Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172801) _drk


_drk
őstag

1. Gothic
2. Warcraft 3
3. Vampire the Masquarade Redemption
4. Bioshock Infinity
5. Legyen most a HZD, mert újra élesztette a játék szeretetemet. :)

(#172802) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Inkább TOP 10-et írok mert az 5 nagyon sovány, de még a 10 is. Sorrend sem releváns.

The Last of Us
Prince of Persia Warrior Within
GTA San Andreas
God of War
Witcher 3
Uncharted 4
NFS Most Wanted
Horizon Zero Dawn
Dragon Age Inquisition
KoTOR 2

+1 Tekken 3 :D Most láttam meg valakinél és eszembe jutott, hogy nagy kedvenc volt. Egy nagy leárazásnál be is húzom majd a 7-et.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#172803) ProEvoFan válasza marilllyo (#172748) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pro Evolution Soccer 3 (2003ban, PS2re, örök szerelem, a legjobb focis játék!)
Gran Turismo (1997, PS1)
Syphon Filter (1999, PS1)
Pókember (2018, PS4)
Diablo 2. és 3. (PC)
Left 4 Dead 1. és 2. (2008, 2009, PC)
Battlefield 3 (2011, PC)
Guild Wars 1. és 2. (2005, 2012, PC)Ezzel a sorozattal annyit játszottam, hogy....inkább le sem merem írni...
Witcher 3 (PS4)
Horizon Zero Dawn (PS4)
Micsoda nosztalgikus érzés fogott el a listámat látva... :B

[ Szerkesztve ]

(#172804) nincsnév007 válasza marilllyo (#172748) üzenetére


nincsnév007
őstag

1. Battlefield 3
2.Witcher 3
3.Battlefield 1
4.Euro Truck Simulator
5. The Crew 2
:)

(#172805) vonSux


vonSux
őstag

Mercenary: Escape from Targ
Stalker
Borderlands
TLoU
Bloodborne

...5 perc múlva változna listám. :) Kb, mint az öt kedvenc film esetében.

(#172806) pulffy válasza marilllyo (#172800) üzenetére


pulffy
őstag

Én még nem felyeztem be, ezert nem is kerülhetne be, de azért már most ott van a top-okban

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#172807) b. válasza pulffy (#172806) üzenetére


b.
félisten

fej-tor-potroh :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172808) Lackooo84 válasza b. (#172791) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nem pulzálnak sárgán, akkor biztos, hogy nem töltődnek. Nincsenek teljesen feltöltődve már esetleg?

The Truth is out there...

(#172809) b. válasza Lackooo84 (#172808) üzenetére


b.
félisten

dede mint iderül a fiam akaratlanul is feltöltötte őket mert GTA -t tolt a gépén és ott ugye kábellel köti rá. Szóval majd egyszer kipróbálom , hogy jó e :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172811) OgreImre


OgreImre
senior tag

Legjobb játékélmények
1. Elite (C64)
2. Warcraft 1-2-3 (PC)
3. Unreal Tournament (PC, hálózatban, magyar szinkronos)
4. World of Warcraft (PC)
5. Life is Strange (PC)

A Witcher 3 azért nincs rajta mert még csak most fejeztem be a Witcher 2-t...

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#172812) Wesder válasza marilllyo (#172748) üzenetére


Wesder
félisten

Sunset Overdrive
Dying Light
Crash Remaster
Bioshock Trilogy
Borderlands Trilogy

Így be tudtam 5-be szorítani, màshogy nem menne:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172813) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

All time vagy inkább PC éra:
Grim Fandango
Pandora Directive
Day of the Tentacle
X-Com (1994)
Dune 2

Ps4 éra:
Uncharted 4
Lost Legacy
Horizon Zero Dawn
Hellblade
The Last of Us

[ Szerkesztve ]

(#172814) #58978304 válasza Wesder (#172723) üzenetére


#58978304
törölt tag

Persze engedjem el mi?...
Akkor hogyan tudnék véleményt nyilvánítani róla ha még csak ki sem játszom?
Amúgy is kb kicsit tovább mint a felénél járhatok ( 1 év alatt :DDD kb ez tükrözi is ez a játék mennyire begyere :D ) még az is lehet,hogy a végefelé kimutatja a fogafehérjét...

--------------

Ötös Topot pedig én nem írok.
1: Úgy is sokat ki kellene hagynom ami arra érdemes lenne
2: Ha nem csak ps ről beszélünk akkor a top 50 is szűkös lene :Y

[ Szerkesztve ]

(#172815) Wesder válasza #58978304 (#172814) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk ha egy éve szenvedsz vele, akkor mostmàr vidd végig:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172816) #58978304 válasza Wesder (#172815) üzenetére


#58978304
törölt tag

Mire itt lesz a Ps5 a HZD 2 vel addigra meg is lesz :DDD

(#172817) #87082240


#87082240
törölt tag

Dead Space Trilogy
Bloodborne
Dark Souls 1-3
Borderlands 1-2
Battlefield 1 ;)

[ Szerkesztve ]

(#172818) sasa134 válasza marilllyo (#172748) üzenetére


sasa134
addikt

Monkey Island 2
Doom
Command & Conquer
Half Life 2
Mass Effect
The Last of Us

+1 Portal

Avanti Roma

(#172819) mike1334


mike1334
veterán

Sokat lehetne írni, ezért azokat írom, amik a legjobban/legtovább lekötöttek, vagy a legnagyobb húúú faktoruk volt:

- Rome: Total War (kedvenc stratégia szériám, ez meg a Mediaval sokáig felkerült minden évben a gépre pár hétre/hónapra a szünetekben)
- Diablo 2 (bátyámmal versenyeztünk, ki ér előbb a végére, ő paladinnal én barbárral mentem, mert a paladint nem választhattam, mert azzal ő volt :D )
- KOTOR (legjobb rpg evör és persze star wars)
- Fallout 3 (New Vegas jobb, de ez volt az első fps fallout, és nagyon húúúú élmény volt kisétálni a Vaultból)
- Elastomania (ELMA) (ebbe hány órát beletettem, atyaég...)

+1 NFS Underground 2...mai napig rajta van a telómon a Riders on the Storm Snooppal :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#172820) rumkola válasza tuki2200 (#172798) üzenetére


rumkola
veterán

Mindezt a PS4 topikban. :DDD

(#172821) mike1334 válasza rumkola (#172820) üzenetére


mike1334
veterán

Nem az öt kedvenc ps játék volt a kérdés :P

Ja és még egy +1 a listámra: GTA III

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#172822) tuki2200 válasza rumkola (#172820) üzenetére


tuki2200
senior tag

En platformfuggetlen vagyok :D multheten el is adtam a PS-em, latva, hogy eleg fent vannak most az arak es jovore jon az uj. Igy egy centet nem buktam rajta es tiszta lappal varom 2019 karacsonyan a gyartok kuzdelmet vasarloi kegyeimert :D

[ Szerkesztve ]

(#172823) Neoteric válasza mike1334 (#172819) üzenetére


Neoteric
addikt

Az a vicc, hogy a riders on the stormot a tuningműhelyes menühangokkal együtt hallom a fejemben. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#172824) SH4D0W2011 válasza marilllyo (#172748) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Pfú, iszonyat nehéz csak 5-öt kiemelni (kicsit csalok is), de legyen, mindenféle sorrend nélkül, mert azt meg főleg nem tudnék felállítani.

- Fable - The Lost Chapters / Anniversary
- The Elder Scrolls IV: Oblivion / V: Skyrim
- Diablo / Diablo II: Lord of Destruction
- Need for Speed: Underground 2 / Most Wanted (2005)
- Horizon Zero Dawn

Nyekk, még tudtam volna sorolni... És csak szerkesztek és szerkesztek... Gothic II, Grand Theft Auto: San Andreas, Mafia II, Prey (2006), Timeshift most így hirtelen még nagyon ide kívánkozik...

[ Szerkesztve ]

(#172825) vkrisz válasza b. (#172791) üzenetére


vkrisz
csendes tag

Nekem is ilyen van, én aliról rendeltem. Töletni tölt rendesen, de nekem viszont mindig piros a kijelző az elején. A leírás szerint ha tölt akkor pirosnak kellene lennie, ha feltöltött vagy nincs rajta kontroller akkor zöldnek. És valami olyat is olvastam, hogy ha 70% felett van a töltöttség amikor rádugod akkor nem tölti a vezérlőt. Én mondjuk kértem refundot azért mert nem úgy működik mint ahogy a felhasználóiban van, de csak egy újat küldenek.

(#172826) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Warcraft 3
WoW
Kotor
Mass Effect 1-2-3
Witcher 3
Dragon Age: Origins
Half-life 2
Assassin's Creed 2
Prince of Persia Warrior Within
Kotor 2

(#172827) Xaels


Xaels
félisten

Nem írok topot, mert több mint 25 év játékos múlttal ezt nehéz,
annyi féle stílus van amiket nem lehet össze vetni. Olyasmiket írok amiket nem olvastam.
- Street Rod
- Golden Axe
- Castlevania: Lords Of Shadows
- Gears Of War (Epic)
- Ice Ice Nekketsu
- Rayman 2
- Lost Vikings

PS4-es érában is vannak bőven kedvencek, de azokat már írtátok előttem. Az előző generációban multira ment el még a legtöbb időm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#172828) dvd24


dvd24
senior tag

Fallout 2 (PC)
Witcher 3 (PS4)
World of Warcraft (PC)
Newcomer (C64)
Final Fantasy VII (PS)

[ Szerkesztve ]

(#172829) b. válasza vkrisz (#172825) üzenetére


b.
félisten

igen ezeket vettem ki én is a felhasználóiból. Na majd amikor lemerül( nek) akkor letesztelem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172830) Carvus válasza marilllyo (#172748) üzenetére


Carvus
senior tag

Megkésve bár, de törve nem..íme az én TOP5-öm sorrendben:
Medal of Honor: Allied Assault
Mafia
Unreal Tournament
GTA Vice City
Heroes of Might and Magic III

Bónusz: Contra
Legtöbbet játszott pedig: DotA (Defense of the Ancients)

Nosztalgiázva a lista miatt, azért elhalványulnak a mostani PS4-es élményeim, az akkoriak mellett. Pedig imádtam a GoW-ot és biztosan újra fogom játszani, és most is csak ámulok és bámulok a UC4 alatt. De pár óra aztán félre teszem őket. Bezzeg anno gyerekként 0-24-be ment a kockulás a fentiekkel, nyilván azóta felnőttem és mások lettek a prioritások/kötelezettségek.. :U ;]

(#172831) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Az Amazon on Logitech G29 kormány, váltóval együtt most akciosan 200 font. Ami 70 000 Ft Kb. Hétfőn hozzá a postás nekem.

(#172832) marilllyo válasza tuki2200 (#172822) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez így erős. Egyrészt nem hinném, hogy jövőre jön. Plusz gondolom ez is várólistás lesz mint a 4... Továbbá ha ennyire centized a pénzt, hogy járj jobban... Akkor szerintem nagyon sz*r deal lesz egy day1 vett cuh.1000 ps5...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#172833) Tyler Durden válasza marilllyo (#172748) üzenetére

Huhh TOP5-t sajna nem tudok összeállítani, olyat tudok írni amire most 40 éves fejjel is szívesen emlékszem vissza, mert sok sok órára odaszögezett a tv/monitor elé.

- Microprose Soccer /C64 éra, nagyon rácsavarodtam/
- Super Mario Land /gameboy, kb 3 hónapomba telt mire végre végigvittem/
- The Lost Vikings /Amiga/
- Final Fantasy VII. /PS1, konzolbolonddá tett :D/
- Diablo 1 /PC/
- Wizardry 7 /PC/
- World of Warcraft /PC/
- Zelda /jópárral játszottam nem nagyon tudok kiemelni belőle, ha mégis muszáj akkor talán BOTW és Windwaker/
- Darksouls 1 /PS3/

PS4-en még nem játszottam sokmindennel de ami megfogott és számomra minőségi darab:

- UC4
- HZD
- Spiderman

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#172834) .LnB válasza marilllyo (#172800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálam, talán. De egyébként én idei (idén játszott) játékot nem is írtam bele. Azért mert ezeknek az élményeknek ülepedniük kell. Detorit, Uncharted 4, Spider-Man simán olyan játékok ami lehetnének top 5. De vajon jövőre is ezt gondolom majd, mikor kicsit ülepedtek ezek a most még, nagyon friss, nagyon jó élmények? Az RDR2-t is már most bele tenném a top5-be, de még nem végeztem vele, és még így is túl korai lenne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172835) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

múlt héten vettem a corvinos Euronicsban egy PS4 Slimet, kiterjesztett garanciával, viszont otthon vettem észre, hogy sonys garanciapapírt nem kaptam, csak a számla, amin rajta van a kiterjesztett garancia megvétele, és ehhez egy papír, ami a számlára hivatkozik. Viszont például a szériaszám sehol nincs feltüntetve, csak a helye van ott a kiterjesztett garancián. Ebből lehet problémám? Írjam be kézzel a szériszámot? :)

(#172836) tuki2200 válasza marilllyo (#172832) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem centizem, csak nincs mivel jatszanom rajta. A RDR2 szamomra erdektelen lett, a Battlefieldet nem sikerult elkesziteni (talan ps5-re mar "1.0-as" fazisba er :( ) mas uj multi jatek meg nem nagyon van, vagy jon, ami megmozgatna. A story game-ek egyaltalan nem erdekelnek. PC-re jon a Warcraft 3. Igy mivel ugysem hasznalnam, inkabb most adtam el 0-ba mint jovo ilyenkor az uj konzol erkezese miatt tultelitett piacon, felaron. A profilom oda adtam baratomnak, hadd jatszon a jatekokkal meg plus-t se vegyen feleslegesen mert az is van jovo szeptemberig, igy mindenki jol jart :)

[ Szerkesztve ]

(#172837) b. válasza IamTheDog (#172835) üzenetére


b.
félisten

szerintem ezt tőlük kellene megkérdezned, van ügyfélszolgálatuk.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172838) marilllyo


marilllyo
veterán

Ahogy írtátok itt címeket elkapott a nosztalgia...
Az Unreal Tournament magyar szinkronnal mennyire jó volt már... Az intro zene sokáig volt csengőhangom...
Láttam itt a Left 4 Dead-eket is... Furcsa, hogy ott működött a coop randomokkal úgy ahogy az Evolve -ban soha.... :/
Mennyire megváltozott az ingerküszöbünk nem? Anno egy AMD K62-n nyomtam az UT demóját évekig!!! Szaggatott mint állat de nem zavart. Később lett csak meg a full. Most meg fintorgunk kb mindenre. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#172839) saelin


saelin
veterán

Az én TOP 5-öm is visszanyúl a PC-s éveimbe.

1. Diablo 2 - haverokkal évekig jártunk rá. Még tavaly is csináltunk egy lan-partyt belőle.
2. Final Fantasy 8 - életem első FF-je volt. Squall Leonhart és a többi karakter olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta is ezt az élményt keressem a Final Fantasy játékokban. Ezt én utoljára csak a FF13-nál éreztem. Azóta pang a széria (no offense, csak saját vélemény).
3. Ragnarok Online - az első része. A mai napig futnak eredeti és rajongói szerverek, pedig ez egy 2002-es MMO. Engem az fogott meg benne, hogy nagyon kidolgozott a kasztrendszere, a használható skillek sokasága, a tömérdek szörny amin át lehet menni, és az epic boss harcok/dungeon-ök. A war of emperium (kastély foglalós pvp) egy iszonyat fun játék mód a mai napig! Sajnos eljárt felette az idő és a technikai problémák elvetették tőle a kedvem, plusz időm sincs már egy MMO-ra.
4. Prince of Persia trilógia - Számomra ekkor volt az ubisoft a csúcson! Meg sem tudom számolni hányszor játszottam végig őket... A zene amikor Dahalka kerget a második részben még a mai napig itt van a fejemben. Óriási élmény volt velük játszani! Az a széria velem együtt nőtt fel. :K
5. Parasyte Eve 1 - ha mai fejjel ül le elé az ember akkor is úgy áll fel mellőle, hogy ez igen egy jó játék volt. A második része nekem már annyira nem tetszett és a PSP-re megjelent sem, de a mai napig reménykedem benne, hogy egyszer készül belőle egy reboot...

(Amúgy köszönöm szépen annak aki felhozta ezt a témát. Egy 20 percig újra éltem fejben a gyermekkorom. :D)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#172840) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az viszont borzasztóan meglep, pont itt a ps topikban, hogy ketten írtuk csak top5-be a Metal Gear-t. Látom nem mindenki játszotta végig azt a kalandot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172841) AxBattler válasza marilllyo (#172838) üzenetére


AxBattler
félisten

Mennyire megváltozott az ingerküszöbünk nem? Anno egy AMD K62-n nyomtam az UT demóját évekig!!! Szaggatott mint állat de nem zavart. Később lett csak meg a full. Most meg fintorgunk kb mindenre.

Néha olvasgatom newegg review-ket, pl. most egy RX560 kártyáét... apuka elégedett a VGA-val, mert hangtalanul hozza az előző HD6670 tudásának kb. négyszeresét, és a kislánya nagyon örül, így sokkal jobban hasít OW-ban.

Szóval akinek kevésbé forog az élete a HW-ek körül, annak bőven van élet GTX1060 alatt... nem beszélve arról, hogy bőven van közönsége a One S-nek, PS4 Slim-nek is, csak Ők nem kommentelnek ide naponta, inkább játszanak a (tört) konzollal. Alacsonyabb átlagjövedelmű környéken nagy királyság lehet egy 2TB-os, frissen HEN-ezet Slim.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#172842) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

1,Mass effect 1-2
2, Gears of war 1
3,Tomb raider seria
4,Metal Gear
5,AC seria

(#172843) Carvus válasza marilllyo (#172838) üzenetére


Carvus
senior tag

"Térdre csirkék itt az ISTEN!" És még sorolhatnám, de ez már tényleg nagyon OFF itt... ;]

(#172844) Tyler Durden válasza .LnB (#172840) üzenetére

Mea culpa, erről beszélek, tudtam vmi kimaradt. /így is még vagy 3 játékot szerkesztettem utólag/ Nem figyeltem melyiket írtátok de a saját listámhoz mindenképp dobnám a a metal gear 3: snake eatert. Megkönnyeztem a végét olyan sztorija van, mestermű a szememben.. /zenéjéről már nem is beszélek/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#172845) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok van valakinek esetleg Sony Platinum 7.1 headset? Nem találok róla magyar tesztet hogy megérné mert nem olcsó nincs viszonyításom nem játszottam még fülessel de vajon tényleg jobbak részletesebbek a hangok mint egy sztereósnál vagy középkategóriásnál? Hónap végén nagy akció alatt lehetne jó áron.

(#172846) Bogyi007


Bogyi007
veterán

1994 óta vagyok igazán aktív Gamer így esélytelen Top5 listát írni s sorrendet is. De azért írok egy listát, nem időtendben s konzolok szerint.

Heart of Darkness
GEARS of War sorozat ezen belül 2. és 3. rész
Project Gotham Racing 2
God of War sorozat ebből a 3. legfőképp és az idei Ps4 epizód
SuperFrog (Amiga)
Pinball Fx2
Heavy Rain
Battlefield Bad Company 2

Ezen felül rengeteg címet tudnék sorolni de ha 10 címbe kell sűríteni akkor ezeket tennem bele..

Csak írok még hozzá :))
Burnout 3 Takedown
Tomb Raider Anniversary
Neked for Speed Most Wanted (az eredeti első)
Top Spin 3
Lollipop Chainsaw

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#172847) b. válasza .LnB (#172840) üzenetére


b.
félisten

Én játszottam szinte minden résszel és nem tudom valahogy különállóan kezelni őket. Elég hullámzó.voltak baromi jó részek meg voltak mélypontok is. Alapjában véve szeretem nagyon is, csak kár volt sok mindenért az utóbbi időben :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#172848) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most mondjam azt hogy masszívan offoltok a nem-PS4es listákkal? ;] (Metal Gears Solid 4ever!!!)

Live-Die-Respawn

(#172849) .LnB válasza b. (#172847) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Különállóan nem is lehet. Vagyis lehet, de úgy nem top 5. De ha végig eléd ezt a kalandot, akkor onnantól tuti top 5. Ezért is vicces amikor azzal támad valaki, hogy nekem azért nem tetszik a HZD mert nem értem. Na akkor a MGS? Ott volt a szövegkönyv végig mellettem, és még azok mellett is nagyon sokat olvastam utána a dolgoknak. Persze ez sokaknak sok lehet, de így olyan élmény adott nekem amit soha semmi más. Persze az is nagyban segített, hogy egy seggel toltam le, egymás után nagyjából az összes részt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#172850) ldave


ldave
félisten

Nálatok működik innen a PS üzenetek? Nálam eddig gond nélkül ment, de most már pár napja nem tölti be az üzenetek részt.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.