Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172301) Zoleee83 válasza .LnB (#172300) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez még mindig viccesnek hangzik lóval "felborulni" egy szalmaszálban, meg csirkét gázolni. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#172302) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Amazonról vett konzolhoz a garanciát tudom itt érvényesíteni?

(#172303) .LnB válasza BoneDragon (#172302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

itt a topikban? :F

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172304) danielgalaxy válasza lazioforever (#172236) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Egy Nathan Drake kaland után az LA Noir sivár és üres, minden szempontból, mint a világűr.

(#172305) ProEvoFan válasza Tyler Durden (#172281) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én sem tudtam abbahagyni, eszméletlen szép játék és a története - amit megértek, kb a 60%át - is érdekes.A Prowler oldalon Silent Strike, Strong Strike, Strong Strike+. A Brave oldalon a Critical Hit, Critical Hit+, a koncentrációkra, dupla nyílvessző lövésre és a spear támadásokra raktam. Forager oldalt nem vittem túlzásba.

(#172289) consono
Akkor az ucsó' küldetés előtt kezdjek bele a kiegbe?
Hmmm...érdekes:)

[ Szerkesztve ]

(#172306) markknight válasza .LnB (#172300) üzenetére


markknight
veterán

A lovak teljesen másképpen viselkednek, kb úgy mint a GTA-ban az autók. Van aki kis huppanótól bukfencezik, mások nem.

(#172307) consono válasza ProEvoFan (#172305) üzenetére


consono
nagyúr

Ha 40-es szinten vagy, akkor akár most is belekezdhetsz a kiegbe. Igazán sokat nem ad hozzá a történethez, ha közben játszod, de a játék vége felé kicsit más lesz. Nem akarom elspoilerezni, de ne számíts nagy dologra.

"In God we trust. All others must bring data"

(#172308) Mike válasza .LnB (#172296) üzenetére


Mike
veterán

a speciel edition ló sem megy neki semminek, még ha nekivezetem se ment neki a fának, vagy esik le a szakadékba

biztos mert VIP ló :)

(#172309) RetroJack válasza oriic (#172295) üzenetére


RetroJack
tag

Hoppá, ez állat !

(#172310) Thorkos válasza marilllyo (#172268) üzenetére


Thorkos
tag

Én imádom a Fallout világot, minden részével játszottam nem is keveset. Betat is toltuk most haverral és sajnos nem tudom megvédeni a gamot a kritika ellen. :( Bug van rendesen az fps pedig erősen súrolja a játszhatatlan kategóriá. a grafika szinte semmit nem vátozott a 3.rész óta ami 2008-ban jó volt, de a mostani vason EZT nem tudják futtatni rendesen az felháborító.
Az ötlet amit a 76bol akartak kihozni az szerintem jó,emiatt és azért mert haverral még így is jól szórakoztunk beta közben megveszem első nap. Remélem nem bánom meg nagyon :U

(#172311) #20844032


#20844032
törölt tag

Nem én hirdetem, ne üssetek agyon, közszolgálati közlemény: most vettem játékaimon 4000-ért astro bot rescue mission kódot. Nem profil, kód! VR-osok hajrá! Aki próbálta a demót, az tudja, hogy az egyik legjobb VR cím.

(#172312) #20844032 válasza Mike (#172308) üzenetére


#20844032
törölt tag

Este feltöltöm a videót, az egyik küldiben nálam Hosea akkorát perecel a lóval, hogy öröm nézni :DDD
De az is olyan animációs fázisokkal, hogy eskü ezt valami algo számolja, és csak részben mocap. A cusceneket leszámítva hihetetlen milyen fluid az animációs fázisok közötti váltás. A GTAV-ben ez még nagyon balfaszul működöttt, nagyon éles határon adta át a modellt a mocapből a ragdollnak, ebben ez totál újszerűen van megoldva szinte minden játékhoz képest.

/unchartedekben is van ilyen, de ez sokkal összetettebb

[ Szerkesztve ]

(#172313) penge111 válasza #20844032 (#172311) üzenetére


penge111
addikt

Ez csak VR-os? Videó alapján nagyon ötletes, kreatív játék, csak nekem VR hiányába felejtős.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172314) #20844032 válasza penge111 (#172313) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen. És fantasztikusan ötletesen használja a VR lehetőségeit. Rendesen a térben meg kell vizsgálnod a pályát, hogy minden hidden cuccot meg pályaszakaszt észrevegyél, használnod a tested és a kontrollert is a térben, stb. Hihetetlenül szorakoztató!

(#172315) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
A NACON revolution-on kívül van más alternatíva, hogy ne PS, hanem XO kiosztású kontrollert használjak?
HA konkrét példát, vagy tapasztalatot kapok, azt is megköszönöm. Vagy van mód, az XO kontrollert összegyógyítani a PS rendszerével?
Ksözönöm

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#172316) penge111


penge111
addikt

A fejemet teszem rá, hogy a tulajok ráfüggtek a RDR 2-re, nem a tiéd az egyik .LnB? ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172317) Mike válasza penge111 (#172316) üzenetére


Mike
veterán

egyszer én is mentem be vidéken lóháton egy csárdába. néztek is az emberek :)

(#172318) .LnB válasza penge111 (#172316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD De az a kis póni az enyém. Lábbal hajtom mint a rolelrt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172319) pulffy válasza .LnB (#172318) üzenetére


pulffy
őstag

akkor már meg van miért nem szereted az Arabiai lovakat az rdr2-ben :D

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#172320) AxBattler válasza hitvanyalak (#172315) üzenetére


AxBattler
félisten

Hori Onyx Wireless és Razer Raiju Ultimate (Tournament Edition olcsóbb).

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#172321) BoneDragon válasza .LnB (#172303) üzenetére


BoneDragon
veterán

:D Komolyan érdekelne a válasz, de belegondolva tuti nem.

(#172322) hitvanyalak válasza AxBattler (#172320) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Köszönöm, ez a HORI jó lesz. :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#172323) Kendek válasza BoneDragon (#172321) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szavatosság nincs, de EU-n belül vásárolt EU-ba szánt konzolt fogad a Hireltech. EU-n kívül nincs jótállás, beleértve angliát is.

<-ƘƘ->

(#172324) szallasi007


szallasi007
őstag

Azon kevesek egyike vagyok akinek az RDR2 már sok és inkább lassított lószimulátor.
A grafika a hangok meg az egész brutálisan jó, viszont én már felraktam apróra. Sem ez sem a witcher 3 nem fogott meg pedig 15 óra mindkettőbe belement.

(#172325) Mrdevil válasza #20844032 (#172311) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tényleg nagyon jópofa lett, de talán még a 4rugó is sok érte nem? :DDD Azért a kb 6 pályáért......
Mondjuk a store-os 12 ezres árhoz képest már barátibb. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#172326) mike1334 válasza Kendek (#172323) üzenetére


mike1334
veterán

Nagyon szakértő válasz volt a cég részéről. Garancia nincs, meg szavatosság se..akkor mi van? Az, hogy garancia nincs, azt elfogadom, mert az jogilag nem létezik. Csak szavatosság van meg jótállás. A jótállás az (nagyjából) olyan, mint a szavatosság, csak erősebb. Akkor mi van EU-n belül?

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#172327) Nayrobi válasza Mrdevil (#172325) üzenetére


Nayrobi
őstag

20 pálya plusz bossok plusz 26 challenge pálya

(#172328) #20844032 válasza Mrdevil (#172325) üzenetére


#20844032
törölt tag

Howlongtobeat alapján 6 óra végigmenni, 12 kimaxolni. 4k-t bőnyállal, boldogan...

(#172329) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Abban szeretném a segitségeteket kérni,hogy ma eladom a FAT PS4-esem és miket kell megcsinálnom ahhoz,hogy nyugodtan oda adjam a vevőnek?
Elmentéseket feltoltam a felhőbe.
Nyilván ki kell jelentkezni a PSN-ből!
Van még valami?
Hogyan tudom vissza állitani gyárira??

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#172330) szasanyi válasza Jackie_Chan (#172329) üzenetére


szasanyi
félisten

Miután mindent lementettél, belépsz egyesével minden fiókba és deaktiválod magad. Ennek a menete:

Deaktiváld saját PSN fiókjaid a "Régi, lecserélni kívánt" PS4-eden.

1. Jelentkezz be az első fiókodba.
2. Settings
3. PlayStation Network/Account Management
4. Activate as Your Primary PS4
5. Deactivate

Fentebbi lépéseket ismételt el minden PSN fiókodon.

(#172331) b. válasza #20844032 (#172314) üzenetére


b.
félisten

de jó hogy mondtad, meg is vettem. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172332) Jackie_Chan válasza szasanyi (#172330) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszi. :R

és hogy tudok róla mindent törölni??
Gyári állapotba visszaállítani???

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#172333) wolf13 válasza Jackie_Chan (#172332) üzenetére


wolf13
őstag

(#172334) Helmoras


Helmoras
őstag

En meg elkezdtem Dark Soulsozni.... A harmadik resszel... Furcsa allatfaj reven en a Bloodborneal kezdtem ezt a palyafutast, aztan jott a Nioh es most ez, hat ha regebben valaki azt mondja nekem ilyenekkel fogok jatszani kirohogom, de valahol a maga nemeben mind a 3 zsenialis, nagyon teszik, pedig erdekes nem vagyok valami ugyes... Azt hiszem elvesztem megint egy idore, Nioh is elvett 120 orat es kb sehol nem tartok, a helyszineket kicsit meguntam, de majd visszaterek :))

(#172335) #20844032 válasza b. (#172331) üzenetére


#20844032
törölt tag

Te vagy ott a Szati? :)

(#172336) b. válasza #20844032 (#172335) üzenetére


b.
félisten

Mi mi mi? hol ? :D

Storon vettem , mert hála neked megnéztem a videót és a kislányom itt állt mögöttem. Na most van botos háttérkép , az összes mini játék a ninjáktól kezdve minden és meglátta és azonnal izibe meg is kellett vennem. Szóval jössz egy tálca sörrel, hogy ilyenek írogatsz ide én meg egyből rákeresek. :DDD

Hozzá kell tennem, hogy VR nél kb 2 órán át azt ment a playroomnál, hogy integetett nekik azok meg visszaintegettek. Komolyan elgondolkodtam azon, hogy elgurult nála valami gyógyszer , de aztán megnyugodtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172337) Mrdevil válasza #20844032 (#172328) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na, akkor jó, azt hittem rövidebb sokkal.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#172338) lazioforever válasza danielgalaxy (#172304) üzenetére


lazioforever
tag

Az nem baj, kell a változatosság. :)
Sejtem, hogy az LA Noire az Uncharted sorozattól messze áll, de eleve a műfaj sem ugyanaz. Én pedig nagyon kíváncsi vagyok rá. Tudom, hogy régi játék, de nekem (sok mindennel együtt) ez is kimaradt az előző generációból. Sokan dicsérik, maga a korszak is eléggé érdekesen hangzik...meglátjuk. :D

(#172339) b. válasza #20844032 (#172335) üzenetére


b.
félisten

ja és ráadásul a gépem sincs itthon lackooo84 éppen újrapasztázza. :), szóval van tűkön ülés a gyerkőc részéről,de ezt a játékot én is végig fogom tolni, baromi jónak néz ki.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172340) KaitouP válasza b. (#172339) üzenetére


KaitouP
veterán

Copper DualShock 4

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172341) ldave


ldave
félisten

Összefoglalóba: megváltozott a Hireltech szerviz címe, átköltöztek az Orczy útról az onnan pár perc sétára lévő Mihálkovics utca 18-ba. Csak ez nem igazán van feltüntetve a régi helyen és a telefonszámot sem veszik fel:

A Slime draws near! Command?

(#172342) #20844032 válasza ldave (#172341) üzenetére


#20844032
törölt tag

Átköltöztek??? Én ide járok legalább öt éve szervizeltetni (sosem jártam az orczy úton, bár tudom, hogy ott is van valami üzletük).

/közben megnéztem, tényleg ez van az összefoglalóban. Már az első, bekapcsolóhibás fatemmel is itt volam a mihálkovicsban.

[ Szerkesztve ]

(#172343) ldave válasza #20844032 (#172342) üzenetére


ldave
félisten

Hát akkor passz, én innen az összefoglalóból néztem ki a címet és a cég weboldalán is azt láttam kiírva. Odamentem ma 9:05-re és a fenti látvány fogadott. Korábban még nem jártam náluk.

A Slime draws near! Command?

(#172344) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
A ps4 nem adja ki a lemezt.. ilyenkor lehet vele kezdeni valamit? :W

Press "F" to pay respects.

(#172345) erahurka válasza #20844032 (#172342) üzenetére


erahurka
félisten

Én már a berregő PS3 Slimemmel itt voltam a Mihálkovicsban :Y

(#172346) koncsik válasza Imilenni (#172344) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Áramból kihúzni, várni pár percet, újra megpróbálni?

Ha nem működik, esetleg ezt próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#172347) SyMbioTe

Sziasztok!

Egy használt játéknak van valami hátránya a bontatlanhoz képest?
576-ba néztem ki a GT Sport-ot, egy cimborámnak, ez ugyanúgy teljes értékű, mint az új?
Ami feltűnt, hogy a képen másmilyen a borító, mint a megszokott, de gondolom ez lényegtelen. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#172348) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

Vidéken Konzolvilágon kívül van jó szervíz?
vagy BP a fent említett helyre vigyem, gari után van
Nálam gyakran kikapcsol, mintha áramkimaradás lenne, de teljesen össze-vissza csinálja, van amikor több
napig jó.
2x volt konzolvilág szervizébe, náluk nem jött elő a hiba

(#172349) #20844032 válasza erahurka (#172345) üzenetére


#20844032
törölt tag

Megdöbbentő módon ps3-at sosem kellett gariztatom. Pedig abból is volt 7. Volt problémás darab, de gariidőn túl, azokat én javítgattam (főleg kontrollergondok). Illetve volt egy fatem, ami elhunyt (felszakadt gpu forrasz).

[ Szerkesztve ]

(#172350) Sordoran válasza SyMbioTe (#172347) üzenetére


Sordoran
addikt

Semmi különbség, csak nem te (ő) bontja ki. Ugyanúgy lehet használni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.