Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154101) sultansmith válasza Adam_Shepard (#154098) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ez két játék, amiért nem tudom, hogy érdemes-e venni még külön 80k-ért egy szettet, ami ezen két játék végigjátszása után, tovább porosodna.

Ebből az árból simán lehet venni detroit-gow-spider man kombót, amivel szerintem sokkal több ideig lesz sokkal tartalmasabb szórakozás...

Még a GTS érdekelne VR-ban, de franc se tudja, hogy megérné-e, arra a 2 évre, amíg nem jön a ps5, meg az új technológia.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#154102) Birki


Birki
tag

Az Alzánál kapható Uncharted 4: A Thief´s End GB
tényleg csak cseh nyelvet tartalmaz? Ez van a leírásában.
Meg mit jelent a cím végén a "GB"?

Szerintem...

(#154103) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit esetleg érint:

E3: 2018 - Az EA Play konferencia

Live-Die-Respawn

(#154104) Sordoran válasza Birki (#154102) üzenetére


Sordoran
addikt

Kizárt, tuti van benne angol is. ;] Amúgy meg az alza egy cseh bolt, az hogy Magyarországra is szállít egy dolog. Lényegében olyan mint eMag, csak nyugatiasabb, én nem rendelnék onnan se nagy értékben semmit inkább. Persze emag-ot sokan dicsérik, de rengeteg a panasz is garanciás ügyeket tekintve.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#154105) Birki válasza Sordoran (#154104) üzenetére


Birki
tag

Na de van-e benne valamilyen magyar nyelv? Régió szerint gondolom megegyezik a többi magyarországi boltokban kaphatóval.
Az E-Maggal sincsen semmi gondom. Itt sem aggódom a garancia miatt:)

Szerintem...

(#154106) Zoleee83 válasza Birki (#154105) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egyik Uncharted-ben nincs magyar nyelv sem store-os, sem lemezes változatban .
A dobozosnál a dobozon lévő cseh felirattal lehet nehezebb lesz eladni ha ez a terv.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#154107) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

Haverom ma megvettek az akciós Fifát. Fizetés minden rendben volt. Később be akart vásárolni az akciós játékokból na onnan kezdődött az agymenés. Ezt a hibát dobja neki.
Azóta bármit próbál se PC-n Se a Playstationön nem tud fizetni. (utóbbin ez a hibakód Error WC-40382-7)
Próbáltuk ezt. Így sem megy. esetleg ötlet? :F

(#154108) marilllyo válasza Tom5 (#154107) üzenetére


marilllyo
veterán

Várnia kell 48 órát. Addig ne próbálkozzon. Ha letelt, akkor ps4-ről vegye meg amit szeretne. Onnantól már menni fog böngészőből is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#154109) lazioforever válasza ImACeltic (#154064) üzenetére


lazioforever
tag

ImACeltic: Az nem baj, ha nem arcade jellegű a játék, csak plusz motivációt jelent. Amúgy a single része mennyire kidolgozott a PC2--nek? Érdemes csak amiatt beszerezni, kikapcsolódásnak? Vagy ahhoz túl komoly játék?

ProEvoFan: Az a gondom a GTS-el, hogy alapból multira csinálták a játékot. Ezt ugye nem is titkolták. Én viszont nem vagyok multi játékos, nem is érdekel annyira, tényleg csak kikapcsolódásnak szánom a dolgot, nem akarok túlságosan belemélyülni. (utolsó multis élményem még az Alien vs Predator 2-höz köthető. Az se ma volt :Y )
A GTS-ről pedig olvastam bőven annyit, hogy tudom, nehezen állnám meg, hogy ne fektessek bele több időt, mint amennyim van. Ez pedig a többi cím rovására menne, amik már itthon várják, hogy sorra kerüljenek. :DD

(#154110) sultansmith válasza Tom5 (#154107) üzenetére


sultansmith
senior tag

Nekem is volt ilyen, beregeltem egy másik kártyát, azzal engedte. Aztán egy paypalt, azzal nem. Aztán meg engedte az előző kártyával. Aztán meg az újjal nem. 3-4 hónapja semmi gond már, de az elején szopatott rendesen.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#154111) -FLY-> válasza Tom5 (#154107) üzenetére


-FLY->
őstag

Én addig daráltam, még egyszer csak befogadta tegnap (40x tuti megpróbáltam). Csinálhatnának valamit ezzel a szarral, mert nem mindenki ilyen kitartó. Saját bevételük ellenségei :W .

[ Szerkesztve ]

(#154112) sutyesz96 válasza ProEvoFan (#154066) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ezen meglepődtem, hogy te is kontrollerrel nyomod, 90%-ban jobb eredményeket nyomsz mint én, valahogy nyugtatnom kellett magamat hogy handikeped van. :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#154113) Tom5


Tom5
addikt

Köszi srácok! :R

(#154114) Xaels


Xaels
félisten

Battlefield V Multiplayer trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#154115) Birki válasza Zoleee83 (#154106) üzenetére


Birki
tag

Köszönöm!
Nem tervezem eladni. Már megvettem ugyanitt az Uncharted Lost Legacy-t is, annak a dobozán is van magyar nyelven felirat.
(Nem is értem miért lenne nehéz eladni, ha cseh nyelven is van rajta felitat.)

Szerintem...

(#154116) Dvix


Dvix
senior tag

Ide is nézzetek el leárazott játékokért 5k körül is adnak: "play247" :U Gold fülesük is van 17k alatt

[ Szerkesztve ]

(#154117) ludnik


ludnik
tag

Watch Dogs 2-t kiplatináztam magyar lemezes verzióval. Ha megveszem az amerikai profilomra digitalis+DLC verziót, akkor tudom folytatni a játékot a magyar profilom alatt? A DLC-ket be tudom fejezni?

(#154118) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval bejelentették az Unravel two-t. És ma meg is jelent. o.O

Live-Die-Respawn

(#154119) Xaels válasza oriic (#154118) üzenetére


Xaels
félisten

Az a coop megoldás nagyon jól néz ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#154120) WaterWave


WaterWave
veterán

Megy az élő adás az EA rendezvényről:

[link]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#154121) ludnik válasza ludnik (#154117) üzenetére


ludnik
tag

Látom az összefoglalóban, hogy nem keverhetőek a DLC-k, régiók.

(#154122) sp8787 válasza .LnB (#154067) üzenetére


sp8787
addikt

Ha ezt osszemerge-olnek az OOTP-vel naaaaaaaaaaa az lenne az ultimate sportjatek.

Ahogy mas jatekoknal is de itt kimondottan ajanlom az Operation Sports fele sliderket. Az Armor & Sword & Marino’s MLB The Show 18 Classic/Directional Simulation Sliders-el kezd es ha konnyu onnan mnej feljebb.

(#154123) ProEvoFan válasza sutyesz96 (#154112) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, kontrollerrel játszom.Ez picit jobban megy, mint kontrollerrel az fps játék.Mondjuk egyszer kipróbálnám a kormányt is, de nincs keret (75-90k) egy fasza kormányra.Illetve ha vennék egyet az asszony elválna :D

(#154124) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Anthem Február 22-én jön.

Live-Die-Respawn

(#154125) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#154126) dunc válasza oriic (#154125) üzenetére


dunc
nagyúr

tiszta cod kezd lenni

(#154127) KaitouP válasza oriic (#154125) üzenetére


KaitouP
veterán

Király cucc, PC -re vétel is. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#154128) .LnB válasza sp8787 (#154122) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ohh köszi. Nem is gondoltam, hogy ehhez is van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154129) 3L1T3 válasza oriic (#154125) üzenetére


3L1T3
addikt

Nagyon tetszik! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#154130) saelin válasza WaterWave (#154120) üzenetére


saelin
veterán

Engem ez az Anthem meggyőzött. Ez a mechsuit felfedezős téma tetszik nagyok, és ahogy látom egy kicsit a ME:A-ra hasonlít a harcrendszere, de titanfall érzés is elkapott közben... :K

Az elhangzottak alapján egy game as a service modelt fognak követni. Szóval kiadják a játékot és hosszú távon támogatva lesz. Csak kozmetikai mikrotranzakciók lesznek, zéró lootbox és semmi pay to win dolog. Már csak az a kérdés hogy a core gameplay miből fog állni. Lesznek mass effect/dragon age szerű döntések? Skillek, fejlesztések, szintek, vagy csak erősebb itemeket kell majd farmolni és kifújt? Így hirtelen erről a shared world-ről a monster hunter jutott eszembe. Tudom ott nincs ilyen, de a játékosokhoz való csatlakozás easy-peasy. Majdhogynem drop in and out.

Gyűjtök rá egy kis casht és rendelem elő a francba... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#154131) sultansmith válasza saelin (#154130) üzenetére


sultansmith
senior tag

Igazából engem is meggyőzött, de nekem pc-re kell majd szerintem.

A tps nézet, pici lopások mindenből, és ha jó az egyensúly, és tényleg hosszú távra tervez az EA, akkor én is! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#154132) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#154133) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#154134) KaitouP válasza oriic (#154132) üzenetére


KaitouP
veterán

Orgasmmmm :DDD

Amúgy ez a map a BC2 egyik havas pályáját jutattja eszembe, több is vót, a nevét má' nemtom'.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#154135) wolf13 válasza KaitouP (#154134) üzenetére


wolf13
őstag

Szintúgy. Még hozzá jön a rombolhatóság ;). Csak ne legyenek kicsik a mapok.

Single rész is volt itt.

[ Szerkesztve ]

(#154136) dvd24 válasza saelin (#154130) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem olyasmi lesz mint a Division. Tuti vétel :)

(#154137) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vettem PS-t, az EA nem ad ki NHL játékot...hát nyilván.
Vettem PS-t, az EA kiadja PC-re is a Maddent...hát nyilván.

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154138) KaitouP válasza wolf13 (#154135) üzenetére


KaitouP
veterán

(#154135) wolf13

Csak nem, legalábbis szerintem kapjuk a szokásost. :D

El leszek látva fps játékokkal idén azt hiszem. CoD BO 4 PS4 -en, BF V PC -n, utóbbi azért speciális, mert az utolsó aktívan játszott BF -em pont a BC2 volt - ideje visszatérnem a BF játékokhoz is. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#154139) ProEvoFan válasza .LnB (#154137) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem lesz több NHL játék???Nem néztem a EA streamet de hírekben sem olvastam semmit az új NHLről.

(#154140) EczkE válasza .LnB (#154137) üzenetére


EczkE
addikt

Mikor lattam hogy jon PC-re a Madden, te jutottal eszembe egybol. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#154141) agyhalal válasza SH4D0W2011 (#153980) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Köszönöm, én is így gondoltam.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#154142) erahurka


erahurka
félisten

Basszus, a GT Sport Sport módban békér pár adatot és konkrétan az oldal alján ott a születési dátum :Y

Most már tudom mikor születtem :DDD

(#154143) WaterWave


WaterWave
veterán

Anthem jó lett, de a Battlefield 5-től többet vártam a bejelentési videó után...
Nem mondom, hogy rossz, de valami nem kerek vele :(

mire újra éledsz lemegy a nap...

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#154144) .LnB válasza ProEvoFan (#154139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem volt róla szó. Nem azt jelenti, hogy soha többet nem lesz. De valószínűleg idén nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154145) bombibmw válasza .LnB (#154137) üzenetére


bombibmw
veterán

Ezért kell a PS mellé PC.
Vagy fordítva, legalábbis nálam. :)

Anthem, BF5 vételes lesz nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#154146) SH4D0W2011 válasza erahurka (#154142) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:C

(#154147) .LnB válasza bombibmw (#154145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is van. Bár lassan már csak a PS mellé. :)
Pc-re a Division 2-t várom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154148) WaterWave


WaterWave
veterán

Nálam Anthem lesz a vétel.. Battlefield 5 kuka...
októberi cod kuka, tehát marad a ww2

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#154149) bombibmw válasza .LnB (#154147) üzenetére


bombibmw
veterán

Jah, azt hittem, már nincs PC. :B
Division 2 a legjobban várt játék nálam.
Oda azért kell majd a 60fps, így nálam is PC-s vásárlás lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#154150) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kicsit böngésztem a könyvtárat mivel kellene folytatni, a Little Nightmares mellett döntöttem. Nem tudom kinek a fejéből pattant ez ki, de elég beteg játék. :C Egyszer-kétszer rám hozta a frászt.

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.