Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189951) Carlos Padre válasza RangerFox (#189948) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lesz az, max nem ezen a néven.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189952) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok! A division 1 jatszahato offline is? Ha mondjuk abszolut nincs net a lakasba.

(#189953) Carlos Padre válasza S@c@ (#189952) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze csak jó nehéz lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189954) S@c@ válasza Carlos Padre (#189953) üzenetére


S@c@
őstag

Ps plsu nelkul is megy akkor kiraly

(#189955) Lefty válasza Carlos Padre (#189953) üzenetére


Lefty
addikt

Biztos, hogy megy offline? Nem vagyok benne biztos.

(#189956) marilllyo válasza Lefty (#189955) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem nem megy...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189957) S@c@


S@c@
őstag

Hello! Far cry primal 2800at meger?

(#189958) #58978304 válasza S@c@ (#189957) üzenetére


#58978304
törölt tag

De meg ám !

(#189959) Domaximus válasza S@c@ (#189952) üzenetére


Domaximus
tag

Internetkapcsolat nelkul nem lehet jatszani! Serverrol jon minden!

(#189960) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Megnéztem a Division 2-őt... Haaaaat mit ne mondjak , az első résznek volt hangulata ... Ez olyan üresnek tűnik valahogy, olyan semmilyen , aztán sokkal könnyebb mint az első rész... Az olyan Bloodborne fokozat volt , ez meg ilyen Barbie very easy...

Kíváncsi vagyok milyen értékelést fog kapni , nekem elsőre 10-ből 7....

(#189961) Walter_White válasza BoneDragon (#189945) üzenetére


Walter_White
senior tag

Én pont hogy ezek miatt a játékok miatt tanulgatom az angolt, hogy értsem a történetüket, pl Uncharted 4 all cutscenes, mivel olyan jól nem tudok angolul hogy rögtön fordítsam és nem lehet képernyőképet csinálni, ugy hogy látszodjon a felirat is, így Youtubon szépen megnézem ahol épp tartok, és kijegyzetelem a számomra ismeretlen szavakat, és próbálom megfejteni lefordítani a mondatokat, lehet van jobb módja is, közben tanulom a szavakat, rááll egy idő után az ember agya :) de ez is egy +-t ad a végigjátszáshoz.

(#189962) S@c@


S@c@
őstag

Rajottem erre az akciozasra...ki van ez talalva...kb 15 gemmel meg nem is jatszottam amit megvettem de mar vennem.a far cry primalt mondva 2800 semmi erte. Ajjj ajjjj kozben a ps plus lassan lejar...13ert siman hosszabitom evesre mint tavaly.

(#189963) Carlos Padre válasza S@c@ (#189962) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189964) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Amit a konzolokszervizénél kapni ott a doboz + borító is magyar felirattal van ellátva? Vagy ugyanazt a verziót kapom, mintha külföldről rendelném? Köszönöm

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#189965) erahurka válasza S@c@ (#189962) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz az máskor is 2800. Felesleges bepockolni játékokkal, a végén úgy jársz, hogy megkapod Plus-ban úgy, hogy korábban megvetted de el se indítottad még.

(#189966) Kendek válasza Ramoskaa (#189964) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ami játék borítója idehaza tartalmaz magyar feliratot (nem mindegyik, ez változó), ott nyilván a Konzolok Szervizéből rendelt példány is fog. Egy hazai hivatalos partner biztosan nem árul szürkeimportos játékokat.

<-ƘƘ->

(#189967) Ramoskaa válasza Kendek (#189966) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Azért kérdezem, mert külföldről rendelném , de ha a konzolokszervizénél magyar, míg külföldön angol , (nem a magyar felirat a játékba)akkor inkább onnan próbálnám meg hátha hozzájutok egyhez.

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#189968) parandroid válasza Ramoskaa (#189967) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan milyen információ az, aminek szükségszerűen magyarul kell lennie a dobozon, hogy élvezni tudd? Az alcím? A kétmondatos, semmitmondó leírás? A szerzői jogi duma? Az epilepsziafigyelmeztetés? A játék a következő nyelveken érhető el mondat a 3 zászlócska előtt? Vagy a 12 éven aluliaknak nem ajánlott mondat a 12-es karika mellett? A gyártási, és forgalnazási info, miszerint készült az eu-ban, forgalmazza a játékforgalnazó kft, budapest, vöcsök utca hat (ahol egyébként egy lerobbant szoci irodaház van 179 bejegyzett céggel)? :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#189969) Kendek válasza Ramoskaa (#189967) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha általánosságban látni szeretnél magyar szöveget is tartalmazó borítót, akkor szívesen beszkennelek neked párat. De ennél fontosabb, hogy az adott játék tartalmaz-e magyar feliratot, beváltható kódo(ka)t, illetve vannak-e hozzá DLC-k, mert ezek általában régiófüggőek. Ha a külföldi lemez CUSA száma megegyezik a hazaival, akkor maga a borító a legkevesebb, eladásnál sem számít senkinek.

<-ƘƘ->

(#189970) Ramoskaa válasza parandroid (#189968) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

A csak a kovetkezőn és a magyar zászló , magyar leírás elég lenne. :DD Tobbnyire szeretem a magyar kiadásokat, de ha minden kötél szakad akkor jó lenne az angol is. De teljesen lényegtelen ,mert nem találok olyan külföldi oldalt se , ami ide szállítaná kis hazánkba :)
Maradt a a konzolokszervize sorsolás :W

Ui: nem tudom Ti , hogy vagytok vele ,de én pl. nem veszek német nyelvű játékot és örülök , ha a leírás magyarul is megjelenik rajta.

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#189971) Kendek válasza Ramoskaa (#189970) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Angolt mindegyik tartalmaz, de általános érvényű, hogy ha a magyar nyelv számít és kifejezetten magyar account-hoz vásárolsz, akkor hazai boltból szerezd be. :)
Csak azért szoktunk külföldről is vásárolni, mert az adott játék úgy éppen olcsóbb, és amúgy nem számít. A borítóval szerintem ilyenkor kevesen foglalkoznak.

<-ƘƘ->

(#189972) parandroid válasza Ramoskaa (#189970) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az összes játékom német borítós, és mindent angolul játszok. Arra mondjuk még nem emlékszem, hogy az áron, és a címen kívül valaha elolvastam-e bármit a borítóról. Boxra meg már nagyon régen digitálisan veszek mindent, korábban jó ötletnek tűnt, hogy majd később eladom, ha végigjátszottam, de minden a nxakamon maradt, kivéve, amit beszámíttattam. Kíváncsi vagyok, PS-en ez hogy működik, a gyerek lassan végez az unchartedekkel, a hzd-vel, meg a spidermannel (egy jó részük már kész, a többivel nagyon a végén jár), meg lehet majd őket hirdetni. Aztán ha nem kell senkinek, mennek ezek is beszámításra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#189973) 30z.Samu válasza parandroid (#189972) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én eddig minden játékra találtam vevőt. :)

Sic Parvis Magna

(#189974) WhiteWalker válasza parandroid (#189972) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Sony magának akarta ezt a nagy adag guanót , vagyis inkább a magyar gamereknek és forgalmazóknak , hogy elkezdte kiadni a játékokat magyar nyelvvel.
Egyre másra jönnek ezek a kérdések...

(#189975) ViktorHUN79 válasza WhiteWalker (#189974) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nemértem miért lenne nagy adag guanó, hogy a sony lokalizál nagyobb címeket magyar nyelvre is. Inkább hálásnak kéne lenni, hogy egy ilyen kis ország játékosairs is próbál odafagyelni,plussz pénzt és fáradozást rászánva. Én mindenesetre nagyra értékelem, hogy foglalkozik velünk is, köszönöm szépen!

(#189976) S e t h válasza WhiteWalker (#189974) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja, még a végén valakinek jót tesznek vele, a szemetek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#189977) Carlos Padre válasza S e t h (#189976) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindig is hiányoltam, hogy nem jött még senki elmagyarázni, hogy a Sony nem a magyar játékosoknak akar jót ezzel, hanem csak a saját önző üzleti érdekei miatt csinálja :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189978) ivcsi86 válasza S@c@ (#189962) üzenetére


ivcsi86
tag

Nekem is most jár le 5 nap mulva, de hogy hosszabítod meg 13-ért (nekem 18-at ír az alapárat)

(#189979) Mike válasza Carlos Padre (#189977) üzenetére


Mike
veterán

a Sony nem a magyar játékosoknak akar jót ezzel, hanem csak a saját önző üzleti érdekei miatt csinálja! Hát értsd már meg végre!

csakazt nem értem ebben mi a rossz?

(#189980) Themes válasza Domaximus (#189930) üzenetére


Themes
aktív tag

Szia. Amit írtál hogy beállítások, tárolás, alkalmazások, na onnan ki töröltem ami nem kellet már játék, de viszont ha belépek a profilomba, ott a játékoknál még mindig ott vannak! Igaz hogy nem lehet már játszani velük de a képei ott vannak. Na azt hogyan tudom eltávolítani onnan? Ha más tud segíteni azt is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#189981) Kendek válasza Carlos Padre (#189977) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Sony ténylegesen üzleti érdekből csinálja, hiszen a lokalizálás egy vásárlásösztönző dolog. Nincs mit magyarázni rajta, viszont ez mindkét félnek pozitív. A többség örül ha saját anyanyelvén játszhat.

<-ƘƘ->

(#189982) Carlos Padre válasza Mike (#189979) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak úgy eszembe jutott a multiplatform crossplay kapcsán :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189984) Kendek válasza Themes (#189980) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pontosan hol látod ezeknek a nem telepített játékoknak a képeit, amiket törölni szeretnél?
Alapvetően ami játékra valamilyen licenced van, vagyis megvásároltál, az örökre ott marad a fiókodon, maximum csak a support tudja levenni. A Könyvtár alatt a megvásárolt játékoknál ha valami zavar mert már nem is elérhető (mondjuk limitált ideig működő béta verzió), akkor OPTIONS gomb és Ne mutassa a tartalomelemet segítségével elrejtheted.

<-ƘƘ->

(#189985) Domaximus válasza Kendek (#189984) üzenetére


Domaximus
tag

Megeloztel, koszi. Igy van amugy!

(#189986) Jigoku válasza Ramoskaa (#189970) üzenetére


Jigoku
tag

Mi az, hogy nem találsz?:o
Több kiadónak van európai webshopja. De ha sima bolt kell, a következő két brit üzlet postáz Mo-ra is:
game.co.uk
365games.co.uk

De van több is, én leginkább ezt a kettőt használom, így ezeket tudom szívből ajánlani bárkinek. De ott az Amazon meg Ebay is, néha tök jó áron ki lehet fogni fóliás (új) játékokat, én főleg Vitára ezekről rendelgetek.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#189989) parandroid válasza ViktorHUN79 (#189975) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amit én eddig játékszinkront láttam, az konkrétan egy rakás szar volt. Helytelen, magyartalan, értelemzavaró, sok esetben konkrétan félrefordítás. Mindkét esetben jobban járt volna mindenki, ha inkább nem is készül fordítás. Hozzáteszem, mindkét alkalom xbox-on esett meg velem, nem tudom, a sony milyen minőségben magyarít.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#189990) Themes válasza Kendek (#189984) üzenetére


Themes
aktív tag

Itt látom a profilomba hogy 5 játék de abból 3 már kitöröltem de itt még mindig mutatja!

68

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#189991) marilllyo válasza Themes (#189990) üzenetére


marilllyo
veterán

Azok a játékok amikkel játszottál (valaha). Azt nem tudod kitörölni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189992) Themes válasza marilllyo (#189991) üzenetére


Themes
aktív tag

Akkor egy idő után akár 100 játék is lesz itt? Elég lesz kikeresni azt ami épp kell.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#189993) marilllyo válasza Themes (#189992) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezek lehetnek lemezes játékok is, amiket kipróbáltál. A Library menüpontban nagyon szépen lehet mazsolázni a játékok között. Sorrendbe rendezheted A->Z ig Z->A ig továbbá akár a vásárlás dátuma szerint is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#189994) Kendek válasza Themes (#189992) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ahogy írtam, a Könyvtárban (Library) a Megvásárolt játékok alatt tudsz rendezkedni (rejteni ami nem kell), ott átlátható formában látod a játékaidat és le tudod tölteni ami éppen kell. De ha ez is kényelmetlen, akkor böngészőben a Store oldalán is rákereshetsz az adott játékra, és ott is elindíthatod a letöltést.

<-ƘƘ->

(#189996) #58978304 válasza seniman (#189987) üzenetére


#58978304
törölt tag

Basszus persze h emlegetem mert ez tiszta S.T.A.L.K.E.R let Az meg aztán minden gyalúl :D
Ha megjelenik a Stalker ps4/ps5 re, na az tuti akkor beterítek pár oldalt vele :D
Elvégre ha én itt más platináiról,trófeáiról odákat olvasok akkor sztem a játékkal kapcsolatos élményeim is elférnek.
Sőt inkább van annak itt a helye...
De ha rosszul gondolom majd a topik gazdák úgy is útbaigazítanak..

[ Szerkesztve ]

(#189997) 30z.Samu válasza #58978304 (#189996) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha egyszer elkészül a 2 (bejelentették már nem is tudom mikor hogy készül), akkor gondolom lesz konzolra is. :K

Sic Parvis Magna

(#189998) Carlos Padre válasza #58978304 (#189996) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na ha megjelenik én is day1 veszek egy prémium előfizetést ;]

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#189999) seniman válasza Carlos Padre (#189998) üzenetére


seniman
addikt

:DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#190000) #58978304 válasza Carlos Padre (#189998) üzenetére


#58978304
törölt tag

Felőlem,az úgy sem neked fog szólni :P
Lesz majd olyan sorstársam aki értékeli azt a műfajt ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.