Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189701) sp8787 válasza kiserik (#189700) üzenetére


sp8787
addikt

Majd Ebay-en ha a nyertesek felteszik tobbszoros aron. ;]

(#189702) .LnB válasza #58978304 (#189690) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem egy nagy ördöngösség: [link] Mondjuk xtremeskins az nem ilyen mintás, azok csak textúrások.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189703) BoneDragon válasza .LnB (#189702) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lehet hülye kérdés, de ezek a matricák mennyire ragadnak? Értem én azalatt, ha megunom és le akarom szedni, akkor napokig kapargatni kell? :B

(#189704) headhunter86 válasza #58978304 (#189687) üzenetére


headhunter86
senior tag

Haveromnak van ilyen matricája. Szerintem baromság. Főleg, hogy a hőtől majd szépen felkunkorodik a széle, na attól lesz igazán dizájnos :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#189705) 30z.Samu válasza headhunter86 (#189704) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Főleg, hogy a hőtől majd szépen felkunkorodik a széle"

Kell venni bajusz matricát és akkor magyaros PS lesz. :D

Sic Parvis Magna

(#189706) .LnB válasza BoneDragon (#189703) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amit én írtam, azt simán visszaszeded, nem hagy nyomot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189707) sutyesz96 válasza #58978304 (#189687) üzenetére


sutyesz96
őstag

Egy egyedileg megformált konzolról beszélünk, amire te húzod a szád, ezután pedig belinkelsz egy legrosszabb minőségű google találatos képet, hogy ilyen matricát akarsz aliexpressről rendelni. Oké. :)

Képekkel amúgy se csesszük már tele fölöslegesen a fórumot ha kérhetem, kicsit gondoljunk már a mobilnetesekre.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#189708) #58978304 válasza BoneDragon (#189703) üzenetére


#58978304
törölt tag

Úr isten!
Azt még nálam van gond....
Mégis mit hiszel milyen ragasztót használnak a matricához,két komponensűt ? 😆

Lnb:
Köszi :)
Szép lett az a slim nagyon!

(#189709) .LnB válasza #58978304 (#189708) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi, az már másnál van. Eladtam. Gondolkodom, hogy veszek majd a Pro-ra is, de eddig még nem szántam rá magam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189710) BoneDragon válasza #58978304 (#189708) üzenetére


BoneDragon
veterán

Úr isten!

Simán el tudom képzelni az aliexpresszes változatokról, igen.

(#189711) #58978304 válasza sutyesz96 (#189707) üzenetére


#58978304
törölt tag

Persze mert az az egyedi konzol sztem borzalom.
De ugye ez az én egyéni véleményem.
Sokszor én is mobilneten vagyok de eszembe nem jutottnsoha hogy a képek mellőzését kérjem...

(#189712) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

PS-re megvette valaki a DiRT 2.0-t?

Sic Parvis Magna

(#189713) oriic válasza kiserik (#189700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehol, nyerni lehet.

Live-Die-Respawn

(#189715) #58978304


#58978304
törölt tag

Szutyesz:

Biztos troll vagyok mert az egyéni véleményem kifejtettem egy limited ps4 ről.
Majd tettem fel képet egy ps4 pro hoz való sticker ről amit simán el tudnék képzelni a konzolomon.
Kár hogy minden témába vág 😆
De off ba teszem h ne bántson elvégre túl sok a "ps4 " szó a hszemben...

[ Szerkesztve ]

(#189716) penge111


penge111
addikt

Itt egy két ember behúzta, illetve érdeklődött a Disgaea 5 kapcsán hasonló jelegű (srpg) játékokról. Én is úgy gondoltam, hogy nagyon nincs jelenleg a Disgaea 1 és 5-ön kívül semmi a jelen generációban. Tegnap azonban böngésztem a mostani akciót, kivételesen ráböktem olyanokra is amik, nem mozgatnak meg címük alapján.

Két szerintem figyelemreméltó srpg címbe is belefutottam:

Utawarerumono
Regalia

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#189717) ldave válasza penge111 (#189716) üzenetére


ldave
félisten

Van ez a Children of Zodiarcs is, ami pakliépítéssel és kockadobással próbálja feldobni a stílust, sajnos nem előnyére, de azért akciósan bőven megéri, nekem alapvetően tetszett.

A Slime draws near! Command?

(#189718) mastadoc1 válasza headhunter86 (#189666) üzenetére


mastadoc1
tag

Az astro bot-ot én csak simán végigtoltam, rettentő jó játék, lehet hogy legközelebb én is jobban ráfekszem. A resi 7-et ne várd annyira, mert be fogsz rajta szarni nagyon. :D Iszonyat para, én már azon gondolkodom, hogy inkább eladom, mert úgysem merek vele játszani. 1 éve porosodik a polcon kb 20 percet játszottam vele. Nemsokára jönne az első ijesztés, de nem merem bevállalni! :DD

5 perc 50 másodpercnél, nekem megállna a szívem. És tele van ilyenekkel. ÁÁÁÁÁ

[link]

[ Szerkesztve ]

(#189719) hhenry válasza #58978304 (#189715) üzenetére


hhenry
őstag

Én abszolút egyetértek azzal amit szutyesz írt.
Mondjuk én a konzol matricázgatását se értem :DDD

(#189720) LeventeV válasza 30z.Samu (#189712) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én megvettem a deluxe-ot.

(#189721) #58978304 válasza hhenry (#189719) üzenetére


#58978304
törölt tag

Akkor a mobiloz való tokozgatást sem vágod gondolom...

(#189722) szilchi válasza mastadoc1 (#189718) üzenetére


szilchi
őstag

Pedig jóóó :D .Én nemrég végeztem vele.Igaz csak easy-n.Lehet Madhouse-on durvább.
Most be kellene fejeznem a HZD-t aztán lehet én is megnézem az Astrobotot.A demója meggyőző volt :K .De van Borderlands 2 VR is meg majd megveszem a Skyrim VR-t is.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#189723) hhenry válasza #58978304 (#189721) üzenetére


hhenry
őstag

Én a telefonomra is gyári fekete sima tokot veszek mert annak talán azért van értelme.
Valóban szépek a matricázott konzolok de nem érzem,hogy túl sok értelmük lenne

(#189724) mastadoc1 válasza szilchi (#189722) üzenetére


mastadoc1
tag

Az astro bot zseniális. Nekem is tetszett a demo, de a teljes játék sokkal jobb. Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen ugra-bugra érme gyűjtögetős játék felnőtt fejjel szórakoztasson. Ha akciós lesz vedd meg, mindenképpen ajánlott. :) A skyrim nekem megvan, szép nagyon, de az azért bonyolultabb irányítás szempontjából. De lehet hogy csak meg kell azt is szokni. PC-n nagyon szerettem, sokat játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

(#189725) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek egy Asus ROG Strix Fusion 500-as teljesen kompatibilis ps4-el? Gondolok itt leginkább a virtuális 7.1-re. Pc-hez és PS4-hez szeretném használni egyaránt.

(#189726) Bishi válasza penge111 (#189716) üzenetére


Bishi
tag

Köszi, betettem listába őket :)
Nem tudom mikor jutok odáig, hogy sorra kerülnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#189727) 30z.Samu válasza LeventeV (#189720) üzenetére


30z.Samu
félisten

Milyen? Tetszik? Van olyan jó, mint az első?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#189728) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Megvan valakinek a naruto ultimate ninja storm 4? Milyen a játék?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#189729) headhunter86 válasza mastadoc1 (#189718) üzenetére


headhunter86
senior tag

Már PC-n végigtoltam RESI 7-et, szóval már kb. tisztában vagyok vele mennyire fosatós. Parázok tőle én is VR-ben, de az a jó benne, ha nagyon para nyomom TV-n :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#189730) S e t h válasza #58978304 (#189721) üzenetére


S e t h
nagyúr

Matricánál is a védelem az elsodleges szempont?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#189731) pulffy válasza S e t h (#189730) üzenetére


pulffy
őstag

Nem, azzal jobb a hűtés.... ;] :W

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#189732) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#189635) üzenetére


F-ECT$
titán

Jól ellevelezgetünk, most ezt írták a trófeáról készült kép elküldése után:

Tájékoztatom azonban, hogy a trófeák menübe belépve ellenőrizze azt, hogy a játék hány %-ra van teljesítve, ne lépjen a trófeákon belül a játékra, hiszen az alapján van értékelve a teljes játék, ami az Ön esetében 97%.

Dive ever, work never.

(#189733) .LnB válasza F-ECT$ (#189732) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem 67%-on van a Spider-Man és még is megkaptam. [link]
Mert az alapjáték trófeái 67%-ot adnak ki. A később megjelent DLC-ké, a többi, a maradék 33%.

Szóval írd meg a Szandinak (PS szupportosok gyűjtőneve itt a topikban), hogy azonnal aktiválja az avatárodat. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189734) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

tök vagány! (Sztem)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189735) #58978304 válasza S e t h (#189730) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem, de a mai tokoknál sem a védelem játsza a főszerepet,hanem a design :)

[ Szerkesztve ]

(#189736) LeventeV válasza 30z.Samu (#189727) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem van olyan jó mint az első rész, sőt egyes aspektusaiban jobb is.

Tweakelték kicsit a fizikát, adtak súlyt az autóknak és az útszéli buckák már nem katapultálnak. Nem volt szükség arra, hogy belemásszak a kontroller beállításokba (sensitivity, linearity, deadzone) mint az első részben, egyből jó volt az irányítás. Ezek miatt a változtatások miatt könnyebb és élvezhetőbb lett mint az első rész. Ez sokaknak nem tetszik. Szerintem is inkább simcade lett, mint full szimulátor, viszont emiatt elérhetőbb. Az első rész nehézségét sokszor az a pár dolog adta, amit most realisztikusabbá tettek. Én örülök, hogy nem akarom sokszor a kontrollert a földhöz vágni, és nem nyomom reflexszerűen a restartot.

Az első részhez képest több a tapadás a száraz pályákon, főleg lágy gumikkal, viszont egy hosszú szakasz után ezek elkopnak, így már csúszkálsz elég rendesen. Ehhez még hozzájön a pálya kopása. Eddig főleg az USA-ban éreztem, hogy elsőként indulva a poros úton "élt" az autó. Viszont ha a végén indulsz, akkor megvezet a kikopott ív. Ez ad egy technikai mélységet az egésznek, ami az első részből hiányzott.

Grafikát tekintve, kicsit mosottabb mint az első rész, ami az elején kicsit zavart, de hamar hozzászoktam. Gondolom ezzel csaltak kicsit, hogy maradjon kraft a fényeffekteknek. És te jó ég, az mennyit számít. Mikor a lemenő napfény a szemedbe süt, megcsillannak a pocsolyák... Lengyelországban vezettem rossz időben, és tényleg ítéletídőnek érződött. Új-Zélandon mikor megjelentek a gomolyfelhők, akkor a napfény által keltett hatások nagyon valóságosak voltak.
Elindítottam az első részt és a fényeffektek nélkül elég gagyinak tűnt az egész, főleg a fakó ég. Mintha a második részt low grafikára állítottam volna, de cserében a textúrák felbontását feljebb tekertem volna.

A hangok nagyon jók lettek, ezen nagyon nincs is mit ragozni.

A karrier nekem jobban tetszik. Integrálták a community challengeket, amitől a karrier maga always online lett. Ez van akit zavar, engem speciel nem annyira, amúgy is állandóan online vagyok.

A tartalmat tekintve ugyanannyi szakasz van mint az első részben. A pikes peak, licensz okok miatt már nincs a játékban, cserébe kaptunk +5 rallycross pályát. Az autókat tekintve a kategóriák jobban meg vannak tömve.

Szerintem jelen pillanatban a Deluxe éri meg legjobban. 2500 Ft-al drágább, cserében kapsz még 2 szezonnyi tartalmat. Az első szezonban jön 6 új autó (4 a 2000-es évekből) és 3 rally az első részből (Monte Carlo, Svédország, Németország).

Én nem bántam meg, hogy megvettem a deluxe-ot. Az egyedüli dolog ami nekem hiányzik az első részből, az a 2010-es évek WRC autói, de megértem, hogy licensz okok miatt ezek sem kerülhetnek bele a játékba.
Az első részbe kb 300 órát öltem, két profilomon platináztam. Szerintem ebbe a részbe is beleteszek minimum ennyit, főleg ha megérkeznek a plusz tartalmak.

(#189737) Wesder válasza .LnB (#189702) üzenetére


Wesder
félisten

Megérte a 20£-ot?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189738) .LnB válasza Wesder (#189737) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na látod ez a nehéz kérdés. Mert a slim-re simán megvettem. Most meg a Pro-ra inkább úgy vagyok vele, hogy "majd talán veszek rá". Arra már 30£ lenne. De nem is az ár a lényeg. Mert ha veszek rá akkor ilyet, mert tényleg minőségi cucc.
Szóval minőségileg megéri. Viszont megéri e 10k-t költeni a PS lematricázására?! Azt már nem tudom. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189739) Wesder válasza .LnB (#189738) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor alszom rà egyet, mert több szin is van ami tetszene. Nehéz volt felrakni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189740) .LnB válasza Wesder (#189739) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elolvastad a korábbi kommentemet róla? [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189741) 30z.Samu válasza LeventeV (#189736) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! Akkor szerintem teszek majd vele egy próbát. :R

Sic Parvis Magna

(#189742) headhunter86


headhunter86
senior tag

PS Plus - March 2019 | Call of Duty: Modern Warfare Remastered + The Witness

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#189743) S e t h válasza #58978304 (#189735) üzenetére


S e t h
nagyúr

Piacelemzőnek azért ne menj el, főleg amikor egyre több telefon full üvegborítással jön ki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#189744) Wesder válasza .LnB (#189740) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, csak a linket néztem meg.:D Köszi, akkor rendekek egy settet, màr csak érmefeldobàssal döntenem hogy zöld vagy piros legyen.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189745) .LnB válasza Wesder (#189744) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha zöldet mersz rá rendelni!!, felpattanok a cangámra, kitekerek germániába akárhol is lax, és felgyújtom! (Vagy ellopom, kár lenne egy ilyen fasza konzolt felgyújtani)
Szóval legyen piros. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189746) Wesder válasza .LnB (#189745) üzenetére


Wesder
félisten

Kék is szép:K
Amúgy mi a baj a zöld színnel? A Mátrixban is minden zöld.:P
Amúgy is te ezt inkàbb felgyújtanàd, nem ellopnàd.;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189747) Carlos Padre válasza markknight (#189693) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a kontroller tényleg szörnyű, azonnal szétbombáztam, amint modomban állt :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189748) .LnB válasza Wesder (#189746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én valami ilyesmire gondoltam most. [kép]
Mert amit most vettem kontrollert, az ilyen ezüst: [link] (Nem volt sok féle a boltban, aztán talán ez volt még a legszebb)
Így menne hozzá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189749) BoneDragon válasza Carlos Padre (#189747) üzenetére


BoneDragon
veterán

Eléggé jól néz ki. :K

(#189750) Carlos Padre válasza hhenry (#189723) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én meg átlátszó szilikon tokot, mert szép telefonom van :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.