Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154701) sutyesz96 válasza Carlos Padre (#154697) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pontosan mit is nyújtott a Microsoft?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#154702) Def26 válasza sutyesz96 (#154701) üzenetére


Def26
félisten

ha mixeren nézed az előadását akkor ad valami avatart/skin a forzáhaz vagy valami hasonló nagy értékű dolgot. Cserében a mixeren izgulhatod végig, (már amikor nem akad) az e3 -at. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#154703) Deck


Deck
titán

Witcher 3-at melyik nehézségen érdemes játszani? Ki melyiken játszott?

PS5

(#154704) cyberkind válasza Deck (#154703) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a másodikon, ha nem kell az acsi és kellemes kalandra vágysz, ez a legjobb.

Paranormal Cocktivity

(#154705) NyMRooD válasza Def26 (#154702) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nope, egy még megsem jelent játékot ad, de nem emlékszem a nevére (persze nem egy AAA game, de minden éven adnak valami game-et).

Egyébként most néztem végig a Sony konferenciát, hál Isten, hogy nem maradtam ébren, ez - szvsz - nagyon retek volt (maga a konferencia, nyilván a GoT, TLoU2 és Spiderman nagyon állat volt, a DS meg fura)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#154706) tihibaby


tihibaby
senior tag

(#154707) front3r válasza tihibaby (#154706) üzenetére


front3r
őstag

Már lassan itt a generáció vége, és kb évi 2 exkluzív címet szokott a Sony megjelentetni. A next-gen címeket meg még nem szokták ilyenkor bejelenteni.
Ezért lett a konferencia olyan, amilyen. Bár nálam magasan megelőzte az összes konferenciát így is.

cyberkind: Nem feltétlenül. Azért idén is 3 exkluzív AAA címet kaptunk. Lehet eltérés, de ma nem számítottam már a Sony-tól új bejelentésekre, pont a generáció életciklusának a vége miatt.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#154708) cyberkind válasza front3r (#154707) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor ez esetben csak 20-ban jön a TLoU 2 mert akkor zárnák ezt a gent?

Paranormal Cocktivity

(#154709) gyuromoj válasza cyberkind (#154708) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem a PSX-en kapunk egy körülbelüli dátumot. Mint például, 2019/20 holidays vagy spring/winter/summer/autumn.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#154710) Bogyi007 válasza sallai97 (#154677) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem is a korábbi gép van, Gow alatt szépen fel tudja kapcsolni a sugárhajtóművet nálam 8s, de nem baj. A DTS hangzás elnyomja... :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#154711) gyuromoj válasza Bogyi007 (#154710) üzenetére


gyuromoj
veterán

Itt is hasonló a helyzet. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#154712) sultansmith válasza tihibaby (#154706) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ez azért kicsit túlzó, mert közben kijött egy detroit, egy horizon, egy gears of war, szóval na...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#154713) cyberkind válasza sultansmith (#154712) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdekes God of War-t kaphattál. ;]

Paranormal Cocktivity

(#154714) Bogyi007 válasza sultansmith (#154687) üzenetére


Bogyi007
veterán

De ehhez azt is tudni kell hogy a karaktert alakító színésznő Ellen Page a való életben leszbikus...

(#154702) Def26 nálam semmi akadás nem volt 4K közvetítés alatt sem ott...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#154715) VANESSZA1 válasza ProEvoFan (#154686) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nálam 4 óra volt a maximum.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#154716) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok, ezt COD : BO lll hogyan tudom beteni a Könyvtáramba? Először le kell hogy tölcsem?
Szerkesztve: már semmi, vak vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#154717) ProEvoFan válasza VANESSZA1 (#154715) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

és 30z.Samu.Köszi!
A négy óra nekem nagyon kevés.Ha a kedvenc pályám van GTSben vagy ha elkap a Witcher3/PES láz, akkor az a 4 óra igencsak soványka :(
Apropó.Gondolom ha lemerült az aksi, akkor lehet csatlakoztatni kontrollerhez és úgy folytatni a használatát?

(#154718) Deck válasza ProEvoFan (#154717) üzenetére


Deck
titán

Persze.

PS5

(#154719) VANESSZA1 válasza ProEvoFan (#154717) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ezt így nem próbáltam, de elméletileg kellene működjön.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#154720) szzoo


szzoo
tag

Véleményem a konferenciáról:
Maga a show nagyon rosszul volt felépítve. Egy geg miatt beáldozni az egészet..., nem is értem hogy gondolták. A beszélgetős időhúzás szenvedés volt, a műsor végén megérdemeltünk volna legalább pár szót.

A játékfelhozatal viszont nagyon erős volt. Tetszik, hogy a Sony továbbra is a saját játékokat tolja előtérbe. First-party játékok miatt érdemes volt megnézni a Sony konferenciát, third-party PS4 játékokért meg az MS-ét. :P

Szerintem ebben a showban volt a legtöbb csúcspont: LoU2 mennyire durván naturális, a Resident Evil 2 felfedése, a Ghost of Tsushima erős atmoszférája és játékemenete, wtf a Remedy játékát itt látni, vagy ahogy Kojima szórakozik a néppel. Igazából majdnem mindent leírhatnék. Szélsőséges volt az egész jó értelemben. (Nem lehet véletlen, hogy a Naughty Dog az előző bemutató botránya ellenére megint ilyen trailerrel jelentkezett. Talán direkt botrányt akarnak megint?)

Dátumokat már tavaly sem nagyom mutattak, ez nem lepett meg. Detroit, Spider-Man és szinte minden játék megjelenését vagy kisebb előadásokon (pl. PSX) vagy sima date reveal trailterben kaptuk meg. Amíg folyamatosan jelennek meg a játékok addig nekem mindegy, de attól rossz így felállni a show elől. Jó lenne már most tudni, hogy jövőre mik jönnek.

A játékok jobbak, mint gondoltam. Már csak a játékidő a kérdéses. Nem hittem volna, de a Ghost of Tsushima érdekel a legjobban. De mindegyik címben van potenciál. Számomra legfontosabb, hogy a játékok frissek és érdekesek. Magyarázat nélkül, mindegyik gameplayen látszik a kiváló minőség. Ennyire még nem volt egyértelmű, hogy milyen hatalmas nagy lemaradásban van a Microsoft. Akár God of War magasságokban is lehet bármelyik játék.

Összességében szerintem egy kihagyott ziccer volt a show. Kizárólag a hülye szervezés miatt. Főleg azért csalódás számomra, mert a Sony műsora volt az E3 legjobbja mellett az egyik legrosszabb is. :DDD

(#154721) sultansmith válasza cyberkind (#154713) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ez nem volt szép, de már így marad... :D

Szóval kijött a god of war, ami elég király lett!

Amúgy a másik dolog, hogy szerintem idén is az egyik legjobb címeket a ps4-esek kapták meg, nincs semmi, ami a másik platform exkluzivitása miatt bármerre is elterelné. De tényleg. Ami engem pl. érdekel, az Anthem, multiplatform marad, amit meg az xboxnál demóztak, és tetszene, az meg jön majd winre is.

Még egy dologgal maradtak adósak: kijön-e a death stranding ebben a generációban...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#154722) front3r válasza szzoo (#154720) üzenetére


front3r
őstag

A botrányt illetően én is erre gondoltam. :D
Amúgy én is hasonlóan bosszantanám azokat, akik kiakadnak a brutalitás vagy bármi más miatt.
De akár a PETA-t is. Azok szoktak még kukacoskodni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#154723) Deck válasza front3r (#154722) üzenetére


Deck
titán

Lehet direkt csinálták. Így mindenki róluk beszél a szar show miatt de a játékaik meg odabasznak. És mi a fontos ha nem az? :D Microsoft konferenciája jó volt de a játékaik.. Forza aztán ennyi is :DD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#154724) sutyesz96 válasza ProEvoFan (#154717) üzenetére


sutyesz96
őstag

GTS-re nagyon rá tudok akadni én is abban a kevés szabadidőmben. Viszont amikor már századjára hallgatom végig a tracklistet, akkor igencsak unalomba torkollik a dolog. Erre még mindig nincs tippetek, hogy lehet-e egyéni listát csinálni?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#154725) Mikeraem


Mikeraem
csendes tag

Sziasztok!
Ps4 standardot vettem, c-chassist, a gondom hogy meg nem tudok tv-t venni, sem hangszoros monitort.
A mostani monitoromra fogom radugni hdmivel, a hangot szeretnem valahogy atmenetileg olcsón megoldani.
Olvastam par dolgot de nem tudom mukodnek-e.
- usb to jack anya atalakitoba ha bedugom a jackes hangszoromat fog mukodni? Tud egyaltalan usb-n leadni
hangot a ps?
-a hifim aux bementes, nincs olyan kabel aminek egyik vege aux, masik szinten aux vagy optikai, mivel ez a
ketto van a psen?
-usb hangszoro letezik olyan ami jack nelkuli, usbrol veszi fel az aramot es a hangot is?

Köszönöm szépen előre is a segitseget.

(#154726) sultansmith válasza sutyesz96 (#154724) üzenetére


sultansmith
senior tag

Spotify-ról bármit elindíthatsz, és a játék zenéje megáll (a soundok megmaradnak):

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#154727) Bad Pritt válasza szzoo (#154720) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Milyen geg?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#154728) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Most volt csak időm megnézi a The Last of Us és a Death Stranding trailer-ét. Hát atya-úr-isten, hogy néznek ki? :Y DS megmondom őszintén eddig nem nagyon győzött meg, de ez az előzetes beszippantott. Olyan hangulata van, mint amivel még nem találkoztam. A zenétől pedig kiráz a hideg, annyira illik hozzá.

(#154729) Kendek válasza Mikeraem (#154725) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha veszel egy ilyesmi legolcsóbbat, akkor az már tökéletes megoldás. Egyébként hosszabb távra is, mert egy normális hangrendszer nem árt a PS mellé. A TV hangszórójából azért elég gyengén szólnak a játékok.

<-ƘƘ->

(#154730) szzoo válasza Bad Pritt (#154727) üzenetére


szzoo
tag

A show elején beültették az újságírókat a LoU2 bemutatójának egyik helyszínére. Az "immerzió" miatt. Mikor ez lement, akkor átvezették őket a fő terembe. Amíg nem ért át mindenki, addig talkshow ment. Mert hát az újságírók mégsem maradhatnak le a fontos bejelentésekről... Ez a várakozási idő pre- és post-show minőségű, vállalhatatlan volt :F

(#154731) NyMRooD válasza szzoo (#154720) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pontosan a szervezés volt uncsi, a tartalom rendben volt, annak ellenére is, hogy szinte ugyan azt kaptuk mint tavaly csak bővebben vagy máshogy (na de ilyen címeket szívesen megnéz az ember 1,2,3 sőt 4 alkalommal is). Mondjuk várható volt így a generáció vége felé, hogy 3-4 évvel előre már semmit nem jelentenek be, meg igazság szerint elég gyenge volt ez az E3. De még javíthatnak, az éven még lesz 1-2 nagy show, csak térjenek vissza a korábbi forgató könyvekhez, mert ez így nem volt jó.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#154732) front3r válasza NyMRooD (#154731) üzenetére


front3r
őstag

Hallgatni szoktak a visszajelzésekre a szervezéssel kapcsolatban.
Viszont szerintem jövőre még gyengébb E3 lesz, még kevesebb játékkal.
2020-ban viszont robbantják a bombákat.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#154733) Mikeraem válasza Kendek (#154729) üzenetére


Mikeraem
csendes tag

Wow, hat ez szuper, akkor erre csak siman radugom a mostani hangszorom jack-ét aztan megy is, igaz? En meg mar venni akartam egy Logitech s150-et.

(#154734) ProEvoFan válasza szzoo (#154720) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ghost of Tsushima nagyot ütött.Remélem nem lesz DS szintű nehézség a játék.
Pókember még mindig odabasz.
"First-party játékok miatt érdemes volt megnézni a Sony konferenciát, third-party PS4 játékokért meg az MS-ét. :P"
Csak óvatosan ezekkel (amúgy tény) a kijelentésekkel mert a nagy testvér mindent lát és a végén te leszel szánalmas.

(#154735) Anaren91


Anaren91
senior tag

Látom sok ember kiakadt, hogy leszbikus a Last of us főszereplője... Elarulom nektek, hogy ez kb Magyarországon bassza csak az emberek csőrét ennyire. Mikor kikoltoztem Németországba ez volt kb az első szembetűnő dolog, hogy itt mindenki a saját dolgával foglalkozik. Két 50 közeli csávó melltartóban és francia bugyiban ment be a Lidl be előttem és még a két rendőr is csak elmosolyodott és ment tovább. De rengeteg fura emberrel találkoztam már itt sbahnon, egyéb helyeken, az emberek Max mosolyognak egyet és nem arról kezdenek el beszélgetni, hogy fúh ezt most hogy meg miért. Semmi közöd hozzá kész. Ha ő csillám ponit akar játszani akkor azt játszik saját dolga. Arról nem is beszélve mi lenne ha annyi féle nép lenne otthon is mint ami itt van... Nem vagyok homoszexuális mielőtt valaki arra gondolna, de nekem pl ebből lett elegem. Magyarországon mindenki más dolgával foglalkozik, ítélkezik, ahelyett,hogy a saját dolgával törődne. Kedves narancs partunk is ezzel a gyűlölet kampánnyal már azt is elerte hogy már minden sarkon menekülteket látnak. Rengeteg menekült kollégám van, és képesek voltak megtanulni a nyelvet, és teljesen normális módon viselkednek,nem úgy mint a magyarok többsége aki több év után is csak makog mint egy.... Szóval itt az otthiniak fejében van a gond nem azokeban akik a kopasz barackot vagy a bratwurstot szeretik... Ők ilyenek ez van, de miért is lenne az én bajom... Lehet sokkal boldogabb társas életet élnek mint amit egyes heteroszexuálisok el tudnak képzelni..

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#154736) -FLY->


-FLY->
őstag

Alzások tuti régi gyártású kontrollerekt árulnak, ma jött egy fekete v2 tőlük, csutkára lemerülve (be sem kapcsolt, így töltőn már éledezik). Remélem pár töltés után tudni fog valami normális üzemidőt.

[ Szerkesztve ]

(#154737) ProEvoFan válasza Anaren91 (#154735) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Minden szavaddal egyet értek. :R
"Magyarországon mindenki más dolgával foglalkozik, ítélkezik, ahelyett,hogy a saját dolgával törődne."
Ebben a mondatban minden benne van.

[ Szerkesztve ]

(#154738) Deck válasza ProEvoFan (#154734) üzenetére


Deck
titán

"Ghost of Tsushima nagyot ütött.Remélem nem lesz DS szintű nehézség a játék."
Pedig remélem igen. DS se nehéz :)

PS5

(#154739) Bad Pritt válasza szzoo (#154730) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megérte akkor. Én ezért sem nézem ezeket, elég a 4-5x 10p trailereket végigvizslatni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#154740) dunc


dunc
nagyúr

Nektek se működik a psn store oldala?

"Unable to Find This Page
It may be unavailable or the address may be incorrect. Select [Home] to continue browsing PlayStation™Store."

[ Szerkesztve ]

(#154741) Lefty


Lefty
addikt

Kicsit amugy helyen kene kezelni a dolgokat. Amit a Sony mutatott az boven eleg. Gondoljatok bele, TLoU2, Death Stranding, Tsushima, Spiderman, Days Gone. Mind AAA es exkluziv. Meg iden azert volt mar egy GoW, Detroit, korabban meg Horizon. Nem kis kaliberu jatekok ezek. Nezzetek meg MS-nel mi volt meg van. Vannak a multiplatformok meg 10 eve Halo es Gears.

[ Szerkesztve ]

(#154742) sutyesz96 válasza sultansmith (#154726) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem. Próbáltam már. Pedig Premiumom van.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#154743) wierra válasza Anaren91 (#154735) üzenetére


wierra
senior tag

+1 000 000! :C :C :C
Sajnos... :(((

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#154744) CsonkaImo válasza Anaren91 (#154735) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Teljes mértékben egyetértek! Én is küldöldön élek, szóval számomra is az a furcsa, hogy ebből egyáltalán téma van. Nekem a főnököm meleg, és eddig ő a legtiszteségesebb, legbecsületesebb vezető akivel eddig dolgoztam.

(#154745) szzoo válasza NyMRooD (#154731) üzenetére


szzoo
tag

A tavalyi E3 szerintem a God of Warról, a Days Gone-ról, a Spider-Man-ről és a Detroitról szólt. Arra biztosan emlékszem, hogy tavaly se Last of Us, se Ghost of Tsushima, se Death Stranding nem volt. Csak ott van a PSX és a Paris GameShow, ahol szétszórva lehet szó volt róluk. Az Last of Us Part 2 most van először E3-on. Death Stranding másodjára. Bár igazad van, aki követi az ipart, az ismeri ezeket a játékokat.

Engem sem zavar, hogy a 4-6 éves fejlesztések világában, 2-3 évvel előbb bemutatnak egy játékot. Inkább legyen hype, minthogy mindig minden idő előtt kiszivárogjon. Többször látunk egy címet, de előbb-utóbb meg is jelenik.

(#154734) ProEvoFan
Hagy olvassák, ez a véleményem. Próbálok nem nagyon odaszúrni. Ez szerintem még az a szint, amit mind a két oldal tolerál.

(#154739) Bad Pritt
Idén te jártál jobban :U

(#154746) Kendek válasza dunc (#154740) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most nálam is ezt adja a Store, de kb. negyed órája még tökéletesen működött.

<-ƘƘ->

(#154747) ProEvoFan válasza dunc (#154740) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem sem jó.

(#154748) Rage47 válasza Anaren91 (#154735) üzenetére


Rage47
veterán

Szinte tudtam, hogy ez szemet fog szúrni sok embernek. :D

(#154749) Kvelstadt válasza ProEvoFan (#154734) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tsushima nekem is adja, és én azt se bánom ha ds nehézségű lesz,meghát mostanában amúgy is enbek van divatja. De tőlem lehet benne választható nehézségi fokozat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#154750) saelin válasza Kvelstadt (#154749) üzenetére


saelin
veterán

Engem az érdekel hogy openworld vagy valami story centrikus cső játék lesz e. A ló jelenléte "sajnos" az első tippemre utal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.