Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154301) ivcsi86 válasza Carlos Padre (#154298) üzenetére


ivcsi86
tag

Jelentős mértékű a plusz input lag ilyen esetben?
Milyen más megoldás van a "problémára"?

Deck!
Hasonlót használsz te is?
Lényegében akkor gondolom 2.0 HDMI kábelek kellenek hozzá és akkor keresztülmegy rajta a HDR?

[ Szerkesztve ]

(#154302) Deck válasza ivcsi86 (#154301) üzenetére


Deck
titán

Nekem egy monitorról megy a PS4 és a PC is így ezért vettem ilyet. Távirányítóval váltogatom. Semmilyen + input lagot nem érzek.

[link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#154303) Prof01 válasza bozont (#154299) üzenetére


Prof01
veterán

Nagyon frappánsan megoldotta ezt a kis üzenetet a CD Projekt RED! Lefordítottam a teljes szöveget, ha valakit érdekelne! :)

Már több, mint 2077 nap telt el, mióta bejelentettük a Cyberpunk 2077 fejlesztését. Kiadtunk egy CGI trailert, majd néhány interjút és... sötétbe burkolództunk. A normál procedúra ilyenkor, hogy bejelented a játékod, elhallgatsz, feltűrőd az ing ujját és nekiállsz dolgozni. Először a Witcher 3-at és a kiegészítőit akartunk átadni nektek, emiatt is tartott tovább a tervezettnél a hallgatásunk. Elnézést érte.

Amint befejeztük a munkálatokat a Blood and Wine-nal, teljes gőzre kapcsolhattunk a CP2077 előkészületeivel. Azonban csendben tettük mindezt. Miért? Egy ponton úgy döntöttünk, hogy csak akkor fogunk újból beszélni a játékról, ha lesz valami, amit meg tudunk mutatni. Valami valódi és jelentős. Tudtuk, hogy sokáig várattunk türelmesen(/-metlenül) benneteket, és nem szerettük volna, hogy azt gondoljátok, ez természetesnek vesszük. Épp ellenkezőleg, sok extra motivációt kaptunk. A felhajtás valós, ahogy a verejték és a könnyek is azok kell, hogy legyenek! :)

De, ezen a ponton. A mai nap. Ha ezt látod, az azt jelenti, hogy láttad a trailert, az elképzelésünket a Cyberpunk-ról, egy alternatív verzióját a jövőnek, ahol Amerika jin oldalai, nagyvállalatai irányítják minden aspektusát a civilizált világnak és bandák uralják a többit. És, míg a világa teli van adrenalinnal, ne tévesszenek meg az autós üldözések és a fegyverek. A Cyberpunk 2077 egy igazi, egyjátékos, sztori-irányította RPG. Megalkothatod a saját karakteredet és... nos, a többit megtudod az E3-as standunkon. Kövesd figyelemmel az előzeteseket!

Mielőtt végeznénk, biztosan van néhány kérdésed, igaz?

1. Mikor?
Amikor azt mondtuk, hogy csak akkor fogjuk megjelentetni a játékunkat, amikor kész lesz, azt úgy is értettük. Egyértelműen közelebb állunk a megjelenési dátumhoz, mint akkor voltunk 😊, de még mindig nincs itt a megerősítés ideje, szóval a türelemre még szükség van. A minőség az egyetlen dolog, ami vezérel bennünket, ez a szépsége egy független stúdió és egy saját kiadó részesének lenni.

2. Milyen nagy?
Komolyan nagy, de..., hogy őszinték legyünk, még fogalmunk sincs róla jelenleg. Amint összeraktuk az egészet, akkor nyitottan elmondjuk majd, mire számíthatsz. És, ahogy ígértük, ezt még azelőtt megtesszük, hogy előrendeléseket vennénk fel, vagy bármit is kérnénk tőled.

3. Ingyen DLC/Kiegészítők/DRM?
Ne számíts annál kevesebbre, mint amit a Witcher 3-tól kaptál. A DRM-et illetően, a CP2077 100%-ban DRM-mentes lesz PC-n.

4. Mikrotranzakciók?
Egy egyjátékos játékban? Megőrültél?

Még egyszer, köszönjük a türelmed. Ha van egy perced, látogass el a cyberpunk.net-re és oszd meg a véleményed (bármiről) velünk. Minden bejegyzést elolvasunk és nagyon komolyan veszünk.

Üdvözlettel,
A CD PROJEKT RED csapata

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#154304) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal

Gameplay a Gamescomon Augusztus 10-én.

Live-Die-Respawn

(#154305) SH4D0W2011 válasza Prof01 (#154303) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Továbbra is nagyon szimpatikus a hozzá(nk)állásuk. :R Neked pedig köszi a fordítást! :)

Ééés még egy The Elder Scrolls VI teaser is érkezett ma! :C

[ Szerkesztve ]

(#154306) Adam_Shepard válasza bozont (#154299) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ja.. ez volt az info a cyberrol anno.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#154307) Tatyla válasza Xaels (#154263) üzenetére


Tatyla
őstag

Ez ilyen Nioh+Tenchu szerelem gyereknek tűnik, kérdés hogy kell e még ilyen játék a Nioh után plusz jön a Ghost of Tshusima

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#154308) Deck válasza Tatyla (#154307) üzenetére


Deck
titán

Codból se kéne több aztán mégis mindig jön ;]

PS5

(#154309) Deck válasza oriic (#154304) üzenetére


Deck
titán

Oh, yeah! :D

PS5

(#154310) .LnB válasza Prof01 (#154303) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Imádom őket, de komolyan! :) Ők és Kojima (és a Naugty Dog és a Santa Monica Studio, Rockstar) :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154311) vg válasza .LnB (#154286) üzenetére


vg
addikt

Szerintem jó volt, nekem tetszett végig, csak a játékokról szólt az egész. Mondjuk az a mondat, hogy már készül az új gép nem volt valami biztató, gondolom jövő ilyenkor már be is mutatják, mi másért mondta volna.

(#154313) .LnB válasza vg (#154311) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs jelentősége. Csak azért mondta mert mostanság téma volt szinte mindenhol a PS5 is. Reagálni kellett rá, ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154314) Dvix válasza oriic (#154304) üzenetére


Dvix
senior tag

Yessss, nálam game of the year volt 2016-ban hosszú idő után az első teljes áras játék amit megvettem akkor. :)

(#154315) sp8787 válasza Dvix (#154238) üzenetére


sp8787
addikt

Magamra gondoltam cca ott vagy egy kicsit kesobb nalam vege lett. Nekem ez a fulldogunalom mesterkeltseg nem jott be.Nem vagyunk egyformak.

(#154316) sp8787 válasza #20844032 (#154271) üzenetére


sp8787
addikt

A Sony meg majd bejelenti ,hogy keszul a BB2(PS5).
Egyebkent ha jol tudom 2 cim kilove lehet tenyleg a BB2 lesz a 3ik.

(#154317) Gery9112


Gery9112
őstag

A Devolver Digital vitte idén is a showt, lootboxcoin. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#154318) pachito


pachito
őstag

Sziasztok!

Napokon belül én is csatlakozom e népes kis táborhoz :C Az Alzás akciót nem tudtam kihagyni, ráadásul most ingyen God of War-t is dobnak mellé - ez szerintem elég baráti ár így. Még van pár darab, szerintem érdemes bezsákolni. :K
Igaz, a Sony E3 még nem futott le, erre eléggé kíváncsi leszek, a tegnapi boxos nem volt rossz.

(#154319) Dvix válasza pachito (#154318) üzenetére


Dvix
senior tag

Hajrá! :) Jó kis akciót fogtál ki. Én más úton mentem sikerült 3 játékos bundlet szerezzek magamnak, a limitáltra annyira nem gyúrtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#154320) KaitouP válasza bozont (#154299) üzenetére


KaitouP
veterán

Király, jópofa módon üzentek egyet a képen. :D Újat nem mondtak, már ezt mondták a teaser megjelenésekor is, de a hozzáállásuk szimpatikus. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#154321) vonSux válasza Gery9112 (#154317) üzenetére


vonSux
őstag

“Roll the garbage” idén is kitettek magukért, mindenkinek küldtek egy fülest :D

[ Szerkesztve ]

(#154322) penge111


penge111
addikt

No, termékenyek voltatok 400+ hozzászólás péntek óta. Gyááá, micsoda játékok fognak itt jönni, lehet véglegesen nyugdíjaznom kellne a Ps3 konzolomat?

Más én találtam néhány akciót, ami lemezesen elég jó árnak tűnik:

Diablo III
Uncharted 4
Uncharted 4: The Lost Legacy
Horizon Zero Dawn Complet Edition

Budapestieknek érik meg ezek, személyes átvétel esetén! Én az Unchartedet megvettem, nem volt kedvem használtan hajtani.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#154323) tailor74 válasza KaitouP (#154320) üzenetére


tailor74
őstag

Lehet én vagyok láma, de mit is kellene látni a képen?

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#154324) KaitouP válasza tailor74 (#154323) üzenetére


KaitouP
veterán

Vörös felirattal szöveget.

Más: Oké, nálam vitte a Devolver idén is a legjobb show -nak járó képzeletbeli díjamat. :DDD Jó lenne ha az üzenetüket komolyan is vennék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#154325) penge111 válasza KaitouP (#154324) üzenetére


penge111
addikt

Hmmm, most már tényleg gondba leszek... World of Warcraft bejelentés ugyan konzolokra nem volt, de Xbox után nemsokára tiszteletét teszi a Black Desert MMORPG Ps4-re is :W

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#154326) #20844032 válasza sp8787 (#154316) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én ebben titkon sem merek bízni. A from nem tud két ekkora projektet párhuzamosan vinni.

(#154327) 30z.Samu válasza oriic (#154304) üzenetére


30z.Samu
félisten

Augusztusban megkapjuk a gameplay-t, majd közlik, hogy erre bizony csorgathatjuk a nyálunkat 2019-ig. :)

Sic Parvis Magna

(#154328) Scholes9 válasza Tatyla (#154307) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vagy a Nioh helyett, akinek az nincs meg. Meg ne felejtsük, el, hogy ki készíti a játékot.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#154329) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

De mennyire örülök, hogy a 4. részt folytatja a Capcom nem pedig a Reboot DMC-t :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#154330) Tatyla válasza Scholes9 (#154328) üzenetére


Tatyla
őstag

Így a trailer alapján még se kezdett el habzani a szám hogy ez bizony most azonnal kell, eddigi összes bejelentés közül a Cyberpunk 2077 az amire azt mondom hogy ha ma jelent volna meg is késő , többi fejlesztő biztonsági játékot játszik 😂, és inkább nem kockázatnak mindenki koppint vagy folytat...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#154331) szzoo


szzoo
tag

Visszanéztem az MS konferenciát. Összességében jó volt. Végig pörgős maradt és nem volt semmi vállalhatatlan, mint mondjuk tavaly a Minecraft. Abszolút élvezhető és érdemes megnézni a PS4 tulajoknak is.

Sajnos megint nagyot mondtak az elején, ezzel a show előkészítette saját paródiáját. Továbbra is multiplatformon és indie címeken volt a hangsúly. Sajnálom, hogy az új (és váratlan) nagy bejelentések csak a megszokott címek voltak, amiből vagy 2 év múlva lesz játék. Nincs új IP, nincs új jövőkép. Talán idén először nem volt új kontroller sem :DDD .

A saját trailerek látványosak, de nekem kicsit laposak voltak. Talán mert elsősorban a fanokat akarták megszólítani velük, ezért nem próbálták dramaturgiailag felépíteni.

A bejelentett felvásárlásoknál határozottabb lépésre számítottam. Kis és "saját" csapatok felvásárlása nem jelenti automatikusan új AAA játékok fejlesztését, sem a játékok minőségének javulását. Ebből még bármi lehet.

Third-party oldalról amolyan E3 All Stars volt a konferencia. Ezért nem érdemes kihagyni.

Csak az MS teljesítményét értékelve: a végén furcsa érzés maradt meg bennem. Az, hogy rosszul áll a játékiparnak ez a nagy business hozzáállás. Kicsit olyan feszengő érzést éreztem, mint mikor 40+ éves, furcsán affektáló üzletemberek, zakóban próbálnak lazáskodni a színpadon és közben arról beszélnek, amit "gyerekszívvel" hallani akarok. Kevesebb bullshit, kevesebb "game as a service" és pár év teperés múlva talán elhiszem, hogy jó játékokat és platformot akarnak/tudnak csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#154332) sp8787 válasza Scholes9 (#154328) üzenetére


sp8787
addikt

Nincs olyan ,hogy a Nioh helyett! Akiknek nem jon be a Nioh azoknak nem jon be ennyi. De a From egyik souls jatekaban sem volt eddig olyan komoly NG utani tartalom mint ami ott van. Ketlem ,hogy ebben majd lesz.

(#154333) Gery9112 válasza szzoo (#154331) üzenetére


Gery9112
őstag

Korrekt konferenciát hoztak össze igen, EA után főleg. Az Ori and the Will of the Wisps magasra tette a mércét, megkockáztatom az egyik, ha nem a legjobb indie cím, ami a Microsofthoz kerülhetett. Ott volt még a Cyberpunk 2077 is, ami szintén nagyon parádésan lett bemutatva.

A többinél viszont vicces volt látni, főleg azok után, hogy a Sony évek óta ezen dolgozik, hogy Micro kezdi érzékelni az exkluzív játékok fontosságát. Saját magukat nem meghazudtolva látszott, hogy mindezt rengeteg pénzből és felvásárlásokból tervezik. Nyitnak új saját stúdiót is, amit szerényen csak úgy harangoztak be, hogy a világ legjobbjainak legjobbjai... meglátjuk mi lesz belőle. :C

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#154334) penge111


penge111
addikt

Ennyit megér nem?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#154335) Zoleee83 válasza szzoo (#154331) üzenetére


Zoleee83
addikt

Alapjában véve nekem is tetszett, bár én is biztonsági játéknak éreztem.
Hoztak egy új Halo, Forza, Gears részt ami a fanoknak nagyon jól jön, nekem egy kissé Fast & Fourious íze van, vártam legalább 1db teljesen új AAA címet, ami teljesen elrugaszkodik mindentől, a többi megint indie volt.
A saját címekből az Ori ami megfogott, ez még nehezebbnek látszik mint az 1.
Tényleg úgy tűnik az M$ a jövőben abszolút rámegy a multira lásd Forza4 co-op, én maradok a single játékoknál.
Várjuk a Sony conf-ot! :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#154336) saelin válasza SH4D0W2011 (#154305) üzenetére


saelin
veterán

Ha nem változtatnak a Bethesda kémián akkor nálam ez is kimarad. Óriási világot építenek mindig, de olyan üres és lélektelen az egész, hogy pár óra után becsömörlök tőle.
Anno megvettem PC-re a Skyrim-et és nem tudtam végig vinni, de még PS4-en sem bírom magam rávenni.

Amire a játéknak szüksége van:
- egy jó harcrendszer
- nagyobb energia befektetés a világba, karakterekbe (ne baltával faragják az npc-k arcát és igényesebb animációkat kérünk)

Ha ezen a két-három dolgom tudnak fejleszteni akkor szavam nem lesz, de ha megint csinálnak egy nagy mappot, majd teledobálják npc-kkel és ellenséggel akkor én végleg elengedem a szériát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#154337) 30z.Samu válasza penge111 (#154334) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennyit simán szerintem.

Sic Parvis Magna

(#154338) szallasi007


szallasi007
őstag

A tegnapi MS konferencia után nekem 3 dolog tűnt fel:
1. Óriási tapsvihar mikor Phil Spencer kisétált - mintha egy Jobs szintű ember ment volna ki a színpadra. Rögtön azon kezdtem el gondolkodni hogy ennyi rajongó embert nem tudnak bepréselni viszont ennyi statisztát meg hülyeség lenne megfizetni.
2. 5 csapatot vásárolt fel az MS aminek nagyon örül mindenki. State of decay csapata: óriási potenciál borzalmas optimalizálás, 0 segítség 0 történet. Forza csapat: autós mókázás. Hellblade: Senua's Sacrifice developer Ninja Theory - patent játék. We Happy Few developer Compulsion Games - ez kimaradt. Melyik az ötödik? :D
3. Az egyedüli földöntúli ováció a Cyberpunk után volt, de ez nem MS fejlesztés könyörgöm. Minek ez a nagy örülés?!?!?!?!??!??!??! Lesz PS-re meg PC-re is. Persze Gears 5-nél is volt örömködés meg tapsi tapsi de erre konkrétan mindenki számított.

Ha 50 bemutatott játék elérhető lesz mondjuk 1 hónappal a megjelenés után - tudom valamelyik már most benne van vagy garantálják hogy megjelenés napján - gamepass-os lesz akkor veszek egy XOX-ot de így most megint nem látom értelmét hogy a Pro mellett nekem miért is kéne még egy konzol :(((
Pedig én akarok de így? :(

[ Szerkesztve ]

(#154339) Gery9112 válasza szallasi007 (#154338) üzenetére


Gery9112
őstag

Az ötödik csapat, amit különböző helyekről verbuvált emberekből alapítanak az Initiative. Erre mondta Phil, hogy az ipar legjobbjainak legjobbjai kerülnek egy helyre. Naughty Dogról meg Sánta Móniról valszeg nem hallott, pedig ők már tettek is le az asztalra valamit. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#154340) Frod válasza szallasi007 (#154338) üzenetére


Frod
addikt

The Initiative néven létrehoztak egy stúdiót, ez az ötödik.
A tapsvihar - bár akkor még nem néztem - meg betudható annak, hogy szegény csávó vért összeizzadt a tavalyi égés után, ez meg is látszott a felhozatalon, sok exkluzív cím, nagyon sok játékbejelentés.
Plusz ha jól vettem ki, elég sok jön ebbe az Xbox Pass-be azonnal játszhatóként, nekem személy szerint nagyon kellemes csalódás volt a show.

C2077-nél komoly a kérdésed? :DDD Mi az, hogy mire a nagy örülés? 2012ben volt egy teaser trélere, és azóta semmi hír róla. Kb mindenki ezt várta a legjobban, hogy végre mutassanak valamit róla. Mi ez a hülyeség, hogy az adott shown csak annak szabad tapsolni ami az alá a konzol alá jelenik meg?

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#154341) szzoo válasza Frod (#154340) üzenetére


szzoo
tag

Csapatnév egyébként 10/10. Első játékuk címe lehetne: Hello World. :))

(#154342) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Szerintem az MS tegnap kitett magáért, külön plusz pont, hogy a Game Pass-t és a game as a service modellt nyomják. Ha egy játékban jól van kivitelezve ez a modell (kellő mennyiségű tartalommal töltik fel megjelenés után megfelelő időközönként), akkor ez egy abszolút jó irány a video játékoknak szerintem. Jobb mint a mikrotranzakciók meg a season pass-ek. Örülök, hoögy a MS fejlesztőcsapatokkal erősít, kíváncsi vagyok, miket fognak alkotni.

Az új TR meg a Metro Exodus-t jobban várom, mint eddig valaha, a Division 2-nek nagyon jól áll a környezetváltozás, az is felkeltette az érdeklődésemet. Várom a Dontnod ingyenes játékát, amiben az a kis srác szuperhősnek képzeli magát. A Dying Light 2 a "döntéseinknek súlya van" mechanizmusával felkeltette az érdeklődésem, az elsőnek hiába volt fun a gameplay mechanikája (ami kb. elvitte a hátán az egész játékot), attól még egy eléggé suta tucatzombis cím volt. De a folytatásában bizakodom. Ez a We Happy Few is mennyire bizarr játék már ! :D

Bethesdától az új Doomnak örülök, a Rage 2 is egyre jobban tetszik, és ha az új Falloutban változtatnak azon az undorító zöld menürendszeren, valamint kiveszik critical hit rendszert (amiket nem fognak, de nekem nem jönnek be), akkor +1 vásárlót nyertek a személyemben.

A mai konferenciáktól csak egy Last of Us gameplay-t és egy ütős AC trailert várok. Amit pluszba mutatnak, az csak ajándék számomra. :K

(#154343) Dvix válasza RangerFox (#154342) üzenetére


Dvix
senior tag

Jah, sallangmentesen lenyomták :) Nem magyarázkodtak nem beszéltek mellé, konferencia gameplay-el, ami ugyi a legfontosabb. :K

(#154344) Rage47 válasza RangerFox (#154342) üzenetére


Rage47
veterán

We Happy Few khm :D Ez elég gyengécske sztem. Pedig van benne egy Bioshock potenciál

(#154345) Dvix válasza szallasi007 (#154338) üzenetére


Dvix
senior tag

Ha szereted a régi enchanced Xbox 360 játékokat akkor talán, mert valóban nagyon nagy távlatban jönnek ki ezek a játékok és hát valljuk be egy részük cross-platform.

(#154346) .LnB válasza Rage47 (#154344) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én játszottam vele, picit beteg, unalmas. Craftolgatni kellett ebbe is arra emlékszem. Full tucatcím.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154347) erahurka válasza Rigormortiis (#154329) üzenetére


erahurka
félisten

A trailer alapján mondjuk pont a DMC folytatásának tűnik nekem.

(#154348) szallasi007 válasza Frod (#154340) üzenetére


szallasi007
őstag

Pongyolán fogalmaztam látom. :D
A Cyberpunk-nak én is örülök de ez nem MS Exclusive.
Arra próbáltam célozni hogy ez a játék nem az MS érdeme. Úgy tűnt nekem mintha az Xbox-ot megint olyan dologgal akarnák eladni ami nem az övék. Azért nem fogok venni XOX-ot mert megjelenik rá egy egyszer játszható lövölde következő része meg egy multis vezetős :C
Ha a CD Projekt kirakna egy PRojektort az E3-on bárhova és lenyomta volna ezt a 2 perces előzetest akkor is mindenki arról beszélne.

A 5-ik céget meg köszi őket valahogy teljesen elfelejtettem :R

[ Szerkesztve ]

(#154349) Scholes9 válasza sp8787 (#154332) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor én kivétel leszek, valamiért még mindig nem vettem meg a Nioh-t :B De most, hogy jön ez a From játék mégkevésbé esélyes. Persze lehet magammal szúrok csak ki :U :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#154350) danielgalaxy válasza RangerFox (#154342) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Az a baj ezzel a modellel, hogy mióta a fejlesztő cégek tartalmakat gyártanak, és nem játékokat (persze kivételek vannak), azóta dőlnek a kiadóktól az egyenjátékok és azok egyenkiegészítői. Ennek nem úgy kéne működnie.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.