

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#215292) Bétaville válasza Al365 (#215289) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én a tenisz és a golf játékokat szeretem a legjobban. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#215293) Al365 válasza Bétaville (#215292) üzenetére


Al365
tag

Golf, de rohadt jó is volt 3-4 emberrel együtt játszani még anno a PGA-ket.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#215294) thrill válasza Batyops (#215280) üzenetére


thrill
tag

Ha 6 évig nem is, de 3-ig simán készül egy AC is, és egyre hosszabb azok fejlesztése is. nem véletlenülk nincs pl. idén.

(#215295) ProEvoFan válasza Bétaville (#215292) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tenisz játék...a piacon van belőle egyetlen jó játék is ?

(#215296) thrill válasza .LnB (#215277) üzenetére


thrill
tag

A dátumot senki nem találta el, pont azért mert mindenki csak találgatott. :)

(#215297) .LnB válasza thrill (#215294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#215298) thrill válasza .LnB (#215297) üzenetére


thrill
tag

Mit kell látni? Az Origins majdnem 4 évig készült, az Odyssey lehet ennél is tovább. Ráadásul ezeken a projekteken nagyon sok team dolgozik egyszerre.

(#215299) Al365 válasza ProEvoFan (#215295) üzenetére


Al365
tag

Nem nagyon. Utóbbi 1 évben jelent meg 2, s szerintem nincs is több PS4-re. Azonban ezek sem kaptak túl jó értékelést.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#215300) .LnB válasza thrill (#215298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi, csak pontosítás. Nem megcáfolni akartalak. Kotaku járt utána.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.