Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188599) Batyops válasza #58978304 (#188563) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nem bántás ként mondom , de azért elég szomorú hogy egy játéknál már az is elég ha jó a hangulata. Néztem rőlla teszteket és ott azt mondja a tesztelő hogy az MI egy rakat szar , vannak benne járművek csónak meg valami spéci autó de mind a kettő irányítása borzalmas az animációk darabosak rosszak néhol nevetségesek . Alapvető játékmechanikai elemek működnek benne rosszúl pl.az irányítás lagos ,de hát nyilván ezek mind eltörpülnek a játék hangulata mellett és egész . De legalább szép és jó a hangulata ezért rádobnak egy 8-9 pontot a 10-ből. Na igy vegyen az ember tesztek alapján játékot. Igy a fejlesztők felé azt sugalják a felhasználók hogy jól van ez igy továbbra is lehet ilyen félkész igénytelen cuccokat kiadni. Sajnos már nem sok fejlesztő van akitől minőséget lehet elvárni egy kezemen meg tudom számolni de hát ez van és ez úgy látom egy darabig nem is fog változni. Én is tolom a Metrot és elvagyok vele de ha megkérdeznék tőllem hogy milyen biztos hogy nem zengenék rólla ódákat. Szóval maradjunk annyiban ,hogy valakinek bejöhet a hangulata de azért a jó játéktól messze van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.