Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Nocsak. Visszatér az XL vonal?

(#2) novinyul válasza Ricardo (#1) üzenetére


novinyul
veterán

A mostani Pro helyett lesz az XL. Nekem város a 9Pro nagyon, kifejezetten jó volt használni a sima 8-t, csak a kamerák miatt váltottam a 8Pro-ra. De így hogy kompakt méretben megkapom mindezt, na ez nagyon jó lesz :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3) paatrick


paatrick
őstag

Akkor ennyit a 6"-os kicsi Pixelről? :F Pedig vártam hátha lesz valami ellenfele az S24-nek. De továbbra se.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#4) Thom! válasza paatrick (#3) üzenetére


Thom!
veterán

9Pro kb mint Xiaomi 14 azzal kell számolni
Ilyen hardvert kisebb házban nem igazán tudnak belerakni

(#5) mad823 válasza paatrick (#3) üzenetére


mad823
őstag

A sima 9-est 6,2"-ra várják, az pont akkora, mint az S24.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Legalább a kisebb telefon kijelzőjét ne növeljék. (Bár én annak örülnék, ha csökkentenék. Van elég lappáttelefon a piacon.)

(#7) novinyul válasza janeszgol (#6) üzenetére


novinyul
veterán

Az marad 6,1" vagy 6,2" :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#8) yuing


yuing
őstag

Már-már elgondolkoztam, hogy a sima 7-est egy 8 Prora lecserélem a zoom kamera miatt.
De akkor tárgytalan, 9 Pro tökéletes ezzel a képátlóval. Nem kell szenvednem egy tepsivel. :)

(#9) paatrick válasza Thom! (#4) üzenetére


paatrick
őstag

Ott van a példa a cikkben is az iphone pro, ami kicsi házban mindent tud. Egyébként szerintem senkit nem érdekelne ha 8-9mm vastag helyett 11 lenne, egyrészt még masszívabbnak és prémiumabbnak nézne ki, másrészt elférne benne minden cucc.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#10) Bende1111 válasza paatrick (#9) üzenetére


Bende1111
tag

Az ott egy pro max a cikkben és mellette a legnagyobb xl modell van, ergo belefér kisebb pixelekbe is a tudás, de ez pont a lapát kezűeknek készült. :)

(#11) paatrick válasza Bende1111 (#10) üzenetére


paatrick
őstag

Arra gondoltam hogy van iphone 15, meg 15 pro is. Mindkettő kicsi telefon a többségi androidosokhoz képest, és a pro még pár mm-rel kisebb is mint a sima 15. Szóval ha már akarnak valami irányt követni akkor ez legyen. Korábbi leakekben még volt olyan lehetőség is hogy 6,01"-os lesz a kicsi.

Ez a most pletykált 6,34"-os nem tud versenyezni méretben a i 15 proval, érezhetően nagyobb lesz, látva az eddigi pixelek kávaméreteit :(

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.