Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173151) consono válasza penge111 (#173146) üzenetére


consono
nagyúr

O.o nekem ez kimaradt :) Látom már érik egy újrajátszás...

"In God we trust. All others must bring data"

(#173152) Nayrobi válasza slmq3 (#173150) üzenetére


Nayrobi
őstag

Várd meg a black fridayt, közel slim árban lesznek a prok, szóval ez nem is lehet kérdés.

(#173153) WaterWave válasza slmq3 (#173150) üzenetére


WaterWave
veterán

pro... mivel eladásnál majd a jövőben könnyebb lesz...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#173154) penge111 válasza consono (#173151) üzenetére


penge111
addikt

ÁÁÁ én minden apró cseplő küldit megoldok, már csak a Blood and Wine főküldiszála maradt... 153 játékóránál járok, de még így is Skelligén van vagy 80-90 kérdőjeles rész, de az szerintem marad is, nem nagyon szeretek úszkálni, meg értelmét se látom, mert megvan a nagymesteri szettem is. Minden más terület 100%-ra ki van pucolva. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#173155) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#173147) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne már!Az a boss nagyon könnyű.Ki kell takarítani a szigetet, éppen amelyiken vagy a bossal, majd a legerősebb fegyverrel lőni, mint állat., meg aszem' a robot bombákat ráküldeni.Ennyi.

(#173156) Janusz001 válasza Nayrobi (#173152) üzenetére


Janusz001
őstag

Erre várok én is, de nem nagyon bízok benne. One S mellett elférne a pro, sok sony exklusive érdekelne.

(#173157) pulffy válasza .LnB (#173137) üzenetére


pulffy
őstag

Nem vagy egyedül, én sem fogok ezért pénzt adni, de viszont kellenek az ilyen játékok a gyerekek. Sőt kevesebb is van az efajta jâtékokból szerintem...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#173158) slmq3 válasza Nayrobi (#173152) üzenetére


slmq3
csendes tag

Köszi

"Ugye vagyok aki leszek, ugye leszek ami marad?" by Hiperkarma

(#173159) .LnB válasza pulffy (#173157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem a pénz a kérdés. Mindenki mást engedhet meg magának, szóval nem ezért kérdeztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173161) erahurka válasza wolf13 (#173160) üzenetére


erahurka
félisten

Itthon meg lesz majd 5% kedvezmény a 30%-kal megnövelt árú 500 GB-os Slimből :DDD

(#173162) wolf13 válasza erahurka (#173161) üzenetére


wolf13
őstag

Ne jósolj ilyet :) Már 203 órája ps nélkül vagyok. Nem azért várok bf-re :D

Just Cause 4 | Eye of The Storm Cinematic Trailer | PS4

[ Szerkesztve ]

(#173163) marilllyo válasza .LnB (#173159) üzenetére


marilllyo
veterán

Való igaz egyébként, hogy eléggé dedósnak néz ki... Az én szememben egy Dragon Ball vagy egy Pokémon semmivel sem menőbb. De talán egy Lego játék felnőttebb? Ugyan!

Ettől függetlenül, mint játék lehet jó. Élvezet lehet vele játszani és hidd el ezek a platformer játékok sok esetben nagyobb kihívást adnak mint egy Battlefield...

Jó színek, fantázia, humor, egy kis kedvesség... néha jól esik egy ilyen a sok belezős gore között. 12-t most nem adok érte én sem, bár legfőképpen azért mert nem fér bele. Túl nagy a backlogom és az RDR2 meg a BO3 zombi most minden játszós-időt elvesz...Igyekszem besűríteni ezt is a listába.

Btw. én úgy látom egyébként, hogy igazán jó és minőségi gyerekjátékok ebben az érában nem nagyon vannak. PSX-2-3 korában sokkal több (minőségi) gyerekeknek való játék jött ki. Ugyanúgy, ahogy értelmes couch-coop játékok is alig vannak. Split screen sem menő már...pedig csak röpködnek az 55"+-os TV-k. Végre lehetne élvezni is...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#173164) ViktorHUN79 válasza wolf13 (#173162) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Sajnos ez a realítás kb. semmitérő akciók szoktak lenni, ha meg valamiből tényleg sojat engednek az szó szerint egy perc alatt elfogyik, emlékszem emag bf akcióra mikor webshopban reggel"nyitátáskor "1 perc után már efogyott a ps4. Nevetséges az egész.

(#173165) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Ez miféle ps4 lehet?
https://hardverapro.hu/apro/ps4_playstation_4_1216b_matt_1tb_extrakkal/hsz_1-50.html

(#173166) Ateszpapa válasza ViktorHUN79 (#173165) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ementáli.
:))

(#173167) szasanyi


szasanyi
félisten

Másnál is előfordul a kontrollerbe csatlakoztatott headset esetén, hogy néha ki-ki hagy a hang? :F

(#173168) 30z.Samu válasza szasanyi (#173167) üzenetére


30z.Samu
félisten

Néha megesett, igen.

Sic Parvis Magna

(#173169) .LnB válasza marilllyo (#173163) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lego-ból a Force Awakens-t próbáltam. Azt is azért hagytam abba mert bár ötletes, de gyerekes. És itt a gyerekes nem negatívum, csak célközönség. Ezek ilyen "cuki" játékok.
Platformernek meg ott vannak a Child of Light, Rayman Legends, stb.

Na mindegy, én nem nagyon tudom elképzelni magam Spyro-zni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173170) szasanyi válasza 30z.Samu (#173168) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor OK, már azt hittem nálam van vmi gond. Eddig USB kapcsolat volt a PS4 és a Razer Kraken Chroma között és akkor semmi hasonló nem fordult elő. Köszi!

(#173171) Bad Pritt válasza .LnB (#173169) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Próbáljad már a Ratchet&Clank-et végre, hát nem hiszem el, hogy minden szarral inkább játszol, mint azzal. :D Most is látom, hogy valami Ded Read Deremptiont tolsz, komolyan nem hiszlek el... :U

:DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#173172) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!

Nemrég találtam eBay-en egy hirdetést Red Dead Redemption 2 árúl egy eladó, elég kevés pozítívja van így gondoltam rákérdezek a hozzáértőktől hogy ez mennyire megbízható ebben a formában?

(#173173) RangerFox válasza madarasz92 (#173172) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Semennyire, ez egy profil

(#173174) Shamat válasza szasanyi (#173167) üzenetére


Shamat
aktív tag

Igen, ha vezeték nélkül használod ez sokszor előfordul.
Csak akkor nem fogja ezt csinálni, ha V2 kontrollered van és beállítod, hogy ne Bluetoothon keresztül kommunikáljon, hanem vezetékesként működjön. :R

DEAD LIKE ME

(#173175) mcwolf79 válasza erahurka (#173161) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ami itt megy BF címen az vicc.
Usánkában... Na az BF. Nemhiába ölik ott az emberek egymást nyitáskor. Ott tényleg durva akciózás van, nem ilyen marketing bullshit.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#173176) bAtt001 válasza Shamat (#173174) üzenetére


bAtt001
addikt

Érdekes én csak fejhallgatóval használom, bluetoothon keresztül és sosem hagyott még ki a hang :D kopkop

(#173177) Ateszpapa válasza Bad Pritt (#173171) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az jó?
Konzolhoz kaptam 3 játékot, az is közte van, de még ki sem bontottam.
Egyelőre lenyűgöz a Horizon Zero Dawn.
:)

(#173178) Mike válasza madarasz92 (#173172) üzenetére


Mike
veterán

ne vegyél lopott accountot

illetve nyugodtan jelentsd az ebaynek

[ Szerkesztve ]

(#173179) madarasz92 válasza Mike (#173178) üzenetére


madarasz92
őstag

Köszönöm a segítséget neked is! :) Akkor még várok hátha lesz BF-en jóárasítva!

(#173180) marilllyo válasza ViktorHUN79 (#173165) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt a ps-t már több helyen is láttam. Úgy tűnik nem viszik. Bár a srácnak lehetne annyi esze, hogy vesz rá ebay-ről egy burkolatot mert így értelmes ember nem veszi meg tőle!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#173181) Mike válasza .LnB (#173169) üzenetére


Mike
veterán

neked miért fontos, hogy ne játssz "gyerekes" játékokkal? :)
na jó, ez nem a topik témája, majd egyszer elmeséled (vagy nem) fehér asztal mellett

(#173182) Mike válasza madarasz92 (#173179) üzenetére


Mike
veterán

az rdr2? vedd meg azoktól akiknek csalódás volt.

(#173183) Kendek válasza Mike (#173178) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem valószínű, hogy lopott, mert akkor nyilván több játék lenne rajta meg egyebek. Inkább lopott bankkártya adatokkal vásárolt játékokról lehet szó. Elégge necces dolog ilyet venni.

<-ƘƘ->

(#173184) .LnB válasza Bad Pritt (#173171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)
Beszívtam a Plus-szal. Pont az előző hónapban volt ingyenes, mint amikor vettem a PS-t.
Úgy vagyok a Ratchet&Clank-kal is, hogy nem zárkózom el én tőle. De van más előtte a listán. És szerintem mindig lesz is.

(#173181) Mike Sehol nem írtam, hogy fontos dolog lenne. Viszont azt leírtam többször, hogy ez csak egy ártatlan kérdés. Látom nem értetted meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173185) Mike válasza Kendek (#173183) üzenetére


Mike
veterán

valamelyik része lopott :)

(#173184) .LnB
de, megértettem ;) jó, nem piszkállak vele többet, ne legyél dühös :)

[ Szerkesztve ]

(#173186) EczkE válasza .LnB (#173184) üzenetére


EczkE
addikt

Ratchet & Clanket 4x vittem vegig egymas utan 3 nap alatt. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#173187) tipuka


tipuka
addikt

ítt szóltam hozzá visszatalálós up

(#173188) szasanyi válasza Shamat (#173174) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt nem értem. Ha a kontrollerbe csatlakoztatom a headsetet, akkor hogyan működ(het)ne vezetékesként?

(#173189) Madwe válasza szasanyi (#173188) üzenetére


Madwe
nagyúr

Írja is, ha kábelesen kötöd be a ds4-et a ps-be. Ezt ugye csak a v2-es ds4-ek támogatják.

(#173190) szasanyi válasza Madwe (#173189) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja, értem! Úgy viszont vezetékes hedsettel (az említett Razer ugye) ugyanott vok, és pont ez lett volna az előnye a dolognak.

(#173191) Tatyla


Tatyla
őstag

Valaki tervezi PS4-re beszerezni a Fallout 76-ot?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#173192) Jakesz válasza .LnB (#173184) üzenetére


Jakesz
őstag

Amiért sok felnőtt a rajzfilmeket is szereti. Nem vagyunk egyformák. Vannak gyermeklelkű felnőttek is, neg olyanok, akik úgy érzik, hogy kinőttek ebből. És a Spyro kapcsán sokan a nosztalgia miatt lelkesültek fel. A felnőtt játékok oldaláról is fel lehet tenni ezt a kérdést. Pl hogy lehet az, hogy egy 40 éves embert leköt a Doom, amiben csak menni kell előre és belezni a szörnyeket? Aki nem szereti ezt a stílust, annak ez ugyanúgy gyerekes, de mellé még beteges is.

(#173193) Carlos Padre válasza .LnB (#173137) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy PC master race persze hogy nem érti. Meg hogy miért várjuk a Medievilt :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#173194) wierra válasza Carlos Padre (#173193) üzenetére


wierra
senior tag

Ez mondjuk én se értem. Pedig végigküldtem anno PS1-en az eredetit.
Persze azt értem, hogy az egyre hosszabb fejlesztési idők (AAA címek) miatt kell valami gyorsan-olcsót, de ezek a nosztalgiák nálam nem (serm) jönnek be. :U
A Spyro-t se értem minek egy ilyen (alap)szintű remaster.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#173195) Deck válasza wierra (#173194) üzenetére


Deck
titán

Attól, hogy nem érdekel tuti lesz sok ember akit fog. A Sony megcsinálta, nekünk semmibe sem került és csak akkor fog ha megvesszük. Majd meglátod az eladási adatokat.

PS5

(#173196) wierra válasza Deck (#173195) üzenetére


wierra
senior tag

Nem kétlem, hogy lesznek eladások a nosztalgia véget. Hiszen a bevétel erősíti a szabályt. :DDD
De én az eredetiktől sem nyúltam magamhoz...
Én egy Kula World remake-nek örülnék nagyon.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#173197) marilllyo válasza wierra (#173194) üzenetére


marilllyo
veterán

Én ezt az egész über remasteresdit picit "csalásnak" érzem. Adhattak volna ki egy új Spyro-t. De így, hogy csináltak belőle egy remastert....így elsumákolhatták a sztorira és az innovációra szánt erőforrást.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#173198) 3L1T3 válasza marilllyo (#173197) üzenetére


3L1T3
addikt

Vagy muszáj feléleszteni kicsit a franchiset ahhoz, hogy egy új rész kelendő legyen? ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#173199) Xaels válasza .LnB (#173137) üzenetére


Xaels
félisten

Előttem már megválaszolták, nekem fontos a változatosság. Az idei évben végig játszottam egy csomó "komoly" játékot már. Szó szerint térdig gázoltam a virtuális belekben, volt olyan is ami megsíratott. Ezek mellé kell a könnyedebb kikapcsolódás, a vidámság. Ezen kívül ilyeneken nőttem fel. Mario, Donkey Kong, Sonic, Crash vagy Rayman.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#173200) .LnB válasza marilllyo (#173197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Viszont nekem, mint új PS-esnek, ez teljesen újdonság. Sőt, ha nem mondjátok, akkor le sem esett volna, hogy ez remaster. A rajongóknak ez tuti nem annyira jó. De aki eddig nem ismerte..

(#173199) Xaels Igen, kaptam kielégítő válaszokat. Ezek közül "Negan"-é volt az amit teljesen meg tudok érteni. Szóval ezt megdumáltuk. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.