Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155151) eladogeppc válasza negyedes (#155148) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez olyan dedós válasz volt, kb 12 éves gyerekek szintjén.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#155152) b. válasza Crytek (#155123) üzenetére


b.
félisten

Fake emailt- PSN fiókot kell rá regisztrálni/ létrehozni a meglévő magyar PSN fiókkal nem fog működni, Angol( UK) fiókot kell regisztrálni a PSN rendszerébe.oriic cikkében elég szépen le van írva minden amit linkeltem én is és .LnB feljebb.

Angol címmel csináltam egyébként. neten találhatsz hozzá segítséget, ami kreálhat neked létező angol címet,de ezt inkább nem fejtem ki itt.
Egyedül a kártyánál kell, amit megadsz, hogy dombornyomott és Visa alapú legyen, vagy Mastercard. A Maestro-t nem fogadja el. Paypal sem akart működni vele.
Én csináltam egy új gmailos email címet is hozzá. Szóval minden független a használatba lévő magyar PSN fiókomtól.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155153) 30z.Samu válasza consono (#155146) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kérdezték az egyik rendezőt, hogy merre van Joel, erre annyit felelt hogy Somewhere out there. Tehát elméletileg él, csak éppenséggel lehet hogy fogságban van és ezért tudjuk csak Ellie-t irányítani. (A fogsággal kapcsolatos dolog csak spekuláció.)

Sic Parvis Magna

(#155154) #20844032 válasza .LnB (#155133) üzenetére


#20844032
törölt tag

De igen, biztos.

(#155155) RangerFox válasza eladogeppc (#155151) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nézd, egy páran válaszoltunk, minden információt megtalálsz az összefoglalóban. Ne firtasd tovább a dolgot, csak ha témába vágó kérdésed van. A gaming nem egy olcsó hobbi ezt el kell fogadni. A Ps Now egy streaming szolgáltatás, te mondtad, hogy az nem jó neked. Nincs más.

30z.Samu: Amikor Neil azt mondta, nekem egyből az jutott eszembe, hogy egy temetőben van eltemetve már... De szerintem csak húzzák az agyunkat ezzel és szerintem a játék megjelenéséig nem is fogjuk megtudni, hogy mi történt vele.

[ Szerkesztve ]

(#155156) eladogeppc válasza RangerFox (#155155) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem nem mond semmit a PS Now, meg a többi :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#155157) 30z.Samu válasza RangerFox (#155155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is egy opció, bár én reménykedem hogy nem így van. :B :R Egyébként abban a világban szerinted van rendes temető? :Y :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#155158) negyedes válasza eladogeppc (#155151) üzenetére


negyedes
addikt

inkabb a kerdes szintjen volt a valaszom.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#155159) Lackooo84 válasza Droughert (#155129) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS4-re nincs olyan, hogy tört szoftver. Exploitok vannak, amiket minden indításnál meg kell csinálni.

The Truth is out there...

(#155160) Crytek válasza b. (#155152) üzenetére


Crytek
veterán

Azt értem ,mert tudok olvasni de tudtommal Magyarország is Európában van....No mindegy ennyit nem vesződök vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#155161) .LnB válasza RangerFox (#155155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De miért olyan nagy kérdés, hogy mi történt vele? Az első rész végén semmi olyan nem történt amiért bizonytalan lenne a sorsa. Vagy lemaradtam valamiről? Egyébként meg a LoU2-vel kapcsolatban én azt olvastam (az E3 előtt), hogy Ellie anyja is bele lesz szőve a sztoriba. Aki elvileg nem él. Mint ha őt akarná megbosszulni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155162) eladogeppc válasza negyedes (#155158) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nagyon egyszerű volt a kérdésem, és erre se vagy képtelen választ adni.
Van-e bármi megvásárolható, akár havi, akár éves díj, ami ellenében letölthetek játékokat, vagy valóban kénytelen vagyok egyesével megvenni azokat ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#155163) .LnB válasza eladogeppc (#155162) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De erre már a #155127-es kommentemben válaszoltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155164) consono válasza eladogeppc (#155162) üzenetére


consono
nagyúr

Kénytelen vagy egyesével megvenni.

"In God we trust. All others must bring data"

(#155165) Csabee86 válasza eladogeppc (#155162) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nagyon egyszerűen válaszolva: nincs.
Kicsit bonyolultabban válaszolva: a PS+ szolgáltatás az a Gold szolgáltatásnak felel meg MS oldalon. A PS Now szolgáltatás az streaming szolgáltatás. Nem töltöd le a játékot.

(#155166) Gery9112 válasza .LnB (#155161) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát azért de.

A játék legvégén ugye Joel döntött. A közérdek elé helyezte a saját érdekeit, ami abszolút érthető volt. Egyrészt a gyógymód korántse volt biztos csak az, hogy a műtétbe Ellie belehal. Másrészt ő elvesztette az egyetlen lányát és látta mi lett az emberiséggel.Korántsem olyan optimista volt a hozzáállása mint Ellienek. Ellie felnőtté akkor vált, amikor a Davidet kinyírta és akkor határozta el, hogy inkább feláldozza magát, ha ezzel az emberiségnek egy szebb jövőt teremthet. Joel ezt a tervét nem csak, hogy keresztülhúzta hanem hazudott neki. Ellie utolsó mondata az "okay" jelezte, hogy Ellie átlát Joel hazugságán és a kettejük között kialakult kapocs, amely a bizalomra alapul megtörik. Az is simán elképzelhető, hogy Ellie nyírta ki Joel-t.....vagy Ellie szembesítette őt később a tettével és elvonult.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155167) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszönöm szépen ! :R :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#155168) marilllyo válasza RangerFox (#155155) üzenetére


marilllyo
veterán

A vicc az, hogy ilyenek után születnek a "sz*r a konzol" , "a pc jobb", "drága a konzol" és hasonló meggyőződések.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#155169) 30z.Samu válasza Gery9112 (#155166) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van egy sejtésem, hogy annyi teória fog születni még megjelenésig és akkorát fog szólni a játék, hogy talán a ND sem gondolta hogy ekkorát fog. :)

Sic Parvis Magna

(#155170) Zoleee83 válasza eladogeppc (#155162) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem bántásból, de az a baj hogy lusta vagy elolvasni az összefoglalót és inkább értetlenkedsz, de megpróbálok segíteni:

PS+:
Havidíjért cserébe ingyen multit kapsz, plusz havonta "ingyenes" játékokat, PS4-re ebben a hónapban Trials Fusion, XCOM2, Call of Duty B.O. III.elérhető.
Ezeket a játékokat addig játszhatod ingyen, amíg van élő PS+ előfizetésed, ha újra veszel előfizut, újra eléred őket.

PS Now.: Hivatalosan hazánkban nem elérhető de Oriic írása alapján megoldható, tegnap már linkelték.

Xbox Gold:
Szintén havi előfizetésért ingyen multi, és kapsz 4db ingyen játékot, 2db One, 2db 360-as címet, amit szintén addig tudsz játszani amíg van élő előfizetésed ( kivéve a 360-as címet, mert azt örökbe megkapod, azt akkor is játszhatod ha nem él a gold előfizetés)

Xbox Game Pass:
Havi előfizetésért hozzáférsz 100+ játékhoz, szintén addig játszhatsz velük míg él a havi előfizetésed, illetve míg el nem távolítják a listából, jellemzően néhány hetente frissül a Library.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#155171) #20844032 válasza Gery9112 (#155166) üzenetére


#20844032
törölt tag

És még kismillió alternatíva lehetséges, hiszen...
Évek teltek el, Ellie nyilván rájött az évek alatt, hogy semmi sem történt a klinikán. Vagy jóval hamarabb. Ha továbbra is ilyen céljai lettek volna, önként alávetette volna magát a kísérletnek, és nem lenne benne a második részben, de benne van, tehát nem így történt, tehát kb semmi nem tudunk :D Vagyis nem. kb. Konkrétan nem tudunk semmit.

(#155172) Gery9112 válasza #20844032 (#155171) üzenetére


Gery9112
őstag

Csupán azt próbáltam érzékeltetni, hogy nem annyi a jelentése a játék végének, hogy Joel megmutatja Ellienek milyen szép a táj. :) Ennél jóval mélyebb a nyúl ürege.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155173) .LnB válasza #20844032 (#155171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ezt akartam én is írni. Lehet találgatni, teóriázni. De eddig csak az a tény ami az első rész végén történt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155174) eladogeppc válasza Zoleee83 (#155170) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm szépen ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#155175) #20844032 válasza .LnB (#155173) üzenetére


#20844032
törölt tag

A teórizgatás nem rossz dolog, de azt borítékolom, hogy egyik sem lesz igaz :D
Nagyon kéne már egy release date. Meg egy valós gameplaynek is jobban örültem volna.

(#155176) Gery9112 válasza #20844032 (#155175) üzenetére


Gery9112
őstag

Valószínű persze, csak remélem nem úgy lesz meglepő mint az Utolsó Jedi. :DDD Annak is az a legnagyobb bűne, hogy annyira a váratlant lépték meg, hogy totál szembementek az SW világával.

Igaz az ND csapatában nem Rian Johnson és Kathleen Kennedy van, ott "kicsit" kompetensebb emberek ülnek szóval tuti a pre order eddig.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155177) 30z.Samu válasza #20844032 (#155175) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy megjelenés előtt egy Demo, ami a story-ból sokat nem árul el, csak a játékmenetet mutatja meg.

(#155178) .LnB: Hogy legyen valós gameplay... :) Meg Te is lásd hogy néz ki stb. Bár nekem így is úgy is instant get. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#155178) .LnB válasza 30z.Samu (#155177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minek?

(#155177) 30z.Samu szerk.-re: Pont ez az, így is úgy is megvesszük. Még is csak LoU. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155179) #95558144 válasza Gery9112 (#155166) üzenetére


#95558144
törölt tag

Sőt, az is lehet, hogy Joel megfarkalta Elliet, de mivel olyan kicsi volt a pöcörője, Ellie inkább a lányokhoz fordult, és tette le a voksát mellettük. Ezért van most barátnője, és azért fejezi le a faszit a tralerben, mert megutálta a férfiakat, mivel Joel örök puncifalásra kárhoztatta őt. :F

Semmi értelme találgatni, egyszer majd megtudjuk az igazat.

(#155180) Def26 válasza #95558144 (#155179) üzenetére


Def26
félisten

lol. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#155181) Gery9112 válasza #95558144 (#155179) üzenetére


Gery9112
őstag

Csak nem együtt reggeliztél Druckmannal? :) Biztos onnan jön ez a sok okosság.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155182) #20844032 válasza Gery9112 (#155176) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem ezt nem hiszem, de biztos, hogy _más_ lesz, mint az első, és más lesz, mint amit várunk/vártok. Ez már az e3-as kamugameplayen is látszik. De ezt vártam is, Straley nyugdíjba vonulása biztosan hatással lesz a produktumra, illetve az új rendezők nagy hangsúlyt fektetnek erre a nyers, mosdatlan brutalitásra, ami az e3-as anyagban szvsz picit talán túl is lett hangsúlyozva.

[ Szerkesztve ]

(#155183) Xaels válasza RangerFox (#155155) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem meg van fertőzve. Így halott is meg nem is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#155184) b. válasza Crytek (#155160) üzenetére


b.
félisten

Kérdeztél, én válaszoltam..

Urizen:
Ezen szakadtam :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#155185) .LnB válasza #20844032 (#155182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neked annyira másnak tűnt mint az első? Érdekes. Vannak új mozdulatok benne, abban más, de én nem látok drasztikus változást. Brutalitás volt bőven az elsőben is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155186) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv!

Volna egy kérdésem. Adva vagyon a ps4 otthon van rajta 3 account papa, mama, gyerek. Mindhárom account a gépen elsődleges, így mindenki megkap mindent. Egy accountra van vásárolva minden játék. A minap ismerősöm vett egy ps4-et, megszeretném osztani vele a játékos account-ot, a kérdésem az lenne a sony megszívat-e? És az én gépemen lévő accountok továbbra is használhatóak maradnak ahogy eddig is. Köszi a válaszokat.

(#155187) Gery9112 válasza .LnB (#155185) üzenetére


Gery9112
őstag

Voltak apró újdonságok:

- nyílvessző kihúzása ha meglőnek. Ha nem húzod ki akkor nehezebben fogsz tudni célozni és a "detektív mód" se működik mert a fájdalomtól nem tud Ellie koncentrálni.

- A lopakodásnál a fűben elbújást átemelték az Uncharted 4-ből + kocsik alatt is el lehet bújni. Remélem ez nem csak a demo kedvéért volt így.

- A polcoknál nem kellett a teljes sort megkerülni hanem ahol van rés ott átmenni közötte.

- Nyilakat is lehet craftolni.

- Az ellenfelek, amikor bementek az épületbe felkészülten mentek be nem csak besétáltak. Kommunikáltak egymással. Itt is bízom benne, hogy így lesz a játékban és nem csak szkriptelt volt a demo.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#155188) Bad Pritt válasza Gery9112 (#155187) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Biztos lehetsz benne, hogy full scriptelt volt a demo, a kocsi alá nézéstől kezdve a járőrútvonalakig. Ez nem baj, mert a Naughty Dog eddig is így csinálta, nagy királyok ők ebben szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#155189) Neoteric válasza Dagohun (#155186) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem az accountot állítod be elsődlegesnek, hanem a ps4et.. nem mindegy. Ha azt szeretnéd, hogy az ismerősöd tudjon játszani a saját accountjával a te játékaiddal is, akkor a te accountodnál az ő gépét kell beállítani elsődlegesnek, ezáltal a saját accountjával el fogja tudni érni a te játékaidat is. Így viszont nálad a továbbiakban csak a saját accountoddal fogod elérni a játékaidat, a "mama" és a "gyerek" accountjával már nem. A Sony nem szivat, ezzel legalábbis biztos nem, mivel így is kvázi feleáron lehet venni a digitális játékokat.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#155190) #20844032 válasza Bad Pritt (#155188) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezek ilyen koncepcionális videók a játékmenetről, ilyen fluid módon egy kód nem tud reagálni egy valódi játékos totál random akcióira. Ilyenek voltak már az elsőnél is, miközben a valóság azért

:DDD
Viszont ez kicsit azt is mutatja, hogy nincs közel még a megjelenés :((

(#155191) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a GT SPort normális 5020 Ftért a storeban???

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#155192) 30z.Samu válasza Adam_Shepard (#155191) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg akció van. :)

Sic Parvis Magna

(#155193) John_Deere válasza Adam_Shepard (#155191) üzenetére


John_Deere
tag

Miért ne lenne az? :K
Gondolom, a csökkenő érdeklődést szeretnék ellensúlyozni (sajnos) . :U

(#155194) .LnB válasza Gery9112 (#155187) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ezek fejlődések, nem fogalmaznék úgy, hogy más mint amit vártam volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155195) Dagohun válasza Neoteric (#155189) üzenetére


Dagohun
tag

Köszi a választ. A "szívat" dologgal kapcsolatban rosszul fogalmaztam, arra gondoltam letilthat-e.

(#155196) front3r válasza 30z.Samu (#155169) üzenetére


front3r
őstag

A TLOU története eddig is ütött. Ez után is ütni fog. Csak attól félek, hogy a játék megjelenésének a napjaiban csoda lesz elkerülni a spoilereket(ahogy a God of War-nál is bele lehetett futni). Nem csak itt, de simán belefuthat az ember egy szemét youtube videóba, aminek már a címében lelövik, hogy mi lett Joel-el. Video blocker kiegészítőt majd jól beállítom a böngészőben, csak kár hogy mobilon, meg a tv-n ugyebár ez nem fog működni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#155197) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
2 napja én is csatlakoztam eme népes gamer közösséghez.
Pár észrevétel a ps4 pro -ra történő átállásról.
- Maga a konzol tuti dizájn, picit nagyobb mint az xbox 360, ezen meglepődtem , mert a doboza nem kicsi.
- Picit tartottam a ds vezérlőtől , de semmi para ez a v2 passzol a kézbe.
- Mint kiderült 2 napig fordítva használtam a gold fejest , nem hallottak , mindent kipróbáltunk semmi , aztán tegnap este másképp vettem fel , na aztán kaptam a fejemre , és röhögtünk egy sort a srácokkal.
- A Horizon Zero Dawn complet edition, amit megvettem hozzá , na ez durva látványvilág , párom szerint csodás , jobb mint a pc-n bármi.

- Ami picit illúzió romboló az a AMD belső ami hozza a PC formáját (hang,hő termelés terhelés alatt) , de ehez hozzá vagyunk szokva , mert pcm belseje is ezen páros volt , de már nem az , mert intel+nvidia párosra váltottam. ezt csak azért is írtam ide. Mert. :DD

Én elégedetten csatlakoztam konzolra. És igen ezen a gépen lehet igazán játszani pár órácskát. :C

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#155198) 30z.Samu válasza front3r (#155196) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bízom benne, hogy sikerül elkerülnöm a spoiler-eket, mint ahogy a GoW-nál is. A játék 90%-a új volt nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#155199) Jim-X válasza #20844032 (#155190) üzenetére


Jim-X
őstag

:DDD :DDD :DDD :C

Nekem a Nagy Durranas jelenete ugrott be egybol :DDD

A játék az nem játék!

(#155200) Dvix


Dvix
senior tag

Sziasztok! Tegnap beüzemeltem az első PS4-emet(Slim, 500GB) és meg szeretném írni a tapasztalataimat :U
Tetszik, hogy a konzol kicsi, elrejtőzik a Sony TV-mellett, csendes. Egyszerű gép install, játék be, letölt, játszik. A felülettel és az ingyen letölthető "theme"-ek bejönnek, szeretem a lágy zenét a menüben.
A God of Warral kezdtem, nyilván mikor fordítok a kamera állást kicsit még szokatlan, annak aki 144Hz-es monitor mellől ül át ugyi. :B Nem fáj a szemem az a legfontosabb! :C De maga a játékban lévő "console-like" irányítások nem zavarnak, kényelmesek, életemben először fogok PS kontollert és tetszik, hamar beletanul az ember.A kombók nagyon lenyűgöztek és h milyen gyorsan lehet reagálni egy két mozdulattal :) Azt kell mondjam bejön! :C Egy szép, ráadásul ilyen kicsi konzoltól nem vártam ilyen teljesítményt. A "movie-like" feeling abszolút megvolt és hát ezért vettem a gépet! :DDD Pozitív hozzáállással fedezem fel a jövő konzol játékait úgy érzem. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.