Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172951) sting2


sting2
addikt

Jól gondolom, hogy a lehető "legjobb", képélményt a Game - Profilra beállított televízión érem el, nem csak a színek és a " gyorsaság " miatt, hanem azért is mert ebben a módban van a legkevesebb, - a látványt rontó tényező?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#172952) seniman válasza Carlos Padre (#172945) üzenetére


seniman
addikt

Szintén zenész,mindig visszatér mint a bumeráng.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#172953) Kendek válasza sting2 (#172951) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Játék módba állítva kikapcsolod az extra képjavító algoritmusokat, melyek késleltetik a képmegjelenítést. Igazából elvileg ilyenkor a legrondább a kép, viszont játszhatóak maradnak a játékok. PS4-hez ez az ajánlott beállítás.

<-ƘƘ->

(#172954) saelin válasza Kendek (#172953) üzenetére


saelin
veterán

Azért nem árt játszani vele, mert vannak tv-k amik pár funkciót bekapcsolva hagyva is tűrhető input lagot produkálnak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#172955) TheProb


TheProb
veterán

Plex eddig is 10/7 alkalommal összecrashelte magát. De most sikerült fullra "kiakasztania" az egész rendszert... bug reportnál beragadt és azóta se kép, se hang. Nem tudtam Force close-zal se bezárni, gondoltam akkor nyomok egy restart-ot. De is percek óta ott ragadt, hogy "ne húzza ki a tápkábelt..."

Most mi a szart csináljak ezzel? Ha kihúzom belőle a tyúkbelet, azt mennyire szereti a gép...? :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#172956) sting2 válasza Kendek (#172953) üzenetére


sting2
addikt

Igazából költői volt, mert ugyan érzékelem az ezzel járó " nyugalmat" a képi világban, látványban, de mintha
" szárazabb " is lenne , ezzel együtt, Sony tévén...
Nálam a Multi csak a Destiny 1 - 2.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#172957) james001


james001
veterán

Life is Strange: Before the Storm kijátszva,platinázva. Nem volt rossz,de a fő rész jobban tetszett. Chloe a kedvencem,úgyhogy ebből a szempontból király volt,látni a "fejlődésben" :D Aranyos volt a vége,látni ahogy Rachel-lel milyen boldogok... Aztán emlékeztetett a játék hogy mi is történt a fő sztoriban vele ugye :(((
Kár hogy többet nem látjuk Chloe-t,a 2. részben ugye már teljesen mások vannak.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#172958) javorszky válasza Thorkos (#172916) üzenetére


javorszky
tag

Köszönöm és elnézést!
Mi a véleményetek a Hidden Agenda játékról?

[ Szerkesztve ]

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#172959) b. válasza javorszky (#172958) üzenetére


b.
félisten

baráti, ellevős, de nem túl komoly tartalommal bíró.playlink játék szuper fordítással, de nem túl mély tartalommal és szerintem átlagos megvalósítással. Felnőtt fejjel nem jelent túl sok kihívást.
Ha érdekel a playlink és van kivel letolnod + olcsón / jó akcióban ki tudod fogni akkor megér egy próbát,de nálunk nem lett siker játék, két alkalom után félreraktuk. és jött a Frantics :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172960) KaitouP


KaitouP
veterán

Itt a megoldás a hangos gépetekre. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172961) HaZsolt válasza KaitouP (#172960) üzenetére


HaZsolt
őstag

decemberig ps+ előfizuval:D:D, ki az aki adja az accoutját is a ps-el együtt?

(#172962) KaitouP válasza HaZsolt (#172961) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát ez a rettenetesen jó lelkű és intelligens úriember. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172963) HaZsolt válasza KaitouP (#172962) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ez egy állat, rendesen kilyuggatta a tetejét :DDD

(#172964) KaitouP válasza HaZsolt (#172963) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom hogy gondolja hogy ezt így eladva valakinek, ráadásul ennyiért. (Na meg account-al...) :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172965) Wesder válasza KaitouP (#172960) üzenetére


Wesder
félisten

One S-en jobban megoldottàk a lyukakat.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172967) KaitouP válasza Wesder (#172965) üzenetére


KaitouP
veterán

+ (#172966) Cobra652

#dizájnfurat :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172968) .LnB válasza KaitouP (#172964) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az igazság, hogy annyira sok hülye van Magyarországon, hogy szerintem már el is kelt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172969) BoneDragon válasza .LnB (#172968) üzenetére


BoneDragon
veterán

Miért kell hozzá tenni, hogy magyarországon? Mindenhol sok a hülye.

[ Szerkesztve ]

(#172970) .LnB válasza BoneDragon (#172969) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert erről róluk van tapasztalatom.

Én nem vagyok nagy facebook user, ezért hétvégén a reggeli kávém mellé, sokkolt az egyik facebook-os poszt kommentjeinek olvasása. Ott esett le, hogy ennyi g*cibuta embert én még nem láttam egy helyen. És nem arról van szó, hogy trollkodik. Nem. Néhány annyira buta volt, hogy az általános iskolát nem végezhette el. :(

Egy RDR2-es reklám volt, ahol arról ment a diskurzus, hogy a játék mennyire szar, azért(!) mert nincs benne magyar nyelv!!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172971) BoneDragon válasza BoneDragon (#172969) üzenetére


BoneDragon
veterán

Párszor már jártam külföldön, hidd el mashol is ennyi ostoba ember van. :(

(#172972) sirarcheer válasza BoneDragon (#172971) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nálunk az egy főre jutó hülyék száma kettő. Ne akard ezt is elvenni Tőlünk.;)

PSN: sirarcheer

(#172973) markknight válasza .LnB (#172970) üzenetére


markknight
veterán

Az mondjuk igaz, hogy a Rockstar magyarul tolja a fizetett Red Dead hirdetéseket facebookon, de magyar nyelv nincs a játékban. Ugyanez a GTA Online-ra is elmondható.

[ Szerkesztve ]

(#172974) .LnB válasza markknight (#172973) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, a facebook fordítja le magyarra. Nem a R* fordít, ő csak fizet egy globális reklámért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172975) oriic válasza .LnB (#172974) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mondjuk erdekes, mert Twitteren is volt magyar bejegyzes Rockstartol a hivatalos oldalukokrol. Kivancsi lennek technikailag ezt hogy csinaljak. (Mert nem Google/Bing forditos szoveek voltak)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#172976) mike1334 válasza markknight (#172973) üzenetére


mike1334
veterán

Szörnyű, hogy megtévesztik az embereket..mondjuk a játékoknál mindig le van írva, hogy milyen nyelven érhető el, és ha magyarul is, azt elég nagy betűkkel szokták reklámozni. A sok picsogás helyett megtanulhatnának angolul, ami mivel főleg a tini korosztálynak sír a szája, nem túl nagy elvárás szvsz,

Vagy vegye meg pc-n ott tuti lesz magyarítás hamarosan...oh wait... ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#172977) pulffy válasza .LnB (#172970) üzenetére


pulffy
őstag

Erről eszembe jut egy kis mese.
Felénk van egy kis falu(nem Magyarország).
Bemegy egy illető a kocsmába. Elkiáltja magát: fél falu hülye...
Erre a falusiak: Mi? Mit mondtál, vond vissza mert....
Illető: Jól van, akkor fél falu nem hülye...
Falusiak: Na azért, szerencséd...

:)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#172978) .LnB válasza oriic (#172975) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Facebook-on visszamentem a hirdetésre, és a R* oldalán, ott nem magyar ugyan az a bejegyzés.

NHL.com, NFL.com is szokott olyan bejegyzést kitenni ami minden országban az adott nyelven jelenik meg. De van mikor hibás, mikor itt nálunk oroszul, lengyelül, vagy szlovákul jelenik meg. Ez mostanában a PS fb-os oldalával szokott lenni. De csak ilyen hirdetéses posztokban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172979) penge111 válasza marilllyo (#172748) üzenetére


penge111
addikt

35 éve játszok, pfff kemény dió top 5-öt össze rakni, még top 20-al is gondba lennék. De megpróbálom, de ezek között sorendett tenni nehéz lenne.

Witcher 3 GOTY (Ps4, nagyon friss élmény még pár órám hátra van, a legmélyebben kidolgozott rpg számomra, minden benne van szinte amire vágytam rpg fanatikusként.)
King's Bounty: The Legend (Pc, sose gondoltam volna, hogy a Heroes of Might and Magic III-at valami felülmúlja, de ennek a címnek sikerült)
Chrono Cross (Ps1) (Ebből miért nincs remake, kérem :W )
Final Fantasy VI (snes, eszméletlen story, karakterek, zene, grafika, amit kihoztak abból a kis masinából gyááááá)
World of Warcraft (PC rengeteg emlék, nincs még egy játék, amihez ennyi kacagás, sírás kötne. Hatalmas közösségépítő ereje volt anno, lehet még ma is az van. Családos emberek kerüljék :U )

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172980) markknight válasza .LnB (#172978) üzenetére


markknight
veterán

Ez azért van mert a Facebookon van többnyelvű opció a tejelős oldalaknak. Jó példa erre a Star Wars FB oldala ahol ha magyar vagy akkor magyar bejegyzéseket látsz, de ha az oldalon kéred, hogy az angol hírek szerepeljenek akkor azokat fogod látni és csodák csodájára ott több poszt is van mint a magyaron, szóval ez nem ilyen automatikus dolog, valakit fizetnek azért, hogy megfogalmazza magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#172981) markknight válasza mike1334 (#172976) üzenetére


markknight
veterán

Ez a 12 éves gyerekeknek elég indok a kommentre és ha gonosz akarnék lenni akkor azt mondanám, hogy magyar hirdetésre van pénz de magyar nyelvre már nincs.

[ Szerkesztve ]

(#172983) Mike válasza .LnB (#172970) üzenetére


Mike
veterán

linket

(#172984) .LnB válasza Mike (#172983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom linkelni. R* fb oldalán egy hirdetés.

[kép]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172985) Mike válasza .LnB (#172984) üzenetére


Mike
veterán

fb-n a kommenteket szeretném elolvasni :)
mert a rockstar games oldalán magyar bejegyzés nincs

[ Szerkesztve ]

(#172986) sp8787 válasza Omateee (#172865) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam vagy egy ilyen RDR2-es 7216-os gep es tenyleg halkabb mint a masik(nem emlekszem milyen a masik pro :D learchivaltam). Az elozonel sem volt kimondottan zavaro egyebkent a zajszint, mondjuk kicsit mar suket vagyok. Az RDR2-vel meg nem is tudom mit kezdjek.lol

(#172987) mike1334 válasza markknight (#172981) üzenetére


mike1334
veterán

Valószínűleg olcsóbb a hirdetés, mint a magyarítás..plusz, ha lenne magyarítás a mellett reklámozni is kellene, szóval mindenképpen plusz költség. Azért nem kell akkora angol tudás hozzá szvsz, és még könnyebb is így tanulni, mert ez érdekli az embert, észre se veszi, hogy tanul. Nekem akkor lódult meg először a nyelvtudásom, amikor elkezdtem pc-n játszani (aztán a következő nagy lökés a sorozatok voltak, a harmadik meg a netes tartalom (youtube, cikkek, tesztek...) volt.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#172988) penge111


penge111
addikt

Trine részekről kérdeznék, tudom szuper kis játéksorozat. Viszont érdemes a trilógiát venni, vagy csak az első 2 részt? Úgy olvastam, hogy a 3. rész nagyon rövid, és nem ér fel az előző részekhez. Volt bármelyik rész ps+ kínálatában?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#172989) erahurka válasza sp8787 (#172982) üzenetére


erahurka
félisten

És az emulátor hogy ad hozzá 4k textúrákat meg HDR támogatást? Nekem ez eléggé kóderkedő módosításnak tűnik. :F

(#172990) 30z.Samu válasza erahurka (#172989) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom a 4K-t skálázáná, a HDR-t meg megoldja a gép (mint a skálázást is :D ).

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#172991) consono válasza erahurka (#172989) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem vagyok kóder, a többiek majd kijavítanak, de a textúra "csak" asset, azt lehet csereberélni a kód módosítása nélkül (vagy nem). A HDR lesz az érdekesebb...

"In God we trust. All others must bring data"

(#172992) hitchins válasza mike1334 (#172976) üzenetére


hitchins
őstag

Szerintem elobb magyarul kellene megtanulni. Pl.: olvasni (ugy hogy erti is amit nez), irni esetleg ertelmesen beszelni....

(#172993) saelin


saelin
veterán

Tegnap délután volt alkalmam játszani a RDR2-vel. Komoly egy játék... ez már az első órában látszott, ahogy haladtam előre úgy körvonalazódott ki előttem, hogy ez egy Witcher 3 kaliberű cím.
2,5 óra játszás után azon kaptam magam, hogy ülök a buszon, megyek hazafelé és telefonon nyomom a "Download to your ps4" gombot. :Y Este 10 körül le is jött a játék és el is kezdtem a saját kalandomat benne... kb az állam a padlón volt a prológus alatt végig!

Érdekes hogy a GTAV ugyan ezzel a recepttel nem tetszett, de a RED Dead Redemption 2 pedig igen. A Rockstar nagyon eltalálta a játék hangulatát és az rengeteg kontent amit belepakoltak földbe döngöli az összes eddig megjelent openworld játékot. Egy új szintet teremtett ezzel a stúdió és olyan magasra rakta a mércét, amit szerintem megint évekig senki nem fog tudni megugrani. Mostmár arra is kíváncsi vagyok hogy az online szegmenséből mit fognak kihozni! :K
Nem terveztem megvenni a játékot, mert videók alapján nem kapott el az a wow érzés, de amint az egyik barátomnál kipróbáltam már rohantam a Store-ba és alig bírtam kivárni amíg lejön.

Amit eddig nem értek, hogy a játékban bekapcsolva a HDR-t miért lesz tiszta fakó minden. Úgy néz ki mintha emulált HDR lenne, vagyis SDR átkonvertálva. Szerencsére ezen kívül más problémával nem találkoztam a játékban. Pro-n nagyon jól fut és pazar a látvány. Aki eddig hezitált rajta annak csak ajánlani tudom! Simán megéri a teljes árát is (szinte rablásnak érzik annyi pénzért :Y).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#172994) Wesder válasza KaitouP (#172967) üzenetére


Wesder
félisten

Na ja, nem lenne ezzel sem baj ha igényesen lett volna megcsinàlva.
Jó, garancia ugrik, meg az àra is faxsàg így.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172995) KaitouP válasza saelin (#172993) üzenetére


KaitouP
veterán

A Rockstar nagyon eltalálta a játék hangulatát és az rengeteg kontent amit belepakoltak földbe döngöli az összes eddig megjelent openworld játékot.

Cyberpunk 2077 majd jól átveszi a legjobb OW játék címet az összes eddig megjelenttől. :K :P

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#172996) Tyler Durden válasza ProEvoFan (#172944) üzenetére

Mennyire nehéz platinázni? Nekem is tervbe van véve, nagyon elkapott a gépszíj :D Igaz még csak lvl13 vagyok, de lassan is haladok, mert mindig bámészkodok. Gondolom a note-októl kezdve minden ilyen gyűjtögetős cucc szükséges a platinához.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#172997) .LnB válasza Tyler Durden (#172996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kinek mennyire.. Én inkább innék forró lávát, mint hogy azt platozzam. :D
Na ez most direkt volt, bocsi értem ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172998) BoneDragon válasza saelin (#172993) üzenetére


BoneDragon
veterán

HDR valóban nem működik megfelelően, elvileg később javítani fogják.

(#172999) saelin válasza KaitouP (#172995) üzenetére


saelin
veterán

Figyelj. Ezután a játék után mostmár elhiszem a CDPR terveit, mert eddig voltak kétségeim hogy erre a generációra vajon megvalósíthatóak-e.

BoneDragon
Aham, akkor csak jól láttam hogy valami nem oké.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#173000) marilllyo válasza Tyler Durden (#172996) üzenetére


marilllyo
veterán

4/10. Könnyűnek mondanám

Nincs missable, a collectibles-t mutatja a térkép, nem kötött nehézséghez, nincs "extra" feladat. Kb. végigviszed meg megcsinálsz pár mellékküldit és kész is vagy vele. Ha tetszik a játék, akkor jön magától, nem kell rá figyelni. A dlc-k már egy picit nehezebbek.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.