Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155301) b. válasza KaitouP (#155281) üzenetére


b.
félisten

ajaj erről lemaradtam. BO3 ingyenes volt vagy még esetleg az is Ps re?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155302) SH4D0W2011 válasza #95558144 (#155300) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ahogy a szerkesztés gombot sem? :U

(#155301) b. Ingyenes még, Plus-szal, július 11-ig. :)

[ Szerkesztve ]

(#155303) mohitook válasza #20844032 (#155110) üzenetére


mohitook
tag

For Honor, God of War, Horizon Zero... Soroljam? Mindegyik ahol van a két kar fölötti gombokon valami... Látom te még nem játszottál Competitive igazán, ahol igenis számít, hogy meg kell szakítanod a célzást egy action miatt ami a többi gombon van, nem az L és R gombokon...

(#155304) #20844032 válasza mohitook (#155303) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az ugye megvan, hogy a ps4-en rendszerinten kioszthatod a gombokat? Nem? Nincs? Na, a kompetitívkedést kezdheted máskor azzal is, hogy elolvasod mit tud a géped! :DDD

(#155305) sultansmith válasza #95558144 (#155300) üzenetére


sultansmith
senior tag

Nem kell értelmezni, magyarul van :D

A lényeg, hogy 500 nit alatt nincs is valódi hdr, szóval a legnagyobb fényerővel kell operálni, kontrasztot pedig - mint fentebb is írtam, és azóta írták többen is - saját maga állítaná a tévé, jobb esetben.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#155306) Scholes9 válasza #20844032 (#155304) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Bammeg :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#155307) #20844032 válasza Scholes9 (#155306) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hája. Evvan. Én ezekkel a kompetitív játékokkal nem játszom sajnos, szal mit tudhatok én erről? :DDD

(#155308) Scholes9 válasza #20844032 (#155307) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amúgy jogos teljesen :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#155309) SH4D0W2011 válasza #20844032 (#155304) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Kérdés: Ha L1-gyel gránátot dobsz, L2-vel közelítesz, L3-mal mozogsz, R1-gyel másik gránátot dobsz, R2-vel lősz, R3-mal célzol, te hová konfigurálnál mondjuk egy ugrást? A d-padhoz és a többi gomhoz már le kell venned az ujjad valamelyik analógról, miközben mondjuk a (középső-,) gyűrűs- és kisujjad szabad mindkét kezeden. Érdekelne, te hogy oldanád meg.

[ Szerkesztve ]

(#155310) #20844032 válasza SH4D0W2011 (#155309) üzenetére


#20844032
törölt tag

Most hirtelen ezt nem tudnám megmondani, de valahogy az említett kompetitív játékokban mégiscsak sikerülhetett megnyomnom néhányszor időben azokat a gombokat is, amihez le kellet evgyem az ujjam a gombákról, legalábbis erre utal, hogy 100%-on platinára vannak hajtva :)

/amúgy az eredeti kérdésem épp erre vonatkozott: elég-e a hat gomb. Erre nem kaptam választ, arra már igen, hogy mikkel nem játszottam :) Ha nem elég, akkor jól jön egy ilyen alkalmatosság, de ennek maximum multiban lehet értelme, a játékok alapvetően úgy vannak kitalálva, hogy normál kontrollerrel tökéletesen játszhatóak legyen, hisz azzal vannak tesztelve is.

(#155311) #95558144 válasza SH4D0W2011 (#155302) üzenetére


#95558144
törölt tag

Miert kellett volna hasznalni?

(#155312) A`rpi válasza #95558144 (#155311) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem kötelező, ugyanakkor az átláthatóságot segítheti főleg akkor, ha csak egy-egy mondatot írsz le.

(#155313) SH4D0W2011 válasza #20844032 (#155310) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Persze, alapvetően szerintem is elég, mindössze kompetitívben ad egy kis előnyt, ha nem kell levenni az ujjakat az analógokról. Én mondjuk nem veszem ennyire komolyan, csak néha eszembe jutott, hogy lehet kényelmesebb lenne azokat a füleket használni ilyenkor. De azért annyira nem zavart még, vagy egy éve a szekrényben áll a cucc, fel sem bontva. :D

(#155314) #95558144 válasza A`rpi (#155312) üzenetére


#95558144
törölt tag

A forumszabalyzat szerint minden uzenetre a valasz gombbal kell valaszolni, azaz, az a szabalyos, ahogy en csinalom.

Teccikerteni?

(#155315) b. válasza SH4D0W2011 (#155302) üzenetére


b.
félisten

Ah ez jó hír , akkor kipróbálom , hogy megy kontrollerrel. Köszi!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155316) A`rpi válasza #95558144 (#155314) üzenetére


A`rpi
addikt

Nagyjából képbe vagyok, de azért köszönöm a felvilágosítást. 🙄

(#155317) koncsik válasza #95558144 (#155314) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Le style est l' homme même” – a stílus maga az ember. (Georges-Louis Leclerc)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#155318) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Végére értem a WipEout Omega Collection-ből a HD kampányának (ez a harmada a kollekciónak). Csakis VR módban a pilótafülkéből nézve, kiérdemeltem az összes aranymedált. Nagyon jó és élvezetes játék, ajánlom mindenkinek akinek van VR sityakja. De egyébként ez a Brookhaven sem rossz a Move kontrollerekhez, és játékidőben is oké (főleg ezért az árért, must have).

<-ƘƘ->

(#155319) sultansmith


sultansmith
senior tag

Van lehetőség egyébként VR-ban mozizni? Mondjuk HBO Go, vagy valami?

Ez elég jó árnak tűnik nekem...

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#155320) Kendek válasza sultansmith (#155319) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Érdemesebb most már inkább az újabb, CUH-ZVR2 típust venni. Egy kicsit talán drágább, de esszenciális dolgokat fejlesztettek rajta.
Viszont játékon felül nem érdemes másban gondolkozni, mert a képminőség nem túl acélos, videózáshoz nem optimális. De amúgy technikailag persze, ugyanazt megjeleníti mint a TV, akár óriási virtuális képernyőn is.

<-ƘƘ->

(#155321) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Uncharted 4 és Lost Legacy multi közös? Acsik egyben vannak, azt tudom, de akkor közös a szeró, meg minden?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#155322) b. válasza sultansmith (#155319) üzenetére


b.
félisten

Igen én a LOTR blurayt most néztem rajt végig. Nem volt rossz élmény :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155323) Djuree válasza Kendek (#155320) üzenetére


Djuree
félisten

semmi érdemlegeset nem fejlesztettek rajta. nyugodtan lehet venni a régebbit, semmit nem vesztesz vele...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#155324) Djuree


Djuree
félisten

ez a bo3 meddig ingyenesen játszható? gondolom nemsoká lejár és nem tudok már vele játszani ha letöltöttem? vagy örökre ingyenes marad?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#155325) #20844032 válasza Djuree (#155323) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ó dehogyisnem! A breakout boxot. Akinek 4K@HDR van, az felejtse is el a régit, máskülönben dugdoshatja a hdmit-t feszt.

(#155326) seniman válasza Djuree (#155324) üzenetére


seniman
addikt

Annyira azért az Activision sem bőkezű. :D Amíg van plusod.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155327) Rage47 válasza Bad Pritt (#155321) üzenetére


Rage47
veterán

igen

(#155328) Bogyi007 válasza #95558144 (#155299) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezeken elég sokat lehet változtatni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#155329) b. válasza seniman (#155326) üzenetére


b.
félisten

Tehát amíg megvan a plus addig ingyen lehet tolni? olyan mint a Ps plus-hoz adott havi játékok? ez szuper :)
Azt hittem csak addig a júliusi dátumig lehet játszani ingyen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155330) seniman válasza b. (#155329) üzenetére


seniman
addikt

Addig lehet plus-al ingyen tölteni.

"If you're a PlayStation Plus member, you can download this item at no extra cost and it's yours to keep until your membership ends."

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155331) Lefty


Lefty
addikt

Fu gyerekek, megvettem a God of Wart, ez eddig baromi jo. A harcrendszer borzaszto jo es elvezetes. Hianyzott mar valami ilyesmi.

(#155332) mohitook válasza #20844032 (#155304) üzenetére


mohitook
tag

Igen kioszthatod, és még mindig ott tartunk hogy nem véletlenül jöttek létre ezek az alul nyomható gombok, mivel nagyobb kényelmet adnak...
Vegyünk példának egy For Honort: elugrás és védelem áttörése a támadás irányát meghatározó gombok felett van, 2 értelmes szabad hely van ahova ezeket oszthatod: jobb kar lenyomás, és bal felső pöcök... a jobb kar lenyomás bizonyos irányba állásoknál igencsak szar, és megint ott tartunk hogy amég azt nyomkodod annyira stabilan nem váltasz irányt.

Egyébként nem megsérteni akartalak, csak az érdekel, valaki (akárki) tudott-e már beszerezni értelmesebb kiegészítőt a Controllerhez, mert a Scuf (ami ugyancsak nem véletlenül jött létre pro gamingre) igencsak túl van árazva, ráadásul ugyanúgy nem elérhető itthon...

+ ha akkora gamer vagy, lehet megérted, hogy gombok kiosztásától függetlenül az embernek igénye lehet még kényelemre, illetve az addig csak a controller szorongatására használt ujjak értelmes dologra használatára... mindezek mellett még mindig nem tudok elmenni amellett, miért olyan hihetetlen, hogy bizonyos játékokhoz igenis kell a két kar mozgatása és közben a nagyujjal elérendő gombok megnyomása is...

A For Honor-Competitive kifigurázást megelőzve: csak példának hozom, tudom hogy elég messze áll az attól még :D

-> az utánam szólókhoz: köszönöm a részletes leírást, amikor az ember nem tud mivel ugrani.. én is pont ilyesmire referáltam, ami miatt sokszor érzem, hogy egyszerűen kevés ujjam van ahhoz, hogy bizonyos kombókat kikerüljek - bevigyek multikban...
+ hála az ingyenes For Honornak PC-re, ott játszom a DS4 controllerrel, és a PC játékosok billentyű-egér (ilyen játékban nem is értem hogy lehet azokkal játszani.... minden élmény oda ) kombói miatt sokszor szorítanak sarokba dodge közbeni ütésváltásokkal amiket én esélytelen vagyok kivitelezni, kivédeni meg még kevésbé...

[ Szerkesztve ]

(#155333) #20844032 válasza mohitook (#155332) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze, tudom, hogy léteznek ilyen igények, ezt nem is kérdőjelezem meg. Microsoftnak évek óta létezik az elite kontrollere, ami ugyanez a koncepció, és elég sokan vettek is ilyet a környezetemben. Ha nem lett volna horrorra árazva, talán és vettem volna.

(#155334) saelin válasza A`rpi (#155316) üzenetére


saelin
veterán

Ezt amúgy olyan könnyen ki lehetne védeni. :U Ha egymás után posztol ugyan az az ember, akkor összevonná egy hsz-nak, de csak akkor, ha közé nem kerül egy másik fórumozó hozzászólása.

Nem tudom mennyire lehet nehéz lescriptelni, de hasznos lenne. Főleg mobil használóknak. (pl én, aki okostelefonról nézi CSAK a prohardver lapcsaládot)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#155335) marilllyo válasza SH4D0W2011 (#155309) üzenetére


marilllyo
veterán

A játékok 90%-ban x vagy kör az ugrás, amihez így is úgy is is le kellene venned az ujjadat az R3-ról. Ez nekem sosem okozott problémát. Pedig túl vagyok már egy két rázós dolgon. Nem vagytok elég ügyesek! :P.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#155336) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Megvettük az "Ark: Survival Evolved" játékot a fiamnak.

Hogyan lehet ezzel offline játszani? Ugyanis a dobozon rajta van.
Net nélkül el sem indul!
Letöltött 26GB hülyeséget, de ettől még offline nem akar működni!

Melyik opcióban van lehetőség ennek beállítására?

Hálózatra kötve simán megy!
Itt kérdezném meg, hogy a húst (ételt), hogyan lehet megsütni?

Valószínű, még kérdezni fogok dolgokat a játékkal kapcsolatban.

Addig is köszönöm!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#155337) seniman válasza mohitook (#155332) üzenetére


seniman
addikt

Ezt úgy szoktam orvosolni,hogy idióta gombkiosztású játékokkal nem játszom. :P Ezért ment a kukába a Mad Max is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155338) marilllyo válasza seniman (#155337) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezért játszom mindig csak egy játékkal. Egyszerre trófeáztuk az Uncharted 4-et meg a BF1 uccso dlc-t. Azt hittem hülyét kapok. A relodad más helyen volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#155339) seniman válasza marilllyo (#155338) üzenetére


seniman
addikt

Annyi még beleférne,de amikor a marhája az R2-höz rendeli az ugrást............... :Y

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155340) WhiteWalker válasza seniman (#155339) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah, hányszor szidtam én is a fejkesztoket ez miatt... Nem is értem, hogy találtak ki... :U

u.i.: ez a Black Ops 3 mekkora ótvar fos játék, elkezdem a kampányt, mikor meglattam a grafikát leesett az állam. Frankó ps3 színvonal a kezdeti időkből. Az animációk szintén... Ment is a kukába. ;] - jó hogy ingyé vót

[ Szerkesztve ]

(#155341) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Szerintem joyt kell vásárolnom. Ezek a külső,nem sony által kreált drága csilivili gamer hyper szuper joyok megérik a felárat? Mivel jobb,mint a sonys gyári?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#155342) marilllyo válasza FIREBLADE78 (#155341) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem! Én eddig itt a topic-ban nem emlékszem olyanra, aki annyira oda lett volna értük.
Ellenben nem egyszer olvastam már a "hűdedrága" joy-okról, hogy nyekereg, laza, kopik...stb. Érdemes rákeresni itt a topicban.
A gyári Sony DS4 mindenre jó. Vegyél hozzá ebay-ről vagy aliexpressről kupakot. [link]
Ne vegyél ilyen ebből drága kontrolfreek meg hasonlókat. Felesleges.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#155343) 30z.Samu válasza marilllyo (#155342) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig én PS vásárláskor a controller-től féltem a legjobban, azt is bekalkuláltam hogy vennem kell egy másikat, mert ez nem lesz jó. De szerencsére nem így volt, tök kényelmes a gyári controller-el is játszani.

Sic Parvis Magna

(#155344) mcwolf79 válasza WhiteWalker (#155340) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem nincs baj a grafikájával. Jó, nem egy Frostbite, de azért nem vészes. Én egész jól ellennék vele, ha nem falonfutós ugribugri lenne. Kategóriájában (pörgős kompetitív FPS) még mindig a legjobb.Talán a Titanfall2 ami a közelébe jut, de ott meg nagyok a pályák.
Most ne kezdjük hogy a BF a jobb. Egész más ligában van a kettő, kb. mintha a Burnout-ot hasonítanánk a Forzához.

Más:
rájöttem miért nem ment eddig a konzolos FPS. Mármint eddig is jó voltam benne (szerény smiley ), de észrevettem,hogy a jobb hüvelykujjam lusta. Hajlamos vagyok az oldalirányú célzást oldalazással megoldani. Most már hogy figyelek erre, és kezd ráállni a kezem egész jól meg. Már többnyire az első 3 hely közül valamelyik ki van nekem bérelve :C

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#155345) sutyesz96 válasza WhiteWalker (#155340) üzenetére


sutyesz96
őstag

Annak a játéknak szerintem egyedül a zombies az érdemleges része. Én hülye végigszenvedtem anno a sztorit, de majd beokádtam az igénytelenségtől amit ott összetákoltak. Az eredeti BO széria abszolút kasztrálása.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#155346) 30z.Samu válasza mcwolf79 (#155344) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hehe! Meg ugye nem mindegy az sem milyen érzékeny a "célzóka". Valakinek a nagyobb érzékenység jön be, valakinek a kisebb, nekem az utóbbi. Sokkal jobban tudok célozni úgy, így sem olyan, mint egérrel, de bőven játszható.

Sic Parvis Magna

(#155347) seniman válasza FIREBLADE78 (#155341) üzenetére


seniman
addikt

Talán egyedül a Nacon Revolution említésre méltó,de abból is a kettes verzió,aminek már usb csatija van.A régi körcsati folyamatosan tönkrement.De tekintve,hogy most akcióban akár két DS4-et is vehetsz az árából én hanyagolnám.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155348) mcwolf79 válasza FIREBLADE78 (#155341) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én kipróbáltam a Nacon Revolution V2-t, de inkább éltem a 14 napos pénzvisszafizetési lehetőséggel. Annyival nem jobb vele játszani, sőt nekem a karok nagyon furcsák voltak. Kipróbáltam többféle profilt, de inkább maradtam a DS4-nél.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#155349) seniman válasza mcwolf79 (#155348) üzenetére


seniman
addikt

Nekem is csak az asszimetrikus analógok miatt tetszett,de aztán annyi rosszat olvastam róla,hogy hanyagoltam inkább.Kicsit féltem a DS4-től,de végül bejött.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155350) saelin válasza WhiteWalker (#155340) üzenetére


saelin
veterán

A grafikát én is néztem hogy ez miez. Azt hittem legalább szép lesz, ha már jó nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.