Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172451) ldave válasza penge111 (#172447) üzenetére


ldave
félisten

Ülj le, írd egymás mellé két oszlopba hogy az utóbbi időben hány játékot vettél és mennyit játszottál végig :) Ha ez nem ijeszt meg, akkor vedd meg nyugodtan, amit szeretnél továbbra is ;)

A Slime draws near! Command?

(#172452) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Ps4-hez szeretnék vásárolni kormányt. Előtte csak PC-n használtam kormányt. Egy Logitech driving force gt-t. Most egy Logitech G29 el szemezek. Esetleg valaki használt már hozzá ilyen típusú kormányt? Illetve meg éri az árát. Esetleg valami másat ajánlotok? A kormány 199.99 font váltóval együtt akciosan.

[ Szerkesztve ]

(#172453) 30z.Samu válasza motown5l (#172452) üzenetére


30z.Samu
félisten

A G29 már egy elég combos kormány. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#172454) .LnB válasza Mike (#172449) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Attól még nagyon jó játékok.

(#172450) penge111 Hellblade sztem 5-7ezerért már jó vétel. Ahogy nézem, volt már 5500ft is.

Szokott lenni egyébként Store-ban Black Friday? Vagy nagy karácsonyi leárazás? Van 10-11 játék amiknek figyelem az árát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172455) 30z.Samu válasza .LnB (#172454) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tavaly volt, meg újévi akció is..az utóbbinál sírt a pénztárca rendesen nálam. :D

Sic Parvis Magna

(#172456) Mike válasza ldave (#172451) üzenetére


Mike
veterán

hehe, az én jobb oldali listám teljesen üres lenne. de pc-n se termeltem bele sokat 27 év alatt

(#172457) mike1334 válasza penge111 (#172447) üzenetére


mike1334
veterán

Én egy dolgot mérlegelek: Melyik éri meg jobban, megvenni azonnal akciósan és lehet soha vagy évek múlva játszani vele (amikor már sokkal olcsóbban beszerezhető) vagy megvenni kicsit drágábban, de akkor, amikor tényleg játszani fogok vele. Mióta ez a szemlélet meg (tavasz), nem vettem játékot :DDD
Szvsz akkor vegyél meg egy játékot, ha az elkövetkező 3 hónapban fogsz vele játszani, ha meg nem, akkor úgyis jön majd újabb akció annyi idő alatt.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#172458) arpi6k válasza motown5l (#172452) üzenetére


arpi6k
addikt

Szia!

Én G29-et használok PS4 pro mellett Gran Turismo a fő játék amivel tolom. Elégedett vagyok vele. Nem vettem hozzá váltót. Amúgy egy éve vettem 68.000 Ft-ért a Media-ban (sikerült kifogni egy combos akciót).

Intel & ATI

(#172459) .LnB válasza arpi6k (#172458) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy éve 68-ért az nem combos akció, az maga csoda, vagy brutál nagy mázli. Szóval az igen! :K

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172460) 30z.Samu válasza arpi6k (#172458) üzenetére


30z.Samu
félisten

68-ért G29? Az kemény! :Y :D

Sic Parvis Magna

(#172461) Zoleee83 válasza ldave (#172451) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam ez nagyon egyszerű lenne, amit megveszek azt minden esetben végigjátszom, csak olyat vásárolok ami érdekel. Ennyi. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#172462) .LnB válasza 30z.Samu (#172460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tuti el volt árazva. Egy éve inkább a 100k-t karcolta alulról az ára.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172463) arpi6k válasza 30z.Samu (#172460) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen, nem gondolkodtam rajta sokat.

Intel & ATI

(#172464) penge111 válasza ldave (#172451) üzenetére


penge111
addikt

Jelenleg 12 Db Ps4-es játékom van, számomra mind kiemelkedő alkotás. Ebből 9 lemezes, 3 digitális. Számításaim szerint jövő ilyenkor végzek ezekkel, van egy bakancslistám amin vezetem miket kell majd beszereznem, tehát nem minden áron akarom megvenni ám, csak tanácsokat kérek, hogy miket vegyek fel erre a listára. :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172465) 30z.Samu válasza .LnB (#172462) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha így is van, akkor korrektek. hogy voltak, hogy odaadták ennyiért. :K

Sic Parvis Magna

(#172466) .LnB válasza 30z.Samu (#172465) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a boltba veszed, akkor nincs választásuk. Ha neten rendeled, az más. Mint ugye most nálam is az emag-os DragonQuest XI sztori... :(
Boltba ha elcseszik és te mész fizetni, semmit sem tehetnek.
Bárcsak én fognék ki ilyet.. Eddig a legnagyobb szerencsém az egy 1kg-os trapista sajt volt 300ft-ért.
Először azt hittem lejárt, de nem. Megvettem, aztán mesélte ismerős, hogy az ott dolgozók (Tesco) direkt maguknak árazzák be így, eldugják és műszak után megveszik, vagy ismerős/rokon megy be megvenni. Hát én pont megtaláltam azt a sajtot. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172467) arpi6k válasza .LnB (#172466) üzenetére


arpi6k
addikt

Pedig neten rendeltem. Kormányos topikban is szóltam h ezt nem érdemes kihagyni.

[ Szerkesztve ]

Intel & ATI

(#172468) .LnB válasza arpi6k (#172467) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor tényleg nagy mák, vagy tényleg akkora akció. Lényegtelen, nagyon jól jártál, de gondolom ezt te is tudod. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172469) gianni85 válasza .LnB (#172466) üzenetére


gianni85
veterán

Az is valami. Én múltkor csak egy felvizezett tusfürdőt tudtam kifogni a tescoból. Azóta nem megyek oda :D

(#172470) penge111 válasza .LnB (#172466) üzenetére


penge111
addikt

Ó, te kis Szerencsés János ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172471) .LnB válasza gianni85 (#172469) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért kell Dove szappant használni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172472) motown5l válasza 30z.Samu (#172453) üzenetére


motown5l
senior tag

Köszönöm a választ

(#172473) motown5l válasza arpi6k (#172458) üzenetére


motown5l
senior tag

Nekem csak sima ps4 van. Tehát akkor jó választás lesz. Nekem is megvan Gran Turismo  és a project cars 2 is. De még fel percet nem játszottam velük. Kormány nélkül nem akarok hozzájuk nyúlni.

(#172474) mcwolf79 válasza .LnB (#172466) üzenetére


mcwolf79
veterán

Amúgy azért durva, hogy már majdnem 1 hónap eltelt , De a visszautalás még most sem érkezett meg (nekem legalábbis). Oké hogy Nem ők hibáztak , De azért Ez már mégis pofátlanság.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#172475) 30z.Samu válasza motown5l (#172473) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig a PC 2-nek sokkal jobb az irányítása controller-el, mint az elsőnek volt.

Sic Parvis Magna

(#172476) .LnB válasza mcwolf79 (#172474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsodaaa?? :Y (<- utálom ezt a smile-t de most muszáj.) :)

Azonnal írj nekik!
Én egy hét után írtam nekik "szépet". Másnap visszautalták. Emag honlapjáról írj nekik!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172477) arpi6k válasza motown5l (#172473) üzenetére


arpi6k
addikt

Igen jó választás. Mivel én kanapé gamer vagyok vettem hozzá egy ilyet is. Ezzel együtt nagyon kényelmes az egész és élvezetes.

Intel & ATI

(#172478) Nayrobi válasza motown5l (#172473) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerezd be a Driveclubbot, kormánnyal is nagyon jó móka.

(#172479) motown5l válasza Nayrobi (#172478) üzenetére


motown5l
senior tag

Megvan az is. Kipróbálom majd vele

[ Szerkesztve ]

(#172480) Mike válasza penge111 (#172464) üzenetére


Mike
veterán

mennyi idő alatt? én egy igazi hörcsög vagyok. nekem könyvből, anno dvd-ből sem volt soha elég

[ Szerkesztve ]

(#172481) rumkola válasza .LnB (#172468) üzenetére


rumkola
veterán

Most OKT közepén Aqua-ban 72.000.- volt a kormány akcióban.

(#172482) danielgalaxy válasza penge111 (#172447) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én már vagy egy hete azzal játszom. Az első részt is végigtoltam, így a véleményem az, hogy a második rész csak minimálisan fejlődött az előzőhöz képest. Újdonság nem sok van benne, a küldetések egy idő után repetitívek, a sztori pedig nagyon feldarabolt, nem egybefüggő, inkább csak missziók vannak egymás után rengeteg mellékküldetéssel meg challenge-l. Ennek ellenére kegyetlen szórakoztató néha, az orkok hatalmas figurák, a harc pedig élvezetes, ha már vannak képességeid, amiket használni tudsz. Az elején rengetegszer le fognak nyomni.
A DLC-kről nincs infóm, de ha kijátszottad a játékot, nem biztos, hogy kedved lesz rögtön nekiugrani a kiegeknek, mert az már sok egyhuzamban.

[ Szerkesztve ]

(#172483) mcwolf79 válasza .LnB (#172476) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hívtam őket ma, azt mondták 30 napjuk van a visszautalásra , ami kb. 11.15.-én jár le. Éhen Nem halok a késő 11000 Ft-os visszautalás miatt, De szerintem Nem igazán korrekt Ez Az eljárás. Elég keserű szájízt hagy Az ilyen Az emberben, ami a következő vásárlásnál visszaüthet ( Na Nem mintha 1 ember annyira számításba).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#172484) penge111 válasza Mike (#172480) üzenetére


penge111
addikt

Nem értem a kérdésedet, leírtam, hogy kb 1 év lesz a meglévő címek ledarálása, mert mindegyik 40-60+ órát igénylő cím, zömében rpg, jrpg és souls játékok, szóval kegyetlen időigényesek :K

@danielgalaxy: köszi, hogy írtál a játékról! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172485) Mike válasza penge111 (#172484) üzenetére


Mike
veterán

Nem kötözködni akartam, egyszerűen kíváncsiságból kérdeztem: "Jelenleg 12 Db Ps4-es játékom van,"
No ez mennyi idő alatt?

(#172486) penge111 válasza Mike (#172485) üzenetére


penge111
addikt

Ja, így értem, mennyi idő alatt szereztem be. Május óta van gépem, de azóta a kijátszott játékaimon már túladtam (GOW, Diablo III, World of Final Fantasy, Nier, Uncharted 4). Szóval kb. 3 hónap alatt szerezhettem be ennyit.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172487) Carlos Padre válasza mcwolf79 (#172483) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Erre való a közösségi média.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#172489) ldave válasza bulikavagyok (#172488) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom pontosan hogy mértek, mert a dB önmagában nem sokat jelent, de 3 dB eltérés az nagyjából kétszeres hangnyomás különbség.

A Slime draws near! Command?

(#172490) .LnB válasza bulikavagyok (#172488) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Higgyé' nekem, fülem mint a sasé, nincs hallható különbség. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172491) b. válasza #20844032 (#172368) üzenetére


b.
félisten

neked is folyamatosan be van kötve a VR a gépre? tegnap elkezdett hangosodni a ventije a VR dobozkának, nem tudom miért. lehet nem kellene használnom mikor non VR megy a PS ? fene tudja, nincs kedvem mindent széthúzkodni ehhez.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172492) Kenpao válasza bulikavagyok (#172488) üzenetére


Kenpao
csendes tag

Azt én is olvastam, hogy javítottam a hűtésen.
Irónikus módon pont melegebb lett tőle... :DD

[ Szerkesztve ]

(#172493) bulikavagyok válasza ldave (#172489) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Profi műszerrel mérték, de végül is mindegy... A lényeg, h egyre halkabb gépeket csinál a Sony.

LnB: Hiszek neked. Bár annyiból érdekes dolog ez, h ugyanabból a szériából létezik porszívó, és közel néma darab is. Ki tudja, h a DF milyet tesztelt?! :F

Kenpao: Igen, az sokatmondó, h egyre melegebb a gép.

Én is gépvásárlás előtt állok - pontosabban adósság fejében kapok majd egy-két darabot - így valószínűleg arra törekszem majd, h a legújabb szériás legyen. Gondolom eladásnál is előnyt jelent.

[ Szerkesztve ]

(#172494) sirarcheer válasza bulikavagyok (#172493) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Csak nem Léopold Straussnak segítesz?

PSN: sirarcheer

(#172495) ldave válasza bulikavagyok (#172493) üzenetére


ldave
félisten

Nem a mérés pontosságát vonom kétségbe, hanem az hogy dB, az önmagában semmit nem jelent, az két mennyiségét arányát mutatja meg. Akusztikában általában dBA vagy SPL mennyiséget adnak meg, akkor értelemszerű, hogy mihez képest hasonlítják.

A Slime draws near! Command?

(#172496) bulikavagyok válasza sirarcheer (#172494) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most lebuktam. :)

ldave: Ezt nem fejtik ki bővebben sajnos, én meg passzolom, mert nem értek hozzá. :B Egyébként itt van a teszt írásos formában is.

[ Szerkesztve ]

(#172498) dvd24 válasza penge111 (#172444) üzenetére


dvd24
senior tag

Én nemrég vettem meg, most épp akcióban van a double discount keretein belül, és nekem tetszik. A küldetések tényleg nem túl változatosak, de a nemesis rendszer zseniális nagyon feldobja az egészet, amikor pedig eljut az ember odáig, hogy a saját ork seregét építi, onnantól még jobb.

A sok lepontozás a metacriticen szerintem még abból az időből van amikor fizetős lootboxokra alapozták a fejlődést, de ezt már eltörölték.

A Gyűrűk Ura filmek hangulatát remekül hozza, de ha a könyveket is szereted / ismered akkor már nem annyira rózsás a helyzet. Összeségében egy Diablo - Batman Arkham széria hibrid, Gyűrűk Urás köntösben egy nagyon jó kis nemesis rendszerrel megbolondítva, szerintem megéri a vételt.

(#172499) seniman válasza bulikavagyok (#172493) üzenetére


seniman
addikt

Ez volt a PS3 szériánál is,jött is a sok YLOD-os gép,de legalább csendben mentek a másvilágra. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#172500) Kendek válasza b. (#172491) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem folyamat be van kötve egy éve, de én még nem hallottam semmi hangját. Viszont most, hogy mondod, megnéztem és tényleg van benne egy kis ventilátor.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.