Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155551) JohnDoe_Hun válasza ProEvoFan (#155505) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Az igen. Nem semmi! Gratula

(#155552) t.roby90 válasza ProEvoFan (#155505) üzenetére


t.roby90
tag

Grat :) :)
DS4-vel toltad? vagy kormánnyal?

(#155553) ProEvoFan válasza t.roby90 (#155552) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi!Kontrollerrel játszok.
JohnDoe_Hun; Köszi!

(#155550) zsotesz81
Értem.Teszek még vele pár kört de nem tudom meddig bírom idegekkel.:)

[ Szerkesztve ]

(#155554) Bazsi1987 válasza ProEvoFan (#155553) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Keress rövidétéseket pl boss előtt is lesz aztán nem kell az elejétől indulnod majd 😉

[ Szerkesztve ]

(#155555) Xaels válasza ProEvoFan (#155546) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem az, hogy kinek melyik a nehezebb játékos függő. Tetszik a BB világa is, de azt sokkal hamarabb pihenőre küldtem. A Nioh-val meg mai napig játszok pedig ezelőtt nem játszottam Soulsborn stílusú játékokkal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#155556) KaitouP


KaitouP
veterán

Napasztmek. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#155557) dollarZ18


dollarZ18
tag

Holnap este 18:00 - Burnout Paradise Remastered 8 fős online trófeák kiszedését tervezzük, aki szeretne csatlakozni vegyen fel engem, vagy Riót. :)

(#155558) celgene121


celgene121
csendes tag

Full Game nevu bolttal van valakinek valamilyen tapasztalata ?

Foleg jofogason latom oket hirdetni.

[ Szerkesztve ]

(#155559) Rebell


Rebell
senior tag

Sziasztok, 1 kérdés,

amennyiben ma aktiválom a PlayStationPlus: 14 Day Trial és holnap megveszem az 1éves előfizut, akkor a 14 nap is hozzá adódik?

vagy vegyem meg egyből a 12 hónapot?

:R

(#155560) Jim-X válasza Rebell (#155559) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem tokmindegy? :Y

A játék az nem játék!

(#155561) RangerFox válasza Rebell (#155559) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hozzáadódik. De nagyon unalmas már mindig megválaszolni ezeket a kérdéseket...

(#155562) Talala válasza RangerFox (#155561) üzenetére


Talala
senior tag

Nekem nem adódott hozzá.

(#155563) seniman válasza celgene121 (#155558) üzenetére


seniman
addikt

A hirdetéseik nem mindig a valós raktárkészletet mutatják.Tehát megeshet hogy érdeklődsz egy hirdetett 60ezres gépre,erre benyögik hogy épp most vitték el,de ne bánkódj van egy 80ezres helyette.Magyarul a hirdetett gépeik nagy része vevőcsalogató parasztvakítás. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155564) bandi0000


bandi0000
nagyúr

van valakinek astro a20 fejese + xboxa? :D

Xbox One: bandymnc

(#155565) celgene121 válasza seniman (#155563) üzenetére


celgene121
csendes tag

Koszi.

Igen, gyanusan jo araik voltak.

[ Szerkesztve ]

(#155566) CsonkaImo válasza bandi0000 (#155564) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Rossz topic, nem?

(#155567) bandi0000 válasza CsonkaImo (#155566) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem :D

Ps kompatibilis A20 at akarok venni, de nem tudom hogy vezetékkel mennyire lesz kompatibilis xboxxal

Xbox One: bandymnc

(#155568) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Végére értem az Uncharted 2. részének is. Hogy is mondjam, alakul a dolog. :K Ez a rész jobban tetszett, mint az első. Alapból a helyszínek megválasztása is jobban bejött. Nagyon sokat fejlődött a 2 rész között az irányítás, kiforrottabb lett az egész játék. De még mindig nem az igazi.
Voltak nagyon összerakott dolgok benne. Ahogy indul, az frenetikus, egyből beszippant a dolog, szinte észre se veszed, és csak játszol, játszol, játszol. A múzeumi rész nagyon bejött, végre lehetett lopakodni, ezt vártam, hogy ne csak durrogtassunk. Ezaz! Aztán Nepál megjelenítése is megér egy misét. A hotel-es rész is nagyon jól sikerült, élmény volt játszani. A végére hagytam a kedvencem: a vonatos akció. Király! Egyszerűen király! :R
És akkor jöhetnek a negatívumok: még mindig egy egész hadsereget írtunk ki a játék folyamán. Tesszük mindezt most már jóval változatosabban, de akkor is. Ez egy kalandjáték lenne, nekem túl sok benne a dirr-durr, és kevés a logikai, ügyességi rész. Az arány még mindig el van tolva a lövölde irányába. A "fejtörős" részek pedig túlságosan szájba vannak rágva. :F
Most legalább nem voltak zombik, vagy mi a fene. Helyette jöttek az őrök, de ezt most könnyebben emésztettem meg. :D
Ellenben a végén a bossfight.... na, az egy külön mise. 23 próbálkozás után sikerült megcsinálnom. Mindig egy kicsi hiányzott, de csak elkapott. Mi a fene? Valahogy nem volt meg a balansz a játék és az utolsó ellenfél között. Ez über nehézre sikerült. Vagy csak én voltam extrán béna. Utána kíváncsiságból néztem végigjátszásokat neten, láttam, hogy van rá könnyítés, hogy lehet kicselezni a palit, és könnyedén a végére érni. Nem baj, én megszenvedtem vele, legalább nagyobb a dicsőség. ;]

Ja, és még valami. Bejött a képbe a 2. csaj, Chloe. Hát, mit ne mondjak, elég ellenszenves modora volt. Ha jól tudom, a Lost Legacy-ban ő a főszereplő. Az a rész nálam mínuszból indul majd. Még szerencse, hogy Drake barátunknak jó az ízlése, és maradt Elena mellett a rész végére. :DD

Összességében jobb rész lett, sokat javult, az én ízlésemnek tetsző irányba fejlődött a 2. résszel a sorozat. Jövő héten kezdek bele a 3.-ba, remélem, az is tartogat finomításokat, és akkor veszélyben lesz Indy trónja. :C

UI.: bocsi, kicsit hosszúra sikerült. :R

[ Szerkesztve ]

(#155569) idmarkogear


idmarkogear
újonc

Sziasztok.

Kicsit OFF, de sehol nem találok erről semmit.
Néhány napja tapasztalom, hogy bármelyik spiellel nyomulok, az onscreen billentyű szaraxik. Nincs space, ha egy felajánlott szóra rányomok, akkor valamilyen ázsiai (talán kínai vagy koreai) írásjeleket helyettesít be. Kint a menüben (partiban/üzenetküldésben) hibátlan, viszont játékon belül meghülyül.

Ha valakinek van tippje, ötlete, vagy megoldása, azt megköszönném.

(#155570) vonSux válasza bandi0000 (#155567) üzenetére


vonSux
őstag

Ha vezetékes simán. Én az A40+mixamp kombót használom mindkét konzolon. ja bocs, most látom, hogy a 20-as wireless. Akkor az 50-ből kiindulva külön világ a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#155571) Lackooo84 válasza bandi0000 (#155567) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A hang okés lesz, de a mikrofon része nem fog működni boxon.

The Truth is out there...

(#155572) Lefty válasza lazioforever (#155568) üzenetére


Lefty
addikt

Na majd a 4. resznel fogsz igazan hatast dobni. :)

(#155573) seniman válasza Lefty (#155572) üzenetére


seniman
addikt

De ott ám. :K A Lost Legacy sem rossz,azzal kezdtem a szériát,csak zavart a rövidsége,meg Chloe kappanhangja. :D

Más:

Végigtoltam a Wolfi 2-őt,de elég vegyes érzelmekkel búcsúztam tőle.Másnak is fura volt?

Egyrészt a nehézségi szint is nagyot ugrott az elődhöz képest,ráadásul ingadozik,meg a sztorit is túltolták egy kicsit.Már az első résznél is sokan kifakadtak a holdbázisos epizódra,de ebben nekem a Vénusz a bajuszos bácsi felbukkanásával együtt betette a kaput rendesen.De mivel Blazko nem tette hidegre az öreg Dolfit,így várható a harmadik rész. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#155574) Rage47 válasza lazioforever (#155568) üzenetére


Rage47
veterán

1-3 szerintem nem sokat változott, a 4. viszont már más kategória :)

(#155575) peternac válasza idmarkogear (#155569) üzenetére


peternac
tag

a beviteli nyelvet allitsd at magyarrol angolra

(#155576) idmarkogear válasza peternac (#155575) üzenetére


idmarkogear
újonc

Oké, köszi. Kipróbálom.

Ennyi lenne? Mióta magyarították a rendszerszofit, elég sok "anomália" van. Néha kicsit olyan összetákoltnak tűnik.

(#155577) peternac válasza idmarkogear (#155576) üzenetére


peternac
tag

valahogy nekem meg furi volt magyarul
en (es meg sokan masok is) angolul hasznaljuk tovabbra is

(#155578) zsotesz81 válasza ProEvoFan (#155553) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én háromszor futottam neki a játéknak, volt az eljén rage quit meg le is töröltem, majd másnap visszaraktam; aztán a kezdeti nehézségeken túllendülve végigvittem, meg a dlc-t is megvettem, ott is levertem minden boss-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#155579) eisento


eisento
addikt

Eddig ubisoft jatekokat nagy ivben kerultem, a crew trofea beragadas miatt amit csesznek kijavitani. Kolcsonkertem az ac originst. Hat kurvara bejon, most hagytam abba mert merult a joy :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#155580) bandi0000 válasza Lackooo84 (#155571) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de miért nem működik?
Goldomat is kipróbáltam, igaz nincs meg a gyári kábelja, így egy sima microfon nélküli jackel próbáltam, hang az volt, csak ugye egyik gombot se tudtam használni a fejhallgatón

Xbox One: bandymnc

(#155581) Scholes9 válasza 30z.Samu (#155517) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én jobban szeretem kontrollerrel, mint PC-n egérrel :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#155582) .LnB válasza lazioforever (#155568) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen ez volt az én véleményem is a második részről. :) A bossfigt-nál meg valamit nem jól csináltál. Én normal-on elsőre megcsináltam. Igaz, úgy, hogy az elején véletlen belelőttem abba a kék izébe, ami rárobban a boss-ra. Onnantól csak futottam körbe-körbe és mindig lőttem azokat a kék "valamiket". :D

(#155505) ProEvoFan: Gratula! Egy ideje már rajta voltál az ügyön. :) És akkor csak sikerült. Tegnap Le Mans után gondoltam, hogy megveszem megint a játékot, és gurulok pár kört a pályán. De végül nem tettem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155583) RangerFox válasza Scholes9 (#155581) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is DS4-gyel játszottam végig PC-n :K

(#155584) Carlos Padre válasza idmarkogear (#155576) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De miért kell azzal szopatni magadat úgy őszintén? 😀

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#155585) pulffy válasza bandi0000 (#155580) üzenetére


pulffy
őstag

Goldon nem működnek gombok ha kábelal van csatlakozva (ps-en sem)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#155586) Anaren91 válasza bandi0000 (#155580) üzenetére


Anaren91
senior tag

Gondolom pont olyasmi állhat a háttérben, mint amikor én vettem egy noname lightning - jack átalakítót a telefonomhoz, és nem működtek a gombok a fulesemen. A gyári Apple átalakítóval meg igen. Valszeg a gyári kabelben volt pár extra szál ami pont a gombokat vezerelne.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#155587) #95558144 válasza RangerFox (#155561) üzenetére


#95558144
törölt tag

Akkor ne válaszold meg, ilyen egyszerű.

(#155588) tihibaby


tihibaby
senior tag

Válasz a Game Pass-ra a Sony-tól?

[ Szerkesztve ]

(#155589) erahurka válasza tihibaby (#155588) üzenetére


erahurka
félisten

Inkább a szar netre válasz ez mint a Game Pass-re.

(#155590) 30z.Samu válasza lazioforever (#155568) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt hiszem Ő volt Lazarevic, én a végén a boss fight-nál majdhogynem féltem tőle. :D

Sic Parvis Magna

(#155591) Xaels


Xaels
félisten

Egy kis BF5 Tank Gameplay

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#155592) RangerFox válasza #95558144 (#155587) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igyekszem segíteni, ha tudok.

(#155593) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Élménybeszámoló mert valahova le kell írnom.

Szóval elkezdtem játszani a farcry primallal mert tetszett ez az ősemberes skinvilág.
Ezentúl olyan dolgok törtèntek amelyek kellemesen leptek meg azon túl hogy néha már könnyesre röhögtem magam.

Pár példa:
-Mikor a sima bunkós ősember szalad felém és már 20méterről üvöltve, feltartott bunkóval jön . Eközben én azon gondolkodom hogy vajon volt e már nyíl az őskorban és hogy ez milyen stratégia lehet hogy üvölt, és mi van valami kardfogú van a közelben?
Közben odaér hozzám én ellövöm a nyílvesszőt, szemen találja és előttem fél méterrer összesik. (Ezt ki nem látta előre? :D )
-Ugyanez a felémfutós szitu miközben épp megkaptam a medveszelidítős skilkt és nagyban medvét keresrk de hiába. Szóval jön a tag, feszitem az íjat és egyszercsak a fák közül ráugrik a medve. Hagyom hogy végezten vele majd dobok neki csalit és megszelidítem. (Ezek szerint nem volt kardfogú a környéken. :D )
-Meglátok egy fehér Yak-ot és gondolom ritka mert eddig ilyet még nem láttam. Meglövöm tüzes nyillal mert az biztos poén lesz, közben ráuszítom a jaguárom. Ez után kialakult egy ilyen prehisztorikus benny hill show ugyanis menekül az égő yak és gyújtja fel az aljnövényzetet, nyomában a jaguárom, én is rohanok utànuk hogy megtaláljam majd a tetemet és eközben engem üldözőbe vesz egy elenséges ősember. (Na ezt nem láttam előre! :D )

Az ősember környezet mellett ezért tetszik ez a játék, mert olyan helyzetek alukulnak ki hogy eszembe sem jutna, és nem számítottam rá hogy ez a játék ilyeneket tud.
Egyébként a story nincs túlbonyolítva és a küldetések sem túl érdekesek, és emelett a világban se sokmindent tudok csinálni a gyűjtögetésen kívül de mondjuk ez nem akkora hiba elvégre nem lehetett túl érdekes ősembernek lenni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#155594) hanczurs3


hanczurs3
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok nekem BEYOND: Two Souls szerű játékokat ajánlani? Most került sorra és nagyon tetszik. Fontos lenne a magyar felirat. Köszönöm :R

(#155595) 30z.Samu válasza hanczurs3 (#155594) üzenetére


30z.Samu
félisten

Detroit Become Human? Esetleg Heavy Rain, de abban nincs magyar felirat azt hiszem.

Sic Parvis Magna

(#155596) Delirious


Delirious
tag

Milyen időközönként szokott akció lenni ami a controllerekre is vonatkozik? Várható a közeljövőben? Mik a tapasztalataitok? Nagyon szeretnék venni egyet, de a hónapban játékokra elköltöttem a keretet.

(#155597) 30z.Samu válasza Delirious (#155596) üzenetére


30z.Samu
félisten

Days of Play keretein belül van/volt akció controller-re is.

Sic Parvis Magna

(#155598) Kendek válasza Delirious (#155596) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mint a mostani, hivatalos leárazás az nagyon ritka. De a boltok azért még saját megfontolásból akciózhatnak időnként.

<-ƘƘ->

(#155599) Delirious válasza celgene121 (#155558) üzenetére


Delirious
tag

Én Xbox 360-at vettem régebben tőlük, teljesen elégedett voltam mindennel. Telefonon egyeztettünk másnapra hozta a futár a gépet.

(#155600) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Szerintem jön megint a Big In Japan akció: Egy kazal minden ilyen 60-80 %-os kevdezménnyel van már most a storeban, igaz kategóriája még nincsen.

This price is only available from 18/6/2018 02:00 am to 5/7/2018 12:59 am.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.