Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#214301) penge111 válasza hombre[EU] (#214300) üzenetére


penge111
addikt

Megvan már az is, egyszerre vettem szinte a két játékot, csak kíváncsi voltam rá, hogy ebből a hibából tanultak e a fejlesztők. Az biztos ha végzek az Originssel, az Odyssey-t majd csak sokára fogom elkezdeni, ahogy olvasom sokkal nagyobb mint az Origins, pedig már számomra az is hatalmasnak tűnik.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#214302) Woodslave válasza oriic (#214288) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Erre a surge-re nagyon viszket a tenyerem... Az első nekem nagyon tetszett, ps+ ingyenesben de még egy dlc-t is vettem hozzá annyira bejött. Kezdhetnék kicsit alacsonyabban, de attól tartok annyira rétegjáték hogy használtat se nagyon lehet majd találni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#214303) hombre[EU] válasza penge111 (#214301) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én is az Origins után kezdtem el majd beleuntam és késōbb végigpörgettem a storyt. Szerintem ugyanaz a történetmesélés,szövegkönyv stb minōsége... Ha változott is csak minimálisat

Life, Uh, Finds A Way

(#214304) sp8787 válasza #10186752 (#214294) üzenetére


sp8787
addikt

Na kb. ez a szinte teljes sulytalansag ami miatt nalam is kiesett.

Mondok meg neked vmit amirol a masik forumon vilagositottak fel.
Ez mar a javitott valtozat! :DDD Allitolag ez ennel sokkal rosszabb volt, amit nehezen tudok elkepzelni de elhiszem.

Amit amugy meg nem ertek ,hogy mit tudtak ezen 1 eveg kalapalni ami miatt nem lehetett tavaly kiadni? Nekem abszolut nem jott le a demobol ,hogy mi lehetett az.

A waifu-generator ezert nem rossz de kiemelkedonek sem neveznem.

(#214305) sting2 válasza hello28 (#214295) üzenetére


sting2
addikt

Pontosan ezt a típust jelöltem be én is magamnak mint első Oled - talán ezt már nevezhetjük kiforrottnak.
(Szinte csak sötétben játszom, ezért elegem van a vaku hatású LCD fényből.)
Jövő tavasszal ez a készülék lazán 500K körül fog versenyezni és évekre elég lesz nekem.
Nagyon jó teszt értékeléseket kapott, főleg mint Gamer TV!
4 db 2.1 Hdmi!, kiváló proci, előre mutatóan sok támogatás minden fronton- kép, hang tekintetében, 14 ms válaszidő, nagyon jó színreprodukció, hangja is decens, brutál vékony, stb, .

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#214306) sp8787 válasza Woodslave (#214302) üzenetére


sp8787
addikt

Miert nem veszed meg te dobozosan? :U
Ha ennyire tetszett az elso nem agyalnek a helyedben.

(#214307) ldave válasza james001 (#214285) üzenetére


ldave
félisten

Gratula :) Nem nehéz? A tank control trófeáért pofon járna :)

A Slime draws near! Command?

(#214308) Woodslave válasza sp8787 (#214306) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen az lesz. :K

trailerek alapján jónak tűnik. Talán a bossfightok nem annyire de nem az tetszett az egyben se

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#214309) stilo18 válasza sting2 (#214305) üzenetére


stilo18
addikt

Év elején én is arra a hajóra szállok fel sok év LCD után :))

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#214310) #10186752 válasza hombre[EU] (#214300) üzenetére


#10186752
törölt tag

Leszámítva a végtelen ostoba történetét.

Originst végigtoltam, vagy 100 órám van benne, de az Odyssey elvérzett nagyjából 20 óra után, merő unalomba fulladt.

(#214311) #10186752 válasza Joker1977 (#214286) üzenetére


#10186752
törölt tag

Xbox-om van,de szeretném kipróbálni a legendás ps exkluzív játékokat.

Az Xbox-topikban ennek a mondatnak az inverzével óriási bajok lennének! :-D

(#214312) #10186752 válasza sp8787 (#214304) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én még leárazva se megyek neki, mert biztos, hogy nem tolnám végig.

(#214313) #10186752 válasza Woodslave (#214302) üzenetére


#10186752
törölt tag

Vedd meg megjelenéskor, aztán add el utána.

És máris lesz használt! :-D

(#214314) S e t h


S e t h
nagyúr

Psfanboy megint nyaral?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#214315) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Days gone-t ki milyen szinten kezdte? 😊

[ Szerkesztve ]

(#214316) VTom válasza penge111 (#214298) üzenetére


VTom
veterán

Én végigtoltam az Originst, utána elkezdtem az Odyssey-t.
Az Origins szerintem jobban össze van rakva, érezhetően több idő volt rá. Az Odyssey-t szerintem kicsit túltolták, rengeteg tartalmat akartak belepakolni, ami sikerült is, de a millió mellékküldetésben elkeveredik az ember, nekem ezért ment el tőle a kedvem elsőre.
Két hete viszont elkezdett motoszkálni a fejemben, ezért megvettem lemezesen, most PS-en játszom, és nagyon élvezem. Más stratégiát követek, a fő szálat viszem, és csak az adott környéken lévő mellékküldikkel foglalkozom, abból sem mindegyikkel, ill. a hirdetőtáblákat meg sem nézem. Így eddig nagyon tetszik, bár ilyenkor még az első végigjátszásnál is így voltam vele :)
Ami szerintem jobb volt az Origins-ben, az az AC jelleg, az Odyssey-ben nem igazán van csendes gyilkolás, mozifilmes animációval zúzza le az őröket a főhős. De ez inkább az én ízlésem miatt lehet így, maga a játék szerintem jó.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#214317) penge111 válasza VTom (#214316) üzenetére


penge111
addikt

A hétvégén a heka napi küldi egy ilyet dobot,picit megdobják ezek az ember kedvét játék közben :) Mondjuk nem tudom, hogy nem ég meg Bayek segge :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#214318) .LnB válasza S e t h (#214314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most néztem a letiltott embereim között. Megint törölte magát. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214319) Wesder válasza penge111 (#214317) üzenetére


Wesder
félisten

Tökmindegy milyen magasan vagy, egy marék szalma mindig megóv.:DDD

.LnB
Me bàncsàtok szegényt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#214320) .LnB válasza Wesder (#214319) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most az a "Me" az Mé'? Vagy Ne, akart lenni?

Ha "miért"? (Mé'): Akkor azért mert nem normális.
Ha "Ne": Akkor, de. Sokunk számára az is bántó(an...) volt, amit ő csinált itt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214321) Wesder válasza .LnB (#214320) üzenetére


Wesder
félisten

Mert akart lenni csak lemaradt a vége. Fel kellene ébrednem.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#214322) .LnB válasza Wesder (#214321) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor maradjunk annál a válasznál, hogy az is bántó volt amit ő itt leművelt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214323) kispistax


kispistax
tag

Hali!
Bocsi, az offért. Tudnátok segíteni? Minden hozzászólásnál kapok e-mail értesítést, nem találom hol tudnám kikapcsolni. A leiratkozás link nem működik. Köszi!

(#214324) .LnB válasza kispistax (#214323) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jobbra az oldalon van egy lista. Vagy az elmentett kedvenc fórumtémák, vagy az itt szóltam hozzá. Ott a Playstation 4 topik mellett van egy kis levél ikon, egy kis pipával. Arra kattints rá. És ne kérd az email értesítést.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214325) Joker1977 válasza hombre[EU] (#214297) üzenetére


Joker1977
csendes tag

Nem a Fifára gondoltam😃De most akciós a ps4 konzol,történetesen Fifával,de nem az a cél,hogy (csak)azzal töltsem az időmet.

(#214326) kispistax válasza .LnB (#214324) üzenetére


kispistax
tag

Hát nálam nincs levél ikon.

(#214327) Tuomas válasza kispistax (#214326) üzenetére


Tuomas
addikt

Gamepod (régi) felületről menj be.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#214328) .LnB válasza kispistax (#214326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valóban. :) Az új felületet én még nem nagyon használtam.
Akkor itt keresd meg. :D [link] Itt kell lennie.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214329) Zoleee83 válasza Bazsi1987 (#214315) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én legnehezebb szinten kezdtem el, mert normalon nagyon könnyű volt, semmi kihívás nem volt benne.
Hard-on kicsit gondolkodósabb, főleg a nagyobb hordáknál. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#214330) BoneDragon válasza Tuomas (#214327) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hála az égnek ott még a régi felület van. Kaparom a falat ettől az újtól. :((

(#214331) d@vee válasza Steve1207 (#214253) üzenetére


d@vee
őstag

Hát ez lol. Legelső droidos telómban 600Mhz-s proci meg 128 mega ram volt. Már azon toltam PS1-es címeket.

Ja

(#214332) S e t h válasza kispistax (#214326) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogy látom jó sok emailt kaphattál. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#214333) Tyler Durden válasza hello28 (#214295) üzenetére

Most is voltak akcióban az MMnél, igaz a 2018-as modellek, érdemes még nézni hátha.. Én is beruháztam egy E8-ra, héten hozzák, kíváncsi leszek milyen szinten minőségi ugrás a plazma után :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#214334) VTom válasza penge111 (#214317) üzenetére


VTom
veterán

Én kihagytam ezeket a mítikus dolgokat, próbáltam korhűen játszani. Mindenhova tevegeltem, nincs gyorsutazás, varázslás.
Így szeretem játszani az open world-öket, pl. volt, hogy az egyik küldetés helyszínére egy hét alatt jutottam el teveháton, mert midig megálltam valahol útközben, ahol akadt valami tennivaló. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#214335) hello28 válasza Tyler Durden (#214333) üzenetére


hello28
aktív tag

Szia
Én is ezt néztem 55 és 65 méret elgondolkodtató csak C9 marad jövőre mert ahogy írtam akkor azért egy jó darabig el lesz a tv :)))
De nagyon jók azt tudom!!

(#214336) seniman válasza S e t h (#214314) üzenetére


seniman
addikt

Ne mondd hogy hiányzik,mert úgysem hisszük el. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#214337) .LnB válasza seniman (#214336) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy is újra regel majd, ha megpróbálja újra pasztázni a PS4-et disznózsírral, hogy valami nincs rendben a konzollal, mert fura szaga van. :D De előtte csak kiöblíti belülről fantával, hogy ne legyen koszos az alaplap. Sebaj, biztosítás tuti van arra is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#214338) Peace válasza hello28 (#214335) üzenetére


Peace
nagyúr

Milyen távolról? Én is sokat agyaltam, hogy mekkora legyen. Hogy a 65 esetleg túl nagy lesz 3 méterről. De rohadtul nem az!!! Nagyon örülök, hogy így döntöttem. Bexarás a játék és a mozi! Pedig én már a 42-es fullHD-s LG-n is el voltam ájulva a PS játékoktól mikor tavaly bepótoltam az összes említésre méltó címet. :) Lehet idővel párat elő is veszek majd ismét meglesni miképpen is kellett volna kinézniük......

(#214339) hello28 válasza Peace (#214338) üzenetére


hello28
aktív tag

Egyáltalán nem az!! Én 65 szeretnék jelenleg 55 oled fullhd van .
3.0m kb nekem is!!
De már hozza szoktam az Oledhez tehát tuti a következő is az lesz remelem a c9 lejjebb megy...
Mert amúgy E8 vettem volna...

(#214340) #10186752 válasza hello28 (#214339) üzenetére


#10186752
törölt tag

2,7 méterről nézzük jelenleg az 55-öt. Vennék én 65-öt is, csak fizikailag már nagyon nehezen férne el a nappali bútoron, a két konzol, a mélynyomó, a soundbar, a router, a NAS meg a kábelek mellett...

De valahogy megoldom majd, és ha váltok, akkor sztem 65 lesz. Bár nekem most novemberben lesz 3 éves a KS7000-em, semmi bajom nincs vele, így lehet, hogy én még kivárok az OLED-re váltással, az ára úgyis csak lejjebb megy.

(#214341) Tyler Durden válasza hello28 (#214339) üzenetére

55ről váltottam én is. A plazma után az oled adott volt, a 65 ára miatt szívtam a fogamat, de ugyanakkorára nem akartam váltani, mikor 7-8 évig nézünk egy készüléket..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#214342) pr0bi válasza Peace (#214338) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni de nyugodtan elkezdheted elölről az összes kedvenc játékod, teljesen más élményt fogsz kapni, olyan új vizuális részleteket fogsz látni mintha nem is azzal játszottál volna elötte.

(#214343) Peace válasza hello28 (#214339) üzenetére


Peace
nagyúr

560 volt az LG Oled, mikor 315-ért vettem a Samu Q70-est. Mocskos drága. Majd 5-6 év múlva meglesem én is, hogy mit tud. Egyelőre még mindig el vagyok ájulva ettől az új tv-től. Kis IPS LG után nem csoda. :-D

[ Szerkesztve ]

(#214344) Peace válasza pr0bi (#214342) üzenetére


Peace
nagyúr

Tuti terítékre fognak kerülni ismét!!! Rdr2, H:ZD mindenképp! Pókemberrel direkt vártam, nem merültem bele régi tv-n. Csak belekukkantottam.

[ Szerkesztve ]

(#214345) Bétaville


Bétaville
senior tag

Én nagyon levagyok maradva TV terén.
Egy 66cm-es Full HD-s Sony TV-t használok. :O

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#214346) Peace válasza Bétaville (#214345) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd lesz jobb is!!!!! 7 évig 21,5-ös monitoron ment minden nekem. Játék és film is. Mire végre megvettem a 42-es tv-t. Mindig lesz jobb! Csak idő kérdése. ;-)

Borderlands 3-ról meséljetek inkább! Milyen a PS verzió?

(#214347) Deck válasza Peace (#214346) üzenetére


Deck
titán

Maga a játék jó nagyon de vannak néha fps droppok amit hamarosan javítanak (twitteren írták).

[ Szerkesztve ]

PS5

(#214348) Xaels válasza Peace (#214346) üzenetére


Xaels
félisten

Engem egyedül nem tud lekötni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#214349) Wesder válasza Peace (#214346) üzenetére


Wesder
félisten

A vége fele akkora a kàosz, hogy ott màr lehetnek nagyobb fps dropok. Egyébként jò volt. A Gearbox megint odatette magàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#214350) Peace válasza Xaels (#214348) üzenetére


Peace
nagyúr

Második részt 99%-ban egyedül vittem, állat volt!!! Na majd egy jó használt lemezt jól bezsákolok egyszer.....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.