Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189351) bigrob


bigrob
őstag

Öhm..
Eléggé bejön ez a God of War... :D
Nyomtatónak is.. :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#189352) pulffy válasza marilllyo (#189347) üzenetére


pulffy
őstag

Hehe ez jó :D, de amúgy mi akar az ott lenni? LVL 50?

(#189339) ldave : Árát lehet tudni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#189353) .LnB válasza S e t h (#189340) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Először meg akartam kérdezni, hogy miért? Aztán elgondolkodtam, hogy ha ilyen minimal-ba tolod, akkor felesleges. Biztos leírtad volna eredetileg is ha akartad volna, de nem. Ehelyett. "Összehasonlíthatlan" ennyi. (Összehasonlíthatatlan)

[ Szerkesztve ]
[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189354) #58978304 válasza bigrob (#189351) üzenetére


#58978304
törölt tag

De jó ! :)

Viszont hol a keze? :D
Valamint mivel színezed majd ?

(#189355) ldave válasza pulffy (#189352) üzenetére


ldave
félisten

Azt sajna nem tudom, csak a twitter dobta fel, hogy "new ps4 headset".

A Slime draws near! Command?

(#189356) raggg válasza Philips103 (#189342) üzenetére


raggg
senior tag

Sztem ha kézzel felnyomtad a mentést felhőba akkor nem érhet baj. De azért rákérdeznék a cod topikban.

ragklaatPS

(#189357) S e t h válasza .LnB (#189353) üzenetére


S e t h
nagyúr

Legközelebb figyelni fogok apa.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#189358) marilllyo válasza Philips103 (#189342) üzenetére


marilllyo
veterán

Cod-dal vigyázz (vagy pont, hogy nem kell) mert a BO3 meg a BO4 online tárolja a mentést a Trejárk saját szerverein. Ergo a progress-ed az örök. Szerintem a WWII is ilyen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189359) Walter_White


Walter_White
senior tag

Egy érdekes kérdésem volna, használt játékoknál miért szokták feltüntetni hogy 1x vagy 2x volt a gépbe rakva, meg hogy alig használ stb? Ha valaki mint a 2 szemére úgy vigyáz a lemezekre (felületükre) akkor nem teljesen mind1 hányszor volt a gépbe rakva?

(#189360) Wesder válasza Walter_White (#189359) üzenetére


Wesder
félisten

Ez az "istenbizavigyàztamràdenagyon" trükk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189361) marilllyo válasza Walter_White (#189359) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezen én is röhögni szoktam....

A másik kedvencem jatekaim-on az ehhez hasonló szövegek.

"Hibátlan állapotban. Az ár 12.000. Alku nincs. Csere nincs. Nem postázom. Személyes átvétel Felsőmándpusztán (vagy hasonló random település mindentől távol a világ kochengeres f***-án".

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189362) seniman válasza marilllyo (#189361) üzenetére


seniman
addikt

Az én kedvencem amikor a pesti eladó nem hajlandó postázni.Persze amikor én hirdetek,szinte borítékolható hogy felbukkan a "nem jársz pesten?" kérdés. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#189363) wierra válasza Carlos Padre (#189350) üzenetére


wierra
senior tag

Milyen ízesítésű ez a Tibicsoki? :)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#189364) KaitouP válasza Carlos Padre (#189350) üzenetére


KaitouP
veterán

Melba kocka?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#189365) #80123904 válasza seniman (#189362) üzenetére


#80123904
törölt tag

Most nem azért, de minek postáznánk Pestről bárhova? Úgyis elkel helyben is a cucc. Max pár nappal később. A személyes csere pedig még mindig a legmegbízhatóbb történet.

(#189366) zzola válasza #80123904 (#189365) üzenetére


zzola
félisten

Bármennyire is furcsa, de nem mindenki Budapesten él. Tudom, nehéz elhinni, de így van...

(#189367) #80123904 válasza zzola (#189366) üzenetére


#80123904
törölt tag

és ez miért is számít bármit a kérdésben?

(#189368) Bétaville válasza #80123904 (#189365) üzenetére


Bétaville
senior tag

Csak nem mindeki lakik Pesten. Én pl. miskolci vagyok. Általában postán szoktam megrendelni a játékokat. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#189369) seniman válasza #80123904 (#189365) üzenetére


seniman
addikt

Az ilyen hozzáállású embereknek kívánom,hogy valami ígérgetős,hitegetős kamu vevőjelölt bolondítsa ki a város másik végébe,heti kétszer. :K A képzelt felsőbbrendűséget inkább nem kommentelném,ami az egész hsz-edből sugárzik,mert nem biztos hogy a moderáció keretein belül meg tudnám fogalmazni. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#189370) #80123904 válasza seniman (#189369) üzenetére


#80123904
törölt tag

A vevő szeretne vásárolni. Így nehezen csábítana bárhová is. A munkahely és az otthon közötti vonalon van lehetősége átvenni, ha neki nem jó, akkor majd másnak jó lesz.

A rosszindulatot köszönöm. Nem vártam mást tőled, hoztad a szokásos szinted.

Én azt értem, hogy nem mindenki lakik a fővárosban. Viszont ez van. Aki pesten lakik, az igenis eldöntheti, hogy akar vagy nem akar postázni. Ettől nem lesz rossz ember vagy rossz eladó. (ui: Természetesen az is eldöntheti a postát, aki nem Pesten lakik. Csak általában nekik muszáj a postával szenvedni, mert helyben nincs vevő.)

[ Szerkesztve ]

(#189371) Kendek válasza seniman (#189369) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Használt játékok esetén sokunknak optimálisabb, illetve általában egyetlen megoldás a posta. Ilyenformán természetesen nem tetszik mikor a kiszemelt példányhoz pont emiatt nem juthatunk hozzá. De ettől függetlenül ne vesszünk már össze ezen is, az eladónak természetes joga meghatározni az átadás módját, sőt, az érdeklődők közül is szabadon lehet választani. Ez igaz mindenkire.

<-ƘƘ->

(#189372) seniman válasza Bétaville (#189368) üzenetére


seniman
addikt

Ezért tértem át a bolti vásárlásra,a sok túlárazott szemét közt néha még olcsóbb is,meg nem kell neki könyörögni,meg időpontot egyeztetni.Kinéztem decemberben egy UC Collection-t a marketplace-n,hatezret kért érte a csaj.Mondtam neki,hármat adok érte,mivel fix hatra van belőve az ára store-ban,mióta a Hits-es kínálatba bekerült.De hát ők 13-ért vették a médiamááárktban. :Y Könyörgöm,ki nem sz**ja le,mennyiért vetted?A vége az lett hogy megvettem az alzából 3100-ért vadi újan.

(#189371) Kendek

Értem én,de a "le vagy ejtve vidéki paraszt" hozzáállástól nálam automatikusan nyílik a bicska.Ha elmesélném milyen ajánlatokkal kerestek már a "pesti úri népek",másképp látnád.Kedvencem,amikor a kétezer forintos vinyónál megkérdezte,hogy fel tudnám e vinni pestre.Hát hogy a viharba ne? :D Meg a harminc kilós gyerekülést adjam már postára.......... :D

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#189373) d@vee válasza seniman (#189372) üzenetére


d@vee
őstag

Pont akkor fájt a fogam az UC4-re és a Bloodborne-ra. Mindenhol 4000-4500+postáért ment darabja. Aztán megvettem alzán 3100-ért bontatlanul.

Jajj hányszor kérdezték már meg. Hirdetésben leírom van posta, de személyesen átvehető XY helyen. Első kérdés elvinném 5 ezerrel olcsóbban, ha felviszem pestre :W

[ Szerkesztve ]

Ja

(#189374) Kendek válasza seniman (#189372) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De hát ez erről szól. Meghirdetsz valamit bizonyos feltételekkel, az emberek pedig elkezdenek alkudozni rá, ajánlatokat tenni. Te mint eladó eldöntheted, hogy kivel fogsz üzletet kötni, nem muszáj számodra kedvezőtlenbe belemenni.
Amit leírtál az pontosan ugyanaz a szitu, ha izd6583sawoe nem akar postázni, akkor őt ugyanúgy bosszantja mikor valaki ilyen kéréssel keresi meg. Teljesen jogos ha visszautasítja az ajánlatot.

<-ƘƘ->

(#189375) bigrob válasza #58978304 (#189354) üzenetére


bigrob
őstag

Ilyen a modell, így szokták ezeket tervezgetni, pl Vader mellszobor is van.. :D
Én viszont ilyeneket tervezgetni az életben nem fogok... :DDD
Kezdésnek kifúrtam az alját, holnap öntök bele gipszet, mert belülről üregesre csináltam, aztán még nem döntöttem el, hogy rendesen ki akarom-e festeni, vagy csak valami fekete alapozó szerűséget fog kapni és majd ilyen bronzszobor szerűségre csinálnám-e meg.
Akril festékkel lehet ezeket festegetni amúgy. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#189376) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem kényelmesebb,nyugodtabb,gyorsabb, ha boltba beszámítjátok vagy eladjátok a használt játékot? Nagy pénzeket egyébként sem lehet rajta kaszálni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#189377) marilllyo válasza hombre[EU] (#189376) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát azért a boltban beszámítgatós móka elég nagy lehúzás. Mondjuk nekem vidéki révén az sem opció.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189378) FollowTheORI válasza hombre[EU] (#189376) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Boltban sokkal kevesebbet adnak érte.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#189379) Philips103 válasza marilllyo (#189358) üzenetére


Philips103
tag

Koszi a valaszokat majd probalok nem infarktust kapni, ha még is elveszik ;)

(#189380) hombre[EU] válasza marilllyo (#189377) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hm. Nekem eddig bejött. Mondjuk ~2010 óta törzsvásárló vagyok egy konkrét boltnál szóval lehet egyezkedni. Fentebb írtam,hogy ma vittem be Originst (€18) és €25-ért vittem a FC5-öt (ötöt fizettem,mert kettest elkávéztunk :) ). De az Odyssey-t is €20-ért veszik át és az új €29 a legolcsóbb helyen.

Life, Uh, Finds A Way

(#189381) marilllyo válasza Philips103 (#189379) üzenetére


marilllyo
veterán

Annál többet, minthogy felhőbe felmented vagy pendrive-ra.. Nem tehetsz..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189382) #58978304 válasza hombre[EU] (#189380) üzenetére


#58978304
törölt tag

[link]

Itt új Fc5 30€ és ki sem kellene mozdulni érte...
A használt árakat meg sem néztem ezután ;)
De szerintem 20-25 € az kb a reális használt piaci ára..

[link]

Origins 15€ de 12€ ba úgy el lehetne hozni mint a pics@..

Assassins Odüssey 20€

[link]

[ Szerkesztve ]

(#189383) .LnB válasza Kendek (#189371) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem egy Pesti ne postázzon semmit. A legutóbbi is azt hitte, hogy a Lidl-s újság meg a folpack fólia mindentől véd. Aztán kb darabokba érkezett meg hozzám a Nier:Automata. :DDD

[kép]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189384) hombre[EU] válasza #58978304 (#189382) üzenetére


hombre[EU]
veterán

25 az új volt a boltban, nem használt. Nem az a lényeg. Bolt vs magánemberek közti különbség. Nem nyersz annyi pénzt a használtpiacon, amennyivel "simább ügy" a boltban üzletelés
Ha holnap kijön a Last of Us2 és nem akarok érte €50-et fizetni akkor megfogok 1 öreg gémet,bemegyek és 30ért hazaviszem az újat. Rögtön nyugiban :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#189385) parandroid válasza #58978304 (#189382) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ebay kleinanzeige teljesen döglött. Hónapok óta hirdetek 5 db xbox játékot 10, illetve 20 eur-s áron, még jelentkező sem volt rá egy darab sem. Venni sem érdemes semmit, mert gamestopban konkrétan olcsóbbak a használt játékok, mint itt. Szóval ja, valszeg ezek is mennek gamestopba beszámításra, majd kihozok helyettük egy rdr2-t, vagy valami hasonló akcióba csúszó aaa címet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#189386) #58978304 válasza .LnB (#189383) üzenetére


#58978304
törölt tag

Kaptam már annó postán egy vastag kötött zokniba beletolva egy gtx 460-at :DDD

Legalább a zokni nem volt használt és a kari is működött :D

[ Szerkesztve ]

(#189387) .LnB válasza #58978304 (#189386) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van, szerintem nyertél. :D Mondjuk egy jó büdös zokni még nagyobb poén lett volna. És valószínűleg +3fps tunignak számított volna. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189388) #58978304 válasza parandroid (#189385) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ne is haragudj meg de az igazság az h xbox játék nagyon nem pörög :D
Xbox One ok vannak 120€ ért ilyen 4 játékkal szal ...
Ezért is nem tudod eladni.

(#189389) .LnB válasza #58978304 (#189388) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

120€ért nem is rossz, főleg erre: [link] olvasd végig. (2 éve írtam, akkor még elvakult pc-s voltam.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189390) BoneDragon válasza .LnB (#189389) üzenetére


BoneDragon
veterán

Remélem azt az Asust lecserélted azóta. :DDD

(#189391) .LnB válasza BoneDragon (#189390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, még mindig az van. Netezésre elég volt. Rengetegszer gondolkodtam cserén. 240hz,144hz..rengeteget multiztan. Viszont szép lassan nem tudtam már annyit játszani, hogy tartsam a szintet. Ezért elmaradt a csere is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189392) parandroid válasza #58978304 (#189388) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az lehet, tény hogy németeknél a konzol az PS. A hozzászólás második fele viszont ps-re is igaz, drágábban kínálják a használt játékokat, mint a gamestop.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#189393) seniman válasza hombre[EU] (#189380) üzenetére


seniman
addikt

A kulturált(abb) nyugatot ne hasonlítsuk a hazai rabló kapitalizmushoz. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#189394) hombre[EU] válasza seniman (#189393) üzenetére


hombre[EU]
veterán

északi szomszéd,nem nyugat. Mondjuk az áfa jóval kisebb

Life, Uh, Finds A Way

(#189396) Walter_White


Walter_White
senior tag

Megvettem a Storeban lévő GTA V-öt, letöltött 30 gigát 8 perc alatt, elindítottam és már 4 órája csak Installed és 33%-ig jutott csak el.... PC-n is elég komoly a telepítési idő, de azért 4 órán át és csak 33%.... akinek megvan a GTA V mennyi idő mire felrakja, fél nap-nap?

[ Szerkesztve ]

(#189397) raggg válasza Walter_White (#189396) üzenetére


raggg
senior tag

Én otthagytam egy munkanapra. Soha többet nem törlöm le :D

ragklaatPS

(#189398) sutyesz96 válasza hombre[EU] (#189376) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nekem 5.000 (4!!!!négy!) forintot akartak ajánlani nagyjából 1 éve egy Uncharted 4 Collector's Edition-ért, makulátlan állapotú füzettel, stb. + egy új Lego Star Warsért. Igen, a kettőért együtt. Az öthetvenhatban. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#189399) pulffy válasza raggg (#189397) üzenetére


pulffy
őstag

Én soha többé nem töltöm le ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#189400) #58978304 válasza sutyesz96 (#189398) üzenetére


#58978304
törölt tag

Figy egyértelmű h a boltot fenn kell tartani valamiből.
Az ember két szép szeméért nem fognak csak úgy hihetetlen olcsón eladni ill. jól beszámolni AAA játékokat :)
Egyszerűen csődbe menne a kereskedés.
Persze lehetnek törzsvásárlók akik kaphatnak kedvezményeket de azt is csak azért mert hosszabb távon Ő is ki fogja termeli a hasznot csak kicsit nála tovább tart...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.