Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154051) RudY válasza wrathchild (#114752) üzenetére


RudY
addikt

Szerviz, biztosító. Nálunk is becsapott egy, szomszédnál mindett vitt (tv, pc, konzol) én meg most cseréltem biztosítékokat két elosztóban, ami nemcsak túlfesz, hanem villámvédettek is. Plusz úgy látom a szünetmentes is fogott a koax-on.
A Brennenstuhl elosztóit ajánlom, nálamidén már másodszor mentettek. :K
[link] vagy [link]
Ezeken kívül a Legrand szünetmentesek is nagyon beváltak nálam, csak ajánlani tudom.

(#154052) szzoo


szzoo
tag

Ismerősöm kért pár videót, vágatlan, igazi noob gameplayt mielőtt megveszi a GTSportot. Egyet megosztok. Ez egy Sport mód Daily Race, közepes "C" szinten. (Nem hanghiba, ha auto váltózok a háttérzene maxon van... :DDD ) Aki gondolkodik a megvételén: nem kell félni a multitól, hasonló szintű játékosokkal rak össze a gép.

(#154053) mcwolf79 válasza lazioforever (#154050) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mivel tolnád : kontroller vagy kormány? Ha előbbi akkor felejtsd el a PC-t , akkor inkább GTS, Driveclub vagy F1. Kormánnyal bevállalhatod a Pc2-t , amely szerintem megéri a felárat az első részhez képest. Korrekt kampány van benne, ahol elindult egy alsó osztályù járgánnyal , és halladsz a "szamárlètrán" az erősebb vasak felé. Kontrollerrel is irányítható bekapcsolt segèdletekkel, de nem az igazi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#154054) hjtz4t3wrseg válasza wierra (#152615) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Dolby atmos ?

(#154055) marilllyo válasza Xaels (#154028) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi a kérdés? ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#154056) birorichard válasza discrate (#153877) üzenetére


birorichard
őstag

Bugos. Nekem is elég hektikusan működik.

(#154057) Bogyi007 válasza saelin (#154009) üzenetére


Bogyi007
veterán

Linkelek két bejegyzést ezzel kapcsolatban...

Egy barátság kezdete és vége a Szegedi Sony Szervizzel.....
Viszlát Ps3 Slim, Hello Super Slim - Update

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#154058) lazioforever válasza mcwolf79 (#154053) üzenetére


lazioforever
tag

Igen, ettől tartottam kicsit. Nincs kormányom, és nem is terveztem a közeljövőben beszerezni egyet. Akkor ezt lehet, hogy passzolom. Tulajdonképpen lazításnak, két komolyabb játék közti kikapcsolódásnak szánnám a versenyjátékokat. Most a PES tölti ki ezeket a szüneteket, de úgy érzem, kellene mellé egy versenyjáték is, hogy kicsit változatosabb legyen a dolog.

Ezért tartózkodom kicsit a Gran Turismo Sport-tól, félek, hogy túl sok időt elvenne. :D
NFS szériát direkt nem írtam, nálam az befejeződött az Underground 2-vel. Azóta se találták el annyira a feeling-et. Próbáltam unokatesómnál az újabb címeket, nagyon nem bejövős. Ott lehetne még a Crew, aminek jön majd a 2. része.... hát, nem tudom, nem fogott meg az se különösebben.

Lehet, hogy én is a Driveclub-nál maradok, vagy, ahogy írtad, marad az eredeti terv, és rárepülök az F1 2017-re.

(#154059) Xaels válasza marilllyo (#154055) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy minden, haver keresne valami Days Gone-ra hajazó túlélős coop játékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#154060) Scholes9 válasza Lackooo84 (#154047) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Erre le kell csapni nincs mese :C :DDD ;] :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#154061) Talala válasza Scholes9 (#154060) üzenetére


Talala
senior tag

Ha megnézed igaz az akció. - - az + márpedig - -8% van rajta:D

[ Szerkesztve ]

(#154062) Scholes9 válasza Talala (#154061) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Haha jogos végülis :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#154063) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Utólag lehet regisztrálni a Days of Play nyereményjátékra, ha az első napon is lett már feloldva trophy?

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#154064) ImACeltic válasza lazioforever (#154058) üzenetére


ImACeltic
őstag

A Project Cars 2-őt már elég szépen el lehet terelgetni kontrollerrel is. Az 1 az tényleg nagyon nehéz volt, de fejlődött ebben a játék szerintem aránylag sokat. Persze nem lett árkádos, NFS feeling. Követni kell az ívet, időben kell fékezni, nagyobb teljesítményű autónál figyelni kell a gáz adásra, ha kikapcsolod a kipörgésgátlót, stb. Összességében jó az irányítása a 2-nek.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#154065) JohnDoe_Hun válasza #49155328 (#154029) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Szia. Itt nézd meg, nekem tegnap ajánlották és tényleg qrva jó: https://mobile.pcgamesupply.com/
Telóról vagyok bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#154066) ProEvoFan válasza lazioforever (#154058) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

GTShez nem kötelező kormány.A játék kiválóan irányítható kontrollerrel is.Nagyon faszán megcsinálták ezt a részét.Több friendem van, aki kontrollerrel játszik, de még hogy!

[ Szerkesztve ]

(#154067) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is elkezdtem élni a Days of Play nyújtotta akciókkal. Bár nem vittem túlzásba. Amit írtam is pár napja, Shadow of the Colossus és MLB The Show 18. Ezt a kettőt vettem meg (egyenlőre?).

Mivel itt biztos nem sokan vannak akik vevők az MLB The Show 18-ra, ezért úgy gondoltam, írok róla pár sort. Ilyen első benyomás szerűen.

MLB The Show 18

A játék már az első indításnál is magával ragadott, ugyanis itt van egy nagyon hangulatos intro. Ami az EA játékokban már nagyon sok év óta nincs. Nagyon jól megadja az alaphangulatot, szépen szerkesztett videó, jó zenével. Nézzétek meg, akit nem érdekel a baseball, annak is érdemes, mert tényleg hangulatos.

MLB The Show 18 Intro

Nagy mélységekbe menő tesztet nem tudok (még) írni. Kb 2 órát játszottam eddig vele. De látszik, hogy a Sony itt is maximálisan kitett magáért. Valahogy sokkal minőségibbnek tűnik az egész, mint az EA sportjátékai.
Én féltem az irányítástól, nem tudtam elképzelni, hogy hogyan oldották meg. És ez a pont nyűgözött le legjobban. Ugyanis a fejlesztők nem erőltetnek semmit ránk. Konkrétan a négy fő játékszituációra, dobás, ütés, futás, elkapás. Egyenként három irányítási séma közül választhatunk!! :Y És itt nem arról van szó, hogy a kontroller gombkiosztása más! Nem, itt olyan szinten eltérnek az irányítási sémák mint ha külön-külön játékok lennének. Ez eszméletlen. Van egy komoly tutorial, és ott ki lehet próbálni az összeset, majd egyesével kiválasztani azt, ami nekünk a legjobban kézre áll. Kb ezen a ponton elszállt minden kételyem a játékkal kapcsolatban. Itt már tudtam, hogy ez a játék ismét top-TOP minőségű. Nem véletlenül van ott az elején a Sony Interactive Entertainment felirat. Ami szerintem a kiváló játékok egyik ismertetője. :D

Igazából a játéknak nem láttam olyan aspektusát amibe bele tudnék kötni. A zene nagyon jó, jól válogatott nóták (Ellenben a GTS zenéitől falra tudnék mászni). A grafika csodás. Itt nem kartonpapír közönség van. Minden 3d-s a fű is. Mikor pedig kiütöd a labdát a lelátóra, akkor a közönség igyekszik elkapni, mennek a labda felé. És ez nem csak Home Run-ok esetén. Foul ball-nál is. NHL és Madden-nel ellentétben itt az összes játékos valósághű modelt kapott. Lindor az Lindor, Altuve az Altuve. A készítők nem kötöttek kompromisszumot. Az egész stadion él, értem ez alatt, hogy például a Cleveland Indians stadionjában a Progressive Field-en, az óriás kivetítő folyamatosan az aktuális állást, és statisztikákat mutatja. A játékosok ruhája piszkolódik, és az egész meccsen úgy is marad.

Elkezdtem a Road to The Show játékmódot. Ilyen van a Fifában is, amolyan sztori mód. A játékos generálás olyan részletes, hogy ledobtam a hajam. Csak arra, hogy milyen pozícióban várja a játékos ütőként a labdát, arra több száz! variáció van. ütő és dobó mozdulatra pedig szerintem 1000 is van. Mindent testre lehet szabni. A játékos kinézetét, a felszerelések színét, típusát...mindent, fel sem lehet sorolni.

Játékmenetben egyértelműen ez a játék az, ami képes tökéletesen visszaadni az eredeti sportot. Erre se a Fifa, se NLH, Madden nem képes. Ez igen. Persze, a sport sajátosságai miatt is, ez a legjobban megvalósítható.

Nagyon elégedett vagyok vele. Jó vétel volt.

(#154015) ProEvoFan Nem, (még) nem vettem meg újra. És nem tudom, hogy meg fogom e.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154068) #49155328 válasza JohnDoe_Hun (#154065) üzenetére


#49155328
törölt tag

Köszi! :R

(#154069) Rigormortiis válasza Apone33 (#154002) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem, régen mindent egyedül kellett csinálni :D

Fura is, hogy itt csak fel kell lőni egy flare-t vadászat közben és már jön is a segítség.

Egyébként nagyon érett és segítőkész communityje van.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#154070) saelin válasza szzoo (#154052) üzenetére


saelin
veterán

Ez nem valami kamu videó? Nem látom hol dodgemelnek a játékosok... :DDD

Most itt tényleg ilyen egy verseny? Senki nem próbálta leszorítani a másikat, hátulról kilökni, ráfékezni stb. Én még ilyet nem láttam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#154071) ProEvoFan válasza saelin (#154070) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

B de inkább A és S sr ratingnál ez van.

(#154072) EczkE


EczkE
addikt

En se birtam magammal szoval rendeltem egy feher prot, meg melle egy 4k Samsung tvt. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#154073) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!
Sajnos nem volt időm nagyon olvasgatni a topicot most ebben a pár napban. Van valahol akció DS4 kontrollerre így a "d.o.p" alatt?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#154074) fahrii válasza marilllyo (#154073) üzenetére


fahrii
őstag

Igen, a legtöbb helyen van, ahogy láttam eddig alza a legolcsóbb 11k körüli összeggel.

(#154075) NyMRooD válasza fahrii (#154074) üzenetére


NyMRooD
őstag

Csak ott még rájön 1000 Ft a szállításra meg ha esetleg utánvétet akarsz, az még 500 Ft, nagyon gáz, bár még így is ők az egyik ha nem a legolcsóbbak, csak nem tetszenek a járulékos költségek.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#154076) Ck.


Ck.
addikt

Üdv Hölgyek, Urak

Meg tudná valaki mondani, hogy az UK régiójú Detroitban van-e magyar felirat?
Van egyébként vmi elérhető adatbázis, ahol a játékok különböző régiónként elérhető feliratait le lehetne vhogy csekkolni?

Előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#154077) Kendek válasza Ck. (#154076) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs UK régiósban magyar felirat. Felirat esetén az a biztos ha a magyar store-ból, vagy itthoni boltból származó lemezt vásárolsz.

<-ƘƘ->

(#154078) Talala válasza NyMRooD (#154075) üzenetére


Talala
senior tag

Ha már járulékos költségekről beszélünk akkor nézd meg PCX nél. Na az vicc. Régen egyik kedvenc shopom volt, aztán már azért is fizetni kell ha dobozba szeretném kapni a csomagot :W

(#154079) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Elméleti síkon elakarom adni a ps4 prom. (Majd kiderül, hogy alakul az élet)
Ezt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mennyit érhet? PS4 Pro még bőven garanciás és van rajta biztosítás is. 2 karral, doboza megvan. Játékokat külön adjam el gondolom.
Köszi előre is a segítséget!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#154080) Talala válasza kiezTe90 (#154079) üzenetére


Talala
senior tag

Szia! Van konzol beárazós topik.Ott érdemesebb az iylen jellegű kérdésekkel próbálkozni szerintem. Erre

(#154081) seniman válasza Talala (#154078) üzenetére


seniman
addikt

Kutyaütő egy banda lettek,az tény.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#154082) FollowTheORI válasza kiezTe90 (#154079) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

kb 100-105 ezer, de azt hiszem van árazós topik keress rá.

Játékokat célszerű külön... persze odaírhatod a ps4 hirdetésbe hogy + játék is van még x ezerért, egybe y ezer.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#154083) JohnDoe_Hun válasza .LnB (#154067) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Köszi az összefoglalót. A 16-al játszottam az is óriási volt. A baseballt is imádom, igazolt játékos voltam.

(#154084) Deck


Deck
titán

Látom elég sok új arc csatlakozik a ps4 táborba :C

PS5

(#154085) vonSux válasza EczkE (#154072) üzenetére


vonSux
őstag

Arrafelé van valami akció pro-ra?

(#154086) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Most tettem fel a fülest töltőre kb 4 óra után, az ifjú mormotàk kèzikönyve szerint (User Manual :)) ) akár 3,5 órába is telhet míg rendesen feltölt. Kívàncsi leszek mennyit fog utána bírni. Eddig nagyon bejön ez a 7.1-es történet, pumpálta rendesen az adrenalint amikor hallottam hogy mögöttem lihegnek a fertőzöttek. :C
Letoltam a The Last Of Us DLC-jét is, jó volt, viszont nagyon rövid, még játszottam volna vele.

Sic Parvis Magna

(#154087) Scholes9 válasza EczkE (#154072) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem fogod megbánni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#154088) szzoo válasza saelin (#154070) üzenetére


szzoo
tag

Itt tovább van gondolva a játékmenet, mint 3.2.1.GO. Sokan ezt utálják a játékban, meg mert az egész rendszer finomításra szorul. Eredménye viszont van.

A sportsmanship rating próbálja elzárni a dodgemező sofőröket. Emellett olyan pentality rendszer van a játékban (ezt nem tükrözi a video), hogy elveszi a kedved bármilyen kontaktustól. Minden kontaktust el kell kerülni. Nagyobb büntetés után, ha nem állsz meg kizár a versenyből. Gyakran vétlen ütközés esetén is van pentality (én az ilyeneket satufékkel megpróbálom elkerülni, mert így a legtöbbször nem büntet).

Nekem a versenyek 60-70%a ilyen. Driver rating függő a ghosting szintje és több ilyen tulajdonság. Magasabb szinten én kevésbé érzem jól magam. Ezen a szinten még többnyire mások is "magunkkal küzdenek" egy ilyen nehéz pályán. Néhány köcsöggel találkoztam már, de inkább túl agresszívak voltak. Ez a magasabb driver ratingnél jellemzőbb. Itt általában bézázás okoz galibát. Olyan bézázás, amit néha én is előidézek... szóval. Minél előrrébb kell kvalifikálni, annál biztosabb egy jó verseny.

[ Szerkesztve ]

(#154089) EczkE válasza vonSux (#154085) üzenetére


EczkE
addikt

Nincs nagyon, de volt egy jo lehetoseg, gondoltam beprobalom, de sajnos nem fogadtak el a hitelkrelmemet szoval se tv se pro nem lesz. :D :( Van lehetoseg hogy megveszem most es van 1 evem hogy visszafizessem. Ha kifizetem ez ido alatt akkor nincs kamat. De ezt buktam. Lehet az volt a bolt gondja hogy nincs es nem is volt hitelkartyam. :D Marad a fullhd tv meg a fat ps. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#154090) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hogy én se maradjak ki, öcsémmel felesben megvesszük a Resi 7 Gold kiadást, 4,5 fejenként nem vészes és imádjuk a játékot :)

Life is Strange Before the Storm érdekel még, de ráér majd egy másik akció alkalmával :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#154091) Csabee86 válasza .LnB (#154067) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én is terveztem, hogy megveszem, de egyrészt ismerőseim közül senki nem játszik vele. Másrészt meg ha jól tudom ennek a játéknak is van amolyan Ultimate Team módja. Ami szerintem nagyon időrabló. Kipróbálnám, de az EA annyira megutáltatta velem ezt a módot az NFL-el, hogy inkább tartózkodtam. Egyébként csak jókat olvasni a játékról. Nem hiába hangoztatják a készítők is, hogy ezt a játékot rajongók készítik rajongóknak.

(#154092) .LnB válasza JohnDoe_Hun (#154083) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem semmi, hogy játszottál is!

Nagyon tetszik a játék, bár annyi tartalom van benne.. Nem is tudok még mindenről írni. Ezt a Road The Show karriert nyomom, az is élvezetes. Pitcherként kezdtem. A Toronto Blue Jays draftolt, most nyomom az alsóbb ligákban. :) Ja, nemzetközi játékost csináltam, aztán később kiderült, hogy Magyarország nincs benne. :D Ezért lett Francia a karakterem. :D

(#154091) Csabee86 Nekem a haverjaim semelyik major ligát nem követik, csak a b*zi gurulós focit. Érdekel?! Nem, ők tudják. :) Az se érdekel, ha nem tudok velük játszani, ha akarok, van online rész is.

Ja, azok az Ultimate Team féle sz*rsgok az EA féle lehúzás mintapéldája. Úgy tudom, hogy van aki százezreket öl bele. Ebben is van, engem nem érdekel. Azt se tudom, hogy működik. Nem kell foglalkozni vele és kész. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#154093) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jön az Unravel 2!! :C

(#154094) JohnDoe_Hun válasza .LnB (#154092) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

A baseball eléggé belterjes amerikában. Nem nagyon van európai játékos. Max olasz. De kubai, costa-ricai kanadai annál több. Magyar országon már elérhető mindenkinek, pesti vagy pestkörnyéki csapatokból van vagy 6 legalább. Vidéken is kelet ill. nyugat m.o-n is van már csapat jószámmal. Vannak korosztályos és női softball csapatok is. T-ball akkor volt indulóban amikor abbahagytam 4-5 éve. Most már csak az asszonnyal dobálgatunk meg ütögetünk néha.

(#154095) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mai PS bejelentés:

Ghost Giant

Live-Die-Respawn

(#154096) sultansmith válasza oriic (#154095) üzenetére


sultansmith
senior tag

Hát eddig gondolkodtam, hogy veszek végre egy psvr-t, de most megint elbizonytalanodtam. Ezek a gamek engem nem érdekelnek...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#154097) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Days of Play miatt én is kedvet kaptam a PS vásárláshoz :)

Én csak egy egyszerűbb fekete PS4 Slim 500gb-s verzióval is elégedett lennék, de nem nagyon szoktam netten vásárolgatni. Szóval most keresnék egy megbízható boltot ahol az ár is elég kedvező viszonylag most az akciók miatt. Szóval hol lenne érdemes megvenni?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#154098) Adam_Shepard válasza sultansmith (#154096) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

már csak a resi 7 miatt is érdemes venni egy szettet. Ott van még a wipeout is, ami szintén állat élmény.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#154099) seniman válasza undercover (#154097) üzenetére


seniman
addikt

Alza.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#154100) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#153934) üzenetére


Bogyi007
veterán

Belekezdtem a Gowba. Ha mégcsak ez a kezdet ami a ház körül lezajlott, akkor nincs vita lazán ez lesz az év de talán a generáció legjobb és legszebb játéka. Pedig most mégcsak FullHd ban toltam a Pro-val...

Gyönyörű az egesz!!!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.